Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Mobilet ile 140 km

Motovento
    REKLAM ALANI
    Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    Kendi düşen ağlamaz , Her koyun kendi bacağından asılır
    Ama birde şöyle düşünmek lazım bu gençler neden bu yola başvuruyor?Eminim yeterli paraları olsaydı altlarında 250 , 600 lük makina , kaskları ile yollarda hız yapıyorlardı ama imkanlar sınırlı olunca hayattan böyle zevk alıyorlar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    BunLar Resmen KıMıL zararLısı arkadaşLar...
    Born To Be wild,Live to Ride...

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Bu mobiletçiler ayrı bir güruh.Hareket halindeki kamyonun stop lambasını sökmecesine iddiaya girenleri var.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

WarrioR SakO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu mobiletçiler ayrı bir güruh.Hareket halindeki kamyonun stop lambasını sökmecesine iddiaya girenleri var.

DREAM OF POWER SAKO

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Abi ayakkabılarına koptum...Fren olarak kesin ayakkabıları kullanıyorlar....O ne sivrilik..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

WarrioR SakO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ölürlerse en fazla 1 gün aglarlar arkalarindan :(
    DREAM OF POWER SAKO

infernox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys
    videou göremedim ben nedendir acaba linkte mi bi problem var

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    hazır motorun üzerine yatmışken yastık,battaniyede olsaydı

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    bunlar kesinlikle g....rizekalı.
    arkadaki polo daha da ...rizekalı, o motoru tam arkasından 10mt mesafeden takip ediyor devamlı
    başka diyecek birşey bulamıyorum...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı sonix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hazır motorun üzerine yatmışken yastık,battaniyede olsaydı
    Kramp girse ben o zaman görürüm onları ama şuda bi gercek o motoru oyle sürmek icin yürek lazım adamlar hayatlarından hic bi beklentileri yok heralde kendilerini zaten düşünmüyorlar ki başkalarını düşüneceklerini hic sanmıyorum yaww nasıl solladı ondeki arabayıı oyl, arkasınıda görmüyor zati arabanın teki kaptırıp gelse solundan sinek gibi ezilecek altında

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Bende goremıyorum yaaa ama tahmın edebılıyorum ustune yatmıslardır kesın
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Bide sağa sola yatıyolar ki.....Sanki bana tam korumalıklı speed sürücüleri.....Moto gp halt etmiş....Ne diyim ki başka.....

Helal olsun....Kafaları mükemmel basmış....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

agokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 classic
    özetle cahil cesareti

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    Alıntı WarrioR SakO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi dokunduracan arkadan bak bakalım vücüt kafa kalıyomu

Tavrınız çok yanlış. Eğitimsizlikten. cahilliklerınden yapıyorlar. Ama gercekten anadoluda mobilet kulturu cok yerleşiktir. Burada benım kask takmama gülenler var, yakısıyomu o sana dıyenler var. Ama bunlar gerizekalı, aptal dıye nıtelendırmektense ben onlara kaskın onemını anlatmaya calısıyorum.

Bu arkadaslarıda cesaretlerınden dolayı tebrık etmek lazım. Ama kötü örnek teskıl ettikleri içinde kınıyorum.
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    çok feci diyorum
    şimdiki aklımla vede yaşadıklarımla bir çoğumuz gençliğinde böyle cahillik delilik yapmıştır , vede imkansızlıktan siz inanıyormusunuz bu arkadaşlar ,a para imkan olsa düzgün motora biner onlarla yarışırlar üstleri başları bile yok , herkes basmış parayı almış cıllop gibi makineleri bunlara takılıp duruyonuz , yanlış yaptıkları acık ortada , bu arkadaşları dışlamamak lazım ve sahiplenmeli meğitmeli anlatmalı , bence

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cesaret falan değil , sadece cahillik... Ülkemizi bıraktığımız gençler bunlar , motordaki ve arabadaki çocuklar... Keşke eğitim heryere ulaşabilseydi , ama sadece acıyabiliyorum , yazık...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    cahillik demek böle bişeyy...
    RİDE THE WINDS OF CHANGE

bigbangson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobylette 4x50cc+mondial 150kn=inşallah bir gün cbr900rr yenisi yok ama hastasıyım
    ne cahilligi arkadaslar..asil cahil olanlar sizlersiniz..bu adamlarin hayati motor ole sizin gibi bir motor alip kullanmayi dahi bilmeyen trafik kurallarina uymaya calisip beceremeyen..kafaniza kaskinizi takip bana bisey olmaz deyipte istedigi gibi gaza asilan cok insan gordum..bazilarina allah rahmet eylesin..isterseniz bir arastirma yapin..motor kazalarinda kasksiz suruculerden kac tanesi ölmüs kaskli suruculerden kac tane ölmüs..yanlış anlaşılmasınkask takılmalı motorsiklet kullanmayi bilmeyen eğitimini dahi almayipta altlarina parayi basip guzel motorlar çeken bi çok kişi eleştiri yağmuruna tutmuş bu arkadaşları..neden çünkü kendileri bırakın o şekilde motora yatıp kullanmayı araç sollamaya kalktıklarında bile kalp atışları 100 ün üstüne çıkar..kedi erişemediği ciğere mundar der..
    herşey imkansızlıklardan ibarettir..bu adamları tanımam etmem ama eminim çoğunun gelir seviyeleri düşük ve eğitimsiz kişiler..fakat tek artıları bu işi bilip yapıyor olmaları..herkes motorsikletten anlamaz bu adamlar anlıyor belki az belki çok..
    Discovery tv yi izleyenler bilirler orada da motor yaparlar özel yapım herkes kendi motorunu yapar..aynı şey buda tek eksiği güzel Ülkem TÜRKİYE min gelişiminde büyük sorunlar olması..ve bu sorunlarında sizin gibi düşünen kendini beğenmişlerden kaynaklanıyor olması..hiç kimse 4 4 lük değildir..ama bu insanlara ters eleştiriler yapmak yerine onların bu bilgilerini kullanmayı kim denedi..yada kim anlattı onlara madem yapıyorsunuz kask takın diye..onlar caddelere yollara cıktığında üzerlerine araçlarınızı sürenleriniz yokmu? onlara neden ses yok..burada ki tüm insanlar hatalıdır bende dahil..ama bazen herşey kurallara sığdırılamaz..her koyun kendi bacağından asılır fakat artık şu koyun olmayı bıraksak diyorum..bi çoğunuzu yazilarınızdan dolayı kınıyorum..
    insanlık tekerleği keşfetti sonra da motorsikleti

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    deli bunlar ya.ben o sari racing'cinin yerinde olsan onune gecer 2 ara gazda arkadakini ucururdum.
    o motor nasil 140 yapar ben anlamiyom.en az 11000 devir olmasi lazim o makinanin.o motorlarda o deviri kaldiramaz !!!
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Abı yaptıkları tartısılmaz tehlıkelı sımdı sıtelerdınden ındırıp tam ızledım ama en cok benı o racıng cının saskın tavırları etkıledı resmen koptum ya
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler