Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    arkadaşlar boşverin sagı solu agzı olan konusuyor işte
    biz şu motorların modifiyesine bakalım bir an önce kimse yapmadımı bişeyler ya anlatın biraz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

slm

kardes bu alınganlık degıl mıllet ALLAHIN SELAMINI VERMEDEN HANGI CURRETLE YAZIYORSA BURAYA YOK SOYLE YOK BOYLE MUHABBETMI BALAMADINIZ YA BIRAKIN BU ISLERI NESE. GARANTIDEN CIKABILIR DOGRU SOYLUYORSUN BEN ORNEM MALIYETINDE BIR KAC DEYISIKLILIK GIBI ORNEKVERDIM. STIKIR CALISIN BASTAN ASGI AMA HAYALET GIBI KURU KAFA MODELLRI GIBI YANI KENDINIZI BOZ BOZ TARTISMAKTANSA MUHABBETIMIZ ; MOTOR HABIDIR BENCE ARAC GOZUYLE BAKMAIYORUM ONUN ICIN HABIMIZIN USTUNDE CALISALIM DAHA IYI DAHA GUZEL BIR HALE GETIREREK ELEKTRIK ATALIM AMAC BU BIZ BUNUNLA IGRASIRKEN STRES ATIYORUZ DIMI BOLE DUSUNUN NESE KIB
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

Motosikleti
    beklemede
    arkadaşlar selam ben gecenlerde bır yazı yazmıstım ve arkasından gelen dedıkodular galıba benı de arada bırakmıs...
    sevgılı dostlarım oncelıkle hepınızden ozur dılıyorum ve ben racer200 hakkında yorum yapmadım gercekten yazılanları yazdım kaynak vereyım gercekten arastırın ve haksız yere bunları yazdıgımı dusunmeyın.
    KAYNAK:2teker dergisi NİSAN sayısı
    sevgili arkadaslar elbet herkes kendı butsesıne gore motor alır...
    biliyor musunuz daha 2 hafta oncesıne kadar 1aydır racer200 dıye kendımı yırttım alacagım dedım... ve bu topıgı takıp ettım alacaktım yanı %100 baska yolu yoktu.
    suan bıle halen racer200 alabılırım ama bazı gerceklık payı olan guzel yonlerı benı ancak racer200 e cevırebılır...
    cebımde Allah'a şükür bi miktar 4000 ytl gibi bi param var evliyim ve verecegım paranın yabana gıtmesını ıstemem. racer200 un bu (gerek kercek kerekse yalan ama cogu ınsanın) söylemleri benı racer200 den ıyıce soguttu.
    şimdi gelelim herkesin alacagı motora.
    dıyelım 3000ytl param var racer200 de benım gozumde muhtesem bir model olur eksık paralarımı bıle gıder borc yapar tamamlar yıne racer200 benım kralım derım alırım. kimsenın de burada racer200 e ettıgı laf benı ılgılendırmez.
    anam babam benı bu parayı bırıktırebılecegım yonde yetıstırmiş elhamdulullah 3000 ytl yı cebıme alırım aslanlar gıbı de racer200e bınerım kımsenın de .... yemege hakkı yoktur.
    ancak cebımde 4000 ytl var plaka dahıl dıger adını soylemek ıstemedıgım modelı alırım kımse de bana "bu nedir ki kawasakiZZR bunlara bin çeker" derse işte o zaman racer200 de soyledıgım gıbı olur.
    KARDEŞİM SEN ZENGİNSİN XXR ALIRSIN BEN FAKİRİM MOBİLYET ALIRIM... ARKASINA DA YAZARIM...
    BABA PARASI DEĞİL ALIN TERİ...
    okuyan okumayan tüm arkadaşlardan tekrar tekrar özür dilerim sadece ben söylenenleri yazdım...
    SAYGILAR ARKADAŞLAR...
    BiRi TeKNoLoJiYi DuRDuRSuN..!

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    Alıntı aSi_ç0cuq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam ben gecenlerde bır yazı yazmıstım ve arkasından gelen dedıkodular galıba benı de arada bırakmıs...
    sevgılı dostlarım oncelıkle hepınızden ozur dılıyorum ve ben racer200 hakkında yorum yapmadım gercekten yazılanları yazdım kaynak vereyım gercekten arastırın ve haksız yere bunları yazdıgımı dusunmeyın.
    KAYNAK:2teker dergisi NİSAN sayısı
    sevgili arkadaslar elbet herkes kendı butsesıne gore motor alır...
    biliyor musunuz daha 2 hafta oncesıne kadar 1aydır racer200 dıye kendımı yırttım alacagım dedım... ve bu topıgı takıp ettım alacaktım yanı %100 baska yolu yoktu.
    suan bıle halen racer200 alabılırım ama bazı gerceklık payı olan guzel yonlerı benı ancak racer200 e cevırebılır...
    cebımde Allah'a şükür bi miktar 4000 ytl gibi bi param var evliyim ve verecegım paranın yabana gıtmesını ıstemem. racer200 un bu (gerek kercek kerekse yalan ama cogu ınsanın) söylemleri benı racer200 den ıyıce soguttu.
    şimdi gelelim herkesin alacagı motora.
    dıyelım 3000ytl param var racer200 de benım gozumde muhtesem bir model olur eksık paralarımı bıle gıder borc yapar tamamlar yıne racer200 benım kralım derım alırım. kimsenın de burada racer200 e ettıgı laf benı ılgılendırmez.
    anam babam benı bu parayı bırıktırebılecegım yonde yetıstırmiş elhamdulullah 3000 ytl yı cebıme alırım aslanlar gıbı de racer200e bınerım kımsenın de .... yemege hakkı yoktur.
    ancak cebımde 4000 ytl var plaka dahıl dıger adını soylemek ıstemedıgım modelı alırım kımse de bana "bu nedir ki kawasakiZZR bunlara bin çeker" derse işte o zaman racer200 de soyledıgım gıbı olur.
    KARDEŞİM SEN ZENGİNSİN XXR ALIRSIN BEN FAKİRİM MOBİLYET ALIRIM... ARKASINA DA YAZARIM...
    BABA PARASI DEĞİL ALIN TERİ...
    okuyan okumayan tüm arkadaşlardan tekrar tekrar özür dilerim sadece ben söylenenleri yazdım...
    SAYGILAR ARKADAŞLAR...
    arkadasım en dogru kararı elbetteki sen verecen tabiki raceri begenen yada begenmeyen bi sürü insanla karşılaşacaksın sevmeyenler kötüleyecek sevenlerde iyiki aldın diyecekler sen gidip 1000 lik bi motorda alsan sonuc yine aynı olacak yani sevmeyen kötüleyecek seven insan övecek motoru en iyisi sen bildigini yap karar senin

asi_cocuk işte bütün mesele de bu daha önce yazmadım ama bayadan beri takip ediyorum bu formu. bilen bilmeyen yazıyor bu motoru kullanan kullanmayan yazıyo yada kötülemek istiyo herneyse... sonuç olarak benim gibi bu motoru beğenipte almak isteyenlerin hevesi kırılıyor. niye kullananlar konuşmuyo(konuşuyor ama digerlerinin sesi fazla galiba )..bu motor hakkında bilgisi olmadan, kullanmadan bu böyle bu şöyle deyip ortamı bulandırıyorlar bunu anlamadım doğrusu amaçları ney?? sözüm sana değil ama böyle yapanlar lütfen yazmasın bizim aklımızı bulandırmasın!!!!

eğer gercekten bu kanuni alınmayacak bir motorsa bizide bilgilendirsinler kullanıcılar, uyarılmazsak bunu üretenler nasılsa satılıyor deyip paralarına para katacalar haksız yere...

saygılarımla... rüzgarınız bol olsun.

Motosikleti
    beklemede
    eyvallah dostlar...
    doğruya doğruya işte hayat da böyledır. ama gercekten racer200 un durusuna dıyecek sozum yok çok süper, kanatsız ucak gıbı duruyor...
    biraz arastıralım şu motoru yahuu ne bu millet laf atıp duruyor...
    arkadaşlar haftaya cuma-cumartesi motoru alıyorum ama kararım degısıp yıne racer200 alabılırım... herkes bıldıgını degıl gordugunu ve yasadıgını yazsın lütfen...
    kullananlar ne dıyorlar nasıl bi motor bu...
    saygı-sevgi-dostluk bizlerle olsun...

arkadaşlar aman dikkat bu aralar kazalar cogalıyor lütfen dikkat...
    evde ailemiz yuregımızde yarenlerimiz beklıyor bizi...
    daha yasanacak nice ömrümüz var...

herkesi düşünerek yazın...

bakın arkadaşlar.herkesin bütcesi farklı.her insan ister 1000cclik motorlara binmeyi.Ama parası olmayan yani ben gibiler anca gücü yeten motorları alabiliyolar..ben yaklaşık 5 yıldır motor kullanıyorum.kanuni 100 cclik motorum var.ama pistonda bi arızası var,birde ark verdim motorla takla aştı bunla birlikte 300ytl hasar var.bu yüzden bende yaptırmak istemiyorum ve racer 200 almak istiyorum.taksitle alcam.ama burda okuduğum yazıların çoğu bu motoru kötülemiş.çok fazla iyi olmaya bilir.bu bi zevk meselesi.hızı 150 falan basıyo diyenler olmuş.bence yeterli bi hız sonuçta yarışa girmicez,adam akıllı sürene yeter.bu yüzden burda yazılanlara fazla takılmak ve aklımın bulanmasını istemiyorum.sadece,racer kullananlara sesleniyorum.bu motorun gerçek beygir gücü ne?web sitesinde 12,44hp yazmışlar.benim 100lük motorda bile 9,9 arkadaşımın 125cc çift silindir ramzeyde bile 13hp güç var.200cclik motor bunu geçemicekse bişey diyemem artık.bana gerçek bi beygir gücü söyleyin ve bu ramzeyi geçebilir mi onu söyleyin.sizden cvp bekliyorumm......

Motosikleti
    beklemede
    Alıntı _-hircin-asik-_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakın arkadaşlar.herkesin bütcesi farklı.her insan ister 1000cclik motorlara binmeyi.Ama parası olmayan yani ben gibiler anca gücü yeten motorları alabiliyolar..ben yaklaşık 5 yıldır motor kullanıyorum.kanuni 100 cclik motorum var.ama pistonda bi arızası var,birde ark verdim motorla takla aştı bunla birlikte 300ytl hasar var.bu yüzden bende yaptırmak istemiyorum ve racer 200 almak istiyorum.taksitle alcam.ama burda okuduğum yazıların çoğu bu motoru kötülemiş.çok fazla iyi olmaya bilir.bu bi zevk meselesi.hızı 150 falan basıyo diyenler olmuş.bence yeterli bi hız sonuçta yarışa girmicez,adam akıllı sürene yeter.bu yüzden burda yazılanlara fazla takılmak ve aklımın bulanmasını istemiyorum.sadece,racer kullananlara sesleniyorum.bu motorun gerçek beygir gücü ne?web sitesinde 12,44hp yazmışlar.benim 100lük motorda bile 9,9 arkadaşımın 125cc çift silindir ramzeyde bile 13hp güç var.200cclik motor bunu geçemicekse bişey diyemem artık.bana gerçek bi beygir gücü söyleyin ve bu ramzeyi geçebilir mi onu söyleyin.sizden cvp bekliyorumm......
    arkadaşım senı bılgılendırmek ıcın yazayım...
    benım de aklımda baska bı motor var ve o da 200cc hız konusunda 120-140.. dıyorlar sorudum sorusturdum ve bunun torka da bıraz kuvvet verdıklerını gucu paylasım yaptıklarını ogrendım belkı racer200 de de boyle bır sey olabılır...

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    _-hircin-asik-_ Dostum 1 yıl ben racer200 kullandım tek yaşadığım proglem akü sorunuydu onuda çift akü koyarak atlattım başka hiçbirr proglemim olmadı tabi zincir sesi için altarnatif bisürü çözüm vardı onu saymıyorum bu motorların bazıları arkadaşlara dert açtı sorunlar yaşattı ama genel bakarsak gösterişli ve yakıtı çok düşük bi motor parçası çin motorların parçası kadar diye bilirim sattım ben motorumu suan gt250r kullanıyorum ama racer200 güzel motor tabi cbr125 alabilirsen o daha iyi ama bisiklet gibi :D
    Aşkım Sadece Motorum

Alıntı piriyatel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    _-hircin-asik-_ Dostum 1 yıl ben racer200 kullandım tek yaşadığım proglem akü sorunuydu onuda çift akü koyarak atlattım başka hiçbirr proglemim olmadı tabi zincir sesi için altarnatif bisürü çözüm vardı onu saymıyorum bu motorların bazıları arkadaşlara dert açtı sorunlar yaşattı ama genel bakarsak gösterişli ve yakıtı çok düşük bi motor parçası çin motorların parçası kadar diye bilirim sattım ben motorumu suan gt250r kullanıyorum ama racer200 güzel motor tabi cbr125 alabilirsen o daha iyi ama bisiklet gibi :D
    Kanka GTR ile tek teker yapmıyosundur inşallah :d
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

slm

arkasadlar zıncır sesını nasıl cozuldugunu anlatmıstım nasıl okuyorsunuz

ıkı karıs lastıkten kesılıyor ve enıde ıkı parmak kalınlıgında ve zıncır se onleyıcıyı sokup onun yerıne montaj yapılıyor bır alttan bır usten dıda ıyıye gerılıp sıkılıyor ve sorun kalmıyor

ve sorunları bır cozumle sonuclandırım konusmaya gerek yok bunlar hallolabılır seyler kıb ALLAH KAZASIZ BELASIZ SURUSLER VERSIN
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

valla bi karar vermek çok zor.ben taksitle bişey almak istiyorum.racer200ün tipini beğenmiyolar bazıları.bende 100cc lik motoru var şimdi kanuninin ama 300ytl kadar sorunu var.acaba onu mu yaptırsam diyorum.anlicanız kafa iyice karıştı.para bu konuda büyük sorun zaten...

blade7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer repsol
    valla bi karar vermek çok zor.ben taksitle bişey almak istiyorum.racer200ün tipini beğenmiyolar bazıları.bende 100cc lik motoru var şimdi kanuninin ama 300ytl kadar sorunu var.acaba onu mu yaptırsam diyorum.anlicanız kafa iyice karıştı.para bu konuda büyük sorun zaten...
    kardeşim zaten racer 200 ü kurtaran tipi sen onunda tipini beğenmiyolar diyosan :D
    başka bişi düşün derim ama şu ana kadar benim karizmayı kurtaran tipi oldu yoksa 125liklere bile yarışta geçiliyoz

anam beni 125lik geçerse depresyone girerim çünkü arkadaşta razmey çift silindir 125 var kesin geçer o zaman

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 100cc
    arkadaşlar ben hırşın aşık bu yeni nikim sizinle konuşmak gerçekten güzel çünkü motor sohbetlerini herkes sevmiyo.Çünkü pek akıl işi saymıyolar ama ben çok seviyorum.motoru sevmeyenlere de azının oayını veriyorum...

Motosikleti
    beklemede

e yuh artık

valla kardeş eğer racer200 un tipine bile laf söylüyorlarsa pessss derim artık... kimmiş o racer200 ün tipine laf söyleyen azıcık şöyle bi gelsin de gösterelim ona tip nasıl olurmuş...

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 100cc
    Alıntı aSi_ç0cuq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kardeş eğer racer200 un tipine bile laf söylüyorlarsa pessss derim artık... kimmiş o racer200 ün tipine laf söyleyen azıcık şöyle bi gelsin de gösterelim ona tip nasıl olurmuş...
    valla uçacam birine ama bilmem bu şanslı kişi kim olacak....

Motosikleti
    beklemede
    Alıntı __forever__love__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla uçacam birine ama bilmem bu şanslı kişi kim olacak....
    sen miydin kardeş yoksa racer200 ün tipine laf söyleyen

TEFLON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250R
    arkadaşlar ne oluyo kim kime uçuyo, kim kime konuyo,neyi paylaşamıyonuz anlamıyorumki. hani bundansonra motorun modifiyesi hakkında konuşacaktık? geyik yapmak isteyen başka topiklere gitsin burayı meşgul etmesin.
    yaşam, yaşanmakta olan her anın dokusundadır, ve ona ileriki bi noktadan dönüp bakıldığında ise, herşey için artık çok geçtir.

Motosikleti
    beklemede
    ha bi de teflon modifiye dedin de aklıma geldi buradan arkadaşlara seslenmek istedim...
    arkadaşlar motorların sinyallerini grenaja gömdürmek isteyenlere sesleniyorum...
    görülen bazı olaylar ve yapılan bazı talihsiz kazalarda sinyallerin grenajdan daha dışarda olması hem canımızı koruyabiliyor hem de malımızı... örneğin kaza yapan bi arkadaşımızın başından geçen bir olayda sinyal motorun yere iyice sürtünmesini önlemiş olup bunun yanında da bacağını motorun altında az da olsa ezdirmemiş oldu... belki modifiye olarak güzel bi görünüm sağlıyor ama sinyali grenaja gömdürmek isteyen arkadaşlar bir kez daha düşünsün derim...
    bilginize...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler