Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Mobilet ile 140 km

Motovento
    REKLAM ALANI
    mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    allah akıl fikir versin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA 1000 RR SUZUKİ GSXR1000
    bunların yüzünden çekiyoz ne çekiyorsak

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    doğanla sl200 geçmek :D çok iyi bilirim bu motorları hastasıyım

Motosikleti
    Aprilia RS 125 2010
    Mamii kardeşim be.. orasına gülmekten koptum
    :thumright

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Yapılanın doğru olmadığı kesin, en azından trafik içinde yapmamalılar bunu ama Türkiye şartlarında bunu yapacak yeri zaten nasıl bulacaklar...

Benim kafama takılan şu an ne oldu??? Ben 80 km hıza yaklaştım mı kask olmadığı zaman gözlerim sulanıyor, bu arkadaş o hızla gidiyor ve sanırım böyle bir sorunu yok Benim gözlerde mi birşey var acaba???

Motosikleti
    TVS Apache
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapılanın doğru olmadığı kesin, en azından trafik içinde yapmamalılar bunu ama Türkiye şartlarında bunu yapacak yeri zaten nasıl bulacaklar...

Benim kafama takılan şu an ne oldu??? Ben 80 km hıza yaklaştım mı kask olmadığı zaman gözlerim sulanıyor, bu arkadaş o hızla gidiyor ve sanırım böyle bir sorunu yok Benim gözlerde mi birşey var acaba???

Valla onu ben de hep merak etmişimdir. Bazı Racing süren arkadaşlar da kasksız gözlüksüz vs.vs. gidiyorlar ama bende kask olmadığında gözler sulanıyor, zaten o hızda göze mazallah ufacık bi çöp gelse deler geçer herhalde

Motosikleti
    NX 400
    Alıntı DiKMeN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten o hızda göze mazallah ufacık bi çöp gelse deler geçer herhalde
    Otobanda 100 km civarı bir hızla giderken birden irice siyah birşey vizörüme çarptı, o an çıkan "tannnnnnnn" sesi hala kulaklarımdadır Kask olmasaydı mesela kesin bir kazaya neden olurdu bu çarpışma o an yaşanan şokla.

Sa herkeze siteyi beya bi uzun zamandır takip ediorum ve bu konuyu görünce ve yorumları görünce üye olma qereqini hissettim .. coq yorum yapılmıs coq elestri yapılmıs hatta arkadan dokundurmak qibi insanlıqından süphe ettirici ifadeler kullanılmıs .. size sunu söliyim burdaki kardeslerim tamamen sizden 1000 kat daha motor bilqisine sahiptir bir sürü kişi maddi imkan demiş evet doqru ama size sunu söliyim bu kardeslerimde maddi imkan olsa bile yinede mobiden pejodan vazgecmiçekler .. sunu unutmayın elinize yag bulasmadan benzin kokusunu hissetmeden motorcu olunmaz sayqlıar

Motosikleti
    NX 400
    Alıntı 4Mobiş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sunu unutmayın elinize yag bulasmadan benzin kokusunu hissetmeden motorcu olunmaz sayqlıar Zozi.net
    Eline bunlar bulaşmadan motosiklet tamircisi olunmaz desen anlayacağım ama ...

Ayrıca sitenin reklamını yapmak için de iyi bir fırsat olarak değerlendirmişsin bu topiği. Bu forumda birçok kişinin web sitesi var ama bunlar en fazla profil bilgierinde yazıyor. Mesaj sonlarına imza gibi yazılmıyor.

Size qöre motosiklet tamircisidir motor yapan ama neden denemiosunuz kendiniz ögrenip yapmayı bu makinaları yapan tamamen tüm pacasına klapesine silindirine karbüratörüne kadar kendi tarafından toplanmıs makinalardır her yerinde el emeqi vardır . Site bnm sitem deqil vede neden qereq duyuyımki site reklamına zaten sitemizin üyelerinin yer yaptıgı olay her yerde duyulmustur .. saygılar

Motosikleti
    NX 400
    Sevgili 4mobiş, benzin ve yağ kokusu ve bunların elime bulaşması, motosikletin orasını burasını söküp onarmak vs benimde yaptığım ve zevk aldığım şeyler. Ama bu şekilde kesin bir ifadeyle "böyle değilsen motorcu değilsin" demek yanlış, buna itiraz ediyorum ben.

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    inş video bittihinde mami ile vedalaşmamıştır
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    F5SS&CBR125
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inş video bittihinde mami ile vedalaşmamıştır
    onlar 9. canlı abi bişey olmaz onlara.

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    allah bunlara para vesınde nınja ya ne bınsınler yoksa bu kafayla sonları kotu olur hıc yoktan japon ustunde ölurler

Motosikleti
    F5SS&CBR125
    Alıntı ahmet şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah bunlara para vesınde nınja ya ne bınsınler yoksa bu kafayla sonları kotu olur hıc yoktan japon ustunde ölurler
    emin ol o zamnda koruma takmazlar

Motosikleti
    kymco downtown
    herkes bi parasızlık demiş gitmiş.moblete biniyolarya maddi durumları kötü demekki.o arabada mobletin yanında hediye verilmiş zaten benzin falan karıştırmıyorum.bunlarda parasız ya iş güçde yok zaten kahvede sıkılmışlar;anayolda ohh sağdan soldan kafayı yemişler ölemi.yok arkadaşım hiç mantıklı gelmedi bana.kültürsüzlükten başka bişey değil.bunlar ve bunlar gibiler yüzünden önyargı var zaten motorculara.
    Kymco Kymco Partizani

Motosikleti
    şimdiLik Yok !
    Akıl Fikir versin Allah bunLar Ne böyle ya

altındaki bisiklet olsa bile ayarları yapıldıktan sonra ve sürmeyi biliyorsan hiç bişi olmaz bndede 1919 glardoni var yatmadan çevre yolunda 130

Motosikleti
    F5SS&CBR125
    Alıntı belalım adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    altındaki bisiklet olsa bile ayarları yapıldıktan sonra ve sürmeyi biliyorsan hiç bişi olmaz bndede 1919 glardoni var yatmadan çevre yolunda 130
    süremeyi bilmek miulen güldürdün beni ya.kaza yapan hiç kimse bilmio zaten sürmeyi

Motosikleti
    HayaBusa1340 RGsxr1100 turbo gsxr1100
    ulan kafam patladı ne kıl sesi varmıs be:Delemanlara bise dıemiorum zaten doğarken böle doğmustur:D
    Suzilerimsiz Asla gsxr1100Turbo &Gsxr1100&HayaBusa1340R:cat:

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler