Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Ya çinliler şu StompGrip' in çakmasını yapmıştı, biyerde görmüştüm ama hatırlamıyorum memelekete girdiğinden haberi olan bana özel mesaj atsın sevaba girer

Bu dalavera benim motosiklet kullanım şeklimle çok işe yarıyor

motosiklet pantolonumun depoya değen yerlerinde böyle bişey var, motosikleti dizlerle tutma özellikle CB' de çok kolaylaşıyordu, ama işe git gel o pantolonla olmuyor işte :/

CB' de diz hizası biraz geniş olduğundan çok kasılıyordum sıkmak için, ne yaparsam yapayım ön freni iyi bilirsiniz direk kayıyordum depo üstüne

Şimdi bunu getiren adamdan bizzat buldum Istanbulda ama fiyat +200 TL üstünde Bi pantolon daha alırım yine vermem o parayı

Bu yüzden lastik conta silikonvari bişey işte, 8. sınıf kalitede olsa neolur ki, çinli demem alırım yani Gören duyan olursa rica ediyorum ÖM atsın, şekil şemal aynı ürün zaten
    Permatiq59 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    gecen gun bi yerden bir arkadas link atmıstı gayette uygundu fiyat bi arastırıyım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:16 ----------

şurda var çesit çeşit 40 lira civarı ama daha önce hic alısveris yapmadım bu siteden.

http://www.motobakkal.com/?kategori-135-DEPO-YAN-PAD.html

Arkadaşlar merhaba bende yaklaşık 5 aydır cb125e kullaniyorum sizlere bir sorum olacak bizim cb de arka demir var ya artçinin tutacak olarak kullandigi ben motoru aldigim ilk gunlerde canta taktirmistim o zamandan beri cantali bugun de degisiklik olsun diye cantayi cikarim dedim cantayi cikardim ve gozume bu demirde batti onuda söktüm ben oraya cbr125 lerde olan demirden taktrmak istiyorum yeni kasalardaki acaba bu mümkünmü nerden temin edebilirim eger mumkunse teşekkürler.

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı ridiculeboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba bende yaklaşık 5 aydır cb125e kullaniyorum sizlere bir sorum olacak bizim cb de arka demir var ya artçinin tutacak olarak kullandigi ben motoru aldigim ilk gunlerde canta taktirmistim o zamandan beri cantali bugun de degisiklik olsun diye cantayi cikarim dedim cantayi cikardim ve gozume bu demirde batti onuda söktüm ben oraya cbr125 lerde olan demirden taktrmak istiyorum yeni kasalardaki acaba bu mümkünmü nerden temin edebilirim eger mumkunse teşekkürler.
    Servis harici bulabilmen bence çok zor, şansa CBR' ına çanta takan biri satacak falan anca öyle ama zor yani :/ Uyarmı uymazmı birde o var tabi, onuda sorman lazım servise

CBR' ı olan bi arkadaşın varsa 2dk söküp deneyebilirsin, uyuyorsa sipariş geçersin bence anca öyle çözülebilir.

Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şurda var 40 lira civarı ama daha önce hic alısveris yapmadım bu siteden.

http://www.motobakkal.com/?kategori-135-DEPO-YAN-PAD.html
    Ben sanayideki Motul yağcıda ufak ambalaj motul kalmayınca bunlara gidiyordum almaya, orda da sordum direk stomp çakması varmı diye

Yok şunlar var diye gösterdi bişeyler, sitenizde şeffaf falan vardı dedim, stokta depoda bile görünmüyor dedi mavi yada vespa verelim dedi Birde o silikonlar dümdüz

Benim dediğimi buldum bak şunun beyazı veya şeffafı

Stomp dava mı açtı neaptıysa alibabadada satışı gözükmüyor, alamadan piyasadan silinmesin güzelim çakma ürün

Saol Permatiq59
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    gözüme ilişirse bi yerde bilgilendiririm yine hacı

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F

Motosikleti
    Honda NC S
    Evet reverse ama o yok demişlerdi, o olsa düz falan demiycektim alıp çıkacaktım zaten

Belki tekrar getirmişlerdir hiç bilmiyorum ama çinliler tam benlik ürün çakmışlar piyasaya, büyük ihtimal Punto' nun fiyatını bile geçmez, hem düz de değil, nebiliyim celal yaptım canım çektiydi

Benim cb siyah sizce egzos korumasini karbon kaplama yapsam nasil olur arkadaşlar ?

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı ridiculeboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim cb siyah sizce egzos korumasini karbon kaplama yapsam nasil olur arkadaşlar ?
    çok güzel olur. ben cbf ye yapmıştım gayet iyi durmuştu. ekzos sıcağından erime falan da yapmıyor. hatta site giriş kapısına sürttüm karbon sayesinde çizilmemişti
    birGarip..

altugkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçen sayfada verdiğiniz sahibinden.com ilanları yani özdinç motor güvenilir midir? fiyatlar uygun geldi bana

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı altugkartal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen sayfada verdiğiniz sahibinden.com ilanları yani özdinç motor güvenilir midir? fiyatlar uygun geldi bana
    evet güvenli . fiyatları da gayet uygun..

yanlız kargo ücretine dikkat edin.. çok yüksek çıkıyor. geçen bir alışverişimiz oldu, mehmete aldık , 80 km mesafeye 38 liralık çantaya 17 tl kargo ödedik.profil yorumlarına baktım bi arkadaş daha almış 17.5 tl ödemiş. ürünü kargo şirketi ölçerken yanlış ölçmüş de bilmem ne de. yani arayın sorun fiyatını ona göre sipariş edin.. resimde görüldüğünden daha kaliteli çanta
    birGarip..

altugkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilk motorum olduğu için dolayısıyla hiç topcase kullanmadım kalite ve kalitesiz topcase arasında ne gibi farklar vardır ? ferdinandd arkaşımla konuştuktan sonra givi e370 modelini almaya karar vermiştim ama sizde maxem i öneriyorsunuz arada kaldım yardımlarınızı bekliyorum

Motosikleti
    KapÇık
    ilk motorum olduğu için dolayısıyla hiç topcase kullanmadım kalite ve kalitesiz topcase arasında ne gibi farklar vardır ? ferdinandd arkaşımla konuştuktan sonra givi e370 modelini almaya karar vermiştim ama sizde maxem i öneriyorsunuz arada kaldım yardımlarınızı bekliyorum
    üstat tercih meselesi. sonucta 125 cc ile alplere yolculuk etmiycez maxem uygundur bence
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bizim bi arkadaş varedero ya takmış kullanıyor parçalar birbirinden bağımsız iş görüyor dedi

http://www.ozenmotor.com.tr/VXDZ-001-DEPO-YAN-DiZ-PAD_1576.html#0

Motosikleti
    KapÇık
    iyiymiş bu bak

Motosikleti
    KapÇık
    önümüzdeki sezon yada sezon sonu cbf 150 komple alt üst takım sığdırmayı planlıyorum cb 'ye en orjınalınden. varmı bu konuda girişimleri olan ? istanbulda bi kurye arkadas yapmıs ilanı vardı sahibindende

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önümüzdeki sezon yada sezon sonu cbf 150 komple alt üst takım sığdırmayı planlıyorum cb 'ye en orjınalınden. varmı bu konuda girişimleri olan ? istanbulda bi kurye arkadas yapmıs ilanı vardı sahibindende
    Bukadar tıkır tıkır çalışan, 1ml bile yağ yakmayan... motorun bari bi 100.000km kadarcık rektefiye zamanını bekleseydin En ufak bişey ters giderse diye benim bile içimi korku sardı

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim bi arkadaş varedero ya takmış kullanıyor, parçalar birbirinden bağımsız iş görüyor dedi

http://www.ozenmotor.com.tr/VXDZ-001...AD_1576.html#0
    Vay bak bu iimiş agaa, ellerin dert görmesin

Özene gidip bi göreyim şunu, fiyatta makul, olmadı tam aradığımızı bulduğumuzda söker değiştiririz, harbi iş görecek gibi duruyor

B-king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Yok zaten satmayı düşünmüyorum kapalı garaj var oraya koyucam uzun turlarda-hafif arazide yeni motoru kullanırım şehir içi kullanımda cb125 kullanırım ve cb125 şehiriçi çok zevkli evim göztepede caddeye inmek için daha iyisi olamaz
    Ben de kozyatağındayım, uygun bir zamanda caddede buluşabiliriz cb lerle

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    İyi aksamlar arkadaslar benim cb suan tam 1100 kmde fakat bir sorunum var yaklasık 900 km de bin bakımına girdim yagı degisti . Önceden bir depoyla rahat 450 leri cıkarırken simdi fullemistim depo yarıdan az asagıda ve 190 kmde sorun ne sizce hatta durdugu yerde bile benzin ucuyo diyebilirim. benzin biyerden akmıyor fakat durdugu yerde bile eksildiğinden süpheliyim sizce sorun nedir bilenler birşey yazarsa sevinirim

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Alıntı umot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi aksamlar arkadaslar benim cb suan tam 1100 kmde fakat bir sorunum var yaklasık 900 km de bin bakımına girdim yagı degisti . Önceden bir depoyla rahat 450 leri cıkarırken simdi fullemistim depo yarıdan az asagıda ve 190 kmde sorun ne sizce hatta durdugu yerde bile benzin ucuyo diyebilirim. benzin biyerden akmıyor fakat durdugu yerde bile eksildiğinden süpheliyim sizce sorun nedir bilenler birşey yazarsa sevinirim

Hocam benzin göstergesine çok güvenme.İlk yarı kısım çok çabuk gösterge iniyor diğer yarım kısım inmek bilmiyor

bende de ortalama 470 -520 km arası gidiyor bir depo tabii sert kullanım ve şehiriçi...
    Şeytan İcadı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)