Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Honda Wave 110i (Yeni 2012)

Motovento
    REKLAM ALANI
    umut_gsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Slm beyler ;
    Tekirdağ gezimizden sonra km saatim 1035 km iken bakıma gittim 22,50 tl karşılığında ilk bakımını yaptırdım sadece yağ parası alıyorlar işçilik ücreti yok. Tüm kontroller yapıldı yağ değişti ama gerçekten Honda dedik servisi adam gibi dedik gittik honda aldık Malesef ustalar durumdan bir haberler. Adamlar sıfırdan 1035 km ye kadar yağlanmamış ve kirlenmiş zinciri temizlemeden yağdanlıkla normal yağla yağladılar. Bende gık demedim çünkü evde gazyağım ve silikonlu zindir yağım olduğundan kendim yaparım. Memnuniyetsizliğimide bildiririm diye oralaı olmadım.

Genel olarak makinamdan memnunum. Ama servis konusunda motosiklete Türkiyede binmek gerçekten çok can sıkıcı. Araba servisleri motosikletlere nazaran daha kalifiye ve kaliteli.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Piaggio Carnaby 200 - Honda Wave 110i
    Nereye götürdün ki servise?? Yerin karşıdaysa Konşuk'a götüreydin, herkes övüyor.. Ben de 800 KM'deyim ama du bakalım, Otosever'e götüreceğim.. Sonucunu burdan söylerim..

Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Malesef hata yapıp motorumuda KONŞUK motordan aldım Servisede oraya götürüyorum. Güngör motor pendik ordaki usta başı arkadaşımız satıştaki arkadaşımız olduğu halde gittik eve yakın diye motoru konşuktan aldık servise giderken yakın olur diye . Akşam park ettiğim yerde bile bakıyorum heryer yağ olmuş zincirden akan . Neyse eve gittim güzelce temizledim zincir değil alt tarafın heryeri yağ olmuş sonra gaz yağı ile güzelce temizledim köpürterek yıkadım tulardım 1 km sonra kuruladım heryerini ve sonax ile cilalayıp Motul zincir yağı ile temizledim cumartesi özellikle servise gidip zincir nasıl yağlanır foroları ile göstereceğim tabiki Konuyu HONDA TÜRKİYEYEDE bildireceğim paraya geldimi almasını bilen garanti kitapçığında teşekkürler ve tercihiniz biz olduğumuz için teşekkür ederiz yok Honda motosiklet ile birlikte servis memnuniyetinide satın aldınız demekle olmuyor bu işler boş ver ya ile hiç olmuyor. Türkiyede her nedense motosiklet kullanıcıları gerekli kaliteyi servislerde alamıyorlar aslında bu hondanın suçu değil ordaki çalışan denyoların vurdumduymazlığı kulaklarını bu tip şikayetlerle çekilmesi gerektiğini bu örneklerle gösteriyorlar.
    Blackboy bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    selam honda wave 110i güzel motor bende ilgileniyorum.

bu motorun son hızı nedir ?
    yakıtından memnunmusunuz ?
    kronik herhangi bir problemi varmı ?
    iki kişi yokuş çekişi nasıl ?
    rahat kullanımı varmı ?
    uzun yol yapılırmı bu motorla ?
    bu motor ile en uzun kaç kilometre yol yaptınız ?
    vitesi yarı otomatikmiş , bu nedir nasıl atılıyor vitesi ?
    son olarak hava soğutmalı lduğu için sıcak havalarda bir problem oluyormu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

unutmuşum fiyat kaça ve nereden aldınız ? senelik vergisi ve sigortası kaç lira ? şuan en düşük uygun fiyat veren yer neresi bilginiz varmı ?

Motosikleti
    Alıntı umut_gsr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malesef hata yapıp motorumuda KONŞUK motordan aldım Servisede oraya götürüyorum. Güngör motor pendik ordaki usta başı arkadaşımız satıştaki arkadaşımız olduğu halde gittik eve yakın diye motoru konşuktan aldık servise giderken yakın olur diye . Akşam park ettiğim yerde bile bakıyorum heryer yağ olmuş zincirden akan . Neyse eve gittim güzelce temizledim zincir değil alt tarafın heryeri yağ olmuş sonra gaz yağı ile güzelce temizledim köpürterek yıkadım tulardım 1 km sonra kuruladım heryerini ve sonax ile cilalayıp Motul zincir yağı ile temizledim cumartesi özellikle servise gidip zincir nasıl yağlanır foroları ile göstereceğim tabiki Konuyu HONDA TÜRKİYEYEDE bildireceğim paraya geldimi almasını bilen garanti kitapçığında teşekkürler ve tercihiniz biz olduğumuz için teşekkür ederiz yok Honda motosiklet ile birlikte servis memnuniyetinide satın aldınız demekle olmuyor bu işler boş ver ya ile hiç olmuyor. Türkiyede her nedense motosiklet kullanıcıları gerekli kaliteyi servislerde alamıyorlar aslında bu hondanın suçu değil ordaki çalışan denyoların vurdumduymazlığı kulaklarını bu tip şikayetlerle çekilmesi gerektiğini bu örneklerle gösteriyorlar.
    Allah Allah yaaa... Enteresan.. Hayır yani genelde herkes memnundur Konşuk'tan ki normalde sen de öyleymişsin ama baksana olaya :-/ geçmiş olsun o zaman, yani bilmiyorum ne diyeyim... Güngör'ü bir dene o halde?? Veya bu tarafa geçersen Yeniköy'de bir yer var, gerçi orası da büyük motor küçük motor ayrımı yapıyormuş.. Ne bileyim yaa... Zor iş..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:26 ----------

Alıntı II.Ramses adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam honda wave 110i güzel motor bende ilgileniyorum.

bu motorun son hızı nedir ? Ben 95 gördüm ama 110 yapanlar var...
    yakıtından memnunmusunuz ? İyi iyi gayet güzel.. Bir litre ile 50 KM'ye yakın gidiyorum...
    kronik herhangi bir problemi varmı ? Yook...
    iki kişi yokuş çekişi nasıl ? Artçılı hiç binemedim henüz, benim hatun Carnaby'yi seviyor, buna binmedi hiç!
    rahat kullanımı varmı ? Rahat... Ben scooter'cıyım ama vitesine alışmam 1-2 saat sürdü.. Öyle aman aman bir sıkıntısı yok.. Yalnız birinci vites ölü vites, kalktıktan hemen sonra 2'ye atman gerek..
    uzun yol yapılırmı bu motorla ? Denemek gerek...
    bu motor ile en uzun kaç kilometre yol yaptınız ? Beylikdüzü-Zincirlikuyu...
    vitesi yarı otomatikmiş , bu nedir nasıl atılıyor vitesi ? Gazı verdin aktın gidiyorsun, Gazdan elini çek, sol ayakla vitesi yükselt, tekrar gaz ver.. Devam.. Düşürmek için de ince ince freni sık, vitesi düşür..
    son olarak hava soğutmalı lduğu için sıcak havalarda bir problem oluyormu ? Hayır...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

unutmuşum fiyat kaça ve nereden aldınız ? senelik vergisi ve sigortası kaç lira ? şuan en düşük uygun fiyat veren yer neresi bilginiz varmı ?
    Honda Şirinevler.. 4150 TL.. Anahtar teslim... Vergi ve sigorta fiyatlarını biliyor olman lazım..

Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Konşuk motordan ANAHTAR TESLİM 3950 TL aldım + noterden vekalet ücretin var 60 tl .

Büyük motor küçük motor ayrımı yapan zihniyeti kınıyorum. Bulunduğu yılda yaşında olmayan büyük cc makinalarda kullandım şimdide goldwingimde olsa benim için goldwing wave hiçbir farkı yok ikisininde değeri keyfleri farklı olsada gözümdeki değeri aynıdır. Bu zihniyetin servistekilerede yansıması ve empoze edilmesi bir şekilde gerekiyor. Sonuçta benim bütçem 1000 RR almaya müsaittir senin bütçen wave . Kuzguna yavrusu Şahin gözükürmüş.

Neyse bundan sonra ben onlara bakım yapmayı öğreteceğim.

---------- Post added at 16:49 ---------- Previous post was at 16:43 ----------

Walla dostum forumu okursan sorduğun tüm sorulara cevap var .
    Birtek kronik problemlerine cevap bulamazsın nedeni daha yeni bir motor . Öncedende vardı belki ama o kasadan bu kasaya çok fark var.

Vergisi 46+46 sigortası 137 tl

son hızı ben 125 km/h yaptım
    yakıtı yürümekten ucuz.

hemde ne rahat kullanılıyor sorma kullandığım ve rahat ettiğim motorlardan birtanesidir.

iki kişi değil istersen 4 kişi dik yokuş çık 110 cc scooter gibi düşünme bu motoru scooterle kıyaslarsa 200 cc gibi

Bu arada honda ps 150i yedim geçtim sahilde önce başladı sonra 20 mt fark yaptım adam vazgeçti kapışmaktan bu arada plotajım sağlamdır. Kesin satmıştır motoru

Uzun yol 450 km yaptım TEKİRDAĞ bu hafatada çanakkale yapabilirim .

debriyaj yok direk ayağınla vitesi değiştiriyorsun
    Kardeşim HONDA ALACAKSIN hava soğutmalı olsada fark etmiyor ÇİN malları gibi şişmez .
    Mikuni bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Ozzycan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah Allah yaaa... Enteresan.. Hayır yani genelde herkes memnundur Konşuk'tan ki normalde sen de öyleymişsin ama baksana olaya :-/ geçmiş olsun o zaman, yani bilmiyorum ne diyeyim... Güngör'ü bir dene o halde?? Veya bu tarafa geçersen Yeniköy'de bir yer var, gerçi orası da büyük motor küçük motor ayrımı yapıyormuş.. Ne bileyim yaa... Zor iş..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:26 ----------

Honda Şirinevler.. 4150 TL.. Anahtar teslim... Vergi ve sigorta fiyatlarını biliyor olman lazım..
    Siz çok pahalıya almışsınız Şuanda peşin 3.600 TL'ye Yalvaran Firma Var Peşimde Genede Nazlanıyom

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:13 ----------

Konşuk motordan ANAHTAR TESLİM 3950 TL aldım + noterden vekalet ücretin var 60 tl .

Büyük motor küçük motor ayrımı yapan zihniyeti kınıyorum. Bulunduğu yılda yaşında olmayan büyük cc makinalarda kullandım şimdide goldwingimde olsa benim için goldwing wave hiçbir farkı yok ikisininde değeri keyfleri farklı olsada gözümdeki değeri aynıdır. Bu zihniyetin servistekilerede yansıması ve empoze edilmesi bir şekilde gerekiyor. Sonuçta benim bütçem 1000 RR almaya müsaittir senin bütçen wave . Kuzguna yavrusu Şahin gözükürmüş.

Neyse bundan sonra ben onlara bakım yapmayı öğreteceğim.

---------- Post added at 16:49 ---------- Previous post was at 16:43 ----------

Walla dostum forumu okursan sorduğun tüm sorulara cevap var .
    Birtek kronik problemlerine cevap bulamazsın nedeni daha yeni bir motor . Öncedende vardı belki ama o kasadan bu kasaya çok fark var.

Vergisi 46+46 sigortası 137 tl

son hızı ben 125 km/h yaptım
    yakıtı yürümekten ucuz.

hemde ne rahat kullanılıyor sorma kullandığım ve rahat ettiğim motorlardan birtanesidir.

iki kişi değil istersen 4 kişi dik yokuş çık 110 cc scooter gibi düşünme bu motoru scooterle kıyaslarsa 200 cc gibi

Bu arada honda ps 150i yedim geçtim sahilde önce başladı sonra 20 mt fark yaptım adam vazgeçti kapışmaktan bu arada plotajım sağlamdır. Kesin satmıştır motoru

Uzun yol 450 km yaptım TEKİRDAĞ bu hafatada çanakkale yapabilirim .

debriyaj yok direk ayağınla vitesi değiştiriyorsun
    Kardeşim HONDA ALACAKSIN hava soğutmalı olsada fark etmiyor ÇİN malları gibi şişmez .
    vergisi güzelmiş.
    ooo max. hız 125 çok feci Eğer böyle gidiyorsa eli öpülür
    hahaha yakıtı yürümekten ucuz. işte buna bayıldım
    waw harikaymış ya. valla heveslendim doğrusu. babamı gaza getirmem lazım
    detaylı yorumlar için tşk.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Admin Uslu Çocuk Olmasını Öğrenmelisin

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:28 ----------

Dostum sen bayağı kazık yemişsin şirinevler hondada...Cup motora 3.500 TL'den yukarı vermek büyük hata

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:30 ----------

Satıcı firma 3.600 TL'ye peşimden afedersiniz it gibi dolanıyor gel gel al verelim diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:35 ----------

Kim kimin tüyünü yolarsa hesabı way anasını ya He firma tutturabildiği fiyata veriyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:37 ----------

Ya arkadaşlar youtube.com bi kaç video çekinde görelim şu canavarı...Kos koca youtubede bir tane doğru dürüst videosu yok Honda wave 110i'nin..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:49 ----------

video bekleriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:59 ----------

125 km/hız yaptım diyen umut_gsr arkadaş bol keseden sallamış...Şimdi öğrendim Honda wave 110i maximum hız taş çatlasın 100 yapıyormuş...Yani yalan söyledin eline ne geçti mübarek adam...Lan bu insanları anlamıyorum ya...

Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Arkadaşlar ,

Öncelikle forumda yazı yazarken lütfen edep ve adap kurallarına uyalım. LAN v.b tabirleri kullanıp seviyeyi aşağı çekmeye gerek yok . Gelelim konuya hayatımda yalana hiçbir zaman olmadı olmayacakta. Kimseyide VİDEO v.s gibi şeylerle söylediklerimi inandırma gibi bir gereksinimimde yok. Yaşım 36 hayatımda hayabusasından tut 1000 RR gsr 600 bir çok motora sahip oldum ve bindim uzak yollar yaptım gaz bastım v.s tanıyanlar beni tanır neler aldım bindim sattım ne kadar gaza bastım bilirler. Neyse bunlar marifet olarak anlatmıyorum.

Kimden öğrendim bilmiyorum 100-110 yaptığını ama benim motorum söylediğim hızı yapıyor YOUTUBE ye girersen ve araştırırsan motor ileride rodajı bitip kendine geldiğinde stock haliyle 140 yapan videoyu youtubedeb seyredebilirsin.

Neyse zaten canım biraz sıkkın akşam motorla Kendini bilmez çöp kamyonunun çöpsularını yere dökmesinden dolayı ufak bir kaza yaptım motorla sağa yatarak düştüm. Allah koruduki sadece ön fren maneti hafif yamuldu diğer yerlerinde hiçbir sey yok çizik dahi ayak freninin ordaki ayak bastığımız peg motoru motor koruma takozu gibi koruyor.

Bende ise sağdirsekte sıyrık sağ elde yüzük ve serçe parağında ağrı ve şişle hayata devam ediyorum .

Herkeze sevgiler saygılar . HAYIRLI RAMAZANLAR.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar ,

Öncelikle forumda yazı yazarken lütfen edep ve adap kurallarına uyalım. LAN v.b tabirleri kullanıp seviyeyi aşağı çekmeye gerek yok . Gelelim konuya hayatımda yalana hiçbir zaman olmadı olmayacakta. Kimseyide VİDEO v.s gibi şeylerle söylediklerimi inandırma gibi bir gereksinimimde yok. Yaşım 36 hayatımda hayabusasından tut 1000 RR gsr 600 bir çok motora sahip oldum ve bindim uzak yollar yaptım gaz bastım v.s tanıyanlar beni tanır neler aldım bindim sattım ne kadar gaza bastım bilirler. Neyse bunlar marifet olarak anlatmıyorum.

Kimden öğrendim bilmiyorum 100-110 yaptığını ama benim motorum söylediğim hızı yapıyor YOUTUBE ye girersen ve araştırırsan motor ileride rodajı bitip kendine geldiğinde stock haliyle 140 yapan videoyu youtubedeb seyredebilirsin.

Neyse zaten canım biraz sıkkın akşam motorla Kendini bilmez çöp kamyonunun çöpsularını yere dökmesinden dolayı ufak bir kaza yaptım motorla sağa yatarak düştüm. Allah koruduki sadece ön fren maneti hafif yamuldu diğer yerlerinde hiçbir sey yok çizik dahi ayak freninin ordaki ayak bastığımız peg motoru motor koruma takozu gibi koruyor.

Bende ise sağdirsekte sıyrık sağ elde yüzük ve serçe parağında ağrı ve şişle hayata devam ediyorum .

Herkeze sevgiler saygılar . HAYIRLI RAMAZANLAR.
    Geçmiş olsun kardeş...Ya ne bilim sağdan soldan duydum yok işte 100 hızı geçmiyor...Fazla hızlı gitmez...Demekki onlarınki yalanmış...Youtubeye girdim gerçektende 125 hızları görenler olduğunu gördüm...Tekrar özür diliyorum kardeşim...Büyük geçmiş olsun...Hayırlı Ramazanlar Herkese..

nrkndmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave110i
    Umut abi byk gecmis olsun dikkat et kndine...dedin gibi arkdsa verdim micirda dsmus sol peg korudu motoru kck cizikler flan oldu ama onmsz...bendr cvre yolunda bastim gecnde 120 ye yakin hiz yapti sasirdim...110 nu gecmz diodumda valla sasirtti beni...ayrica bnm motir devr kesio sizdede oluomu bu ya

Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Geçmiş olsun dileklerinde bulunan tüm dostlara tşk ederim. Motosiklete binen herkezin yaşamasını istemediğim ama illaki bu gün olmasa yarın olacak ufak tefek şeyler. Allah beterimden cümlemizi saklasın. Evet bazen devir kesiciye giriyor. Ama motor zamanla daha yüksek 120 km civarlarında bende bir kaç kere rastladım . O kesici iptal edilirse bu motor 140 ı rahat görür ama lütfen bu motorla bu hızları yapmayalım ben Tekirdağa giderken yol çok müsaitti yaptım. Ama bu motorun en tatlı kullanımı 80 km/h he olmadı 100 ama 100 ün üstünde kafa sallıyor rüzgardan ağırlık sürü ile birlikte arkaya daha çok dağıldığından motorun önü hafifliyor ve rüzgar yiyor motor. Ayrıca şehir içinde 0,08 krş yakan motor uzun yolda 0,096 krş hatta 0,106 kuruş yaktı. % 35 civarı yakıtı uzun yolda 110 km civarlarında seyrederseniz artıyor. Mantık şu küçük hacim yüksek sürat = fazla tüketim

Büyük motor araçların uzun yolda daha az yakması yani zorlanmaması gibi oluyor. Bu motorla uzun yol yapılır ama 80-100 km ile seyredeceksiniz tadından yenmez .

Sanada geçmiş olsun. Walla hergün temizleyip cila yaptığım simsiyah karayılanıma nazar değdi allahtan grenajları çizilmedi. Sadece sağ ayak pegindeki lastiğin ucu ve ve sağ manetim hasar gördü ama maneti akşam düzelteceğim az biraz eğik

Motosikleti
    Honda Wave110i
    Geçmiş olsun dileklerinde bulunan tüm dostlara tşk ederim. Motosiklete binen herkezin yaşamasını istemediğim ama illaki bu gün olmasa yarın olacak ufak tefek şeyler. Allah beterimden cümlemizi saklasın. Evet bazen devir kesiciye giriyor. Ama motor zamanla daha yüksek 120 km civarlarında bende bir kaç kere rastladım . O kesici iptal edilirse bu motor 140 ı rahat görür ama lütfen bu motorla bu hızları yapmayalım ben Tekirdağa giderken yol çok müsaitti yaptım. Ama bu motorun en tatlı kullanımı 80 km/h he olmadı 100 ama 100 ün üstünde kafa sallıyor rüzgardan ağırlık sürü ile birlikte arkaya daha çok kdağıldığından motorun önü hafifliyor ve rüzgar yiyor motor. Ayrıca şehir içinde 0,08 krş yakan motor uzun yolda 0,096 krş hatta 0,106 kuruş yaktı. % 35 civarı yakıtı uzun yolda 110 km civarlarında seyrederseniz artıyor. Mantık şu küçük hacim yüksek sürat = fazla tüketim

Büyük motor araçların uzun yolda daha az yakması yani zorlanmaması gibi oluyor. Bu motorla uzun yol yapılır ama 80-100 km ile seyredeceksiniz tadından yenmez .

Sanada geçmiş olsun. Walla hergün temizleyip cila yaptığım simsiyah karayılanıma nazar değdi allahtan grenajları çizilmedi. Sadece sağ ayak pegindeki lastiğin ucu ve ve sağ manetim hasar gördü ama maneti akşam düzelteceğim az biraz eğik
    Devr kesici derken soyle hizimi engellemiyoda...mesela motor bosta son gaz verildign kesiciye giriyor yada 1de 50 ye gelince 2ci vlteste 70 gecince yte 105 gelince duyulan ses zevk veriyor insana sizdede aynimi ybrli arkadas gordu adam sok oldu bu ses bu motordanmi gelio diye...sadece motoru sesibden dahi benden almak isteyen var... iyi devir kesio namussuz.. yada,kesici benzeri baskan bir cihaz var,isin teknik konusu nedir bilen varmi...o guzel sesneden cikio...innovads aynimiydi acaba..deilse o sesten dolayi innova askini sierim bu daha guzel...neyse tlfndn giriorum her zmnki gibi yzilarim kotu oldu...Turkce affrtsin bni resmn ktlettim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Wave 110i sıfır alındığında uzaktan kumandalı Alarm oluyormu ??

Motosikleti
    Honda Wave110i
    Alıntı BingBang adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Wave 110i sıfır alındığında uzaktan kumandalı Alarm oluyormu ??
    orjinalde yok..

alarm taktırsam garantiye birşey olumu diye sor servisine hayır olmaz derse.. tanıdığın bir elektrikçi alarmını her türlü bağlar...
    bakma güzelim,atla gezelim

Motosikleti
    Alıntı BingBang adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Admin Uslu Çocuk Olmasını Öğrenmelisin

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:28 ----------

Dostum sen bayağı kazık yemişsin şirinevler hondada...Cup motora 3.500 TL'den yukarı vermek büyük hata

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:30 ----------

Satıcı firma 3.600 TL'ye peşimden afedersiniz it gibi dolanıyor gel gel al verelim diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:35 ----------

Kim kimin tüyünü yolarsa hesabı way anasını ya He firma tutturabildiği fiyata veriyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:37 ----------

Ya arkadaşlar youtube.com bi kaç video çekinde görelim şu canavarı...Kos koca youtubede bir tane doğru dürüst videosu yok Honda wave 110i'nin..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:49 ----------

video bekleriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:59 ----------

125 km/hız yaptım diyen umut_gsr arkadaş bol keseden sallamış...Şimdi öğrendim Honda wave 110i maximum hız taş çatlasın 100 yapıyormuş...Yani yalan söyledin eline ne geçti mübarek adam...Lan bu insanları anlamıyorum ya...
    Terbiyesiz misin sen?????

Ciddiyim! O nasıl bir konuşma tarzı öyle!?!? Lan, lun... Asker arkadaşım mısın sen benim?? Geldin soru sordun adam gibi yanıt verdik, kendince insanlarla dalga geçiyorsun...

Sana ne çok verdiysem, param çok!! Buna ne cevap vereceksin. Hadi bilmiyorsun bari sor öğren.. 3600 TL'ye sana Ruhsat Plaka dahil Wave verecek bayi varsa HEMEN al, dakika durma!! Ama o şartlara kimse sana VERMEZ...

Honda'nın resmi sitesinde bir fiyat açıklanır ki Wave için 3850 TL demişler, bayii o fiyat üzerinden belli bir indirim yapar.. İstanbul'da RP masrafı 400 TL civarı olduğuna göre 3850+400=4200 TL...

4200'ün altına aldığın her meblağ senin için kardır, ama 3600 TL'ye hem motor hem RP dersen hemen ver o bayinin adresini de millet gitsin alsın.. Az sevaba gir! Üstelik esnaf adam için 'it gibi koşuyor' demen bir kere günah!! Sen yattığın yerden mi para kazanıyorsun??
    Adam ticaretini yapmaya çalışırken onu ite köpeğe benzetmen zaten senin edebini de özetliyor!

Ayıptır, günahtır!
    TATLIHIZ, nrkndmr ve Mikuni bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Ozzycan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Terbiyesiz misin sen?????

Ciddiyim! O nasıl bir konuşma tarzı öyle!?!? Lan, lun... Asker arkadaşım mısın sen benim?? Geldin soru sordun adam gibi yanıt verdik, kendince insanlarla dalga geçiyorsun...

Sana ne çok verdiysem, param çok!! Buna ne cevap vereceksin. Hadi bilmiyorsun bari sor öğren.. 3600 TL'ye sana Ruhsat Plaka dahil Wave verecek bayi varsa HEMEN al, dakika durma!! Ama o şartlara kimse sana VERMEZ...

Honda'nın resmi sitesinde bir fiyat açıklanır ki Wave için 3850 TL demişler, bayii o fiyat üzerinden belli bir indirim yapar.. İstanbul'da RP masrafı 400 TL civarı olduğuna göre 3850+400=4200 TL...

4200'ün altına aldığın her meblağ senin için kardır, ama 3600 TL'ye hem motor hem RP dersen hemen ver o bayinin adresini de millet gitsin alsın.. Az sevaba gir! Üstelik esnaf adam için 'it gibi koşuyor' demen bir kere günah!! Sen yattığın yerden mi para kazanıyorsun??
    Adam ticaretini yapmaya çalışırken onu ite köpeğe benzetmen zaten senin edebini de özetliyor!

Ayıptır, günahtır!

Ne terbiyesizi ya oruçlu oruçlu Üye oldum admin anında nalladı beni bende o yüzden onu yazdım...Ben ne yaptımda beni banladı doğrusu anlamadım...

Hayır plaka hariç 3.000 küsürlü rakamlara bir çok bayi var...Bir çok bayiden fiyat aldım...İçlerinde pahalı olanalrda var tıpkı senin aldığın yer gibi ama ucuz olanlarda var...Yaz olduğu için fiyatlar wave 110i bir cup motora göre gene pahalı...Kışa doğru almayı planlıyorum açıkçası...Kışın fiyatların düşme ihtimali çok ama çok ağır basıyor...

Ben bu motoru sıkı bi pazarlıkla çok rahat 3.300 TL'ye alırım plaka hariç...Yani wave 110i motoru çokda gözümüzde büyütmeye gerek yok...Klasik normal bi motor...Bugün 3 milyar denilen paraya adam Tofaş Kartal S model taksiyi alıp kkamyon gibi yük taşıyor arkasında Para kazanmak kolaymı sanıyorsun...Adam birgün akşama kadar inşaatta çalışıp 40-50 TL alıyor bu sıcaklarda...

Valla benim vereceğim para bellidir...Firmaların aklı keserse versinler istersede vermesinler...Vermediler bizde mondial asya kanuni 'ye gider 1.500 TL'ye cup sıfır motor alıp diğer kalan paramızıda cebimize koyarız ve yola devam ederiz Asya kanuni mondial ürünleride 2 yıl garantili...Honda motorlarda 2 yıl garantili...Hiç bir fark yok...Ha garanti olmasaydı dersin doğru garantisi yokta alınmaz..

Ayrıca benim 17.000 TL değerinde aracım dolandırıldı Noterde satış esnasında...Şimdi mahkeme devam ediyor...Mahkeme nasıl sonuçlanacak bilemediğim için acele edip motor almak istemiyorum...Çünkü mahkeme benim mağduriyetimi giderecek bir karar almazsa Dolandırıcı adamı öldürmeyi düşünüyorum...Öldürürsem yazık motor evde bom boş çürür...Bu yüzden acele etmiyorum...

Motosikleti
    La havle..........................

Neyse..

1000 KM bakımına gittim gençler, masraf 30 TL... Bakımdan sonra alet bir rahatlar gibi oldu, 2000'de bir daha yağını değiştiririm ki motor tıkanmasın.. Bir sonraki bakım da 4000 KM'de..

Diğer Wave'ciler, durumlar nasıl?

Motosikleti
    Honda Wave110i
    hacı o garanti kağıdğında bakım periyodunu görünce ben tırstım 4000 km birden atlıyor...honda nasıl bu kadar rahat olabliyor anlamıyorum...ben de 2000 km de bir yağ değiştircem...motoru yakarız allah korusun...

direksiyonda ki titreşimde inş ilerde artmaz...rahatsız etmiyor ama titrediğini belli ediyor,rölanti halinde dururken...arka koltuk ise süper neredeyse hiç titreşim yok...motorum 860 km de şu an geçen hafta alındı...baya gezdim.

yarın İzmirin ödemiş ilçesindeki gölcük yaylasına mangal yapmaya gidiyoruz...dönüştede 1000 bakımı var...hayırlısı bakalım ilerleyen günlerde ne olacak...

he birde geçen hafta pazar 330 km yol yaptım 24 liralık benzin aldım(11+13)
    güzergahıda yazayım

Tire > Buca > Seferhisar> Kuşadası > Davutlar > Kuşadası > Selcuk > Tire > bayındır > Tire(kürkçü dükkanı)

ayrıca hacı abi ne zamandır giremiyorum...1000 bakımından sonra video ve resimlerle gelcem buraya...o zaman tekrar konuşuruz zaten...işten dolayı sizin yazıları tlfndan takip ediyorum...bugün bilgisayar elime geçti yazayım dedim...

herkeze hayırlı ramazanlar...Sağlıcakla kalın motorcu dostlarım...
    bakma güzelim,atla gezelim

Motosikleti
    Bence de kardeşim, arayı uzatmaya gerek yok.. Zaten yağ dediğin 20 TL birşey.. 20 Tl kar edeceğim diye sen kalk 4000 TL'lik motoru yak!!!!!!!! Aman Allah muhafaza..

Denizli'de bir Honda bayii arka çanta için taşıma demiri yapmış hatta İstanbul'dakiler bile ondan alacakmış.. Bu haftaiçi İstanbul'da olur dediler, fiyat tuzlu ama 60 TL :-/

Artık bir şekilde demir ayarlayacağız ama dur bakalım nereden.. Sizin de kulağınız delik olsun, düzgün fiyatlı bulursanız haber edin..

Bir de güzel haberim var, bizim Wave'ler şu an İngiltere'de satışta... Aha da linki http://www.honda.co.uk/motorcycles/s...s/#!/wave110i/

1800 Pound fiyat koymuşlar yani bizim parayla 5100 TL :-)

İyi iyi, aynen devam.....

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)