Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

otomobilin size çarparken hisedebileceğiniz şey...

Motovento
    REKLAM ALANI
    CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her başa gelen bir ders icindir aslında. Buna da sükür etmek gerekiyor. Velhasıl sükürün yanında heralde senin yerinde ben olsaydım o adamı komaya sokana kadar bırakmazdım. Artık Allah ne verdiyse. Birazda sabır ve şükrü o da öğrenirdi işte o zaman...
    Allah şifa versin kardesim sana ve arkadasına. Umarım Sakatlık ve herhangi bir kalıcı etkisi kalmaz..

Saygılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Geçmiş olsun. Sana ve arkadaşına Allah acil şifalar versin.

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    arkadaşım büyük geçmiş olsun yaşadıklarınızı okurken tüylerim ürferdi motor tutkum azaldı desem abartmış olmam. böyle herifler(o adam hakkındaki tasvirlerimi tahmin edersiniz) olduğu sürece motor kullanmak haram gibi.. devletimiz sağolsun böylelerine yeterince ceza da vermeyince cirit atıyolar magandalar... arkadaşın umarım kısa sürede iyileşir.. tekrar geçmiş olsun..

Motosikleti
    HArley Davidson Softail Heritage Deluxe
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    hemşehrim üzüldüm anlattığın olaya...Uşakta genelde kask takan birileri görmedim...geçen ay içinde oradaydım...Uşak..Karahallı ve Eşmede dostlarımla akrabalarımla hasret giderdim...Kask takana uzaylı gibi bakılır...
    DEdiğinine katılıyorum... " o başındaki ne lan ööle ? ne işe yarıyo? " diyenler çıktı.. Ne işe yaradığını bu kazada çok iyi öğrendim. Arkadaşlar... Lütfen KASKSIZ dolaşmayın!!!. BEn bu kazadan yara almadan kurtulduysam bunu kaskıma borçluyum ve de montuma. Bu arada kazada kaskımın arka tarafı kırıldı yenisini almam gerekecek....

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    geçmiş olsun arkadaşım
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Motosikleti
    Alıntı trenox adlı üyeden alıntı
    geçmiş olsun arkadaşım

çok saolun dostlar...

toprak_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 600
    abisi çok büyük geçmiş olsun allah beterinden saklamış ne diyelim bu ülkede ben bunu anladım abi bu kanun düzeni trafik devam ederse çok kişi ölür arkasından bizde dostlarımıza başın sağ olsun demekten başka yapıcak bişe kalmıyo

BFurkanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 Vulture i
    çok geçmiş olsun.... arkadaşının durumundan bizleri haberdar et allah herkesi korusun...

out - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (İnşallah) Honda
    Geçmiş olsun. Allah korumuş umarım arkadaşında kısa zamanda sağlığına kavuşur. Zıkkım içesiceler olan masumlara oluyor. Tazminat davası açın o şerefsize mahkemelerde sürünsün yanına kar kalmasın..

Motosikleti
    Alıntı out adlı üyeden alıntı
    Geçmiş olsun. Allah korumuş umarım arkadaşında kısa zamanda sağlığına kavuşur. Zıkkım içesiceler olan masumlara oluyor. Tazminat davası açın o şerefsize mahkemelerde sürünsün yanına kar kalmasın..

Arkadaşın Ailesi zaten dava açmaya hazırlanıyorlar...Bu arada Sarhoş Sürücümüz Almanyada yaşayan bir vatandaşımız olduğunu öğrendim. Yani medeniyetin beşiğnde yaşıoyorlar .. Elin gavurundan korkusuna her türlü kurallara uyarlar. Ama Nedense Memlekete geldikleri zaman kurallara pek uyum sağlayamazlar.AHa işte ..kaskım olmasaydı ben beyin travmasından mezara gidecektim.Arkadaşımın durumu malum zaten.2 tane çocuğum var ellerinizden öperler.BEn ölseydim nolcaktı bebelerim ?...

Demek ki trafiğe çıktığımız vakit bunları düşünüp öyle araçlarımıza binmeliyiz.Evimize sağ salim dönebilmeliyiz...yanılıyormuyum??

Motosikleti
    mondial 125kt
    gecmış olsun kardeşım acıl sıfalar dılıyorum.
    gıcık

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    çok geçmiş olsun arkadaşım.2nizi de Allah korumuş.çok daha kötü şeyler olabilirdi anlattığın olayda.ikinize de acil şifalar dilerim...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Abi çok geçmiş olsun Allah o iki bebeni sahipsiz sensiz bırakmaz inşallah Arkadaşın durumundan haberdar edersen seviniriz. Allah'ım sen insanlara hidayet nasip eyle...
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    geçmiş olsn.. adam harbi hayvanmış..
    CBR 600F Honda,

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Dostum büyük geçmiş olsun.. Tüylerim diken diken oldu.. bu ve bunun gibi yazıları gördükçe acaba sıra bana ne zaman gelecek diye sormaktan kendimi alamıyorum.. Tekrardan geçmiş olsun. Umarım arkadaşın eski sağlığına kavuşur .. Kendini bilmez bir sarhoşun sebebi olduğu olayın bedeli bu kadar ağır olmamalı .. Aslında o herifi ayıldıktan sonra kafandan kaskı çıkarmadan kafa ata ata döveceksin.. Sarhoşken uyuşmuştur bi halt hissetmez.. Kafayı kaldırıp bi gömüceksin..
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

mesut51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok!!
    çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim

Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R&R
    cok büyük gecmiş olsun acil şifalar arkadaşım.
    arkadaşının da işallah sakat kalmaz eski günlerine geri döner..

boyle topluma zararlı başkalarının canını yakan insanları eşşek adasına götürüp bağlayacaksın.eşşekler onu bi yakalayıp adi canını yaksa aklı başına gelirmi acaba..
    Sessiz ve derinden ....

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    böyle şeyleri her duyduğumda, kaşlarım çatılıyo ve içim nefretle doluyo... valla bu motor beni asabi yaptı çıktı.. içimden böylelerine iyi bi dayak atmak geliyo,,
    çook geçmişler olsun,,

Çok geçmiş olsun. Arkadaşınız da umarım kısa sürede toparlar.
    Arkadaşlar, zevkli olsa da gece dolaşmamak daha sağlıklı olur diye düşünüyorum. Gece iti-kopuğu, sarhoşu, babasından araba kaçıranı, piyasaya çıkıp motorla yarışmaya kalkanları ile dolu. Araba ile yapılan kazada burnumuz kanamayacak belki, ama aynı kaza bir motorcunun sakat kalmasina hatta ölmesine sebep olabiliyor. Geceleyin dolaşacaksanız arabayla dolaşmayı tercih edin derim.

İstatistiklere göre kazaların %75'i diğer bir araç ile çarpışmaktan kaynaklanıyormuş. Diğer bir araç ile çarpışmaların sebebi ise otomobil sürücülerinin %75 oranında motosikleti görmemelerinden kaynaklanıyor. Gece gece dolaşıp aranmayalım.
    2006 FZ6 Fazer

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    çok büyük geçmiş olsun inşallah sakatlık kalmazda biran iyileşir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler