Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    peugeot cobra,kanuni racer
    piriyatel kardes cok geçmiş olsun.inşallah bidaha böle bi kaza yasanmaz.bu arada bende yeni bir racercıyım.herkese slm.
    hazır yazmışken bişeyler danısıyım.arkadaslar bu motor gitmiyo mu bana mı öle geliyo.550. km deyim 120 dedi baska bişey demedi.yoksa 200 lük degil mi.bizimi kandırıyolar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    Alıntı pecobra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    piriyatel kardes cok geçmiş olsun.inşallah bidaha böle bi kaza yasanmaz.bu arada bende yeni bir racercıyım.herkese slm.
    hazır yazmışken bişeyler danısıyım.arkadaslar bu motor gitmiyo mu bana mı öle geliyo.550. km deyim 120 dedi baska bişey demedi.yoksa 200 lük degil mi.bizimi kandırıyolar
    ilk 500 de motoru çok hırpalama. 5 - 6 bin devir civarında kullan, aynı devir ve vitesde uzun süre gitme. ayrıca aşırı kompresyona sokma ve rampa çıkarken dikkat et
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    PRİYATEL;
    geçmiş olsun baba. Tutanağı falan boşver, sana bir şey olmasın. İnşallah tez zamanda iyileşir eski sağlığına kavuşursun.
    [COLOR="Red"][B][FONT="Garamond"]BLOODMN[/FONT][/B][/COLOR]

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    sağolun arkadaşlar zaten napalım olan olmuş biran önce motorum çıksada binsem tekrardan tek düşüncem o suan :) bizakıllanmayız yahu
    Aşkım Sadece Motorum

blade7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer repsol
    Alıntı piriyatel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolun arkadaşlar zaten napalım olan olmuş biran önce motorum çıksada binsem tekrardan tek düşüncem o suan bizakıllanmayız yahu
    çok geçmiş olsun doğru biz akıllanmayız ama kazadan 1 hafta sonra babam verdi anahtarı çıktım 50yi geçemiyom bi tırsar oldum kazadan sonra psikolojik olarak önceden çok zevk veriyodu şimdi noldu bilmiyom tırsa tırsa bide zevk falan almıyom normalmi önceden inmek istemezdim hız falan allah ne verdiyse şimdi frene normal olarakta basamıyom bide çok acemi gibi oldum önceden böle değildi geçermi veya böle bişey geçiren varmı?

Alıntı blade7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun doğru biz akıllanmayız ama kazadan 1 hafta sonra babam verdi anahtarı çıktım 50yi geçemiyom bi tırsar oldum kazadan sonra psikolojik olarak önceden çok zevk veriyodu şimdi noldu bilmiyom tırsa tırsa bide zevk falan almıyom normalmi önceden inmek istemezdim hız falan allah ne verdiyse şimdi frene normal olarakta basamıyom bide çok acemi gibi oldum önceden böle değildi geçermi veya böle bişey geçiren varmı?
    Ben ilk kaza geçirdiğimde full koruma vardı üzerimde.. Yerden kalkarken gülüyordum hatta.. Bizim Cerrahi vardı yanımda o başıma geldiğinde benden daha çok korkmuştu.. Kazadan sonra eve giderken Cerrahi ile yarışarak gittik hatta.. Yani olay anında sıfır reaksiyon vardı bende..

Daha sonra millet konuşmaya başladı.. Herkes kaza üzerine yorumlar yapınca istem dışı çok etkilendim olaydan.. İnsanların yorumları olaydan daha çok etkiledi anayacağın..

Kazadan yaklaşık 1 hafta sonra bindim tekrar motora.. ( Sağ el tutmuyodu 1 hafta ) İnan senden beter olmuştum.. Hemde ehliyet için direksiyon sınavına gitmem gerekiyordu.. Motora ilk bindiğim gün daha güzel kullanmışımdır heralde.. Ben bile kendime inanamadım.. Sınava girdim ve eve geldiğimde sadece motoru satmayı düşünüyordum.. Bir daha motordan keyf alamam gibi geliyordu.. Ama 1 ay sonra bu sıkıntıdan eser kalmadı..

Kısacası sen kafayı hiç takma dostum.. Sanırım hepimizde oluyo bu sendrom.. Kazasız sürüşler..
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

blade7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer repsol
    walla saol tencere kardeş bendede aynı oldu kazadan 1 saat sonra okey masasındaydım gerçekten hiç bişey yoktu (sağ elim sargılıydı taşları dizemiyodum bide bi kaç yerim acıyodu onlar hariç :D ) sonra arkadaşlarımın yorumları babamın tepkisi ondan oldu heralde inşallah en kısa zamanda geçer

Motosikleti
    motor serviste bu hafta çıkmaz herhalde bakalım gelsin acaba bende olurmu yok yahu olmaz heralde ama kabahat benim çok artçı kullanıyorum bunun farkındayım ama duramıyorum napayım ne öyle gıy gıy git gel vercen ayarı :) hastaneye yakın dolaşacan :)
    Aşkım Sadece Motorum

motor serviste bu hafta çıkmaz herhalde bakalım gelsin acaba bende olurmu yok yahu olmaz heralde ama kabahat benim çok artçı kullanıyorum bunun farkındayım ama duramıyorum napayım ne öyle gıy gıy git gel vercen ayarı hastaneye yakın dolaşacan

Baba daha yaş genç... Sakin bin , bir ömür bin....
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    çok geçmiş olsun Piriyatel kardeş....
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

xardias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer
    Beyler 3 Gün önce kaza yaptım motorum serviste suan :( bi arabayla çarpıştım Tam L şeklindeki bi virajda adam yanındakiyle konusurken sol şeriti komple kapatmış tam virajın köşe noktasında karşılaştık virenler asıldım durmuyunca motor adamda suratliydi motordan atladım motor kayarak arabaya çarptı :( sol elimi suan kullanamıyorum ezikten dolayı telefonun yes tuşuna bile basamıyortum sol elimle neyse bişey yok kırık filam yok sadece düşmenin etkisiyle elimi yere vurdum ezik sadece sağ bacağımda biraz yara var allahtan kaskım ve montum üzerimdeydi ucuz atlattım ama monttu sormayın sol komple parçalandı koruma demiri çıktı meydana okadar yani Bu kazada 8/4 ben suçlu çıktım Kavşak sayılıyormuş orası çarpışma anında motorun üstünde olmadığım için kontrolümü kaybetmişim öğle tutmuşlar tutanağı üstünde olsam 8/6 haklı olacakmışım aptalca kanunlardan birisi iste mantığa bak neyse bide kavşağa dur kontrol et geç kuralına uymadığım için adamada kavşakta durmadığı için ve yolumu ortaladığı için 8/4 verdiler hakmı bu ya :(
    Geçmiş olsun piriyatel allah korumuş.

Arkadaşlar motosikletlere modifiye hakkında bilgi edinebileceğimiz bildiğiniz site varmı aceba???
    ohhh my god please send me azrael in a woman; while i die , i want to fucking with her

Motosikleti
    Sağolun arkadaşlar Motorda 900YTL masraf çıktı off ya :( çok fazla geldi gerçi Usta biraz bişeyler yapacaz dedi Sağolsunlar Bay Moto Güvendiğim için çıkan fiyattın normal olduğuna inanıyorum on suspansiyon komple değişiyor direksiyon mili filam yamulmuş granaj zaten kaput pert ya su motor hurdasya çıkmadan bi bulusalım yahuu :D ben 15-20 gün istanbuldayım söğle biyerde bulusalım konusalım bakalım kim neler yapmış merak ediyorum :) Dış Granajla oynuyan pek yok sanırım benden başka egzoz veya rektefe yapacam motor bi çıksın yaza kadarda satmazsam o 160 ı Gösterecem bu motora :D

Arkadaşlar 0536 443 4261 benim numaram Adım özgür bu arada :D istanbuldayken buş vakti olan msj yazsın orada biterim ama motor servisten pazartesi çıkacak :D
    Aşkım Sadece Motorum

ermac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    Baba gerçekten geçmiş olsun benimde başıma bi araba faciyası gelmişti sonuc bacakta 8 dikiş ama motora fazla bişi olmadı ..Bu arada hayatını satsan o motor 160 yapmaz 200CC değilde 80 CC gibi gidiyo helal diyorum kanuniye buda büyük başarı...
    Debriyajı kaçırma::...

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    beyler ilk sayfadaki kanuni racer kullanıcı listesini kontrol edip eksikleriniz var ise yada listede yer almıyorsanız bilgi verin ekliim...
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    geçmiş olsun arkadaşım.

umarım kısa zamanda iğleşirsin.

Alıntı pecobra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş motor 200cc ama sana neyi anımsattın anlamadım 200cc olunca 200 km yapacak anlamına gelmiyor yani en fazla 130 basar heralde motor.

Kazasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    Hocam kanuniden yada çin malından başka 200 CC kullanmadıgın belli bu motor kesinlikle 200CC den yada 15 hp den beklenen performansı vermiyo Allahın 125 CC lik hondası 150-160 zorluyo tabi yapıcak bişi yok

Bu rada hiç satmaya çalışan oldumu kaça okutabiliriz bu motoru acaba bilen varsa sölesin

Motosikleti
    Alıntı okanogur adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kardeş motor 200cc ama sana neyi anımsattın anlamadım 200cc olunca 200 km yapacak anlamına gelmiyor yani en fazla 130 basar heralde motor.

Kazasız sürüşler dilerim.
    ya ben de 200 yapsın demiyorum ama 115-120 de az yaw.benim 70cc lik mopedim bile 80-85 görüyo.onun için dedim.150cc lik kanuni seyhan bile 120 yi görüyo.bizimki de 140-150 yi gecmeli bence.tamam bizim motor biraz agır ama arada 50cc lik de fark var.

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    abi benim 5000 kmde ne yapsam 120 diyo 121 demiyo yaw kanuni nasıl bir teknoloji kullanmışsa kullanıcının gaza gelmesini hayatını tehlikeye atmasını önlüyo aslında..

Motosikleti
    Alıntı ermac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi benim 5000 kmde ne yapsam 120 diyo 121 demiyo yaw kanuni nasıl bir teknoloji kullanmışsa kullanıcının gaza gelmesini hayatını tehlikeye atmasını önlüyo aslında..
    valla haklısın benim motor daha 100 km olmamıştı 115 bastım.500 ü gecti hala 115-120.

xardias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer
    arkadaşlar bizim ön dişlimiz 15 lik.ben onu çıkartıp kanuni windy idi galiba onun ön dişlisini taktırttım (bu 17 lik)şimdilik 135 i geçiyor ama söliyim bayır aşşağı otobanda birazdaha yırttırsam 140 olurdu ama motor imdat dedi.
    ayrıca alttaki çift ayaklık tam bir agırlık onuda söktürün derim.Lastikleri ileride inceltmeyi düşünüyorum, ince ama yaywan lastik taktırarak ağırlıktanda kazanmayı düşünüyorum.Bide tabiki motor hacmi ile oynama imkanımız var.Bunu ileride yaparsam sonuçları size ileticem.Sizinde bildiğiniz düşündüğünüz fikirler warsa paylaşırsanız bir ilerleme kaydedebiliriz belki
    ohhh my god please send me azrael in a woman; while i die , i want to fucking with her

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler