Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

otomobilin size çarparken hisedebileceğiniz şey...

Motovento
    REKLAM ALANI
    kerem-merter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok çok gçmiş olsun Allah acil sifalar versin ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HArley Davidson Softail Heritage Deluxe
    Arkadaşlar kask ve Mont.... işte ölümle sonuçlanabilecek yada sakat kalma riskini tamamen ortadan kaldıran yegane iki güvenlik araçları.. Bu kazada bunu çok iiyi gördüm ve yaşadım. Düşünüyorum. O kazada kaskım olmasaydı kafatası travması geçirerek beyin kanaması yada ödem oluşacak, sırt üstü çarpmıştım ya zincir kemiğim kırılıp omuriliğim kopacak ve felç olacaktım.... İŞTE SİZE KASKIN MARİFETİ HAYATIMI KURTARDI...NEolursa olsun Bakkala motorsikletle giderken bile kaskınızı takın . El alışkanlığı yapın. evden çıkarken eliniz otomatikman kaskı alsın....

Motosikleti
    gz250
    dostum gecmis olsun verilmis sadakaniz varmis. bildiginiz gibi trafik ortaminda kavsaklar en kritik noktalarin basinda geliyor, burada soyle bir telkin ve tavsiye var, bu tavsiye ve telkin

butun kurallar, isaret, isretci ve sinyaller gecis hakkinin size ait oldugunu soyluyor olsalar bile temkini elden birakmamak gerekirse gecis ustunlugunuzu diger vasitalara devretmek yolunda. aksi takdirde hakli olsak bile zararli olan biz oluyoruz. herhalde bu memleketimizde fazladan dikkat gerektirdigini gosteriyor baksaniza okuz bide sarhos agziyla gormedim diyor oha hayvan oha

Dostum senin kaza olayını okuyunca sanki kendim de aynı şeyleri yaşamış gibi oldum. Şeytan diyor bul o adamı da ibreti alem olsun diye bir güzel... Neyse.

Arkadaşlar.. Tüm motorcular olarak alkollü ve dikkatsiz araba sürücülerini protesto amaçlı gösteriler yapmalıyız aslında...

BODYBODY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    gecmıs oplsun
    ınsallah hafta sonu yaptıgımız olay duyulurda ınsanlar bızıde far eder artııııııııııııkkkkkkkkkkkkkkkk

serefsız adam!!
    tutamadım kendımı napııım

chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Geçmiş olsun :( üzücü bir durum sen anlatırken sanki olayı birebir yaşadım. Allah acil şifa versin, demekten başka birşey gelmiyor elimizden.
    Free Motorcycle Team

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler