Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız 7000 bakımı diye de bir şey yok.
    8000 olmasın o? Yoksa başka bir sebepten dolayı mı bakıma götüreceksin?
    1000-4000-7000 bakımları var. 3 binde 1
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hamza034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bende D&B hondaya 4000 bakımına gidicem acaba kaçpara alıyorlar bileniniz varmı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:57 ----------

Unutmadan söyleyeyim yagımı değiştireli daha 500km anca olmuştur şimdi 4000 bakımda yine değiştirirlermi değişmez ise kaçpara veririm?

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Bakim araliklari; 1.000 rodaj ve sonra 4.000 - 8.000 -12.000 - 16.000 diye gidiyor. Yani 4.000 km bakim araligi var.

B-king hayirli ugurlu olsun,kazasiz belasiz insallah

Motosikleti
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakim araliklari; 1.000 rodaj ve sonra 4.000 - 8.000 -12.000 - 16.000 diye gidiyor. Yani 4.000 km bakim araligi var.
    bana 3bin dediler, 125lik motor için 4bin fazla gibi. yağ kararmış durumda şuan mesela.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:50 ----------

Alıntı hamza034 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende D&B hondaya 4000 bakımına gidicem acaba kaçpara alıyorlar bileniniz varmı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:57 ----------

Unutmadan söyleyeyim yagımı değiştireli daha 500km anca olmuştur şimdi 4000 bakımda yine değiştirirlermi değişmez ise kaçpara veririm?
    bakım harici yağ değişimi, garantiden çıkartabilir bi sorun bence bunu. motor zarar gördü diyelim yağ yüzünden, kullanıcı hatası dicek bu sefer.
    servis süresi bitene kadar servis harici bişey yapmıyorum şahsen.
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana 3bin dediler, 125lik motor için 4bin fazla gibi. yağ kararmış durumda şuan mesela.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:50 ----------

bakım harici yağ değişimi, garantiden çıkartabilir bi sorun bence bunu. motor zarar gördü diyelim yağ yüzünden, kullanıcı hatası dicek bu sefer.
    servis süresi bitene kadar servis harici bişey yapmıyorum şahsen.
    Konsuk motor da haldiz da 4.000 km diyor,hatta gecen gun 12.000 bakimindan ciktim ordaki eleman 16.000 de tekrar bakiminiz var dedi. Zaten sanayide yagi aldigim adam 4.000 de bir yag mi degisir motul bu yazik gunah dedi bende adama dedim ki "ben 2.000 de bir degistiriyorum" şok oldu

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    yorumlar için teşekkürler arkadaslar. evet 1000 bakımı o bir '0' eksik yazmısım. bariz bi sekilde sibap sesi alıyorum ısınınca 2500km de ara bakımda burdakı servısle ugrasmayıp istanbul yolu gözüktü bize

altugkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba cb125 ailesi temmuzdan beri cb125 i severek kullanıyorum ilk motorum ve 1-2 sene içinde bu motoru satmadan enduro modellere geçmeyi planlıyorum, benim size sorum bu motorla tek seferde yada 1 gün içinde en fazla ne kadar km yol yaptınız ?

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı altugkartal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba cb125 ailesi temmuzdan beri cb125 i severek kullanıyorum ilk motorum ve 1-2 sene içinde bu motoru satmadan enduro modellere geçmeyi planlıyorum, benim size sorum bu motorla tek seferde yada 1 gün içinde en fazla ne kadar km yol yaptınız ?
    Tek seferde 180-200 gibi, bi günde 450-500 arası vardır.

İstanbuldan Bileciğe gittim, işlerimi halledip Bursa' ya döndüm birde şehir içi gezinmeler, yer arama bulma falan derken yaklaşık öyle bişey olmuştu yanlış hatırlamıosam

CB' yi satmadan yüksek cc almak, park yeri v.s sıkıntıların yoksa bence en akıllıca karar olur

Motosikleti
    siz yorulmadıkça istediğiniz kadar gider, sanırım 320 km yaptım tek günde, daha da yapasım vardı

altugkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek seferde 180-200 gibi, bi günde 450-500 arası vardır.

İstanbuldan Bileciğe gittim, işlerimi halledip Bursa' ya döndüm birde şehir içi gezinmeler, yer arama bulma falan derken yaklaşık öyle bişey olmuştu yanlış hatırlamıosam

CB' yi satmadan yüksek cc almak, park yeri v.s sıkıntıların yoksa bence en akıllıca karar olur
    Yok zaten satmayı düşünmüyorum kapalı garaj var oraya koyucam uzun turlarda-hafif arazide yeni motoru kullanırım şehir içi kullanımda cb125 kullanırım ve cb125 şehiriçi çok zevkli evim göztepede caddeye inmek için daha iyisi olamaz
    B-king bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    yakın zamanda bi 630 km planlıyorum

Motosikleti
    Honda NC S
    Yok zaten satmayı düşünmüyorum kapalı garaj var oraya koyucam uzun turlarda-hafif arazide yeni motoru kullanırım şehir içi kullanımda cb125 kullanırım ve cb125 şehiriçi çok zevkli evim göztepede caddeye inmek için daha iyisi olamaz
    Birde bunca yolu tek depoda yapmak gibi bir lüks başka hiçbir motosiklette yok, menzilini yediğim CB' si

Kapalı garajım olsa bende asla satmazdım Bende çok keyif alıyordum, aletin mekanik karakteri hoşuma gidiyordu, ruhsuz ölü bi hissi yoktu yani

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birde bunca yolu tek depoda yapmak gibi bir lüks başka hiçbir motosiklette yok, menzilini yediğim CB' si

Kapalı garajım olsa bende asla satmazdım Bende çok keyif alıyordum, aletin mekanik karakteri hoşuma gidiyordu, ruhsuz ölü bi hissi yoktu yani
    yolda muhabbet etmişliğimiz var keratayla :D bi aksamda garajda rakı sofrası kurucaz
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

Motosikleti
    KapÇık
    çantamız gelmiş.. daha önce cbf'de maxem kullanıyordum.. 45'liğinden memnundum.. bu çantada maxem hem 38 lira hem beyaz olunca aldık gitti suan bir arkadasımda hafta sonu montajlı halini fotoraflarım..

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Cantayi bedava almissin resmen nerden aldin yahu o fiyata? Hayirli ugurlu olsun
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    daha önce ki motorlarımda da alısverız yaptıgım bi yer var. babaeskide herseyı cok ucuza satıyorlar direkt dısardan kendılerı getırdıklerı ıcın pıyasada 50-55 lık venom dızlıklerı 36 ya aldım hatta cevremdekı herkese aldırdım choopere 35 e cam almıstım mıllet aynı cama 70-80 verırken dur link atarım şimdi bi göz gezdir bir cok işe yarıycak malzeme var ellerinde ve fiyatları uygun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:16 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-maxem-32lt-topcase-arka-canta-beyaz-renksok-fiyat-sonbahara-ozel-141340179/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-marka-uyumlu-xenon-kit-8000k-sok-fiyat-141057891/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kask-kiyafet-ekipman-aksesuarlar-kevlar-full-korumali-eldiven-reflektorlu-model-134118349/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kask-kiyafet-ekipman-aksesuarlar-venom-mafsalli-dizlik-sok-fiyat-sizlerle-143154200/detay

vs... vs...

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yolda muhabbet etmişliğimiz var keratayla :D bi aksamda garajda rakı sofrası kurucaz
    Sağlam içicidir, on litreyi yavaaaaş yavaaaaaaşşş içer, bi bakmışsın memleketin öbür ucundasın, zaten içmeyi bilmeyenle içmicen

Şaka maka ilk haftalarda bikere bende laflamıştım az buçuk

Çanta hayırlı olsun, satan dayı utanmasa üstüne para verecek, bedava resmen
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    haklısın içmesini bilmeyenle yola çıkılmaz bu devirde bi incele satıcı ilanlarını işine yarıyacak seyler vardır belki .

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi incele satıcı ilanlarını işine yarıyacak seyler vardır belki .
    Ayen onu yapıyorum zaten Depo yanı silikon ped bakıyodum, şu dizlik çizdirmeyen, fren yapınca öne kaydırmayanlardan

Adamda kaplin lastiği 6 TL, debriyaj balata seti 4 TL genel olarak fiyatlar çok uygun
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Vallahi iyi olur, ben rialli den aliyordum ama son zamanlar fiyatlari iyice kazik oldu uyuz oldum birsey almiyorum,yeni yer ariyordum
    Permatiq59 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)