Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı emrekrbrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorda sabahları ilk calıstırmadan sora istop ettiginde sorasında 3-4 mars sonunda calıştırabiliyordum,sabah erkenden servise götürdüm malum üsütmüş neyse sibob ayarı canavar kaldıgı yerden devam bayadır aksatmıstım ilk günkü gibi oldu honda...

bu arada aykan sana servisin numarasını gönderdim aldınmı kardes??umarım işin hallolmustur.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:19 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:11 AM ----------

ha bide bugün servise gittigimde yeni innovayı inceleme fırsatı buldum

- leri : dizaynı ve gösterge paneli hosuma gitmedi innovadan önceki wave modeli var onu anımsatıyor,önceki modellerin ayak korumaları rüzgarda daha etkili yeni modelde bu korumalar pek iş görmeyecek gibi(rüzgar) onun dısında bi sıkıntı yok gibi

+ ları : enjeksiyonlu olusu

kullanan arkadaslar umarım yorumlarını en kısa zamanda paylasırlar...
    dostum bende önceden wave kullandım tipini gerçekten beğenerek almıştım yeninin tasarımıda fena değil hatta daha kalın duruyor selede daha geniş...
    servisin nosunu alamadım bi yanlışlık oldu herhalde bidaha atarsan sevinirim pm den

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:48 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:47 AM ----------

Alıntı Knight_eagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hergün düzenli kullandığım zamanlarda çalışmakta sorun olmuyor fakat bir kaç gün binmesem motoru çalıştırırken cikle çekmeden çalışıtıramıyorum sibob ayarları herşeyi tamam bujiden olabilir mi? arkadaşlar...
    karbüratörlü bi makinada gayet normal geç çalışma enjeksiyonlularda böyle bir problem olacagını zannetmem tek marşta alır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilhan007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 '08
    arkadaşlar benim innova sabah 5-6 marşta falan alıyor...sibob ayarından olabilir mi?soguk havadan diyecegim ama antalyada sabah bile sıcak

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    dediğim gibi 4000 fazla gelmiş innovacılara...henüz alan yok 3000 olsa böyle mi olacaktı
    [B]Düş peşindeysen, [U]DÜŞ PEŞİME[/U][/B] :bounce:

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    Bencede fazla geldi 4.080,00 TL plaka masrafı v.s 4.500,00 TL'yi bulur Türkiye şartlarında hemde şu durumda çok zor ama yakında göreceğiz piyasada gezinmeye başlarlar Alan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyoruz.Eksileri ve artıları nelerdir......
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    beyler beat e 4000 lira veren veya cbf 150 ye 4000 lira veren buna haydi haydi verir.....bikere makina kalite enjeksiyonlu parça kalite herşeyi kalite makina bence rakam ideal şu anda......

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Vallahi bnmkide geç çalışır oldu ne yapmam gerenk..!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:07 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:07 PM ----------

kronik innova vakalarımı
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi bnmkide geç çalışır oldu ne yapmam gerenk..!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:07 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:07 PM ----------

kronik innova vakalarımı
    bişiy olmaz çalıştır sür

problem yok

56.000 e az kaldı,herhangi bi problem yok sadece belirli aralıklarda servise kontrol ettirmekde fayda var ben 10000de bi yaptırıyorum oda gerekli durumlarda (sibob ayarı gibi),motor suanki haliyle gayet güzel

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    İnnova motor kapağı açılmadan 100000km yolu rahatlıkla yapar ufak tefek problemler her araçta olur.....

arkadaslar yakıt durumuyla ilgili bi sorum olcak:

depoyu fullediginizde ilk kademede kac km. yapmakta (benim max.80km. hızda 35-40)

tesekkürler...

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    arkadaslar yakıt durumuyla ilgili bi sorum olcak:

depoyu fullediginizde ilk kademede kac km. yapmakta (benim max.80km. hızda 35-40)

tesekkürler...
    Kullanma şekline ve hıza göre değişir ortalama 50-60 km ile geçen hafta 72 km yaptım.Sana sormak istediğim ilk kademeyi ölçtüğüne göre yakıt sarfiyatınıda hesaplıyor olmalısın ortalama kaç kuruş yakıyor ve 1 depo ile kaç km yapıyorsun ? kullanma şekillerimize göre kıyaslama yaparsak daha iyi sonuçlar elde ederiz bence ben genelde hızlı ve yüksek devirli kullanıyorum 1 depo 145 kmyi geçmiyor fakat ortalama 50-55 km gidersem 165-170 km arası gidiyor.
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

Motosikleti
    YBR 125 '08
    arkadaslar... tanıdığım,benim innovaa ile kaza yaptı
    kaldırımın betonuna çarpan teker yarılmış..jant egilmiş galiba.ayrıca yan yattığı içinde yolcu ayaklığının biri yamulmuş,vites degişim ayagı yamulmuş..

ben ne yapam şimdi ahh ahh...o motora bi daha binersem..neyse tanıdık en azından masrafları ödeyecek!
    motorsikleti babam yaptırmış ama bozukluk var motorda..haşat olmuş.1 viteste hareket ederken "tak tak "yuklenme oluyor.boşluk var galiba.
    ön çatala baktırmam lazım...
    size tavsiyem kimseye motorunuzu vermeyin(R6 kullanıyor bile olsa)
    arkadaşlar ben yine ayar çaktirecegim honda dan anlayan servise..antalyada bildiginiz honda innovanın ustası bir honda servisi var mı???

Alıntı Knight_eagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanma şekline ve hıza göre değişir ortalama 50-60 km ile geçen hafta 72 km yaptım.Sana sormak istediğim ilk kademeyi ölçtüğüne göre yakıt sarfiyatınıda hesaplıyor olmalısın ortalama kaç kuruş yakıyor ve 1 depo ile kaç km yapıyorsun ? kullanma şekillerimize göre kıyaslama yaparsak daha iyi sonuçlar elde ederiz bence ben genelde hızlı ve yüksek devirli kullanıyorum 1 depo 145 kmyi geçmiyor fakat ortalama 50-55 km gidersem 165-170 km arası gidiyor.
    ,

ewett seninde gözlemlerinden yola cıkarak motorların normal yaktıgını söyleyebilirim,simdi ben uzun yolda 80le giderim bu durumda 140-150km. yapıyor ama sakin(50-60)kullanımda seninde dedigin gibi 170km. yapıyor ki 50yi gecmezsen bu rakam daha da yükselecektir.örnekleme yapacak olursam ben k.burundan izmire (100km.) depoyu fulleyip yola cıktıgımda (80 sabit hızda)yakıt göstergesi izmire varısda (balcova) 3.kademede oluyor sorada herhalde 50-60km. daha gidecekdir dolayısıyla yakıt durumları normal...

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı ilhan007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar... tanıdığım,benim innovaa ile kaza yaptı
    kaldırımın betonuna çarpan teker yarılmış..jant egilmiş galiba.ayrıca yan yattığı içinde yolcu ayaklığının biri yamulmuş,vites degişim ayagı yamulmuş..

ben ne yapam şimdi ahh ahh...o motora bi daha binersem..neyse tanıdık en azından masrafları ödeyecek!
    motorsikleti babam yaptırmış ama bozukluk var motorda..haşat olmuş.1 viteste hareket ederken "tak tak "yuklenme oluyor.boşluk var galiba.
    ön çatala baktırmam lazım...
    size tavsiyem kimseye motorunuzu vermeyin(R6 kullanıyor bile olsa)
    arkadaşlar ben yine ayar çaktirecegim honda dan anlayan servise..antalyada bildiginiz honda innovanın ustası bir honda servisi var mı???
    geçmiş olsun parçaları çok pahalı yazık olmuş kullanan arkadaşında bişiy varmı???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:06 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:05 PM ----------

,

ewett seninde gözlemlerinden yola cıkarak motorların normal yaktıgını söyleyebilirim,simdi ben uzun yolda 80le giderim bu durumda 140-150km. yapıyor ama sakin(50-60)kullanımda seninde dedigin gibi 170km. yapıyor ki 50yi gecmezsen bu rakam daha da yükselecektir.örnekleme yapacak olursam ben k.burundan izmire (100km.) depoyu fulleyip yola cıktıgımda (80 sabit hızda)yakıt göstergesi izmire varısda (balcova) 3.kademede oluyor sorada herhalde 50-60km. daha gidecekdir dolayısıyla yakıt durumları normal...
    ben bugüne dek en yüksek 145 km sınırını yakalayabildim daha gitmedi karma kullanımda uzun yol yapmadım desem yeridir ama şehir içi karma 145 km ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:08 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:06 PM ----------

arkadaşlar birde bugün bir sorun baş gösterdi anlamadım neden yaptıgını, bizim motorlar viteste olsa dahi geri geri ittirince gidebiliyor bugün geri gitmek istedim ancak kitledi sonra çalıştırdım makinadan dişli sesine benzer bi ses geldi biraz gittim boşa attım düzeldi yarım saat sonra aynı şeyi yaptı pazartesi servise göstericem fikri olan varmı??

Motosikleti
    YBR 125 '08
    sağol aykan kardeş...

arkadaşım kolu uzerine düştügü icin yüzülmüş...arka far da kırılmış...sinyal farı.
    babam sormuş 120 ytl demişler.2'si degil ha sadece sol arka....hiçbir plastik parçası kırılmamış.bi dekırılsaydı sen düşün fiyatı..yalnız babamın ön jantı yaptırmasına rağmen balans var.giderken yalpalıyor??nasıl çözüm bulabiliriz??

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    sağol aykan kardeş...

arkadaşım kolu uzerine düştügü icin yüzülmüş...arka far da kırılmış...sinyal farı.
    babam sormuş 120 ytl demişler.2'si degil ha sadece sol arka....hiçbir plastik parçası kırılmamış.bi dekırılsaydı sen düşün fiyatı..yalnız babamın ön jantı yaptırmasına rağmen balans var.giderken yalpalıyor??nasıl çözüm bulabiliriz??
    aynı jantı dogrulttuysa olmaz işe yaramaz yeni jant almanız gerek gitmiş en pahalı parça kırılmış onlar çift olarak satılır geçmiş olsun tekrar..

Motosikleti
    YBR 125 '08
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı jantı dogrulttuysa olmaz işe yaramaz yeni jant almanız gerek gitmiş en pahalı parça kırılmış onlar çift olarak satılır geçmiş olsun tekrar..
    ya ön jant nerden bulabilirim ve ne kadardır???farı hallettim de(yerine oturttum vida ile) jant hallolmadı...balans var

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    ya ön jant nerden bulabilirim ve ne kadardır???farı hallettim de(yerine oturttum vida ile) jant hallolmadı...balans var
    ön jant şöle hallet,bitane aynı ebat 17 inç çember bul sanayide motorcularda vardır veya başka markanın tel jantlarına bak honda çok kazık sonra tellerini bul aynı şekilde sanayide vardır sonra telleri sardır göbeği yeni aldıgın janta geçir (göbek 100 ve üzeri fiyattır sadece)göbeği kullan baya karın olur..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    demedimmi İbrahimm bizim Aykanın İnnova kaşıntısı tutar diye...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demedimmi İbrahimm bizim Aykanın İnnova kaşıntısı tutar diye...
    demedimmi ibrahim metehanın gıcıklıgı tutar diye

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler