Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Repsol(destinyofrock) kazası

Motovento
    REKLAM ALANI
    destinyofrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 600
    Ben kumburgaz BP nin ora diyim siz anlayın virajlı yolu ve o BP nin önünden geçen anlar o kadar tehlikeli oldunu neyse zaten ambulans hep orda allahtan...
    Ben normalde bu sapanca gezisinde olcaktım olmadı neyse bazı meseleler girmiyim babadan izini kapınca kuzenle denize gidicektik neresi neresi olsun Derken hadi dedİk silivrİ yapalım tam kumburgaza kadar bişi yok arabanın sadece rengini hatırlıyorum sorası yok zaten gri bi araba bizi sıkıştırınca virajı alamayıp mıcırlar tekeri kaydırıp öle bi düştük ama feci yani motorun hakimiyeti kaybetmemek için direndim düşmeyelim diye uğraştım direksiyona o denli sarılmışıM ki bacam altında kaldı sol tarafa düştük jant yamuldu lastik yırtık benzin aktı millet toplandı ambulans müdahele etti hemen sağolsun baya yardım ettiler aynı yerde dün gece iki kişi ölmüş virajı alamayıp allahım sana emanetiz neyse elemanlar geliyo ellerinde sigara bişiy varmı diyerek lan salak herif benzin akmış oraya ne sigarası bizimi gümletcen töbe töbe ben kalktım bi basamadım ayağı sora nefes gelmedi alamıyorum sıkıştım neden bilsem sonra nefes geldi at sigaranı kardeşim dedim salağa beni aldılar pansuman falan arkada kuzene pansuman hemen onunda diz kapağına kadar açıldı yara neyse ucuz atlattık yinede AMBULANS ŞÖFÖRÜ İYİ HATIRLATTI SİGORTASINI ARADIK BU BENİM MOTORUN VE KASKO YOK EKİP GELDİ TUTANAK TUTULDU YARIN GİTMİCEM İŞE HASTANEDEN RAPOR ALDIM FİLM ÇEKİLDİM ŞİMDİ İYİYİM ŞİŞ VAR O KADAR MOTORU HONDA BAYİ YAPAR HERALDE TUTANAK VAR NEDE OLSA BU KONUDA BİLGİ ALABİLİRMİYİM BİLENDEN ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gxan_7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun kardeş allah daha büyüğünden korusun...
    ..Ben Öyle Her Yere İmza Atmam...

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Geçmiş olsun,motoru dert etme, kendi sağlığına bak.
    Umarım en kısa sürede ikiniz de sağlam bir şekilde yollara dönersiniz.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

gazkesmes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200
    geçmiş olsun kardeş her nekadar hata onlardada olsa sen kendini diil arkandakini düşün ve birazdaha yavaş git!!!

hashmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondi 150hs
    büyük geçmiş olsun

Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 600
    SAĞOLUN ARKADAŞLAR fakat gerçekten neye üzüldüm biliyomusunuz bir allahın kulu durmadı be kaza yaptık arkamızdaki eleman kornaya basıyo salak herif allahım ya tam su katılmamış hanzo bastı kaza gidiyo tek ilgilenen bölge halkı sağolsun...

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    geçmiş oslun
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    geçmiş olsun.

mıcır yüzünden bugün bende kaza yaptım. Allaha şükür bende bişi yok.motorun ön grenaj kırıldı sadece

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Akan benzine sigarayla yaklaşanlar, kazayı görüp durmayan, sadece duraklayıp trafiği sıkıştırıp, "öff abi rahat bilmemkaç milyar hasar var bee" yorumlarıyla uzaklaşan tipler...
    Bu kadar odun olmak için çok mu uğraşıyor bu millet yaa...?
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 600
    Alıntı sonix adlı üyeden alıntı
    geçmiş olsun.

mıcır yüzünden bugün bende kaza yaptım. Allaha şükür bende bişi yok.motorun ön grenaj kırıldı sadece
    Sanada geçmiş olsun kardeş bayansın diye yolda bi görmemezlik bi takmamazlık var (kendim için diorum)

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    buyuk gecmis olsun. valla elinde sigarayla gelmis ya, ona sastim kaldim en cok. ya bazilari harbiden o kadar az dusunuyo ki, deli oluyorum.
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    hay allah ya, çok üzüldüm.
    geçmiş olsun. size bişey olmamış ya, önemli olan o. allah beterinden korusun.
    cana geleceğine mala gelsin derler ya, en azından motorunun da kaskosu da varmış. hiç üzülme onu da yaptırırsın nası olsa.
    önemli olan size bişey olmamış! buna şükret ve hiç üzülme. gerisi önemli değil boş..

Ekleme: Kaskon yokmuş, pardon yanlış okudum ben. Eğer tutanakta diğer taraf kusurlu bulunduysa senin hasarını ödemesi gerekiyo diye biliyorum. onun kaskosu varsa kaskosu karşılar, yoksa kendi cebinden falan ödemesi gerekir. trafik sigortası da bir kısmını ödüyo sanırım. ama çok fazla bilgim yok, karman çorman bişey oldu benim anlattığım. bilen arkadaşlar yardımcı olursa daha iyi olur.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Öncelikle çok geçmiş olsun Sende ve kuzeninde çok fazla bir şey olmadığına sevindim.Ama unutmayalım ki bu hanzolar her yerde var.Ne olursa olsun Türk halkı sevecendir,yardımseverdir...Ben kaza yaptığımda da ilk yardıma koşanlar çevredeki insanlardı.Netice itibariyle sen bayansın;ve milletimizin içindi öyle hanzolar çok işte.Yanlış anlama ama;şunları yapabilirdin;
    Seni sıkıştırmaya başladığında sağa yanaşıp defolup gitmesini bekleyebilirdin o şerefsizin.
    O gittikten sonra da;telefon ederdin polise,durumu bildirirdin,hangi karayolunda olduğunu da söylerdin,bi güzel cezasını yerdi allahın iti de aklı biraz da olsa belki başına gelirdi.
    Bunları sen sinir ol diye söylemiyorum;en azından ben böyle bir durumda hızımı 20 km ye kadar indirip durmayı tercih ediyorum.Trafikte her motorlu araç gibi bizimde şerit kullanma hakkımız olsa da,bu ve bunun gibi türünün son örneği İnsan-hayvan-uzaylı ...karışımı mutanglarla her zaman karılaşacağız.Bu yüzden her zaman tedbiri ve SOĞUKKANLILIĞI elden bırakmayalım.Korumalarımız eksiksiz de yola çıkmayalım kankalar.
    Tekrardan çok geçmiş olsun

dex_cooler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok büyük geçmiş olsun, inşallah en kısa zamanda ağrılarınız geçer. Mıcırlar çok tehlikeli gerçekten..

kelsinus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı
    Akan benzine sigarayla yaklaşanlar, kazayı görüp durmayan, sadece duraklayıp trafiği sıkıştırıp, "öff abi rahat bilmemkaç milyar hasar var bee" yorumlarıyla uzaklaşan tipler...
    Yok üstat.Onların yaradılışlarında var hanzoluk.

destinyofrock, geçmiş olsun kardeşim.haberini sapanca'dayken alper tim'den aldık.Allah hepimizi korusun cahilden, bilgisizden, yolda gitmeyi bilmeyenden.
    Bu son olsun dileriz.
    Kazasız belasız.

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    geçmiş olsun.enbüyük kazan bunla kalsın
    kaskon yok galiba.valla sitede bu konuyla ilgili topic vardı.hasarı ve masrafları karşılayan bi ödenekle ilgili.ondan faydalanabilirsin sanırım

Omega - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun cana geleceğine mala gelsin

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun. yollarımız maalesf süprizlerle dolu. her zaman tetikte olmalıyız. inş. bir daha yaşamazsın.
    ==============================
    ==============================

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    büyük geçmiş olsun

Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 600
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı
    Sen ne diosun abi ya biri der aaa bunda jigledemi vardı abla bu motorlar ne kadar biri der bak bende zamanında kaza yaptım yarasını gösterir bak bakk diye ulan kaza yapmışız orda millete malzeme olsun

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler