Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Repsol(destinyofrock) kazası

Motovento
    REKLAM ALANI
    hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    çok geçmiş olsun
    Ride your way

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    destinyofrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 600
    Alıntı lespaul_84 adlı üyeden alıntı
    hay allah ya, çok üzüldüm.
    geçmiş olsun. size bişey olmamış ya, önemli olan o. allah beterinden korusun.
    cana geleceğine mala gelsin derler ya, en azından motorunun da kaskosu da varmış. hiç üzülme onu da yaptırırsın nası olsa.
    önemli olan size bişey olmamış! buna şükret ve hiç üzülme. gerisi önemli değil boş..

Ekleme: Kaskon yokmuş, pardon yanlış okudum ben. Eğer tutanakta diğer taraf kusurlu bulunduysa senin hasarını ödemesi gerekiyo diye biliyorum. onun kaskosu varsa kaskosu karşılar, yoksa kendi cebinden falan ödemesi gerekir. trafik sigortası da bir kısmını ödüyo sanırım. ama çok fazla bilgim yok, karman çorman bişey oldu benim anlattığım. bilen arkadaşlar yardımcı olursa daha iyi olur.
    Kasko yok önemide yok

Alıntı crazy_devil adlı üyeden alıntı
    Öncelikle çok geçmiş olsun Sende ve kuzeninde çok fazla bir şey olmadığına sevindim.Ama unutmayalım ki bu hanzolar her yerde var.Ne olursa olsun Türk halkı sevecendir,yardımseverdir...Ben kaza yaptığımda da ilk yardıma koşanlar çevredeki insanlardı.Netice itibariyle sen bayansın;ve milletimizin içindi öyle hanzolar çok işte.Yanlış anlama ama;şunları yapabilirdin;
    Seni sıkıştırmaya başladığında sağa yanaşıp defolup gitmesini bekleyebilirdin o şerefsizin.
    O gittikten sonra da;telefon ederdin polise,durumu bildirirdin,hangi karayolunda olduğunu da söylerdin,bi güzel cezasını yerdi allahın iti de aklı biraz da olsa belki başına gelirdi.
    Bunları sen sinir ol diye söylemiyorum;en azından ben böyle bir durumda hızımı 20 km ye kadar indirip durmayı tercih ediyorum.Trafikte her motorlu araç gibi bizimde şerit kullanma hakkımız olsa da,bu ve bunun gibi türünün son örneği İnsan-hayvan-uzaylı ...karışımı mutanglarla her zaman karılaşacağız.Bu yüzden her zaman tedbiri ve SOĞUKKANLILIĞI elden bırakmayalım.Korumalarımız eksiksiz de yola çıkmayalım kankalar.
    Tekrardan çok geçmiş olsun
    Dediğini yapabilirdim ama kumburgaz yolunda en sol şeritten birden yavaşlasamda araba gidicekti ve plakayı zaten alamadım yani ne şekilde olursa olsun olucağı varmış beni sıkıştırmaya başlama bitirme yok birden ani hareketle virajda bana yaklaşınca bende o sıra mıcırlara dalınca oldu olay zaten neyse geçti bitti bida olmasın sanırım 1 hafta motorsuzum ayağımı basamıyorum çünkü şiş

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Kazayı boşverip, "kaç basıyo bu?"cu tipler gelmedi mi?Veya "bende de mobilet var memlekette, yarışsak geçerim."ciler?

Sana da,motoruna da üzüldük, geçmiş olsun dedik, bu arada kuzenini de unutmayalım, ona da çok çok geçmiş olsun.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    geçmiş olsun ya üzüldük vallah bugün sapanca gezisinin dönüşünde tanker
    bizimle resmen yarış yaptı biz 110cıvarı gittik tunel abiyle herif herhalde
    120-130basıyordu adama yol verdik yoksa ezicekti bizi demek istediğim şu ayı çok yollarda

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    ya sen hiç canını sıkma, bu ülkede sinirleneceğin şey bitmez! ne bu magandalar biter, ne olay yerindeki odun vatandaş biter.
    yaşandı bitti, ucuz atlattınız. çok şükür ikinizde de ciddi birşey yok. allah beterini vermesin.
    kazalarda kasko illa ki şart değil aslında. çünkü önemli olan tutulan tutanakta ne yazdığı.ondan bahsedersen daha sağlıklı fikir yürütebiliriz. 8/8 adam suçlu bulunduysa zaten rahatlıkla masrafını tahsil edersin adamdan.
    dediğim gibi, hiç üzülme. ikinizden birine bişey olmadı çok şükür. metanetli olmaya çalış.
    ben hergün kaç kişiye küfrediyorum bir bilsen. bikaç gün önce 60 la giderken önüme bir motorcu arkadaş atladı benim de. kafasında kask falan yok, ekipman hak getire. durdum ama nası durdum bilmiyorum. hatta çarptım adama yumuşak bi şekilde. adam sadece pardon bilader dedi bana! hiçbirşey söylemedim, hiçbi hareket yapmadım. bastım devam ettim yoluma. çevredeki insanlar da şaşırdı, adam da şaşırdı. bazen hiçbişey söylememek daha iyi bir ders olabiliyo. üstelik kendin sinirlendiğinle ve kendine zarar verdiğinle kalıyosun.
    en iyisi metanetli olmak, olaylara gülüp geçebilmek, yaşadığın şeyi kabullenmek ve o an daha beterini yaşamadığın için şükretmek.
    başka türlü yaşanmaz bu ülkede
    tekrar çok geçmiş olsun
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

destinyofrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 600
    Yarın karakola gidilcek kumburgazda olduğu için kaza silivri karakolundan tutanağı alıcam honda bayiye teslim edicem inşallah olur hadi iyi geceler:(

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    inşallah hallolur, iyi haberlerini bekliyoruz
    tekrar geçmiş olsun sana ve kuzenine.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Sizlere çok çok geçmiş olsun,en kısa zamanda iyileşmeniz dileğiyle.
    Ah şu sigara dikkatsizliği,zannedersem geçen yıldı afrika ülkelerinden birisiydi patlak petrol boru hattından petrol çalan yerel halkın bu iş esnasında sigara içmesi sonucu çıkan yangında 800 küsur ölü binlerce yaralı vardı.
    işte size medeniyet cetveli.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    çok geçmiş olsun kardeşim...allah korumuş...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    çok çok geçmiş olsun. motorun da sen de en kısa zamanda yollara dönersiniz inşallah, bunu dert etme.
    kaza yapacak olan motorcu statüsünden kaza yapmış motorcu statüsüne geçmiş oldun diye düşün
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    sana ve kuzenine geçmiş olsun umarım son kazanız olur.....
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

geçmiş olsun

kardeş geçmiş olsun

TycOOn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor + Honda Civic Hatchback AMT
    geçmiş olsun sana ve kuzenine. cana geleceğine mala gelsin gerisi boş en önemli şey sağlık.

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Geçmiş olsun arkadaş. Vlad1462 linkler içn sn da teşekkürler.
    Sadobey

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Geçmiş olsun dest. her ikinize de geçmiş ollsun... en kısa zamanda yollara dönmeniz dileğiyle.
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun arkadaşım
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    Dostum çok geçmiş olsun.
    motorları sıkıştırmaya gelince bayan erkek farketmiyor aslında bizi arçtan sayan yokki.

Geçen hafta ben arabamla katıldım geziye tüm motorlar önümde .

Arkamdaki arç sollıcak elimle yavaşla anlamında işaret verdim ama dinlemedi ve beni solladı ve hemen önüme geri girmek zorunda kaldı çünki karşısı boş degil araçlar geliyordu.

yalnız benim önümde de arkadaşlarım vardı .nasıl bir daldı saga az daha önümdeki arkadaşımı biçiyordu.arkasından bende onu sollayıp dur dedim ve arabayı önüne kırdım.önce durdu sonra tüm motorcular farkedip yanıma doğru yaklaşınca öyle bir kaçış kaçtıki sormayın.bi süra kovaladım ama sonunda bizim motorlar tehlikeye giricegini düşünüp peşini bıraktık.ama yakalasaydık heralde ibret alem için iyi bir dayak atıcaktık.
    benimde motorumda var arabamda var ama motor en küçükte olsa kollamaya çalışıyorum.
    tekrar geçmiş olsun hep dikkatli olalım herzaman
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

mkmemory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES Dylan 150
    Büyük geçmiş olun, kız sen bayaada dikkatli kullanıyordun motoru; neese olacağı varmış, Allah hem beterinden hemde tekrarından saklasın. Üzüldüm hakkatten şimdi yaa. Sen ve kuzenin iyisiniz diimi?
    Sabah olsa da motora binsek.
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi :http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100

mesefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki AN400 burgman
    büyük geçmiş olsun

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler