Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı azygos adlı üyeden alıntı Mesajı göster

uzun süren sessizliğim için kusura bakmayın arkadaşlar, bol bol nöbet ve bol bol km ile buralardayım.

geçenlerde bir link'e rastlayıp epey hayıflanmıştım, ne de güzel organizasyon diye; ahanda http://www.youtube.com/watch?v=nCjww...&feature=share

bir de ne göreyim bizde direk konserlisi, yemeli-içmeli'si, sosyal çalışmalısı yani,bol atraksiyonlusu pek yakında istanbul'da var imiş.

organizasyon hakkında bir blog yazısı
    http://motorhikayesi.wordpress.com/2.../istmoto-fest/

organizasyonun link'i
    http://istmotofest.com/

gidebilecek olanlara haber vereyim dedim. fotoğraf ve görüşlerini de buraya paylaşırlar biz de nasipleniriz belki

yakında fotoğraf ve bol havadis ile buralardayım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:47 ----------

birkaç fotoğraf ile ısınma turu;

bartın-safranbolu yolu, yolun iki tarafını kuşatan şahane ağaçlar arasında kilometrelerce keyif sürüşü imkanı sağlıyor
    http://i.hizliresim.com/0VWRrV.jpg

serde nasrettinlik olunca ters binesim geldi AT'ılgana
    http://i.hizliresim.com/BXWaGG.jpg

bir de kasıntı poz vereyim dedim , gülmemek için yüzümü kastım durdum
    http://i.hizliresim.com/W28qpq.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:00 ----------

hayırlı olsun atilla abi, kazasız belasız eskit, bizi de geri bildirimlerinden mahrum bırakma .
    Sağol canım kardeşim. Ne demek tabi ki yazıcam tekerlekleri. Gerçi bir ön araştırma yaptım internette. Bu marka tekerlek kullananlardan şikayetçi olana rastlamadım. Tekerleklerin bayisi çalıştığım işyerinin karşısında zaten. Başka yerde sadece önü biraz daha ucuza buldum ama almaya çekindim, arkayı bulamadım. İnternette var görünenlere telefonla ulaşınca bu sefer stokta kalmamış bugün gelir yarın gelir çekiyorlar. Önü başka yerden arkayı başka yerden uğraşsaydım kargo parası filan hemen hemen aynı paraya gelecekti. Ben de karşımda ki dükkandan getirtmeyi daha uygun buldum.

Güzel zamanlar geçirmişsin, darısı başımıza. Allah senin ve tüm kardeşlerimin işini gücünü hep rast getirsin
    cenkito bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar merhaba hepinize. Yeni bir xtreme'mi yoksa 2. el mi almalıyım ? hangisi bana uygun olur.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı Baturesit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba hepinize. Yeni bir xtreme'mi yoksa 2. el mi almalıyım ? hangisi bana uygun olur.
    Keyfin bilir. Bütçene ve bulduğun ikinci el xtreme'nin durumu ve fiyatına bağlı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:22 ----------

Yan sehpayı tutan cıvata gevşemiş. Biraz evvel bir abimiz fark etti. Ona da bir çare bulmak lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:38 ----------

Bu arada bloğun okunma sayısı 533 olmuş
    cenkito bunu beğendi.

dalangıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Motorumu an itibari ile teslim aldım ve çok hoşuma gitti gerçekten keyifli bi makineymiş plaka ruhsat islerini de hallersem tadından yenmez herhalde. Yeni seride yazdığınız gibi çamurluk uzamış, far bağlantı demiri ayarlanır yapılmış, akü tahliye hortumu konmuş. Alır almaz 80 km hız denedim sanırım fazla zorlamamalıyım ama gerçekten çok hoşuma gitti umarım uzun süre binerim
    cenkito, AttilaXtreme ve azygos bunu beğendiler.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı dalangıç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumu an itibari ile teslim aldım ve çok hoşuma gitti gerçekten keyifli bi makineymiş plaka ruhsat islerini de hallersem tadından yenmez herhalde. Yeni seride yazdığınız gibi çamurluk uzamış, far bağlantı demiri ayarlanır yapılmış, akü tahliye hortumu konmuş. Alır almaz 80 km hız denedim sanırım fazla zorlamamalıyım ama gerçekten çok hoşuma gitti umarım uzun süre binerim
    hayırlı olsun ,

ilk baslarda zorlama motoru ki uzun süre zevkle binebilesin
    AttilaXtreme bunu beğendi.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun ,

ilk baslarda zorlama motoru ki uzun süre zevkle binebilesin
    Çok teşekkürler şimdi gece çöksün diye bekliyorum far ayarı için. Birde bu artçı tutma demirine ikişer tane kısa demir cubuk koymuşlar çanta için mi acaba?

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Çok teşekkürler şimdi gece çöksün diye bekliyorum far ayarı için. Birde bu artçı tutma demirine ikişer tane kısa demir cubuk koymuşlar çanta için mi acaba?
    yeni halini hiç görmedim,

birkac tane ayrıntılı , güzel resim eklersen onlara göre yorum yapmak daha kolay olacaktır
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    yeni halini hiç görmedim,

birkac tane ayrıntılı , güzel resim eklersen onlara göre yorum yapmak daha kolay olacaktır
    Hmm bakayım bi fotoğraf yükleme nasıl yapılıyor sonra detaylı çeker eklerim, birde ilk denediğim de bir önceki seride ayaklarım yere tam basıyordu şimdi parmak ucunda kaldım boyunuda uzatmışlar galiba :/

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Hmm bakayım bi fotoğraf yükleme nasıl yapılıyor sonra detaylı çeker eklerim, birde ilk denediğim de bir önceki seride ayaklarım yere tam basıyordu şimdi parmak ucunda kaldım boyunuda uzatmışlar galiba :/
    eger önce kullanılmıs motora bindiyseniz az bişey amortisörler yumusuyor, ondan daha alcak hissi verebilir

resim cektikten sonra www.hizliresim.com adresine yukleyip, yukleme sonundaki Dogrudan Erişim adresini burada paylasırsanız olur

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Hayırlı olsun kardeşim. Allah güle güle binmeyi nasip etsin
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    eger önce kullanılmıs motora bindiyseniz az bişey amortisörler yumusuyor, ondan daha alcak hissi verebilir

resim cektikten sonra www.hizliresim.com adresine yukleyip, yukleme sonundaki Dogrudan Erişim adresini burada paylasırsanız olur
    http://i.hizliresim.com/0VWZ88.jpg

http://i.hizliresim.com/GnWJYZ.jpg

http://i.hizliresim.com/rLXDR3.jpg

Umarım olmuştur...
    cenkito ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

bu arkadasın motorunu dusunuyorum aslında. sıfırını alacagım fıyat ıle bu fıyat farkında motoru daha rahat toplarım gıbıme gelıyor. siz ne düşünürsünüz _?
    link

Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeşim. Allah güle güle binmeyi nasip etsin
    Çok teşekkürler Atilla abi valla bayiye girdim biraz bekleticez dediler gözüm mr 150 vulture ye gitti geldi açtım forumu okudum biraz hemen kaçtım ordan bekledim ama değdi yani yanyana görünce motorları farkı bariz belli oluyordu.
    AttilaXtreme ve cenkito bunu beğendiler.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    camurluk iyi olmus, far yerinide görmüştüm.

ama arka demir eskilerde de aynı, fark yok yani.

bu arkadasın motorunu dusunuyorum aslında. sıfırını alacagım fıyat ıle bu fıyat farkında motoru daha rahat toplarım gıbıme gelıyor. siz ne düşünürsünüz _?
    link
    bakarsın,baktırırsın. temiz ve sorunsuzsa olabilir neden olmasın.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Çok teşekkürler Atilla abi valla bayiye girdim biraz bekleticez dediler gözüm mr 150 vulture ye gitti geldi açtım forumu okudum biraz hemen kaçtım ordan bekledim ama değdi yani yanyana görünce motorları farkı bariz belli oluyordu.
    Merak etme bindikçe ne kadar iyi bir seçim yaptığını göreceksin. Rodaj bittikten sonra 6.vites aramaya başlayacaksın zaten İlerde motoru modifiye edersin missss gibi olur Az parayla 250 cclik kız gibi bir motorun olur negzel işte
    O arkadaki demirlere gelince valla ben de pek anlamadım ne işe yaradığını. Yine bilse bilse Cem bilir
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Merak etme bindikçe ne kadar iyi bir seçim yaptığını göreceksin. Rodaj bittikten sonra 6.vites aramaya başlayacaksın zaten İlerde motoru modifiye edersin missss gibi olur Az parayla 250 cclik kız gibi bir motorun olur negzel işte
    O arkadaki demirlere gelince valla ben de pek anlamadım ne işe yaradığını. Yine bilse bilse Cem bilir
    bence onlar lastik baglama tırnaklarıdır, koltuga, motorun arkasına yük filan baglamak için

ben onun için kullanıyorum
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    link
    Abicim senin arkadaşının motoru kaç model, kaç kmde, durumu nasıl, ne fiyat istiyor, alım satım masrafı ne?
    Hiç bir şey bilmiyoruz ki sana nasıl yardımcı olacağız
    Bu bilgilerle bir resmini yükle fikrimizi söyleyelim.
    AHA! Link varmış pardon

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:07 ----------

bence onlar lastik baglama tırnaklarıdır, koltuga, motorun arkasına yük filan baglamak için

ben onun için kullanıyorum
    Ben de hem onun için hem de motoru olduğu yerden boş viteste sağa sola götürürken tutmak için kullanıyorum. Baktım baktım bi halta benzetemedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:10 ----------

link
    Link varmış Motor temizse 2700 TL bişey değil. Peşin paran varsa al.
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Motoru alıp ofise götürken aradım 6.vitesi dakika bir gol bir oldu yani modifiye aramamda aksesuar eklemesi yaparım mutlaka zaten mondial yazısını söküp kan grubumu yazıcam o hem gerekli hem mantıklı bisey. Sonradan inceledim çanta için bir fikir yürütemedim o çubuklara kendi haline bıraktım ama egzoza amyant sarasım geldi nasıl olur bilmiyorum zararı olur mu onu da bilmiyorum ama araştırma yapıcam.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Motoru alıp ofise götürken aradım 6.vitesi dakika bir gol bir oldu yani modifiye aramamda aksesuar eklemesi yaparım mutlaka zaten mondial yazısını söküp kan grubumu yazıcam o hem gerekli hem mantıklı bisey. Sonradan inceledim çanta için bir fikir yürütemedim o çubuklara kendi haline bıraktım ama egzoza amyant sarasım geldi nasıl olur bilmiyorum zararı olur mu onu da bilmiyorum ama araştırma yapıcam.
    sargıya bence gerek yok.

boruyu ne kadar sararsan, ısıyı o kadar muhavaza edersin, motor haddinden fazla ısınır.

motor dik konumda iken yan yag camından bak yag gözükmüyor cogunda,

mineral yag alıp az gözükecek sekilde ilave edebilirsin, bence cok daha iyi oluyor

alır almaz (300 km civarı) ilave etmiştim.motorun sesi değişmişti, rahatlamıstı
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    sargıya bence gerek yok.

boruyu ne kadar sararsan, ısıyı o kadar muhavaza edersin, motor haddinden fazla ısınır.

motor dik konumda iken yan yag camından bak yag gözükmüyor cogunda,

mineral yag alıp az gözükecek sekilde ilave edebilirsin, bence cok daha iyi oluyor

alır almaz (300 km civarı) ilave etmiştim.motorun sesi değişmişti, rahatlamıstı
    Cem, bişey diycem. Bu motoru sıfır alanların 1000 yerine 500 km sonra ilk yağı değiştirmeleri makul ve mantıklı değil mi ?
    cenkito bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)