Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Ucuz Kask Kamerası

Motovento
    REKLAM ALANI
    RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    benim paypalda sorun var, ebayden bişe alamııyorum anasını satiym
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Toplu siparişin manası yok gibi, 20-30 cent oynuyor.Ben birazdan sipraiş geçeceğim sanırım

Aha da verdim bile siparişi 15.46 $ a bakalım ne gelecek?
    Hocam hangisinden aldın birçok link verilmiş seninki hangisi?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hangisinden aldın birçok link verilmiş seninki hangisi?
    Şu aşağıdaki linkte bulunan üründen sipraiş ettim.

http://www.aliexpress.com/product-gs...olesalers.html

Bu Alibaba sitesinden daha önce de alışveriş yapmışlığım var, güvenilirdir, tabii feedbacki fazla ve elbette olumu olan satıcılardan alışveriş yaptığınız sürece..sahibinden.com gibi bir mantığı var diye düşünün.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp

Bu Alibaba sitesinden daha önce de alışveriş yapmışlığım var, güvenilirdir, tabii feedbacki fazla ve elbette olumu olan satıcılardan alışveriş yaptığınız sürece..sahibinden.com gibi bir mantığı var diye düşünün.
    aynı ürünü gg'den sipariş ettim bende az önce.

önceden paylaşıldımı bilmiyorum, youtube'da kaska montajını yapan bir adam var.
    http://www.youtube.com/watch?v=HxZsc...eature=related

bu da çekim videosu:
    http://www.youtube.com/watch?v=7FwjqUB1QGQ
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Var
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı ürünü gg'den sipariş ettim bende az önce.

önceden paylaşıldımı bilmiyorum, youtube'da kaska montajını yapan bir adam var.
    http://www.youtube.com/watch?v=HxZsc...eature=related

bu da çekim videosu:
    http://www.youtube.com/watch?v=7FwjqUB1QGQ
    İkinci sayfada bu video var.
    Ama sipariş edilen ürüne o çıt çıtlı sabitleme aparatları görünmüyor. Gene de klips işe yarayacaktır sanıyorum. Çekim kalitesi fiyatına göre bence tamamdır.

Ayrıca; Bulut, sana küsüm.

Motosikleti
    XL650V Transalp
    hoppalaa. nooldu şimdik yav

geçmeli klipsi adam kendisi imal etmiş bu arada. plastik parçayı sıcak suda ısıtarak kaska göre bükmüş. geçmeli parçayı nerden bulmuş bilmiyorum.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Var
    hoppalaa. nooldu şimdik yav

geçmeli klipsi adam kendisi imal etmiş bu arada. plastik parçayı sıcak suda ısıtarak kaska göre bükmüş. geçmeli parçayı nerden bulmuş bilmiyorum.
    Geçmeli parça dediğin kask içine yan tarafa montaj aparatıysa ondan bahsetmiyorum, o birbirine cırt cırtlanan beyaz naneleri diyorum, onu dakendisi mi yapmş tam anlayamadım videodan..Neyse, default olarak klipsli aparat geelek ki o da iş görür zannımca..

Hoppalalık durum yok, o gün haber bekledim senden buzmotor standına uğrayıp kampanya fuar sonrasında da devam edecek mi diye soracağıdın, arayacam dedin 15 dk. sonraya, bekledim, ben aradım hatta ama açmadın..
    Önemi yok gerçi, aldım ben lastikleri..

Neyse de, kitapları unutmadım ama haberin olsun

Motosikleti
    XL650V Transalp
    senin aradığını farketmemiştim o gün. Buz motor stantına uğrayıp sordum, kampanya devam etmeyecek demişlerdi, hal öyle olunca seni sonra ararım dedim kendime.

nitekim geçen salı günü sana geçmiş olsun demek için aradığımda söylemiştim ama unuttun sanırım

kitaplar benimde aklımda, baş ucumda duruyor öyle ama bir türlü fırsat olmadı 3 haftadır her haftasonu bir plan oldu. :S

buarada o cırt cırta benzeyen beyaz şeyi kendi yapmış adam.

Türk insanı yaratıcıdır biz daha iyisini yaparız boşver

Lastiklerinde hayırlı olsun, ne marka aldın? Sürüşünde olumlu bir etkisi oldu mu?

Motosikleti
    Var
    senin aradığını farketmemiştim o gün. Buz motor stantına uğrayıp sordum, kampanya devam etmeyecek demişlerdi, hal öyle olunca seni sonra ararım dedim kendime.

nitekim geçen salı günü sana geçmiş olsun demek için aradığımda söylemiştim ama unuttun sanırım

kitaplar benimde aklımda, baş ucumda duruyor öyle ama bir türlü fırsat olmadı 3 haftadır her haftasonu bir plan oldu. :S

buarada o cırt cırta benzeyen beyaz şeyi kendi yapmış adam.

Türk insanı yaratıcıdır biz daha iyisini yaparız boşver

Lastiklerinde hayırlı olsun, ne marka aldın?
    Valla hasta halimle hatırlamamış olabilirim, o gün cidden kopuk bende.. Hala hatırlamadım gerçi ama benden kaynaklıdır muhtemelen

Lastikler Michelin Plot Activ..Gene buzmotorda takdırdım..Çirkeflik ettim fuar fiyatına aldım valla

Neyse, geyiğe sardırmadan bu kamera elime geçsin hele, ilk deneme çekimini senin yeşille birlikte yapalım. Gene bir cadde turu ister yani

Motosikleti
    XL650V Transalp
    bisiklet ile yapılan çekimler hoşuma gitti. bu kamerayı yapabilirsem motosikletin üzerine monte etmeyi deneyecem. eğer iyi sonuç elde edersem bir öne bir arkaya iki kamera ile çekim yapılabilir. GG'deki fiyatı bana uygun geldi (e-bay'de daha ucuz ama kötü bir tecrubem olduğu için aynı şeylerle uğraşma riskini göze almadım), bir depo benzin parası bile değil sonuçta..

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Motosiklet üzerinde kamera kullanan ve deneyimi olan arkadaşlar;
    Bana Almanya'dan baldızımın hediyesi 1 adet kamera gelmiş. (Normal çekimlerde kullanılan. Motosiklet veye bisiklet için tasarlanmış olanlar değil.) Henüz kamera elime geçmedi.
    Bu tarz kameraları motosiklet üzerine veya kask üzerine monte ederek çekim yapma şansı varmıdır.
    Şayet böyle bir imkan yoksa sizlerin toplu olarak alacağı kask kamerasından almak isterim. Teşekkürler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet üzerinde kamera kullanan ve deneyimi olan arkadaşlar;
    Bana Almanya'dan baldızımın hediyesi 1 adet kamera gelmiş. (Normal çekimlerde kullanılan. Motosiklet veye bisiklet için tasarlanmış olanlar değil.) Henüz kamera elime geçmedi.
    Bu tarz kameraları motosiklet üzerine veya kask üzerine monte ederek çekim yapma şansı varmıdır.
    Şayet böyle bir imkan yoksa sizlerin toplu olarak alacağı kask kamerasından almak isterim. Teşekkürler.
    İstediğin aparat ebay'de var. http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...=STRK:MEWNX:IT

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Verdiğiniz linke baktım. Gidon üstü aparatı. Yalnız benim motosiklette siper camı var. Çekim sırasında görüntü bozukluğuna sebebiyet vermez mi ?

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer

Bu kask kamerası olayını bende çok araştırdım.

Aldığın ürünün ismi AEE MD80 tabii orjinal olan ürünün ismi o
    Herşeyde olduğu gibi bu üründe de çok fazla taklit var. Youtube da AEE MD80 diye arayıp videoları izleyebilirsin. Hızlı çekimlerde videonu dalgalandığını göreceksiniz. Saniyede 30fps çekim hızlı yazıyor ama aslında 25fps, 2.0Mega pixel yazıyor ama aslında 1.3 megapixel Birkaç kişi üründe pil sorunları yaşandığını söylemiş.

Umarım sorun yaşamazsın.

AEE MD80'nın MD90 versiyonu çıktı, bende ondan 3 tane sipariş verdim.
    Osbourne karşılaştırmalı test yaparız.

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    urunun orjınallerı 54$ dan baslıyor
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Slayerrr
    benim fotoğraf makinesi bataryalı olduğundan pil problemim yok bataryada sağlıklı olduğundan baya gidiyo
    @Osbourne
    100taneden fazla olmayınca toplu almanın bi espirisi kalmıyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:41 ----------

Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    urunun orjınallerı 54$ dan baslıyor
    ürün zaten çin üretim değilmi?yani bi markanın modelinden bakılarak yapılmamış %100 çin diye biliyorum ben orjinali dediğin hangi marka?
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Verdiğiniz linke baktım. Gidon üstü aparatı. Yalnız benim motosiklette siper camı var. Çekim sırasında görüntü bozukluğuna sebebiyet vermez mi ?
    Siper camının görüntüyü fazla etkileyeceğini pek sanmıyorum ama siperlik çok sorun olur diyorsan bana hediye edebilirsin

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Slayerrr
    benim fotoğraf makinesi bataryalı olduğundan pil problemim yok bataryada sağlıklı olduğundan baya gidiyo
    O batarya lazım olduğunda biter merak etme. Geçen bi fotoğraf çekemedin.

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    http://www.dealextreme.com/p/usb-rec...nglasses-41138

Vallahi arkadaşlar özelliklerini çok araştırmadım ama benim aklıma bu da yatıyor.
    Tak gözlüğü kaska montajla falan uğraşma. nereyi çekiyor diye düşünme.. yanılıyor muyum sizce?

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM

Abi eline ulaşınca bana da haber ver, ben de düşünüyorum bir tane almayı.

151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    valla çok da hoşmuş

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)