Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motor yağı 200km de kirlenirmi

Motovento
    REKLAM ALANI
    mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Ben motorumu aldığımda tam 15000 km deydi servise verdim bir kaç eksiği vardı yağını,fren balatalrını değiştrin dedim şimdi 15200 kmde yağın rengi siyaha dönük acaba değiştirmemişlermi.
    (mondial zn125)
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    genellikle bakımlarda motorunun yanında ol şimdi göz kararıyla alınan karar yanlış olabilir ama simsiyah olmasıda bişilik var anlamına geliyor....
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    2000 km değil kararma simsiyah bile olabilir

yağı parmağınızla kayganlığını kontrol edin
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    yeni yagını koy
    motoru calıştır 100 metre gez gel
    yağın simsiyah olacaktır...
    sen rengine degil Babaçinin de dedigi gibi kayganlıgına bak dostum
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı extreme1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni yagını koy
    +1 renk değişir .önemli olan yağ ın özelliğinin kaybetmemesi

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic 500 Sprint Scooter'ların Atası
    200 km de yağ kirlenmez,hangi yağı koyduklarına bağlı 550 km yol yaptım yağın rengi hala zeytinyağı gibiydi.Dikkat et açık yağ koymasınlar.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    yağın yogunlugundan dolayı olabılırmı
    cbrda sımsıyah yag olurken genelde
    falcon zeytınyagı gıbı yag var sımdı..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

alpibox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER
    o kadar bi masrafi yok değiştir için rahatlasın

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı SAKİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 km de yağ kirlenmez,hangi yağı koyduklarına bağlı 550 km yol yaptım yağın rengi hala zeytinyağı gibiydi.Dikkat et açık yağ koymasınlar.
    Katılıyorum motora yarı sentetik Motul koydum,1300km katettim ve hala kirlenmedi!
    200km de yağ kirlenmez!

Arkadaşlar,
    Kusura bakmayın ama bazılarınız gerçektende sadece yazmış olmak için yorum yapıyor! yazdığınızın hiç bir +'tısı yok kimseye bir bilgi vermiyor sadece boş bir yorum! hiç gerek yok bence.

Alıntı extreme1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni yagını koy
    Yanlış yönlendiren ve saçma bir yorum bence.hangi yağ 100 mt sonra kararırmış bilmek isterimevdeki kızartma yayı bile karamaz bu mesafede.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kalitesiz yağ kullanımı ola bilirmi? ben castrol power1 racing 10/50 kullanıyorum. Yağımı bugün deyiştirdim motorun çalışması bile deyişti ve 20 km yol yaptım rengi hala aynı.

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Renk değişir onu kafana takma 200 km her yag sıyaha doner o ılk koyuldugu gıbı kalmasını bekleme..Sen sadece sevıyesını ve kayganlıgını ( ozellıgını ) yıtırmısmı dıye kontrol et yeter..Her 1000 - 1500 km de bir de yagını degıstır..Kolay gelsın...
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Renk değişir onu kafana takma 200 km her yag sıyaha doner o ılk koyuldugu gıbı kalmasını bekleme..Sen sadece sevıyesını ve kayganlıgını ( ozellıgını ) yıtırmısmı dıye kontrol et yeter..Her 1000 - 1500 km de bir de yagını degıstır..Kolay gelsın...
    Yani ben her 9-10 günde bir yağ değiştireceğim o halde öylemi
    Saçmalamayın ve öyle olması gerekir diyenede gülüp geçin lütfen

nitrious81,
    kaç yıldır motosiklet kullanıyorsun ve kaç kez dediğin km lerde yağını değiştirdin?
    değiştiriyorsanda motor / motosikletle ilgin ve bilgin koca bir '' 0 '' ozaman.........
    boşuna zor kazanılan paralarınızı heba etmeyin derim
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    en iyisi yarın benzinlikte değiştireyim
    bir sorum daha olacak castrol power1 racing ile castrol actevonun arasındaki fark nedir?
    Drift Religion

Motosikleti
    as t1
    ÜRÜN TANIMI

Castrol Actevo 4T 20W-40, 4 zamanlı motosikletler için özel olarak tasarlanmış, üstün kaliteli bir motosiklet yağıdır. Castrol Actevo 4T 20W-40’ın Castrol Trizone teknolojisi ilk çalışma anının hızlı ve güvenilir olmasını sağlar ve yağ değişim aralığı boyunca sürekli koruma sağlayarak sorunsuz sürüş avantajı sunar.

Castrol Actevo 4T 20W-40’ın “Aşınma Önleyici” özel formülasyonu, yağın motor parçalarını yağlama ve koruma özelliklerinin sürekliliğine yardımcı olur. Yağın kalınlaşmasını kontrol altında tutarak kritik parçaların sürekli olarak temiz kalmasını sağlar. Böylelikle motorunuz ilk çalışma anından itibaren hızlı, güvenli ve sorunsuz çalışır.
    PERFORMANS SEVİYELERİ
    API SG
    JASO MA
    KULLANILDIĞI YERLER
    Castrol Actevo 4T 20W-40, API SG ve/veya JASO MA spesifikasyonlarının tavsiye edildiği, Avrupa ve Japon yapımı tüm motosikletlerde güvenle kullanılabilir.
    KULLANIM ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
    Özel “Aşınma Önleyici” katıkları ile sürekli ve tam koruma sağlar.
    Yağ değişim aralığı boyunca mükemmel oksidasyon ve aşınma kontrolü sağlar.
    Formülasyonunda kullanılan Castrol Trizone teknolojisi ile motor, debriyaj ve dişlilerde üstün koruma sağlar.
    Katalizörlü motorların performans taleplerini mükemmel karşılar.
    Dikkat: Castrol Actevo 4T 20W-40 ile birlikte herhangi bir katkı malzemesi kullanılmaması önemle önerilir.

Daha iyi hızlanma
    ÜRÜN TANIMI

Castrol Power 1 Racing 4T 10W-50, eşsiz Castrol teknolojisiyle, yüksek performanslı 4 zamanlı motosikletler için özel olarak tasarlanmış tam sentetik motosiklet yağıdır. Motosikletlerde yüksek hız sağlamak üzere ivmelenmeyi ve motor gücünü artırır.

Castrol Power 1 Racing 4T 10W-50, Castrol’ün yarışçı ruhu, 100 yılı aşkın yarış geçmişi ve sürüş testlerinden elde ettiği büyük deneyimi ile motorun dayanıklılığında azalma olmadan maksimum motor performansı yaşamanızı sağlar.

Böylece diğer geleneksel motosiklet yağlarına göre önemli bir fark yaratır. 4 zamanlı motosikletler için özel olarak geliştirilen Castrol Trizone Teknolojisi ile güçlendirilen Castrol Power 1 Racing 4T 10W-50, yüksek hızlardaki zorlu kullanım koşulları altında bile motor, debriyaj ve dişlilerde mükemmel ve tam koruma sağlayan özel bir motor yağıdır.
    PERFORMANS SEVİYELERİ

API SJ
    JASO MA
    KULLANILDIĞI YERLER
    Castrol Power 1 Racing 4T 10W-50, API SJ ve/veya JASO MA spesifikasyonlarının tavsiye edildiği Avrupa ve Japon yapımı, çağdaş teknoloji ürünü tüm yüksek performanslı motosikletlerde güvenle kullanılabilir.
    KULLANIM ÖZELLİKLERİ VE FAYDALAR
    Motorda maksimum ivmelenme gücü sağlar.
    Hava ve su soğutmalı motorlarda yüksek sıcaklıklarda bile mükemmel motor performansı sağlar.
    Yüksek sıcaklıklarda yağ tüketimini ve uçuculuğunu kontrol altında tutar.
    Mükemmel viskozite kararlılığı özelliği ile viskozitenin bozulmasına karşı tam koruma sağlar.
    Katalizörlü motorların performans taleplerini tam karşılar.
    Dikkat: Castrol Power 1 Racing 4T 10W-50 ile birlikte herhangi bir katkı malzemesi kullanılmaması önemle önerilir.

buyur kardeş bunlarımı istiyorsun
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    Octavia
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani ben her 9-10 günde bir yağ değiştireceğim o halde öylemi
    Saçmalamayın ve öyle olması gerekir diyenede gülüp geçin lütfen

nitrious81,
    kaç yıldır motosiklet kullanıyorsun ve kaç kez dediğin km lerde yağını değiştirdin?
    değiştiriyorsanda motor / motosikletle ilgin ve bilgin koca bir '' 0 '' ozaman.........
    boşuna zor kazanılan paralarınızı heba etmeyin derim

900 Gr - 1 ltre yag ancak alıyor zaten 1500 km de bır yag degıstırmek cok bısı etkılemıyor koca yag karterı olan kendı makınanızla kıyaslamayın bence.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    okayyorukcuoglu güzl açıklama usta teşekkürler ;) Castrol Power 1 Racing 4T 10W-50 ben bu yağı kullanıyorum.

Motosikleti
    Octavia
    Yazın hangısını tavsıye edersınız ??? Xw-X ???

Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Alıntı okayyorukcuoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ÜRÜN TANIMI

Castrol Actevo 4T 20W-40, 4 zamanlı motosikletler için özel olarak tasarlanmış, üstün kaliteli bir motosiklet yağıdır. Castrol Actevo 4T 20W-40’ın Castrol Trizone teknolojisi ilk çalışma anının hızlı ve güvenilir olmasını sağlar ve yağ değişim aralığı boyunca sürekli koruma sağlayarak sorunsuz sürüş avantajı sunar.

Castrol Actevo 4T 20W-40’ın “Aşınma Önleyici” özel formülasyonu, yağın motor parçalarını yağlama ve koruma özelliklerinin sürekliliğine yardımcı olur. Yağın kalınlaşmasını kontrol altında tutarak kritik parçaların sürekli olarak temiz kalmasını sağlar. Böylelikle motorunuz ilk çalışma anından itibaren hızlı, güvenli ve sorunsuz çalışır.
    PERFORMANS SEVİYELERİ
    API SG
    JASO MA
    KULLANILDIĞI YERLER
    Castrol Actevo 4T 20W-40, API SG ve/veya JASO MA spesifikasyonlarının tavsiye edildiği, Avrupa ve Japon yapımı tüm motosikletlerde güvenle kullanılabilir.
    KULLANIM ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
    Özel “Aşınma Önleyici” katıkları ile sürekli ve tam koruma sağlar.
    Yağ değişim aralığı boyunca mükemmel oksidasyon ve aşınma kontrolü sağlar.
    Formülasyonunda kullanılan Castrol Trizone teknolojisi ile motor, debriyaj ve dişlilerde üstün koruma sağlar.
    Katalizörlü motorların performans taleplerini mükemmel karşılar.
    Dikkat: Castrol Actevo 4T 20W-40 ile birlikte herhangi bir katkı malzemesi kullanılmaması önemle önerilir.

Daha iyi hızlanma
    ÜRÜN TANIMI

Castrol Power 1 Racing 4T 10W-50, eşsiz Castrol teknolojisiyle, yüksek performanslı 4 zamanlı motosikletler için özel olarak tasarlanmış tam sentetik motosiklet yağıdır. Motosikletlerde yüksek hız sağlamak üzere ivmelenmeyi ve motor gücünü artırır.

Castrol Power 1 Racing 4T 10W-50, Castrol’ün yarışçı ruhu, 100 yılı aşkın yarış geçmişi ve sürüş testlerinden elde ettiği büyük deneyimi ile motorun dayanıklılığında azalma olmadan maksimum motor performansı yaşamanızı sağlar.

Böylece diğer geleneksel motosiklet yağlarına göre önemli bir fark yaratır. 4 zamanlı motosikletler için özel olarak geliştirilen Castrol Trizone Teknolojisi ile güçlendirilen Castrol Power 1 Racing 4T 10W-50, yüksek hızlardaki zorlu kullanım koşulları altında bile motor, debriyaj ve dişlilerde mükemmel ve tam koruma sağlayan özel bir motor yağıdır.
    PERFORMANS SEVİYELERİ

API SJ
    JASO MA
    KULLANILDIĞI YERLER
    Castrol Power 1 Racing 4T 10W-50, API SJ ve/veya JASO MA spesifikasyonlarının tavsiye edildiği Avrupa ve Japon yapımı, çağdaş teknoloji ürünü tüm yüksek performanslı motosikletlerde güvenle kullanılabilir.
    KULLANIM ÖZELLİKLERİ VE FAYDALAR
    Motorda maksimum ivmelenme gücü sağlar.
    Hava ve su soğutmalı motorlarda yüksek sıcaklıklarda bile mükemmel motor performansı sağlar.
    Yüksek sıcaklıklarda yağ tüketimini ve uçuculuğunu kontrol altında tutar.
    Mükemmel viskozite kararlılığı özelliği ile viskozitenin bozulmasına karşı tam koruma sağlar.
    Katalizörlü motorların performans taleplerini tam karşılar.
    Dikkat: Castrol Power 1 Racing 4T 10W-50 ile birlikte herhangi bir katkı malzemesi kullanılmaması önemle önerilir.

buyur kardeş bunlarımı istiyorsun
    Cok teşşekür ederim.Tercihim castrol actevo olacak.
    Drift Religion

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    YAGI ELINE al puturler gelyomu elıne bak ona gore hareket et
    ::winkwink[B]zeki çevik ve ahlaksızım beni böle seven manitanın hastasıyım::winkwink[/B]

Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Cumartesi yağa bakcam kesin değiştirmedi bu servis ben bir onları fırçalayım bir parlatayım.Ali Demir abi teşşekür ederim.
    Drift Religion

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler