Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Bilgin Öztürk (bilginozi)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Café Racer
    Yapmış olduğunuz iki hatayı da izledim. Bazı arkadaşlarımız gerçekten dürüst olmayı başarabilmiş, kimisi farklı şekilde size bir şeyler iletmeye çalışmış, kimisi kızmış haklı olarak. Şahıs olarak tanımasam da yazdığı her postu dikkatli bir şekilde severek okuduğum üyelerde bu konuya yorum yapmış ve kendilerini kırmışssınız. Düzgün bilgi edinebildiğimiz sayılı üyelerimiz varken onları da kaybediyoruz yapılan yorumlar sayesinde, saygı göstermeyi ve kabullenmeyi bilmiyorsunuz, öğrenemeyeceksiniz de. Hiç umudum kalmadı bu konuda.

Motosikleti bir şeylerden çekinirmiş, korkarak, elinizin altından kaçacakmış gibi kullanıyorsunuz. Ya düzgün bir şekilde 2-3 aşama eğitim alın ya da motosikletinizi yakın. Bir gün daha büyük bir kazaya sebebiyet vermekten de mi çekinmiyorsunuz? Rica ediyorum siz bu motosikleti kullanmayın!
    Allah rahmet eylesin, üzüldüm, gerçekten üzüldüm. Şahsım adına uyardım, ricalarda bulundum ama maalesef.
    Umarım daha fazla kayıp yaşanmadan tüm motosiklet kullanıcıları gereken bilince ulaşır.
    Levent ve acemi60 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Allah rağmet eylesin.Arkadaş ,ölüme göz göre göre gittin ya birşey demiyorum

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Aman allahim şok oldum.
    Daha dün ilk motoru olarak 600rr isteyen bir arkadasla konusuyor bilginozi'yi tanitiyordum kendine sahip cikarsan surebilirsin diyordum simdi ne okuyorum.
    Ekipmansiz gezmezdi kaza videosuna ilk yorumu ben yapmistim 'ekipmansiz gezmem' demisti. Hic kimseyle cekismez kavga etmez bildiklerini yazardi Allah'ım mekanini cennet etsin Allah geride kalanlarina sabir versin.
    Yazın 25.000 lira gibi bi fiyata satiyordu motoru. Keşke çalınsaydı 10.000 - 15.000 liraya satilsaydida Bilgin Abi'ye birsey olmasaydi.
    Topragın bol olsun güzel insan..
    barodi, Onurhan D, Emron ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vakti gelen kabe yolunda Mekke'de veya Rusya'ya mektebe giderken ölebilir. 125 cbr ile ölene madalya mı veriyorlar? Ben çocuğun paylaşımlarını sevmezdim ama neticede ölüdür, saygı duyulması gerekir. Adam ölmüş hala akıl veren var, aramızda para toplayıp mezarına 125'lik gömelim isterseniz.

Motosikleti
    Pulsar
    Allah rahmet eylesin, dua etmekten başka yapacak bir şey yok, ailesine sevenlerine sabır dilerim.

Motosikleti
    Kuba Strike 150
    İçim alev alev yandı.Allah rahmet eylesin.Allah arkasında kalanlara sabır versin :(

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaza yol ayrımına yakın kazaya başka bir araç karışmış sebep olmuş olamazmı? Bu şekilde üzücü kaza geçiren 125-250cc sürücüleri de var.

niye konu sadece 600RR? Kazayı görenmi var?
    Sokollu bunu beğendi.

meki 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Allah rahmet eylesin konuyu şimdi gördüm şok oldum.Sürekli ölümlü kazalar okuyoduk ama aramızdan birisi olması çok etkiliyo insanı.Allah kalanlarına sabırlar versin...

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabır ve metanet dilerim.Sözü edilen yer Feribottan indikten otobana gitmek için kullandığımız yol galiba. Aşırı hız diye yazmışlar. Fakat virajları nedeniyle fazla bir hız yapılabilecek bir yer değil diye hatırlıyorum. Yoldaki kaygan kısım yüzünden kontrolünü kaybetmiş olabilir. 100 km/h ile gidiyor olsa bile bu acı sonuç ortaya çıkar. Böyle bir kaza hepimizin başına gelebilir. Bir kaç gün önce otobanda 120km/h hızla şerit çizgilerinin üzerinden geçerken motorun hafif bir şekilde kaydığını hissettim. O anda yanımdan tahminen 150-160 km/h ile Yamaha MT07 geçti. O anda içimden "yol kayıyor" diye kendisini uyarmak geçti. Fakat kısa sürede uzadı gitti. Kış mevsiminde ıslaklık ve soğuk nedeniyle bizim araçlarımız çok daha tehlikeli oluyor. Dikkatli olalım. Ne kendimize zarar verelim. Ne de bizi sevenleri üzelim.
    Shrieker ve halilom bunu beğendiler.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Egitim yok, 600rr ile baslangic motoru yapmis, dun ist bursa arasi radar varmi diye sormasi..cok ust uste gelmis..

crocodill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Allah rahmet eylesin dün arkadaşın konusunu okuyorduk bugün taziyede bulunuyoruz hayat böyle malesef

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Allah rahmet eylesin. Ah be abi

Motosikleti
    Honda Activa S 125
    Allah rahmet etsin. Çok yazık.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Allah rahmet eylesin birkaç gün önce konularını okuyordum ve şimdi ölüm haberini aldım. Hayat ne kadar kısa ve acımasız...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Gayet efendi ve temiz bir kardeş olarak hatırlayacağım.
    Nur içinde yatsın.
    Başımız sağolsun.
    Shrieker bunu beğendi.

oakley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Çok üzgünüm. Yorumlarını okuduğum, daha dün burada yazan birisi, şimdi haberini alıyorsun. Kaza yapmış. Tanımam şahsen ama canımdan can gitmiş sanki. Dün olsa da yazsak keşke Bilgin gitme desek. Ah be dostum. Gitmeseydin keşke.
    halilom bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Allah rahmet eylesin ...
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    adam online görünüyor bir yanlışlık olmasın

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Son giriş bu gün 23.19 bu sayfaya bakıyor ( forum saati yanlış )

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Son giriş Bugün 22:42 olarak görünüyor ve şuan online? İnşallah yaşıyordur da yazar buraya..

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)