Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Yeni Motorum cbr 1000rr :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    biriside kedi çiğer meselesinden söz etmiş :D kişi kendinden bilirmiş işi.. :D
    neyse değmez...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gri Duygular - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R (2013)
    Hayırlı olsun hocam. Direkt kasası çok kötü diyenler, kelimeleri iple çekip yanlış anlamak için özel bir çaba sarf edenler konunun içine etmiş biraz ama
    s.e.c bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu 600 cc ve 1000 cc konusu hep tartışılır. yok onun hakkını veremiyo yok bunu limitlerde kullanamıyo... herkezin içinde gizlediği bir kıskançlık var. adam piste çıkıcam demiyo ki ? r6 ya göre tork ve beygiri daha güçlü demiş evet bu doğru bilmeyen arkadaşlarımızda öğrenmiş oldu sonra ya abi 600 değilde 1000 cc ile başlasak olur mu deyip aldığı cevapla tatmin olmayan kişiler için yapılmış bi yorum (anlayana). güle güle kullanın kazasız belasız
    s.e.c bunu beğendi.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Hayırlı olsun güle güle kullanın
    Güzel motor bu kasası çok hoş.
    s.e.c bunu beğendi.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    kişiler kendilerinden biliyorlar işi kıskançlık demeler şöyle böyle demeler böylelerine dervişin fikri neyse zikri de odur derler....

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:28 ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki, size göre neredeyse birbuçuk katı farkın (tork ve hp olarak) bir kıymeti yoksa başkaca diyecek birşeyim yoktur.
    Ağlam efektine gelince, Allah herkesin yüzünü güldürsün inşallah
    Anlayana sivrisinek saz,anlamayana davul zurna az. Ben baştan beri yazıyorum anlamak istemediğiniz için böyle sakız gibi uzatıp duruyorsunuz mesajlarımı düzgünce okursanız ne demek istediğimi yine söyleyeyim kaç oldu artık siz sayın fark yok demediğimi anlayacaksınız,bir üstünüzdeki mesajımda bile yazıyor tabi egonuzdan kurtulup anlamak istemeniz lazım.Yoksa ne desem boş.
    Ben anlamıyorum dersenizde benimde size diyecem bişeyim yok,yada litrelik makinalarla bol torklu bol beygirli mutlu sürüşler dileyebilirim

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    Hayırlı olsun siyah - beyaz fazla söze gerek yok
    s.e.c bunu beğendi.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Hayırlı olsun, çok güzel motor ;)
    s.e.c bunu beğendi.

Motosikleti
    FZ6 fazer
    Dostum hayırlı olsun. Aman dikkat gerçekten çok ama çok tehlikeli bir mankina. 600lük ss lere benzemez yürek ister gaz açmak için. 1. viteste 160 2 de 200km yapıyor. Caddede kullanılması çok zor. Bazı arkadaşlar r6 falan demişler ama alakası yok onlarda binse anlarlardı. İmkanın varsa kasko yap parçaları ufff diyorum 15 gün önce arkadaşımın motoru perte çıktı. Aldığına pisman olmuştu ki bir yıl sırat 600lük ile pistte yarışmıştı. 1000rr a geçtiğinde pişman olup ne biçim bir makina deyip duruyordu Aman gaza gelme İlk kez binen biri bile yarım gazdan fazla açabileceğini sanmıyorum. Hayırlı olsun. Ama yakar
    s.e.c bunu beğendi.

Motosikleti
    FZS 1000
    Hayirli olsun degerli kardesim, 1000 lik kullanicisi olarak tesbitlerine katiliyorum. Aman diyeyim gaz kolunun sakasi yok tedbirli ve gaza gelmeden kullan. Gercek sürücü efendi ve baskalarinin oyununa gelmeyen sürücüdür. Inan o kadar cok karsilasiyorum ki özellikle lambalarda gaza getirmeye calisan tiplerle kalkiste 50 metre geriden bakiyorum onlara nasil olsa trafik tikanacak biraz ileride, o zaman da onlar bakiyor ardimdan ;)
    s.e.c bunu beğendi.

ugur sengul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS250İ EVO SYM JOYMAX250
    Hocam inan su yazilari yazan parmaklarinin yorulmasina degmez, super bi ss almissin allah kazasiz belasiz surmeyi nasip etsin,tekerin daima düz bassin.sen mutluysan gerisi boş.
    s.e.c bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda
    ulan arkadaş adam bir motor almış yok kaç km tecrüben var yok şöyle yok böyle.size ne yahu.adam almış makınayı artık hayırlı ugurlu olsun.Allah kaza bela vermesin demek düşer.
    Ahmet Abi ve s.e.c bunu beğendiler.

kamsea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim s2 250
    S.e.c hayırlı,uğurlu olsun güle güle kullanınız.
    s.e.c bunu beğendi.

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Arkadaşlar değerli yorumlarınız için çok teşekkürler Askerde olduğum için yazamıyorum, bu arada şafak 49 Motoru alabilmek için izin kullanmıştım aldım ve sadece 5 gün kullanabildim. Şuan kardeşim kullanıyor, nasipse nisan 27 den sonra terhis oluyorum. Daha detaylı yorumlarda bulunmak istiyorum.
    Hepiniz sağlıcakla kalın

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    adamın hevesini kursağında bırakmış lar ama allahın sopası yok ilk kurşunu sıkan patlamış kazada ya motorun yerine yenisini koyamıyor ,ya da motora binmeye gözü yemiyor piyasada yok forumda da yok

geç oldu ama hayırlısı olsun kardeşim motor duruyor halen bildiğim kadarıyla
    Sokollu bunu beğendi.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Eyvallah hocam sağolun. Evet motor duruyor ama ben pek binemiyorum.
    Malesef işler güçler insan evli olunca biraz zor oluyor.
    Haftada bir falan kısa süreli biniyorum onun dışında bws125 ile şehir içi her işimi hallediyorum.

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    hayırlı olsun hocam.

bu arada 600 lükle gaz açmaya benzemez litrelik motorlarla gaz açmak. bizim insanımız 2 side aynı sesi veriyor 2 sinede sokaktaki çocuklar ouuuwww yarış motoru diye söyleyince, aynı gittiğini zannediyorlar. litrelik motorlar başka bir dünyadır

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamın hevesini kursağında bırakmış lar ama allahın sopası yok ilk kurşunu sıkan patlamış kazada ya motorun yerine yenisini koyamıyor ,ya da motora binmeye gözü yemiyor piyasada yok forumda da yok

geç oldu ama hayırlısı olsun kardeşim motor duruyor halen bildiğim kadarıyla
    Haklısın Gsxr ile ciddi bir kaza yapmıştı arkadaş, motosiklet kullanmayacak sanırım artık. Büyük konuşmamak gerekiyormuş demek.

s.e.c. hocam en beğendiğim kasa Cbr için, güle güle kullanın.

Önemli olan uzun yıllar motora binebilmek
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Pörtlemiş ama, litre olayı başka birşey gerçekten.. Gazı açmayan da bilemez.. Ne 600'e benzer ne başka bir şeye..Acemi işi değildir.. Biraz dengesiz gazladın mı resmen kudurmuş köpek gibi nereye gideceğini şaşırır.. Ondaki güç 600 ile asla kıyaslanamaz..

Makinenin hakkını verme olaylarına girmiyorum... Yetenek ve cesaret işidir.600 lüğün limitini zorlamak da şehir şartlarında pek olağan bir şey değildir. Son karar da şehire fazla bi mal..

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Konu hortlamış s.e.c fz8 aldı
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    Hayırlı olsun hocam. ayrıca 1000cclik motosikletle 600cclik motosikletleri kıyaslayanlara gülüyorum kesin iyidir öyledir yav he he tmm :D

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)