Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Honda Wave 110i (Yeni 2012)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Piaggio Carnaby 200 - Honda Wave 110i
    Dediğim gibi resim yüklemeyi bilmiyorum ama Tatlıhız'ın tarif ettiği kadarıyla denedim.. İnşallah başarmışımdır..

http://c1207.hizliresim.com/z/2/94ddf.jpg

İşte benim minik kara böcügüm... 160 küsur KM'de ikinci depo benzini aldık.. yani 160/3.7= 43 KM demek ki 1 LT benzin ile 43 KM gitmiş ama şunu unutmayın alet daha rodajda artı ben birkaç kere yapıştırdım, bakayım kaç yapacak dedim 80'i temiz gördüm.. Neyse işte bu ilk resim, daha atacağım..

Bizi izlemeye devam edin...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:04 ----------

Aha bu da yandan görünümü... Ona öküz gibi bir kilit aldım ki görenler çalmaya bile yeltenmesin... Allah korusun minikimi...

http://g1207.hizliresim.com/z/2/94dvv.jpg

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ben yerinde olsam o fiyata (sıfırı yok bildiğim kadarıyla) düşük kmli enjeksiyonlu innova almaya bakardım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Honda CBR 250 R

forum için olan linki koyarsan direk resimler görünür
    motorun hayırlı olsun güzel motor gülegüle kullan

Motosikleti
    Hacım, ben aldım zaten.. Resmini link olarak paylaştığım siyah Wave benim ;-) yok bee, ben gayet memnunum.. Tamam zayıf biraz ama fena halde kullanıcı dostu, artı enjeksiyonlu.. Daha ne isteyeyim, benim Carnaby'yi satıp bir tane PS 150 almayı düşünüyorum zaten yanına..

Harem kuracammmmmmmmmmm

nrkndmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave110i
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yerinde olsam o fiyata (sıfırı yok bildiğim kadarıyla) düşük kmli enjeksiyonlu innova almaya bakardım...
    mete abi sıfır innova olsa kimse bunun yüzüne bakmaz açıkcası...yalnız adamlar 1000 -2000 km deki innovaları 4000 ile 4500 arası satıyor ya...adam almış zamanında haliyle azda kullanımış bir de satıp üzerine kar yapıyor...kusura bakmasınlarda o kadar para verip 125 lik bir motorun 2ci sahibi olmam...

hacım siyah böcükünü iyi bak...benznini eksik etme aç kalmasın..;-)

he bu arada koltuğu nasıl beya sanki rahat birşeye benzior..sukutır gibi...toto rahat ediyormu yolda..
    bakma güzelim,atla gezelim

Motosikleti
    Yok yok, rahat.. Hatta benim Carnaby'nin koltuğu resmen kanepe gibidir geniş ferah ferah... Ama Wave'in koltuğu inceden dar olmasına karşın gayet rahat.. Yani nasıl özetleyeyim, YBR'nin koltuğu gibi ;-) öyle batma yanma veya öne kayma falan olmuyor..

Yalnız şerefsizde inceden de olsa bir titreşim var.. Çoooook ince.. Ama var...

Innova'ya saygımız sonsuz ama arkadaşım ben bir aleti aldıysam artık ötesine berisine bakmam.. Ben memnunum, dileyen gider ikinci el Innova da alır, tercih meselesi ama ben bunu beğenerek aldım.. Bu arada Ctesi günü iş çıkıyı Honda'ya gittim, MTV makbuzumu almaya, erken kapamışlar, bakınıyorum böyle kapıda ben.. Bir baktım bir çift ciddi ciddi benim aleti inceliyor.. Tam gittim aletin yanına binmek üzereyim sordu etti iyi mi güzel mi diye.. İnternetten bakmışlar, hatta almaya gelmişler ama Honda kapalıydı işte.. Yani satan bir alet ;-) Honda Otosever, kırmızısını vitrine koymuş! O derece yani...

Motosikleti
    sen bilin tüketimde inanılmaz verileri var doğrudur ama tork olmayınca napim ben o tüketimi dimi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    sen bilin tüketimde inanılmaz verileri var doğrudur ama tork olmayınca napim ben o tüketimi dimi...
    Yok haklısın o konuda, innova daha bir atakmış.. Ben de farkındayım zaten Wave'in aman aman gitmediğinin ama hacım zaten ikinci alet var ayıptır söylemesi ;-)

Benim asıl sorunum Carnaby'yi sattıktan sonra ne alsam????? çevremden 'artık tamamen vitesliye geç' baskısı görüyorum hatta YBR ve Apache da düşünmüyor değilim ama scooter da ayrı rahatlık, kaptır git.. Du bakalım, o zaman gelsin danışırım sizlere..

Motosikleti
    Alıntı Ozzycan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok haklısın o konuda, innova daha bir atakmış.. Ben de farkındayım zaten Wave'in aman aman gitmediğinin ama hacım zaten ikinci alet var ayıptır söylemesi ;-)

Benim asıl sorunum Carnaby'yi sattıktan sonra ne alsam????? çevremden 'artık tamamen vitesliye geç' baskısı görüyorum hatta YBR ve Apache da düşünmüyor değilim ama scooter da ayrı rahatlık, kaptır git.. Du bakalım, o zaman gelsin danışırım sizlere..
    senin şansına makinaların biraz iktidarsız biraz erken boşalan modeller... yani tam performans sunamıyor...

carnaby yerine xcıty 250 veya xmax olaydı var ya abovvv...wave yerinede ınnova 130 a vurdum İzmite girerken inanmıcan nası bi tork var namıssızda...

gel sana da xcıty 250 alak..huzur maxide..carnaby ile çok dolandım Ulus da Ferco motorun sürüş pistinde...

ama gücü içimde hissedemedim...

Motosikleti
    Hacım fazla parçalanmak istemiyorum açıkçası.. Piaggio'nun servisi yedi bitirdi beni.. Bıktım artık.. Honda'nın servis fiyatları gayet güzel, o yüzden tercih edilebilir.. X-City'ye gelirsek, anahtar teslimi 10 bin TL'yi buluyor.. O parayı verirsem verirsem ya Inazuma'ya veririm ki şanım alsın yürüsün :-) veya Burgman'ın 200'lüğü var makam arabası gibi şerefsiz Tamam biri vitesli, öbürü otomatik ama demek istediğim şöyle inceden baba bir alete girerim.. 10 bin TL etmez benim gözümde X-City hele bu dediğim aletlerle kıyaslanınca...

Fazla can acıtmayacak birşey istiyorum ama elbette kalite, güç ve ekonomiyi birarada sunabilmeli bana.. Dur bi satayım benim emektarı, konuşuruz ;-)

Bu arada güç kesinlikle içindedir kardeşim, hissedemiyorsan biraz sars şöyle, derinlere kaçmıştır o ama kesin oralarda biryerlerde, valla bak

Motosikleti
    off ınzauma alırsan var ya..sitede efsane olursun..dediğin gibi o makinaya o parayı nası verdin diye seni linc ederler...üzerine 3 koy 1000 RR 5 koy hayabusa alırdın diyen ergen bebe sayısı fazla forum içinde...

börgman 200 lüğüde 11500 civarında evlad acısı gibi koyar adama...baba parasıyla alırsan sorun yok ama kendi parasını veremiyo insan...ben diyorum ki al bir 600 cc keyfine bak..wavede dursun kenarda...paran varsa üst segmente geçmenin zamanı gelmişde geçiyor...

güç bence en az 50 hp ve üstündedir...aradığımız tork asil 600 cc de mevcuttur...

ama xcıty candır..canandır...

aslında sana sex maşin lazım...sex makinası diyebileceğimiz bir alet...o da gsr 600 dür...

Motosikleti
    off ınzauma alırsan var ya..sitede efsane olursun..dediğin gibi o makinaya o parayı nası verdin diye seni linc ederler...üzerine 3 koy 1000 RR 5 koy hayabusa alırdın diyen ergen bebe sayısı fazla forum içinde...

börgman 200 lüğüde 11500 civarında evlad acısı gibi koyar adama...baba parasıyla alırsan sorun yok ama kendi parasını veremiyo insan...ben diyorum ki al bir 600 cc keyfine bak..wavede dursun kenarda...paran varsa üst segmente geçmenin zamanı gelmişde geçiyor...

güç bence en az 50 hp ve üstündedir...aradığımız tork asil 600 cc de mevcuttur...

ama xcıty candır..canandır...

aslında sana sex maşin lazım...sex makinası diyebileceğimiz bir alet...o da gsr 600 dür...
    Hay yaşa bee hacım, anahtar kelime bu! bana bir sex bachine lazım.. Ben çok sevmem sürati 130'u geçmedim bugüne kadar ama evet şöyle etli butlu duracak bir alet lazım bana..

inazuma konusunda katılıyorum, hemen zıplarlar niye onu aldın diye.. ya inanmayacaksın, wave için başka bir forum sayfası daha açılmış, adam orda '4000 TL servet, onu vereceğime gider Çin alırım' yazmış yav, düşünebiliyor musun adam 3 kuruşun hesabını yapıyor ama canını değere katmıyor.. ben wave'e 4000 TL verirken asla acımadım, carnaby'ye 3200 EURO verdiğime acıyorum ama :-(

yok hacım, inazuma fena seksi ama dur bakalım, hayırlısıyla sonbahar gibi falan düşünüyorum.. siyahı nasıl duruyor ama ;-) çift silindir, radyatörlü şerefsiz, çift egsoz da yahşi durmuş :-D

Yok mu lan Carnaby almak isteyen :-))))))))))

Motosikleti
    bende düşük cc de huzur buldum ama aslında göynümde yatan aslan yüksek cc idi...

yine 130 la git ama arkanda bir malako düt diye kornay abastığın az bilek hareketinle 150-160 lara huzurla çıkabilesin...zaman tırların kamyonların bile 120 yaptığı zaman...bende ınazumaya o parayı veriririm ama bakış açısı işte kalite algısı vs..aynı adam ben 10 bine zıfır xcıty aldığımda da aynı şeyi diyecek..onu alacağına fazer al diycek...böyle bir kısır döngü..

bunu diyen arkadaşlar 10 bini bi arada görmediğinden genelde algısı farklı yönde oluyor...

param yoksa haddimi bilir bütçeme göre tüketim yapan makina alırım benimki düz mantık..

Motosikleti
    Modenas GT135
    Kullanmadım ama o kadar kaliteli bişeye benzemiyor . Hondanın fiyat rekabeti yapmak için çıkardığı belli . İnnova yada Modenas al bir kere al bence

Motosikleti
    Alıntı yagizhancat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanmadım ama o kadar kaliteli bişeye benzemiyor . Hondanın fiyat rekabeti yapmak için çıkardığı belli . İnnova yada Modenas al bir kere al bence
    Kullanmadığın bir alete nasıl kötü diyebiliyorsun? O da güzel bir kafa elbette!

Motosikleti
    Honda Wave110i
    Alıntı yagizhancat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam haklı beyler dağılın
    bakma güzelim,atla gezelim

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Hondanın Cub'larının üstüne tanımam Cok iyi motorları var ya Cub olarak Motorunuz cok güzel, sabah gördüm gittim yanına inceledim son hızı önemli benim için rahat 105-110 Görmesi lazım 8.6 Hp
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Honda Wave110i
    Bnce yapmasi lazim max guclerde cok az degerler oynuyor 0,60 kw mi ne fark var ..mbilden giriorum..ayrntli yazarim pc den girince..yalniz ylniz innovann uyguladigi tork bunla karsilastirilinca farkini ortaya koyar..namissiz cbf ybrye kafa tutuyor..

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    İnnova,Ybr yi gecer,Cbf zorlar belkide arkasından 1 boy gider ama cok ara acılmaz fakat titriyorsa o yatar o iş 3.850 verilmez
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnnova,Ybr yi gecer,Cbf zorlar belkide arkasından 1 boy gider ama cok ara acılmaz fakat titriyorsa o yatar o iş 3.850 verilmez
    benim babamda senin babanı döver benim honda titan 150 rr hepsini geçer

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)