Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu sabah 07:15`da İlk kazamı yaptım :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ortopedist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha X max 250
    Geçmiş olsun, Fibula kırığı düşünmüş olabilir ama düz grafide görülürdü Mr istediğine göre belki bağlarında ya da eklem kapsülünde bir yaralanmadan şüphelenmiştir. Sabah senden yaklaşık 20 dk sonrada ben geçtim söylediğin yerden. Benimbaşıma da gelebilirdi ve ben bu kadar şanslı olmayabilirdim. Malum şurada 2-3 aydır motorsiklet kullanıyorum.
    Ortopedi konusunda yardımcı olabileceğim bir şey olursa telefonum 0 5324564077 .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ucuz atlatmışsın geçmiş olsun, ilk ve son olması dileğimle.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

aiqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    ... bu arada yazmayı unuttum sağ dirseğim de soyulmuş ama şişime yok. Sağ el bileğimde hafif burkulmuş. Bunu daha yeni hissettim. Düşseymişim kim bilir ne olacakmış!

Alıntı Ortopedist adlı üyeden alıntı
    Geçmiş olsun, Fibula kırığı düşünmüş olabilir ama düz grafide görülürdü Mr istediğine göre belki bağlarında ya da eklem kapsülünde bir yaralanmadan şüphelenmiştir. Sabah senden yaklaşık 20 dk sonrada ben geçtim söylediğin yerden. Benimbaşıma da gelebilirdi ve ben bu kadar şanslı olmayabilirdim. Malum şurada 2-3 aydır motorsiklet kullanıyorum.
    Ortopedi konusunda yardımcı olabileceğim bir şey olursa telefonum 0 5324564077 .
    Ortopedist ilgin için çok sağol. Özelden sana bir iki şey yazacağım. İnsan kaza yapmadan, kazanın ne kadar yakında olabileceğini anlayamıyor. Düşünsene yolunda sabit hızla ilerliyorsun, biri arkadan gelip yandan vuruyor. Sollamak istiyorsa sol şeritte boş üstelik. Sağda bir metre emniyet şeridi var. Düşünsem aklıma gelmez. Hızlı gitme, viraj da fren yapma, ıslak yerde dikaktli ol. Sen bütün kuralları uygula, biri saçma sapan bir hatayla berbat etsin herşeyi. Aynı yerde arabayla gitsen iki metre uzağından gidecek ama...

Ciddi ciddi bilinçlendime çalışmaları yapılmalı. Anketler yapılmalı, motorla ilgisi olmayan insanların düşünceleri daha iyi anlaşılmalı. Afişler düzenlenmeli.

"Yaklaşma ! Düşerim" gibi kısa ama vurucu sloganlar bulunmalı...

Bu kadar tehlikeli olmamalı bu makina yaaa
    Life, in itself is just a fraction of being, a game of time on the material.

repsolypf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat
    cok gecmis olsun

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    Geçmiş Olsun Dostum
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    geçmiş olsun!!!:..
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

arinrin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X9 250 Evo
    Çok geçmiş olsun . İnşallah hiç birimiz kaza yapmayız

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Bu sabah işe motorla geldim yine. Biraz topallayarak yürüsemde yürüyebiliyorum ya daha ne olsun. Kazanın olduğu yerden geçerken biraz tedirgin oldum. Sağı solu kontrol ettim devamlı Motora binmediğim zamanlarda motordan korkuyorum. Garip bir his, motora binince geçiyor. Oturduğum yerde düşününce ise korktuğumu hissediyorum. Sizde de aynı his var mı?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Kesinlikle.

Cuma günü tam 430 km yol yaptım. Taa Ordu'lara, kamyonların arasında tanımadığım yollardan, virajlardan gittim. Eve döndükten sonra o kadar yolu korkmadan nasıl aldığıma şaştım
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    14 gün oldu ayağım hala geçmedi. Nispeten önemsiz kazada bu kadar hasar alıyorsa insan demekki sıkı kazalarda neler oluyor. Giysinin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladım.

Geçen de bir video izledim. Adamın teki düşüyor motordan, elinde eldiven yok. Avuçlarındaki tüm deri asfallta kalıyor. Berbattı. Kıpkırmızı bir avuç...

Yolda bir sürü arkadaş görüyorum, özellikle scooterı olanları. Sadece kask ile çıkmışlar trafiğe. İnanılmaz.. :(

Motosikleti
    yok ööle bişi :)
    geçmiş olsun tekrarlanmaz umarım
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    geçmiş olsun acil şifalar
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    Çok geçmiş olsun Dostum

arkadaşım geç de olsa geçmiş olsun.ben de sürekli Pendik-Şişli arasında gidip geliyorum.İnan her gün öyle berbat araba sürenlerle karşılaşıyorum ki;çoğu gece yatağa yattığımda ben de senin gibi ürperiyorum.Ya şöyle olsaydı,ya adam şuraya kırsaydı gibi kuruntulara kapılıyorum.Ama sabah olup da motorun üzerine binince her şeyi unutuyorum.Belki de bunun için kimi zaman iflah olmaz bir hastalık gibi görülüyor şu '' motosiklet aşkı''...

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    harfendaz senin yolunda epey uzunmus... aman dikkat bir suru trafik canavari var etrafta. umarim kask mont eldiven dizlik hatta cizme kullaniyorsundur.

foreveryoung1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF250
    çokk geçmiş olsun kardeş daha da kötüsü olabilirdiii iyi atlatmışsın hepizmizin çok çok dikkatli olması gerekiyor öküz bu nereden çıkacağı belli olmuyooooo.......
    [B]lastiği yakkkkk ruhunu değilllll[/B]

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    gecmıs olsun
    Yeni yine yeniden

handeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda bugün=))
    geçmiş oLsn umarım iLk ve son oLur ..

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı handeee adlı üyeden alıntı
    geçmiş oLsn umarım iLk ve son oLur ..
    ilk olma dileğin gerçek oldu ama son olma dileğin gerçek olur mu bilemiyorum

geçmiş olsun usta...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler