Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Mobilet ile 140 km

Motovento
    REKLAM ALANI
    enver4486 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Videodaki dialoglar süper yanlız

- Mamiiii kardeşim benim beee.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yuan 110cup
    manyaklar diyorum sadece
    modlar ilgilenir ztn

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    bu tornet vakası memleketimin nadir icatlarından birisi. ama sponsor bulup, trafiğe kapalı alan ya da pist ayarlayıp yarışını yapsalar çok harika olacak. kendi kendine bir alt kültürü bile oluşmuş vaziyette, değerlendirmek lazım

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    buna hiç bişi denmez abicim....

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Bu tip motorculardan ülkenin dört bir yanında var ve etrafa tehlike saçıyorlar
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

cancagliyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    99 Honda XL600 Transalp-11 Honda Cbf 150
    Allah akıl fikir versin böle insanlara yorumsuz diyecek bi şey bulamıyorum.

Allah bunlara akıl fikir versin o motorla ne cesaret bu sürat kafasında kask yok ustünce koruma yok yaptıkları harekete bak.

kasabalı_45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yeniden Yamaha Crypton-R
    140 kmh hız ile korumasız bir şekilde asfaltta sürüklenmek Düşünmek dahi istemiyorum. Allah korusun. En yakın zamanda akıllanmaları dileğiyle. Unutmayın; Dünyaya sadece bir defa gelirsiniz. 2. bir şansınız asla OLMAYACAK!!!!!

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Nedense herkes kınamış...Ama herkes de kıendi motorunun daha hızlı gitmesi için elinden geleni yapar tavsiyeler alır....Hatta nos ve benzeri cihazlar takar....Sadece korumaları yok diye mi kınıyorsunuz anlamadım?....Hızlarına birşey demiyorsunuz yani.....

Ben tebrik ediyorum....Ama sadece cesaretlerinden ötürü......Canlarını düşünmeden nasıl yapabiliyolar hala anlamış diilim....Korkuları da mı yok...Altı üstü mobilet....Mopet......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

kasabalı_45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yeniden Yamaha Crypton-R
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nedense herkes kınamış...Ama herkes de kıendi motorunun daha hızlı gitmesi için elinden geleni yapar tavsiyeler alır....Hatta nos ve benzeri cihazlar takar....Sadece korumaları yok diye mi kınıyorsunuz anlamadım?....Hızlarına birşey demiyorsunuz yani.....

Ben tebrik ediyorum....Ama sadece cesaretlerinden ötürü......Canlarını düşünmeden nasıl yapabiliyolar hala anlamış diilim....Korkuları da mı yok...Altı üstü mobilet....Mopet......
    Herkes değil ama çoğu insan motosikletinin ve arabasının daha hızlı gitmesini ister. Yalnız, otobanda dahi olsa gereksiz makaslara girerek ve yanyana, hatta dipdibe 2 motosiklet ve arabayla gitmek + KORUMASIZ bir şekilde...
    Motosiklette(!) ağırlık namına birşey yok, en fazla gelse 40-50 kg.

heyferhatbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 (2006)
    hız tutkusu güseldir ama motorun durumu ve yapısı çok önemli 140 çok fazla bi arada tevevizyona çıkmıştı konyada 180 yapan mobilet ler motorda ne fren ne padel nede oturak yatıyo adamlar gido hemde kask yok... Ewliya mısınız siz ?? bana bişey Olmaz diolar bide
    [CENTER][B]YoLLarda BuLurum Seni...[/B][/CENTER]

Herkese merhabalar... ilk mesajım... uzun süredir takip ediyorum forumu ancak ilk defa cevap yazmak istedim.

Bendeniz Doğukan ECE

Bu arkadaşların web sitesine koptum... Jokeyler bölümndeki fotoğrafların çoğu webcam ile internet kafede çekilmiş....

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    1990 yıllarda memleketim olan niğdede 15 -16 yaşlarındayken benimde mobiletim vardı ama moddifiyeli değildi ama arkadaşlarımın bu videoda gördüğünüz motorların aynısından mobiletten bozma modifiye mopeti vardı ama mütiş bi zevktir onla uğraşmak 2 zamanlı canavarlardır bunlar bende bir çok kez 130/km üzerine çıktığım oldu hatta bi şahin veya murat 124 ile test ederdik arkadaşın dediği gibi iç anadolu niğde/bor gaziantep konya karaman ereğli gibi yerlerde bi kültür halindedir bu mopet aşkı aslında göründüğü kadar tehlikeli değil çünkü istanbul değil orası ipini koparanın geldiği
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Forumdan Uzaklaştırıldı solistalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 Zat
    Düşünmekte bir sanattır bunu beceremeyen cahillerin işidir bu. Koca bir aptallık

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı solistalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşünmekte bir sanattır bunu beceremeyen cahillerin işidir bu. Koca bir aptallık
    hocam kask olayında sana katılıyorum ama o yerleşim yerlerinde kask takmak komiktir ayrıca bu motorlar senin motordan daha sadık ve kalitelidir haytta yolda bırakmaz ama seninki kadar rahatta değildir hayatın gerçekleri bunlar
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    yorumsuz! düşünce allah korusun ne hale gelicegi belli.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Ve huzurlarinizda YILIN GERZEGI!!!!!
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

WarrioR SakO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bi dokunduracan arkadan bak bakalım vücüt kafa kalıyomu
    DREAM OF POWER SAKO

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam kask olayında sana katılıyorum ama o yerleşim yerlerinde kask takmak komiktir ayrıca bu motorlar senin motordan daha sadık ve kalitelidir haytta yolda bırakmaz ama seninki kadar rahatta değildir hayatın gerçekleri bunlar
    Valla sana bişey demiyorum
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Motosikleti
    150 zat sımdılık
    bu cocuklar cılgın ! mobılet tutkusu bi baskadır öyle parayı bastır al fiyakalı bi motor sonra hava yap motorculuk öyle degil işte ! biraz benzin kokusunu alıcan hem sonra bi dokundurcan arkadan lafını hiç sevmedim dikkat ette sana dokundurmasınlar arkadan anladın sen onu !!!

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler