Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Repsol(destinyofrock) kazası

Motovento
    REKLAM ALANI
    destinyofrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 600
    motor sanırım oluyo arkayada kalın teker olcak 130 yanak diolar bide jantları turuncu yapim mi hehehheheh

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    hehe, yap yap
    sen bilirsin, senin zevkin
    ciddi misin ya?çok sevindim walla. geziye yetişecek mi?
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 600
    Bilmem o yetişsede ben onla gelemem ki :( sen başladın mı geldinmi bizim oraya ben işe gitmiyorumki izinliyim ya

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    Alıntı destinyofrock adlı üyeden alıntı
    Ben kumburgaz BP nin ora diyim siz anlayın virajlı yolu ve o BP nin önünden geçen anlar o kadar tehlikeli oldunu neyse zaten ambulans hep orda allahtan...
    Ben normalde bu sapanca gezisinde olcaktım olmadı neyse bazı meseleler girmiyim babadan izini kapınca kuzenle denize gidicektik neresi neresi olsun Derken hadi dedİk silivrİ yapalım tam kumburgaza kadar bişi yok arabanın sadece rengini hatırlıyorum sorası yok zaten gri bi araba bizi sıkıştırınca virajı alamayıp mıcırlar tekeri kaydırıp öle bi düştük ama feci yani motorun hakimiyeti kaybetmemek için direndim düşmeyelim diye uğraştım direksiyona o denli sarılmışıM ki bacam altında kaldı sol tarafa düştük jant yamuldu lastik yırtık benzin aktı millet toplandı ambulans müdahele etti hemen sağolsun baya yardım ettiler aynı yerde dün gece iki kişi ölmüş virajı alamayıp allahım sana emanetiz neyse elemanlar geliyo ellerinde sigara bişiy varmı diyerek lan salak herif benzin akmış oraya ne sigarası bizimi gümletcen töbe töbe ben kalktım bi basamadım ayağı sora nefes gelmedi alamıyorum sıkıştım neden bilsem sonra nefes geldi at sigaranı kardeşim dedim salağa beni aldılar pansuman falan arkada kuzene pansuman hemen onunda diz kapağına kadar açıldı yara neyse ucuz atlattık yinede AMBULANS ŞÖFÖRÜ İYİ HATIRLATTI SİGORTASINI ARADIK BU BENİM MOTORUN VE KASKO YOK EKİP GELDİ TUTANAK TUTULDU YARIN GİTMİCEM İŞE HASTANEDEN RAPOR ALDIM FİLM ÇEKİLDİM ŞİMDİ İYİYİM ŞİŞ VAR O KADAR MOTORU HONDA BAYİ YAPAR HERALDE TUTANAK VAR NEDE OLSA BU KONUDA BİLGİ ALABİLİRMİYİM BİLENDEN ?
    geçmiş olsun kaskodan paranı alınca yaptırırsın afedersiniz öğle pis herifler varki araba ile ne biçim basıyorlar içkili içkili :@:S o yüzden dikkatli olmak lazım

Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    neyse motorun hallolsun da, neyle geldiğin önemli değil. önemli olan gezmek
    sorduğun soruyla ilgili pm atayım, konu dağılmasın.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    öncelikle çok geçmiş olsun kardeş allah beterinden saklasın çok üzüldüm gerçekten
    eğer sigorta yapmazda motorunu kendin yaptıracaksan mutlaka haberim olsun bu konuda baya yardımım dokunur sanırım tekrar geçmiş olsun kendine iyi bak
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

ferjovi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125
    geçmiş olsun
    Allah beterinden saklasın
    ve insanların yaptığını da cok görmüyorum eğitimsiz ve yozlaşmış bir millet olduk çıktık

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    kader yeni gördüm topic iii....kuzenine ve sana çok çok geçmiş olsun... cana geleceğine mala galsinn.. bende cuma akşamı kaza geçirdim ama bende bişeyyok allahtan.. neler oluyor bize yaww... benim taksici şerefsizi ters yönden üzerime çaprazlama geldi... seni normal taksi sıkıştırdı aynı yerde ölüler falan offffff....

millet hani toplanmıyormuyduk.. istanbul bizi farketsin diyyyeeee.... sitenin yöneticileri uyuyormu.... o topic i güncel neden tutulmuyorrr...
    HADİ MOTORCULAR TEK VÜCUT OLUYOR... şişirin şu topic ki de tarih ve zaman bilirlensin...

http://www.motosiklet.net/forum/show...V%FCcut+Oluyor

başkaları yüzünden kaza yapmayalım ....
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

GazSesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    çok geçmiş olsun.

şunu belirtmek isterim eğer suç karşı taraftaysa bunu o arabanın trafik sigortası öder ama plakasını alamadıysan garanti sigorta denilen bi fon var.Oradan hasarını karşılıyorlar yani seni sıkıştıranın kim olduğunu bilmene gerek yok.Onemli olan tutulan tutanakta karşı tarafın suçlu olması.Bi de bunun için kaskonun olmasına gerek yok.Ustune düşmeni oneririm tekrar geçmiş olsun

Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 600
    Motor halloldu jantları turuncu yapıcam olurmu repsolüme

kurt_kapani_mos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegeout 103 simsek+honda cbr 125 r
    büyük geçmiş olsun
    en iyi sürücü en dikkatli olandır...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu vatanın ekmeğini yiyip ihanet eden bir gün ekmeği yediği yerden kurşunu yer....
    kurt_kapani

Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    Alıntı destinyofrock adlı üyeden alıntı
    Motor halloldu jantları turuncu yapıcam olurmu repsolüme
    olma mı beee
    hadi geçmiş olsun

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    Çok geçmiş olsun

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    geçmiş olsun. benim bugün haberim oldu. malum, devletin çarklarını rayına oturmakla meşgul olduğum için epeydir uzaktaydım siteden. çok çok çok geçmiş olsun...
    May the Force be with McLaren Mercedes

Cok cok gecmis olsun isallah bu son kaza olur allah kimsenin basina vermesin;
    ben anlamiyorum bizim milletimiz niye boyle avrupa ya gore misafir perveriz cok iyiyiz ama ben hollanda da bulundum amerikada uzun zaman yasadim orada birakin motorsikleti bisikletli birini gorduklerin bile kolluyorlar cok dikkat ediyorlar bir yerde kaza olsa hemen helikopter bile indiriyorlar .Bizdeki 4 ayaklilar ulan ne diim sen niye sikistirirsin ne manasi var hic dusunmuyorlar mi allah korusun birsey olsa bunun vebali kime ?Sonra nasil yasican?; Adam motor yanicak onu birak yaralanmis elinde sigara var 4 ayakli git adamlara elleme motoru kaldir uzaklastir birilerini ara elinde ne sigarasi yanacaksiz hic kendini de mi dusunmuyorsun ;iste kaza oldurmez boyle artik cisim diyim onlar insani oldurur tekrar buyuk gecmis olsun kuzeninle sana acil sifalar dilerim boyle cisimlere de allahtan akil fikir vermisini....

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    geçmiş oslun

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler