Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu sabah 07:15`da İlk kazamı yaptım :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aiqa çok geçmiş olsun, şans meleği yanında oldugu için çok şanslı oldugunu düşün, hepimizin motor kullanırken ihtiyacı var buna...........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mustafayazici33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGRİNA 100
    hocam çok büyük geçmiş olsun umarım tez zamnada iyileşirsinnn..dikkat etmek lazımmm dört tekelrleklilere

vipseyahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Dostum büyük geçmiş olsun. Doktora gitmekle iyi etmişsin ben çok büyük akılsızlık ettim düştüğümde doktora gitmedim kalçamdaki ağrı bir türlü gitmedi bu c.tesi kesin gitmeyi düşünüyorum. Allah daha beterinden korusun hepinizi.

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    aiqa,geçmiş olsun.
    Sanırım fibula kırığı demişler gerçi röntgende görülür o.
    Kaza sonrası rapor tutturmuş muydun?
    Gerçekten ciddi anlamda düşmemiş olman büyük beceri ister.
    Kazasız günler.

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    geçmiş olsun

halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    çok geçmiş olsun, ama maalesef araba sürücüleri olan abiler birer h....van oldukları için katıksız olarak bizim dikkat etmemiz gerekiyor, aynı yolu bende hergün kullanıyorum, sabah libadiyeden kartal gidiyorum, deli gibi trafik var, yani adamlar sanki hesap yapıyorlar nasıl çarpsamda arabam çizilmesin ama motor düşsün şöööle bir, ammmaaaannn diikkat bu sürülere, çobansız kalmış hepsi
    let it be

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nazar konusuna bende katılıyorum ardı ardına kaza yapmaya başladık düşmemene sevindim iyileşene kadar bir süre motosikletini kullanma istersen benimde sol ayağım hala ağrıyor en büyük tehlikelerden biri motosikleti görmek için dibimize kadar giren meraklı sürücüler motosikletine üzülme halloluyor yeterki sana bir şey olmasın çok geçmiş olsun...
    Üzülerek söylemeliyimki yok saymaktan ziyade nefret eden rahatsız zihniyetli bir bölüm insan var bunlardan korunmak yapmamız gereken ilk şey kaza yaptıktan sonra el işareti yapıp gülen yaratıklarla bile karşılaştım ben.

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Abi çok geçmiş olsun ya umarım ilk ve son kazan olur...
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

aiqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı halilertan adlı üyeden alıntı
    yani adamlar sanki hesap yapıyorlar nasıl çarpsamda arabam çizilmesin ama motor düşsün şöööle bir, ammmaaaannn diikkat bu sürülere, çobansız kalmış hepsi
    çok haklısın, bazı sürücüler cidden kıskanıyorlar. Kendileri korkudan mı bilmiyorum motora binmiyorlar ama motora binenleri de kıskanıyorlar. Bunu bana bir arkadaşım söyledi şok oldum. Çarpasım geliyor dedi. Şirkette bir kaç arkaşla konuşmuştum bir ara, genel olarak tehlike anında vurur düşürürüm gibi bir anlayış var. Yani en ufak bir tehlikede çarp motora kurtul gibi bir fikir var insanlarda. Bunu hissedince korkum iyice arttı.
    Life, in itself is just a fraction of being, a game of time on the material.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    çok geçmiş olsun

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Çok geçmiş olsun umarım en kısa sürede tekrar sağlığına kavuşursun...
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing
    Geçmiş olsun arkadaşım aynı güzergahtan geçtim ama sizin kazadan once demekki

UCANLAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Geçmiş Olsun,

Bu Bağlanti Yollarinin Sulanmasindan Bende Nasibi Aldim,
    Maltepe Köprüsünden E-5 'e Inerken Araba Kaydi Ve Hiçbirşey Hissetmedim.motosikleti Dusunemiyorum Bile,

Bu Iş çok Saçma Ve Bir çözüm Bulunmali.

halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    Alıntı aiqa adlı üyeden alıntı
    çok haklısın, bazı sürücüler cidden kıskanıyorlar. Kendileri korkudan mı bilmiyorum motora binmiyorlar ama motora binenleri de kıskanıyorlar. Bunu bana bir arkadaşım söyledi şok oldum. Çarpasım geliyor dedi. Şirkette bir kaç arkaşla konuşmuştum bir ara, genel olarak tehlike anında vurur düşürürüm gibi bir anlayış var. Yani en ufak bir tehlikede çarp motora kurtul gibi bir fikir var insanlarda. Bunu hissettince korkum iyice arttı.

valla çok haklısın millette artık düşünce mi yok, yoksa içlerinde sadistlik duygusumu desem, biz İNSANIZ yahu motora çarpmak ne demek, bana çarpıyorsun kardeşim bir insana hayvanoğlu hayvanlar
    let it be

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı darkeagle adlı üyeden alıntı
    Geçmiş olsun arkadaşım aynı güzergahtan geçtim ama sizin kazadan once demekki
    kaza anı 3-4 saniye sürdü sonra sağa çektik o da olsun 3-4 dakika. Yani 5 dakika da hiç bir şey olmamış gibiydi ortalık. O nedenle rastlaşmamız zordu sanırım.

Alıntı UCANLAZ adlı üyeden alıntı
    Geçmiş Olsun,

Bu Bağlanti Yollarinin Sulanmasindan Bende Nasibi Aldim,
    Maltepe Köprüsünden E-5 'e Inerken Araba Kaydi Ve Hiçbirşey Hissetmedim.motosikleti Dusunemiyorum Bile,
    bu insana verilen önemi gösteriyor, çiçek dikeceğim diye hayat söndürecek bu adamlar.

Alıntı lata adlı üyeden alıntı
    geçmiş olsun umarım son kazan olur...
    alsında ilk kazanın böyle olaması iyi oldu. Bir musibet bin nasihatten iyidir derler. Orada ıslak yola yoğunlaştığım için arkadan üstüme doğru gelen arabayı göremedim. Aynadan takip etmiş olsaydım onun hatasını telafi edecek tepkiyi verebilirdim ama aklım "yol ıslak, aman dikkatli döneyim" deydi.

heLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    07' GSX-R 600
    aiqa gecmis olsun.. Umarim en kisa surede iyilesirsin..
    Suzuki [B]GSX-R 600[/B] '07
    [B]2[/B] Fast [B]4[/B] You

ceko35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-EVO & Ducati Monster
    cok gecmiş olsun arkadasım.. daha buyuk kazalar yasamazsın umarım.. yaşamayız hiçbirimiz...
    bende kaza yaptıktan sonra motora bindim ve virajları alamamaya baslamıştım.. ama bi kac haftaya kadar duzeliyosun rahatlıyosun... ilk gunku gibi kullan motorunu ve her zaman sevmeyi unutma...

bi baska konuda trafikteki seyir hali... önüme bakmaktan cok arkama bakar oldum ben.. cunku arkadan gelen hayvanlar daha tehlikeli olmaya basladılar.. beni goren yarıs yapma edasıyla basıyo gaza dibime kadar yanasıyo.. saga geciyo sola geciyo.. yada arkadan son hızla yardırmış geliyo o.ç.
    onume cok cok fazla dikkat etmiyorum cunku sıyırarak ondeki arabayı cok rahat ekarte edebiliyorum.. aralardan cok rahat gecebiliyorum..
    her zaman araclardan bi 10 - 15 km daha hızlı seyretmek gerekli.. onların hızında gidildiginde sapıtıyolar bu arabalar...
    bide şu virajlardaki sulama muhabbeti yokmu illet oluyorum resmen... cok tehlikeli bi durum buda... cok dikkat etmek gerekiyo..

istanbul trafiginde arkadasım kimse hiçbisey demesin ama kusura bakmayın piç olucaksın... deli gibi kullan demiyorum ama herhangi bi tehlike anında sagdan soldan ekarte ediceksin geciceksin seni sıkıştıranı defediceksin başında.. arada sırada sen korkutucaksın arabaları.. başlarım lan boyle işee surekli benmi taciz edilcem... bu kadar dostlar... herkese kazasız belasız sürüşler dilerim..

yavaş gidin ama arkayı surekli kollayın
    KSK FOREVER ... 35½

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun dostum, tekrarlarını yaşamaman dileklerimle.
    keyifli ve kazasız sürüşler dilerim.

Büyük geçmiş olsun.

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı ceko35 adlı üyeden alıntı
    cok gecmiş olsun arkadasım..

yavaş gidin ama arkayı surekli kollayın

teşekkürler ceko35.
    Özetle; Kaza yapmak istemiyorsan hızlıysan önünü, yavaşsan arkanı kolla. Kaza yapmak hiç istemiyorsan her zaman her yeri kolla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler