Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

otomobilin size çarparken hisedebileceğiniz şey...

Motovento
    REKLAM ALANI
    MOTORAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F
    gerçekten çok üzücü..acil şifalar diliyorum.. malesef böyle kendiniz bilmez sürücülerle karşılaşıyoruz.. umarım sakat kalmaz..

ama sadece sürücüler değil..yayalarda bir tuhaf.. sanki biz arac değilmişiz gibi hemen hızımızı kesip, durabileceğimizi yada küçük araç olduğunu düşünüp, toparlayabileceğimizi düşünüyorlar.. Otobandan karşıya koşarak geçmek isteyen yayaları kasdediyorum.. Bende kötü bir kaza atlattım da.. birde bu kazayı okuyunda sinirlerim boşaldı....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kızılmaske - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial KT 125
    geçmiş olsun

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    büyük geçmiş olsun kardeşim
    allah seni ve arkadaşını sevdiklerine bağışlamış full koruma her zaman şart
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

kozmiktohum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİDEN-250MCT
    Allah Acİl Şİfalar Versİn
    AlkollÜ SÜrÜcÜlerİnden Şerrİnden Korusun
    büyük okyonuslarda küçük balık olacağına küçük göllerde büyük balık ol

goya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VARADERO XL 1000V /
    allah beterinden saklasın onunla geçmiş olsun.alkollu araç kullananların allah belasını versin.
    UKİTA SAMATO KAMASA MAKONİ

GeVeZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı maltintash adlı üyeden alıntı
    hepinizden allah razı olsun... Sizlerin sayesinde yüreğimizde burukluk bir nebze de olsa rahatlıyor.Bu olay beni çok sarstı Motorsikletimin yüzüne bilee bakamıyorum.. Soğuduğumu hissediyorum.Arkadaşımın Siyatiği koptuğu için sakat kalması yüzde 75 miş. Fizik tedavisini ne kadar azimli yaparsa o kadar çok çabuk yürüyebilecek.... ama eskisi gibi olurmu? işte sorun bu!..

Hiç olmassa bu tur olayların devamı yasanmasın diye bu tür adamları yada ibret olsun die taksim meydanının ortasında sallandirmali yada canlı yayında elektrikli sandalyeye bağlamalı. Bizim türk insanını alkollü araç sürmekten alı koyacak tek şey ağır yaptırım uygulamak.

Boylelerine kin ve nefretim bi yana; alkollü araç sürmeye çok ciddi yaptırımlar getirmeli, sonu boyle sonuçlanan kazalara ömür boyu ağır hapis gibi bişey getirilmeli. Olan biten basında manşetlere vurulup devamının yaşanması belki bir şekilde engellenebilir. Çünkü bu olay duydugum ne ilk nede son....

V&B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYUSONG GV 650 dermişim :)
    YA bu allkollü araba kullanan insanmıdır bilinmez yaa .böyle bi olay varmı yaa .arkadaşım büyük büyük geçmiş olsun allah korumuş ikinizede acil şifalar.

Bandit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    atlar,motosikletler,oyuncaklar
    umarim kisa zamanda atlatirsiniz gecmis olsun
    bandit : ruhlarinda haydut tasiyanlari , ruhlarinda ozgur olanlari, ruzgara cikinca herseyi unutanlari anlatir

Sanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500A
    çok büyük geçmiş olsun umarım eski sağlığınıza bir an önce kavuşursunuz acil şifalar diliyorum...
    Yollarda Motorcunun Motorcudan başka Dostu Yok!

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    İkinize de büyük geçmiş olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bana kızacaksınız biliyorum ama bu ülkede motor ve bisiklete binecek yol yok.ancak ıssız boş köy yollarında binerim ben.onda bile allah nasıl olsa korur mantığıyla virajın devamını görmeden 80- le 90 la giden bir doğan görünümlü şahin aniden önünüze çıkabilir ve o an sizin için çok geç olabilir.. tehlikeli.

Motosikleti
    HArley Davidson Softail Heritage Deluxe
    Hepinize yürekten teşekkür ederim.İlginize ve duyarlılığınıza.

macrol 500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Kawasaki z750s maviş :)
    cok gecmıs olsun abı
    Kawasaki z750s O Bir Aşk

Motosikleti
    HArley Davidson Softail Heritage Deluxe
    Bu gün görgü şahitlerinden biriyle konuştum . Bana: - Abi otomobilin siz çarptığındaki görüntü dehşet vericiydi. Biz seni havada savrulup takla atışını izledik ve kesinlikle ya öleceğini yada kesin sakat kalacağını düşündük. Arkadaşını arbanın altında sürüklendiğini gördük.Otomobilin süratı en az 70-80 Km hızı vardı .Süratliydi.!... hayatımda böyle bişi göreceğim aklıma gelmezdi dedi.Herkez aynı şeyi söyleyip duruyor..halbu ki olayı hatırlamak bile istemiyorum. Bu gün arkadaşımı telden aradım iyi olduğunu söyledi.Benim nasıl olduğumu sorduğunda göz yaşlarımı tutamadım. BEn teselli edeceğime o teselli etti beni. Adam Şükür ediyo ya... yok bööle bişi...
    Arkadaşımın kırıkları yanında sağ ayağındaki diz bağlarınında zedelendiği ve sağ baldırından dizine kadar derin yüzülmeler olduğunu da bu gün öğrendim.... uff .. ya ufffff. Bu böle olmamalıydı ya....

bud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150 34 EH 2231 Kara Ejderha
    çok geçmiş olsun arkadaşım. ikinize de acil şifalar dilerim.

okurken gerçekten çok üzüldüm. allah o alkolsüz adinin hakkını versin inşallah. ya ne bileyim ben hiç kavga falan yanlısı bir adam değilimdir. ama yazını okurken, seninle birlikte o olayı yaşarken benim de aklımdan tek geçen şey o herife bir tane patlatmaktı.

tekrar geçmiş olsun. umarım arkadaşın en hafif şekilde atlatır bu olayı.

kask taktığın için seni tebrik ediyorum, ve hepimize kask takmanın ne kadar mühim olduğunu bu kadar birebir bir örnek ile gösterdiğin için de teşekkür ediyorum.

not: bu olayları okudukça motor sevdam azalmıyor. tersine adeta artıyor. çok dikkatli olup, çok temkinli davranıp, kendimi bu talihsizliklerden koruyabileceğimi aileme ispat etmek istiyorum. başıma bir şey gelse de korumalı giyinip en az hasarla aldatıp, tedbirliliğimi ispat etmek istiyorum.
    [url=http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=334281#post334281]Melabaa![/url]

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Okurken tüylerim kabardı. Gerçekten insanların kaza anında beyin diye birşeyi kalmıyor tamamen içgüdü tamamen refleks ne kadar iyi şöför olursanız olun iyi bir şöför olmak o an fayda etmiyor. Çok kötü bir durum allah sabır versin inşallah sakatlık gibi bir durum olmaz. Allah tekrar acil şifaler versin. O alkollü kalas yontması haysiyetsiz herifide !'^+%&/()=?_!'^+%&/()= diyecek başka birşey bulamıyorum.
    Okan ACAR

LaCiVerTSaRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Alkollllllllllllll..... Herkes için geçerli alkol alan araç kullanmamalı....Kullanmayın sonra arkadnızdan boyle bela okunan bir olay yaşamayın.

Kardeşime geçmiş olsun motorcu insan hayata bağlı insandır..tutunacak inşallah hayata eskisinden daha iyi olacak

sevgiler
    Akıllı efendi uslu sür motorunu ADAM desinler..
    Kaskını Tak Takmayanları Uyar..!!!
    http://www.setcom.com.tr

aiqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    geçmiş olsun arkadaş... :( çok üzücü..
    Life, in itself is just a fraction of being, a game of time on the material.

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    şimdi öyle birşey ki, ben bizim şirketin şoförüne söylüyorum bak hızlı gidiyosun diye adam diyor ben kendi şoförlüğüme güvenmesem gitmem herhalde.

tabi emniyet kemeri hak getire, tek savunma alışmamışız takamayız.

şimdi bunu ben bi tek cahilliğe veriyorum başka bir açıklaması yok. bu tip alkollü araç kullanma(bunun da savunması eminim ben kendime güvenmesem alkollü halde araç kullanmam veya alkol bana bişey yapmaz ki kadar basittir) hızlı ve kurallara uymadan araç kullanma gibi hatalar ceza vermenin ötesine düzgün eğitim ve trafik kültürünün yaygınlaşmasıyla düzelir ancak.

aynı şey korumasız motor kullananlar için de geçerli, ben ne kadar kaza haberi okuduysam bu sitede tam kıyafet olanlar neredeyse zararsiz çıkmışken olaydan ekipmanı olmayanlar ciddi yaralanmalara maruz kalmış. bu yüzden de daha iyi bi motor alabilecekken paramın yarısını ve belki fazlasını düzgün koruma için harcayacağım bırakın havalı bi motor da 3-4 sene sonra olsun altımda. ve bana bu bilinci kültürü büyük ölçüde bu site kazandırdı.

bize düşen kendimizi ve çevremizi mümkün oldugunca bilgilendirip biliçlenip trafik kültürü kazanmalarını sağlamaktır diye düşünüyorum.

çok iyi yapmışsın arkadaşım iyi ki "o kask da ne ola ki" diyenlere kulak asmamış ve belki de ölümle sonuçlanabilecek bir kazayı yarasız atlatmışsın. arkadaşının da motosiket pantolonu ve korumalı çizmeleri olsa belki alacağı yara o kadar büyük olmayacaktı ama yapacak birşey yok ciddi birşey olmamasını, sakat kalmamasını dilemekten başka.

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum geçmiş olsun dikkat etrmek lazım onların kaportaı var biz kendimiz kaporta oluyoruz
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler