Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Bilgin Öztürk (bilginozi)

Motovento
    REKLAM ALANI

Allah rahmet eylesin cok defalar uyarildi aslinda ama yine de bildigini okudu cok uzucu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    kardeşim ölmüş kadar üzgünüm şuan. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

hiç unutmam motosiklet nette görmek istediğiniz kişiler kimlerdir diye bir konu açılmıştı.

ve bilgin kardeşim benide görmek istediğini söylemişti. :(
    ve hemen hemen tüm mesajlarımı beğenen bir insandı. bu şimdi bana daha da çok koydu :( ah kardeşim ah şimdi ne desek boş bu saatten sonra sadece dua edebiliriz sana. sizden ricam şuan bu yazdıklarımı okuyorsanız '' ruhuna bir fatiha '' okumanızı rica ediyorum.

çok üzgünüm çok. yakınlarına allah sabırlar versin .tekrar mekanın cennet olsun kardeşim. bu dünyada karşılaşamadık inşaallah ahirette cennette karşılaşmak nasip olur inşallah. üzgünüm. :(
    Mitoqondri, SweentLy, oguzyamann ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Bu kaza videoları koyan arkadaş sanırım.Hatta forumda hatırladığım kadarıyla motoru bırakması için yalvaranlar bile vardı.Kendisi biraz inat birisiydi sanırım, hayatımız ne yazık ki tercihlerden meydana geliyor.Çok tehlikeli bir seçim yaptı, hatta bu kazadan önce 2 kaza yaparak iki kere uyarı aldı ancak kimseyi dinlemedi.Yazık olmuş Kalanların başı sağolsun, Ailesine sabır diliyorum.
    halilom bunu beğendi.

kukuleta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ah be kardeşim yapılacak şeymi bu :( Allah rahmet eylesin, Allah geride kalanlara sabir versin.

Daha önce ona denmiştiki"Gerçekten ilk motorunsa eğitim al yoksa hayatta kalamazsın.."

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin, geride kalanlara sabır versin...

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    BU ARKADAŞ BİZİM ABS Cİ ELEMANMIŞ MOTORUNA ABS TAKMIŞTI HAYRANLIKLA TAKDİR ETMİŞTİM KENDİSİNİ

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    yok artık ya :(
    allah rahmet eylesin.
    Hayatımda en değer verdiğim şeylerden birisiydi benim motosiklet ama hher geçen gün böyle haberleri gördükçe ondan soğumaya başlamıştım ve bu haberi görünce bırakma noktasına geldim 10 dk'dır öyle boş boş düşünüyorum.
    gerçekten çok üzüldüm.
    bir geri gelse ben değilim dese ne sevinirim var ya :(

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Allah rahmet eylesin. yazık olmuş gerçektende ailesine sabırlar diliyorum.

krd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ailesine, onu sevenlere, kendisini bu yaşa getiren milletin verdiği emeğe yazık olmuş.

Yazılarını ve videolarını okurdum, inatçı ve sabit fikirli bir arkadaş idi. Burada insanlar kendisini çok defalar ve bazen sert şekilde uyardılar o motoru satması konusunda, sürüşünün yeterli olmadığı konusunda ama nafile. Tıpkı o ve daha öncekileri gibi gelecektekilerde bu öğütleri dinlemeyip aynı hataları yapacaklar.

Rahmetli şimdi dile gelse, eminim kazada kendisinin bir hatası olmadığını savunurdu.
    Ertugyigit bunu beğendi.

Cavalry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LandCruiser
    Başımız sağolun..
    Güzel günler göreceğiz çocuklar, güneşli günler göreceğiz... Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar, ışıklı maviliklere süreceğiz... Açtık mıydı hele bir son vitesi, adedi devir. Motorun sesi.

ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Off Offf insanın forumda mesajlarını,videolarını izlediği adamı kaybetmesi cidden zor diyecek kelime kalmadı kelimeler hani boğazında düğümlenir sadece boş boş bakarsın ya aynen şuan öyle boş boş kaza haberine bakıyorum.
    Acaba bariyere çarpması araba felanmı sıkıştırdı neyse çok denecek birşey yok akıl almıyor kaskı acemlikle bağlamayı felanmı unuttu acaba ecel işte insanın severek aldığı hobisi aldığı için 2 tekerin böyle ecelin olması cidden kötü hemde süremediğin motorun senin ecelin olması cidden insan üzülüyor neyine yetmedi be abi 250 lik al fıtı fıtı öğren be ne diye 600 alırsınız ki anlamıyorum neyse ölünün arkasından daha fazla kötü yorum yapmayalım ki o bizi görüyor hep iyi olarak anılsın hiç unutulmucaksın ruhun şaad , toprağın bol olsun.

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Abi olamaz yaa tüylerim diken diken oldu daha bu sabah okudum konusunu off ya Allah c.c. rahmet eylesin
    Cok zor sabah gördüğünün akşam vefat etmesi...

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Ne yaptı bu cocuk ya ne yaptı!!. Gerçekten söyleyecek söz bulamıyorum :( Allah mekanını cennet eylesin.
    halilom bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    allah rahmet eylesin çok uyarılmıştı daha dikkatli kullanması veya eğitim alması konusunda ama artık söylenicek bişey yok eğer o ise. eğitim eğitim eğitim
    Ertugyigit bunu beğendi.

TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    Önce ki kaza videolarını izlemiştim, defalarca kez uyarılmıştı.. üzücü be abi ne denebilir ki?
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Yazık cok yazık :(
    halilom bunu beğendi.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    çök üzüldüm gerçekten Allah rahmet eylesin .
    halilom bunu beğendi.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Ah be hacım ne gerek vardı bu inada? Ne vardı sanki düşük cc birşeyle başlayıp deneyim kazansan ama hayatını kaybetmesen ?
    Hepimizin başı sağ olsun.Allah kalanlara sabır versin :(

İnna lillahi ve inna ileyhi raciun ("Şüphesiz biz Allah'tan geldik ve O'na(c.c) döneceğiz.")

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Kaderin önüne hiç kimse geçemez derler, bizde böyle gördük böyle inandık, ama hep içimizdeki iyi niyetimizi,dostluğumuzu, kardeşliğimizi elimizden geldiği kadar, klavyemizden ona duyurmak istedik.. bilgin yapma, bilgin etme, allah aşkına bilgin dedik... Üzme bizi dedik.. :( ama o bizi, ve sevenlerini üzmeyi tercih etti.:((( allah bizlere ve geride kalanlara sabır versin.. Mekanı cennet olsun.. Elveda güzel kalpli, iyi insan.. Hoşçakal..

redlion999, Cavalry, Onurhan D ve 15 diğerleri bunu beğendiler..

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin.
    Ailesine sevenlerine sabırlar versin :(

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)