Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı ilhan007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun bir rx115 ile kapıştım arkadaşlar..iller bankası kavşağına kadar kovaladım sonra ortalıktan yok oldu...kalkışta ilk 15 metre öndeydim ama pek zorlamadım....yinede güzel bi duygu
    ben bazen akşamları sırf ışıkta motocularla oynamak için gezmeye çıkıyorum en sevdiğim tayfa ybr ciler

rx 115 biliyorsun biraz hızlı ilk 3 vites her viteste ön kaldırmadıysa basmamıştır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakıyorum topik canlanmış yeni model gelince
    crypton da yenilenmiş sahibinden de 2840 yazıyor eskiden crypton pahalıydı(daha kötü olmasına rağmen)
    eğer şimdi 2840 sa sıfır crypton marka fanatikliğini bir kenara atın derim
    ben bir tek innovayı bilirim bu sınıfta crypton vs işim olmaz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:09 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:08 PM ----------

bugun bir rx115 ile kapıştım arkadaşlar..iller bankası kavşağına kadar kovaladım sonra ortalıktan yok oldu...kalkışta ilk 15 metre öndeydim ama pek zorlamadım....yinede güzel bi duygu
    devam etseydin belki geçerdi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:09 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:09 PM ----------

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bazen akşamları sırf ışıkta motocularla oynamak için gezmeye çıkıyorum en sevdiğim tayfa ybr ciler

rx 115 biliyorsun biraz hızlı ilk 3 vites her viteste ön kaldırmadıysa basmamıştır
    aynı duyguları paylaşıyorum çok seviyorum ybr cileri

ilhan007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 '08
    o mu geçerdi...tabi 3 tur bindirirdi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:18 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:13 AM ----------

antalya'dan olanınız var mı arkadaşlar?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:19 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:18 AM ----------

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Aykan, resimler için teşekkürler.Daha önce yeni İnnova'yı hiç canlı görmemiştim, dün gördüm ve fikirlerim değişti.Her an 1 tane alabilirim ve birşey sormak istiyorum 2 Mp L700 ile o kadar net resimleri nasıl yakalayabildin ?

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    o mu geçerdi...tabi 3 tur bindirirdi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:18 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:13 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:19 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:18 AM ----------

Ben antalyalıyım ama merkez değil sen neresindensin?
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

zaga13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar motora yeni başlamayı düşünüyorum birçok modele baktım siteden yeni innova hoşuma gitti bu motorun eksilerini ve artılarını yazarsanız sevinirim vede artçıyla yolculuk rahatmıdır yani 80+80 160 kilo çekermi

Motosikleti
    YBR 125 '08
    Alıntı Knight_eagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben antalyalıyım ama merkez değil sen neresindensin?

ben kepez yeni sanayinin alt tarafındayım(yeşilyurt tarafında)

Motosikleti
    ben kepez yeni sanayinin alt tarafındayım(yeşilyurt tarafında)
    Finikeliyim yolun düşerse beklerim.

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aykan, resimler için teşekkürler.Daha önce yeni İnnova'yı hiç canlı görmemiştim, dün gördüm ve fikirlerim değişti.Her an 1 tane alabilirim ve birşey sormak istiyorum 2 Mp L700 ile o kadar net resimleri nasıl yakalayabildin ?
    izzet valla makina kıyak keyif makinası şehir içinde gidebilecek rakibi yok.....herzaman cup fanatiği olmuşumdur, ha nasılmı yaptım daha dogrusu sen telefonu nasıl bildinvalla otomatik ayarda beyaz dengesini açınca güzel çekiyor alet...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:50 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:49 PM ----------

Alıntı zaga13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar motora yeni başlamayı düşünüyorum birçok modele baktım siteden yeni innova hoşuma gitti bu motorun eksilerini ve artılarını yazarsanız sevinirim vede artçıyla yolculuk rahatmıdır yani 80+80 160 kilo çekermi
    ben 83 kilo eşim 55 hiç zorlanmıyoruz motorda en ufak çekiş kaybı vs yaşanmıyor yeni innovanın tork eğrisi daha iyi bence hiçbir sorun olmaz al keyfine bak derim

zaga13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeni innova yi test eden oldumu bugün honda otosever bayii ni aradım ama kapalıydı heralde pazar diye yoksa gidip bakıcaktım

Motosikleti
    ramzey cup 100

-

arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim

Motosikleti
    YBR 125 '08
    Alıntı Knight_eagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Finikeliyim yolun düşerse beklerim.

peki.. şu ehliyeti alayım türkiye turu yapacagım zaten

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Ben antalya meydan city deyim ybr mi o ne yaa motormu o güldürmeyin yahu herneyse motor motordur arkadaşım 180 200 kg gözü kapalı taşır hiç tereddüt etme ver gazı gitsin bakımlarını aksatma gerisi kafi finike'ye geleceğim bana belli olmaz ya arabayla ya motorla ama canım motorla gelmek istio aleti yormakta istemem ama n yapaym sizler rx ler kovalayn babalar cbr r1 kovalar hihi:D mevlana trafiğinde hemde çıldırıyolar resmen yol vermezler sorunmu bnm için bende kaldırırmdan devam alt koruma sökük bişey olmaz arkada kalın lastik siz siz olun tedbiri elden sakın ola bırakmayın şaka bi yana gözümün önünde kaza oldu

http://img196.imageshack.us/my.php?i...7052009642.jpg
    http://img196.imageshack.us/my.php?i...7052009646.jpg
    http://img196.imageshack.us/my.php?i...7052009647.jpg
    http://img196.imageshack.us/my.php?i...7052009650.jpg
    http://img196.imageshack.us/my.php?i...7052009648.jpg

Gelelim kaza konusuna motorlu arkadaşımız daldırıyor kulağında kulaklık 1.kırmızı ışıkta geçiyor ve 2.kırmızı ışıktada tam geçmek üzereyken bu kaza malesef gerçekleşiyor araç sürücü etiler istikametinden gelmekte motosiklet sürücü ise eski hal istikametinden suçlu kim çözelim..!(not kafatası kırılmış ve kolunda kanamalar vardı acil şifalar diliyorum araç sürücüde aynı şekilde yüzlerinde çizikler var..)
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    cevran hata kimde bilmem ama motorcu kulagında kulaklıkla dolaşmamalı ..........

Motosikleti
    YBR 125 '08
    şaka maka antalya'da bayağı kaza oluyor.eee turkiye'de satılan motorların çoğu antalya'da.

önceden böyle bir durum yoktu..çünkü ortada kullanacak motor yoktu..ne olduysa bu çin mallarının girmesiyle oldu.serserisi,umursamazı,fırlaması motorsiklet alabiliyor şimdi...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:26 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:24 AM ----------

yazık..geçmiş olsun da...ders alınmıyor
    işte...

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Topic Up.

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    bayada gerilemiş yaw aa..
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    evet innovacılar yokmu daha yeni kasadan alan

motorda sabahları ilk calıstırmadan sora istop ettiginde sorasında 3-4 mars sonunda calıştırabiliyordum,sabah erkenden servise götürdüm malum üsütmüş neyse sibob ayarı canavar kaldıgı yerden devam bayadır aksatmıstım ilk günkü gibi oldu honda...

bu arada aykan sana servisin numarasını gönderdim aldınmı kardes??umarım işin hallolmustur.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:19 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:11 AM ----------

ha bide bugün servise gittigimde yeni innovayı inceleme fırsatı buldum

- leri : dizaynı ve gösterge paneli hosuma gitmedi innovadan önceki wave modeli var onu anımsatıyor,önceki modellerin ayak korumaları rüzgarda daha etkili yeni modelde bu korumalar pek iş görmeyecek gibi(rüzgar) onun dısında bi sıkıntı yok gibi

+ ları : enjeksiyonlu olusu

kullanan arkadaslar umarım yorumlarını en kısa zamanda paylasırlar...

Motosikleti
    Alıntı emrekrbrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorda sabahları ilk calıstırmadan sora istop ettiginde sorasında 3-4 mars sonunda calıştırabiliyordum,sabah erkenden servise götürdüm malum üsütmüş neyse sibob ayarı canavar kaldıgı yerden devam bayadır aksatmıstım ilk günkü gibi oldu
    Hergün düzenli kullandığım zamanlarda çalışmakta sorun olmuyor fakat bir kaç gün binmesem motoru çalıştırırken cikle çekmeden çalışıtıramıyorum sibob ayarları herşeyi tamam bujiden olabilir mi? arkadaşlar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler