Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

25 yaşında gence ölüm yakışırmı?..2 kaza haberi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ulan bu kaza haberleri beni çok yıpratmaya başladı...şimdi yerel bir gazetenin web sitesinde okudum...26 Nisan 2006 tarihinde Çankırı'da plakasız motorla 25 yaşında genç arkadaş virajı alamamış...takla atmış...ölmüş...artçısı hafif yaralı...bu ne arkadaşım yaa...gepegenç fidan gibi çocuklara üzülüyorum...ana babalarına üzülüyorum...hele birde linkte görüceksiniz...cesedi gazeteyle örtülmüş...motordan bazen nefret ediyorum...hata bizde olmasına rağmen ne bilim sinirimi bişeylerden çıkarmam gerekiyor...plaka yoksa kask falanda yoktu kesin...yakınlarına allahtan sabır ve rahmet dilerim...

http://www.haber18.com/ayrinti.asp?hid=370

deminde Bursadan bir ölüm haberi geldi...soparcan arkadaşımızın dostlarıymış...Mudanyadan genç bir arkadaşda vefat etmiş...artçısıda Mudanya devlet hastahensinde yoğun bakımdaymış...ailesine daha söylememişler...zor bu hayat yav...evlat acısı yaşamayı allah kimseye göetermesin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    abi bu ne yaa.. gece gece içimizi kararttın..

Allah rahmet eylesin.. yakınlarınada sabır versin...
    CBR 600F Honda,

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    abi işte bu yüzden bar bar barıyooz icabında anlatmaya çalışıyoruz, kurallar ,korunma tedbir diye değilmi... motor sevdası katlanarak büyüyor ,ilerisini biraz görebilen insnlar eğitim seviyesi ve kurallara saygı seviyesi düşük ülkemde bu gibi acı haberlerin kapımızda olduğunu anlar, görür.artık hergün ağır haberler alabiliyoruz neredeyse, işte bu yüzden güncel olarak aşağıda yazdığım başlıktada bu uyarılarımızı yaptık ve insanlar özenmesin dedik ama pek anlaşılabildiğimiz söylenmez..
    ..eğitim şart, kurallara uymak şart, saygı & sevgi şart,bilinçlenmek şart..

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=14169

geride kalan acılılara başsağlığı diler, vefat eden gençlere ALLAH dan rahmet dilerim
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ben şimdi kendi hayatıma döneceğim ama bu çocukların aileleri ne düşünür ne hisseder...baba olduğumuzdanmıdır artık bu tür haberleri es geçemiyorum...bendede kızımı bir gün kaybedermiyim diye paranoyalarım çok...Allah kimseye yaşatmasın böyle şeyleri...lanet olsun bu hayata bazen...hayat güzel diyoruz ama bu olaylar sanki hiç başımıza gelmeyecek gibi yaşıyoruz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    anne ve babalarımızın yerine koyarsak kendimizi daha dikkatli oluruz. düşünsenize çocuğunuz motora biniyor korumasız ve dikkatsiz.

yarışlarda tam ve kaliteli korumalarla yarışçılar 200-300 km/h süratlerde bile yara almadan kurtuluyorlar.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı
    anne ve babalarımızın yerine koyarsak kendimizi daha dikkatli oluruz. düşünsenize çocuğunuz motora biniyor korumasız ve dikkatsiz.

yarışlarda tam ve kaliteli korumalarla yarışçılar 200-300 km/h süratlerde bile yara almadan kurtuluyorlar.

işte sonsuz katıldığımve dikkat çekmeye çalıştığım nokta..bizde ise insanlar biliçsizce (mesela kaskı yok olsada kolluğu dizliği yok yada kaskı kolunda takılı) hareket ediyorlar ve bide bu şekilde örnek oluyorlar gençliğe..

yoksa hayatı güzelleştirmek de bizim elimizde, acılara gark etmekte..
    sevgi dolu ve birlik içinde bir hayat dielrim herkese..
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin.Vefat eden anlamazda geride bıraktıkları ne olur Allah bilir.Dikkat edin kardeşler,ne olur dikkat edin!

sinan1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ölen arkadaşımıza ALLAH rahmet eylesin komadaki arkadaşımızda inşallah kurtulur. her iki arkadaşımızında ALLAH ailesine sabır versin

roa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 ZN
    arkadaşlarımıza allahtan rahmet ve yakınlarına sabır diliyorum.
    Ben Ankara da oturuyorum hızla yayılan bayiler ve uygun fiyatlar sonucunda insanlar olsunda bi scooter olsun diye gidip alıyorlar.Ehliyet yok önceden alınmış bir eğitim yok.Artık Türkiyenin birçok ilinde motor akademileri var LÜTFEN önce bu işin eğitimini alalım sonrada eğitmenlerin bize uygun bulduğu motor tipini seçelim böylece daha az istenmiyen olaylar olacaktır.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Bazen f(hayat)=x(Kask+mont+dizlik) oluyor. Kask+mont+dizlik=0 ise ilk hesaplamada hayat yok oluyor...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    herkes şu veya bu nedenle ölüyor nasılsa... genç ölmek bence daha yakışır hemde mortosiklet üzerinde bizede kısmet olurmu acaba Arkadaşlara Alahtan rahmet ailelerinede sabır dilemekten başka yapacak bir şey yok

mustafatuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011)
    kendisine rahmet Ailesine Sabır dilorum..

Motosikleti
    Alıntı Selçuk1981 adlı üyeden alıntı
    herkes şu veya bu nedenle ölüyor nasılsa... genç ölmek bence daha yakışır hemde mortosiklet üzerinde bizede kısmet olurmu acaba Arkadaşlara Alahtan rahmet ailelerinede sabır dilemekten başka yapacak bir şey yok
    hayda oldumu şimdi bu beyav.. biz ne diyoruz sen nediyorsun..
    şehitlikten başka hiçbir ölüm istenemez..

Alıntı muritu adlı üyeden alıntı
    abi işte bu yüzden bar bar barıyooz icabında anlatmaya çalışıyoruz, kurallar ,korunma tedbir diye değilmi... motor sevdası katlanarak büyüyor ,ilerisini biraz görebilen insnlar eğitim seviyesi ve kurallara saygı seviyesi düşük ülkemde bu gibi acı haberlerin kapımızda olduğunu anlar, görür.artık hergün ağır haberler alabiliyoruz neredeyse, işte bu yüzden güncel olarak aşağıda yazdığım başlıktada bu uyarılarımızı yaptık ve insanlar özenmesin dedik ama pek anlaşılabildiğimiz söylenmez..
    ..eğitim şart, kurallara uymak şart, saygı & sevgi şart,bilinçlenmek şart..

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=14169

geride kalan acılılara başsağlığı diler, vefat eden gençlere ALLAH dan rahmet dilerim
    bu burayı oku istersen yda bidaha ..

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı Selçuk1981 adlı üyeden alıntı
    ya arkadaşım şehit mi oluyorsun da kısmet diyorsun. Allah korusun. şehitlikten başka hiçbir ölüme kısmet denemez. diyenler de biraz mantıklı düşünsün. hayat oyun değil GAME OVER yazıp yeniden başlamaz.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    transalp
    kendisine rahmet Ailesine Sabır dilorum..

http://www.motovirus.com/forum/showthread.php?t=1968

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Allah rahmet eylesin...Geride kalanlara sabır versin...
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı
    Bazen f(hayat)=x(Kask+mont+dizlik) oluyor. Kask+mont+dizlik=0 ise ilk hesaplamada hayat yok oluyor...
    arkadaşa katılıyorum
    pazar buyukcekmeceye gıttık toplam 48km gıdış bır o kadarda donus yolumuz var ama bızı gormelıydınız.....
    hersey olması gerektıgı gıbıydı
    kask+mont+dızlık+hız konusunda da cok dıkkatlıydık
    ____it's my life_1982____

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    gazda firende aynı elde...
    gaz basmak kolay gazı kontrolaltında tutmak marifet...
    ölen ölür asıl ateş geride kalan sevdiklerine düşer..
    onların günahı ne...
    bu camıada sinirlerine duygularına hakım olan ayakta kalır..

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    allahtan hepsine rahmet ve yakınlarına sabırlar dilerim.gencecik yaşta göçüp gidenler insanı daha bi fazla etkiliyor...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah rahmet eylesin..ailelerine sabır versin...

DİKKATLİ OLALIM ARKADAŞLAR..LÜTFEN..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler