Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    ermac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    120 yapıp kalan arkadaşlar size öneri rodaj bittiyse gaz verin 11 bin devire kadar çıkartın boş viteste 10 bin devirde gaz kesmeyi bırakıyo bu arada çook rahat 130 görüyorum ama yukarısı yok

direksiyonu indiren arkadaş varmı bu arada ben servise gittim tam anlamadı usta bilen varsa sölesin yaaw
    Debriyajı kaçırma::...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    ermac arkadasım bu olayı biraz daha acıklarmısın tam anlamadım boş viteste 11 binemi cıkaracaz deviri????

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    valla ben artık 1200 km den sonra full basmaya başladım ama yinede 120 den yukarı çıkmıyor alet bi terslik var ama anlamadım gitti...

Alıntı ermac adlı üyeden alıntı
    120 yapıp kalan arkadaşlar size öneri rodaj bittiyse gaz verin 11 bin devire kadar çıkartın boş viteste 10 bin devirde gaz kesmeyi bırakıyo bu arada çook rahat 130 görüyorum ama yukarısı yok

direksiyonu indiren arkadaş varmı bu arada ben servise gittim tam anlamadı usta bilen varsa sölesin yaaw
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

ermac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    ewt hoca ben 1500 km deyim boşta ısınmış motora 11 devir yaptırdım sonra 130 km görmeye başladı aniden eskiden 10 binde kesiyodu şimdi daha gidiyo denemesi bedava
    Debriyajı kaçırma::...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    senle bi ara görüşelimde şu benim motor a bakalım bi

Alıntı ermac adlı üyeden alıntı
    ewt hoca ben 1500 km deyim boşta ısınmış motora 11 devir yaptırdım sonra 130 km görmeye başladı aniden eskiden 10 binde kesiyodu şimdi daha gidiyo denemesi bedava

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    arkadaşım bende bu çarşamba günü kanuni racer200 modelini almayı düşünüyorum bir forumları okuyum dedim verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim benim ilk videsli motorum olacak bu :D umarım kazasız belasız binersin motoruna Teşekürler

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin....

Alıntı piriyatel adlı üyeden alıntı
    arkadaşım bende bu çarşamba günü kanuni racer200 modelini almayı düşünüyorum bir forumları okuyum dedim verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim benim ilk videsli motorum olacak bu :D umarım kazasız belasız binersin motoruna Teşekürler

Motosikleti
    1000RR06
    Alıntı piriyatel adlı üyeden alıntı
    al işte bi kişi daha aldı allah kaza vermesin ama bu kdr dandik bir makina alınmazki
    Acımadıki, acımadıki

Motosikleti
    cbr1000rr arkadasım bu motora dandik diyemezsin bi kişide hata cıktı diye tümünü kötüleyemezsin bende kanuni racer 200 kullanıcısıyım daha bişeyini görmedim allaha şükür belki senin makina yamaha suzuki honda dır bunlara göre kıyhaslarsan işimiz var. ayrıca isteyen alır bu motoru sen almıyorsan alma. bu tipte bu fiyata baska hangi motor var bi söylermisin 125 lik hondanın var oda neredeyse 5000 ytl bırakın artık şu motoru kötülemeyi isteyen alır istemeyende gider başka bişey alır biner

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    şimdi arkadaşım ne ben nede cbr bu motor a saldırıyor işin aslı şuki ikimizde kanuni den yani kuralkan aş den sağlam kazık yedik biz motor u değil kuralkan ı kötülüyoruz böyle anlarsan daha doğru olucak cbr da bi kaç önceki yazısında benim motor a bindiğinden güzel olduğundan bahsetmişti ... işin aslı burda abi kardeş geçiniyor geyik yapıyoruz sende buyur katıl ya da katılma kenarda dur tercih senindir saygı duyarız...

Alıntı titanxxx adlı üyeden alıntı
    cbr1000rr arkadasım bu motora dandik diyemezsin bi kişide hata cıktı diye tümünü kötüleyemezsin bende kanuni racer 200 kullanıcısıyım daha bişeyini görmedim allaha şükür belki senin makina yamaha suzuki honda dır bunlara göre kıyhaslarsan işimiz var. ayrıca isteyen alır bu motoru sen almıyorsan alma. bu tipte bu fiyata baska hangi motor var bi söylermisin 125 lik hondanın var oda neredeyse 5000 ytl bırakın artık şu motoru kötülemeyi isteyen alır istemeyende gider başka bişey alır biner

Motosikleti
    niceman arkadasım tamam kuralkan bişeyler yapmış olabilir ama cbr resmen motora takılıyor dandik makina diyo deseki servisi iyi degil biyiler kötü falan dese neyse direk motora dandik diyor

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    yok servisten şikayetim yok çok şükür ustam gayet iyi de kanuni rezil bi şirket bu arada motor a takılmıo o bana takılıyo komşum sayılır zatıalileri bayağı yakınımda oturuo

niceman arkadasım tamam kuralkan bişeyler yapmış olabilir ama cbr resmen motora takılıyor dandik makina diyo deseki servisi iyi degil biyiler kötü falan dese neyse direk motora dandik diyor

Motosikleti
    tamam o zaman ona bi diyecegim yok sizin kendi aranızdaki meseleye karışmayayım o zaman

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    karış tabi niye karışmıcakmışsınki he de gülüp geç muhabbet edelim işte

tamam o zaman ona bi diyecegim yok sizin kendi aranızdaki meseleye karışmayayım o zaman

cbr1000 altındaki motora göre kıyaslama ...
    Kanuni bu sınıfta uygun fiyata sahip iyi bir motor
    3500 ytl ye cbr1000 honda suzuki veya başka tip race var sa söle bize satalım
    kanuniyi alalım senin tip motorlardan..
    Biraz boşş konuştun galiba arkadaşım bu kadar kötüleme kanuniyi
    o kA EKMEK O KA KÖFTE
    BU MOTOR BU KADAR İŞTE....İYİ DEMEK LAZIM ADAMLAR YAPMIŞŞŞ
    hERKEZ MOTOR KEYFİNİ TATMALI BENCE
    HELAL OLSUN KANUNİYEE

tlgzl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R6
    Arkadaşlar Yazilari Başindan Beri Takip Ediyorum Ve Uzun Zamandir Bu Makineyi Araştiriyorum Bu Fiyata Başka Bi Motor Yok Ve şekil Olarakda Güzel Bi Makina.
    Almaya Karar Verdim..
    Fakat 1 Aydir Hiçbir Yerde Yok.
    Aramadik Yer Kalmadi

BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    Alıntı tlgzl adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar Yazilari Başindan Beri Takip Ediyorum Ve Uzun Zamandir Bu Makineyi Araştiriyorum Bu Fiyata Başka Bi Motor Yok Ve şekil Olarakda Güzel Bi Makina.
    Almaya Karar Verdim..
    Fakat 1 Aydir Hiçbir Yerde Yok.
    Aramadik Yer Kalmadi
    KARDEŞ BEN DE ARAŞTIRIYORUM AMA HİÇBİR YERDE YOK.
    BEN ÖTV ARTTIKTAN SONRA KAPORAYI VERDİM HALA BEKLİYORUM.
    SÖZDE MAYISIN 10 U İLE 15 İ ARASINDA GELECEKMİŞ.
    BEKLEMEKTEN BAŞKA ÇARE YOK.
    UMARIM RACERİN BAYİLERDE BULUNAMAMASI, RACERİ BEĞENMEYEN ARKADAŞLARA GÜZEL BİR CEVAP OLUYORDUR.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    valla dostum ben kanuniye verdiğim bir kuruşu bile helal etmedim haram zehir zıkkım olsun adamlar üretmedi ayrıca üreten çinli firmayı da buldum bi ara web adresini yazarım görürsün sitelerinde aynı motoru yani anlıcan kanuni bi halt üretebilecek kadar kapasiteli bi firma değil elli tane hata söyledim hepsini not alıp yeni version da değiştiricekler sence kim üretiyor kim test ediyor bu motor u ??

Alıntı mbeykozlu adlı üyeden alıntı
    cbr1000 altındaki motora göre kıyaslama ...
    Kanuni bu sınıfta uygun fiyata sahip iyi bir motor
    3500 ytl ye cbr1000 honda suzuki veya başka tip race var sa söle bize satalım
    kanuniyi alalım senin tip motorlardan..
    Biraz boşş konuştun galiba arkadaşım bu kadar kötüleme kanuniyi
    o kA EKMEK O KA KÖFTE
    BU MOTOR BU KADAR İŞTE....İYİ DEMEK LAZIM ADAMLAR YAPMIŞŞŞ
    hERKEZ MOTOR KEYFİNİ TATMALI BENCE
    HELAL OLSUN KANUNİYEE
    güzel kardeşim sen farkında değilsin heralde bir aydır depo bekleyen bi arkadaş var sadece motor değil yedek parçasıda yok piyasada anlıcan hala getirtemediler ürünleri anladın ??

Alıntı BLOODMN adlı üyeden alıntı
    UMARIM RACERİN BAYİLERDE BULUNAMAMASI, RACERİ BEĞENMEYEN ARKADAŞLARA GÜZEL BİR CEVAP OLUYORDUR.

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BLOODMN adlı üyeden alıntı
    Arkadaşım sabırsızlığını iyi anlıyorum bende iki aydan fazladır bekliyordun banada nisanın 10 ile 20 si arası demişlerdi bak ayın kaçı oldu hala ortada motor yok ve siparişimi iptal ettim.Senin sandığın gibi çok sattığından değil çok az motosiklet getirdiklerinden piyasada bulunmuyor allah bilir ne zaman gelir.Ben müşteri hizmetleriylede görüştüm kanuniye mailde attım aldığım cevap hiç tatmin edici değildi anlıcan senin dediğin gibi piyasa motor olmaması çok sattığı anlamına gelmiyor malesef. umarım en kısa zamanda motorlarınıza kavuşur gönül rahatlığı ile binersiniz
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

tlgzl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R6
    Yanliz Şunu Belİrteyİm ArkadaŞlar...
    Kanunİden Bİ Yetkİlİyle GÖrÜŞtÜm Adamlar Gayet Cİddİ Bİr Yatirim YapmiŞ Ve Racerİ TÜrkİyede Üretİyolar Ve Ayrica Şu Ankİ Tesİslerde Yenİ Bİ OrtakliĞa İmza AtmiŞlar Ve Kawasakİyle Ortak Üretİme BaŞliyacaklarmiŞ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler