Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    _demon_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    arkadaşım sen motorunu duyarlı kullanmıyorsan biz ne yapalım ben motoruma gözüm gibi bakıyorum...
    -C¤- Tuяki§h - ЯoMεO -C¤-
    [MT]Eskişehir Ben GeLdimmm aranıza kabul ediomusunuz bni...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogulcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx 250 twister HONDA hayat ONDA
    Arkadaslar bendede bır zamnlar kanunı wardı bu motordan cektıgımı kımseden cekmedı yahu nasıl bır motor ayar tutmuyor ya bır yerını yapıyordum baska bır yerı bozuluyordu ozellıkle kanunı yesılyurt servıs olarak berbat kımseye onermıyorum bır kayıs ıcın 2 ay beklenırmı ama en sonunda serwısın patronuna getırtmıstım kayısı bn sonuc ta kanunı almayın dıyorum kesınlıkle almayın
    [i][u][b]''''GERCEKCI OL İMKANSIZ OLANI İSTE'''' 34 AZ 3637 TEK ASKIMM MOTORUM HERSEYIMMM.
    AMA MALESEF SATIYORUM.....[/b][/u][/i]
    [b]Denize ve Özgürlüğe[/b]

mustafatuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011)
    Yerli Malı , Yurdun malı Kimse onu ALMAMALI

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Sevgili ermac;
    Tasarım ödülü alan motorlara bakıyoruz ybr den bi farkı yok kim kime nasıl vermiş bu ödülü anlamak zor.Neyse Neticede bu motora para verdiğim için biraz duygusal davranmamda heralde anormal değil.Mz motorları küçümsemek yanlış çünkü mz kullanıcıları yıllardır kullanıyor ve sağlamlığı ve ergonomisi gayet iyi.Şekil olarak mı mz motora ,binmem ama kanuniden önceki mz ler gayet sağlam keşke mz leri kanuni yaparkende almanlardan biraz mühendis vs.. getiritseymiş.Ha bu arada iyi tasarım bmw dir kawasakidir motorda bence binmedim ama ,adamlar motorları rüzgar tünelinde test ediyorlar ve tasarım aşamasında da aşikardırki bizimkiler gibi şu şase ye şu plastikleri giydirelim olsun sana racer sonrada satalım demiyorlar ama 3500 ytl de kötünün iyisi diyebilirim.Ayrıca mondialden sonra kanuni her yönden daha iyidir.Mondial aldım 2 ayın rahat yarısı serviste geçti ve satana kadar ağlattı resmen beni.
    Diyeceksin tasarımcı adam niye kanuniydi mondialdi kullanır.Onunda cevabı basit üniversitede asistan olmak pek paralı bir meslek değil.Öğrencilere iyi tasarımı kötü tasarımı öğretirken tabii kide imam ..surursa cemaat s.çar diye bazı şeyleri söylememek lazım.Ama kawasaki nin özellikle zx 12r modeli beni heyecanlandırıyor.Kaç senedir var ve adamlar gerçekten uğraşmışlar verdiğin para o motora helaldir.Teknk olarak motordan anlamam bu arada o konuda lütfen blgilerinzi paylaşın bilgilendirin.Benim kanuniyede altın semer taksamda kanunidir ama Kendimi iyi hisetmem içinde bırak o kadarda hoşuma gitsin yoksa zevkim kaçar inan motorun üzerindeyken altımda ne olduğunu umursamıyorum o kadarda.Ama heveste kaçırmıyalım ya.
    Bu arada ermac kardeşim bazı konularda gayet objektif yazıyorsun diğer forumlardanda okuyorum yazılarını ama bu kadar da kötümser olma yada çok dobra olma diyeyim.Benim gibi yeni motorcuların heveslerini kursağında bırakırsın.Sohbetine doyum olmuyor.Yeni görüşlerinide bekliyorum (dobra dobra tabii kide, demin bu kadar dobra olma derken tabii kide çok ciddi değildim.)
    Valla arazi motoru olsa anlıyacağım zorlu testi arazide ,gerçek bir yarışmotoru olsa pistte zorlu testleri anlıyacağımda bu motorun zorlu testi gerçekten merak uyandırıyor.Çağ Bey umarım zorlu testleri ayrıntılı anlatır.Bizide bu konuda aydınlatır.Biz de derizki iş bilenin , kılıç kuşananın.Umarım yazdığım yazıda bir yanlış anlaşılma olmamıştır.
    Saygılarımla;

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    dikkate alınması gereken bir konu.. Alıp madur olmamak lazım...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    ammsav Kesinlikle doğru söylüyor bu dediklerine bizzat bende şahit oldum sanki benim yaşadıklarımı anlatıyor gibi. Bende Onun için diyorumki Kanuni ve çin malları özenti, orjinalinin kopyası neden orjinal makine kullanmak varken gidip benzetilmişini alalımki...

kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    hocam turkiyede 70 milyon insan yasiyor. we turk insani hak hukuk konusunda o kadar blincsiz we birbirinden habersiz hareket ediyorlar ki senin bu yazdiklarinin hic bir yaptirimi yok .

zaten kanuni nin turk mali oldugu sasali nie diecek olursan ayni modeler yurt disinda farkli markalar adi altinda satiliyo hatta belirli bi zaman once link falan werilmisti bu modelleri hatirlanizmi die.

uzuldum basina gelen olaya ama snaiyorum cevap alamadim

aldiysan bizimle paylasirmisin luften
    imzam yok parmak bassam olurmu

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    Ya bide bildiğim kadarıyla MZ yurt dışında uretilmeye devam ediyor yine MZ adı altında motorları bi görseniz aman tanrım dersiniz nerede türkiyedeki mzler nerede onlar durun bikaç tane fotoğraf ekleyim

MZ SF X - variazioni sul tema

MZ per individualisti

MZ 1000 ST

MZ 1000S

MZ 1000sf

Mondial 2005 : MZ 1000 SF et ST - Live

Duyda inanma Bunlar MZZZZZZZZZZZ
    Aşkım Sadece Motorum

Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Birde şu bagaj çantaları olmasaymış diycem ama onlarda çıkar zaten.
    Ne denebilir ki atı alan Üsküdar'ı çoktan geçmiş.Gerçi internet sayfasında bütün modelleri inceledim baya sağlam motorlar var ama şu en üstteki naked mı bana göre ehh işte ama onun haricinde bu adamların bu kadar gelişmelerinin bir sebebide kullanıcıyla tasarım aşamasında kollektif çalışmadır ama tek sebeb bu değil.Daha saymaklada bitmez bu ilerlemeyi.Umarım ki bir türk firmasıda ar-ge çalışmalarına önem verirde bizde burda onları taktir ederiz ve göğsümüzü gere gere dünyada motor pazarındaki pastadan türkiyemizde payını alır.Gerek tasarımda gerek sağlamlıkta gerekse motorun özellikleri konusunda.

Motosikleti
    racer 200
    arkadaslar bendede racer 200 war küçük bi kaza sonucu bikaç parça alacaktım(200ytlcivarı) ama ne hikmetse 3 ay oldu gelmiyor saolsun servisim ne üçkağıtlar yapıyo çerkezköy arslan bisiklet

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    Turkler bu seviyeye Gelince düşünemiyorum bu adamlar ne yapar artık lastik olayını kaldırırlar havada uçarlar valla Neden yapamıyoruz çokmu maliyetli oluyor yoksa tercihmi edilmez turkmalı motor korkusu var 8-9 milyar türk malı motora verilirmi şayet yapsalar ? buda tartışma konusu olur
    Aşkım Sadece Motorum

Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    İlk para veren ben olmak istemem ne yalan söyliyim.Bu arada herkese iyi bayramlar iyi yıllar.

Motosikleti
    racer 200
    s. a. yeni yılınız kutlu olsun

bilenbilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en500
    millet merhaba daha önce bir sürü motorum oldu şimdi yine almayı düşünüyorum ama para yok. kanuni alabilirim galiba hemen hemen bütün yorumları okudum. fiyatına göre iyi bir makinaya benziyor. ankarada bayii varmı bilen varmı siteye girdim bu konuyla ilgili bilgi, yoktu

Motosikleti
    racer200 şimdi ameliyatta
    Alıntı owldans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bendede racer 200 war küçük bi kaza sonucu bikaç parça alacaktım(200ytlcivarı) ama ne hikmetse 3 ay oldu gelmiyor saolsun servisim ne üçkağıtlar yapıyo çerkezköy arslan bisiklet
    senin servisinde hayır yoksa markayı niye kötülüyorsun o zaman gidicen servisini değiştiricen benim motorum da ne sorun olduysa servisim sağolsun PINARHİSAR ÇALIK MOTOSİKLET KANUNİ SERVİSİ bi sorunun olursa beklerizbuyuristersen tel de verebilirim

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    http://www.sikayetvar.com/ a bildir bak göreceksin cevap gelecek takil bak diger firmalarinda sorunlari var cevaplandiriyorlar hemde

xardias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer
    sitede bilgi varda sen bulamamışsın
    ankarada buralarda varmış
    Ama sanırsam ellerinde yoktur.İkinci ele bakarsın artık

YAYCILAR BİSİKLET-ÖZCAN YÜCE
    Adres : ÇANKIRI CADDESİ YIBA ÇARŞISI NO:45/84 - MERKEZ
    Tel : 3123101843
    Faks : 3101070

İSTANBUL HALI SARAYI LTD.ŞTİ.
    Adres : MİLLİ EGEMENLIK CADDESİ NO:9 - BEYPAZARI
    Tel : 3127624406
    Faks : 7627336

KURUÇAYIRLI MOTORLU ARAÇLAR
    Adres : BAĞDAT CAD. 210. SOK. NO:33 - OSTİM
    Tel : 0312 3850015
    Faks : 0312-3850019
    ohhh my god please send me azrael in a woman; while i die , i want to fucking with her

bilenbilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en500
    orayı biliyorum bisikletçi onlar. ellerinde fazla motor yok tahminim bu modelde yoktur. ankarada çin malı motorların bile özel bayileri var. kanuni kendine adamakıllı bir bayi bulamamış galiba yıllardır yiba çarşısındaki bisikletçilede satıyorlar motorları. 8 yıl oldu galiba ilk 125 lik 4 zamanlı motorumu almıştım yine buralarda satılıyordu.

bide ostimdekine gideyim o civarda yoktu ama belki ben görmemişimdir.

ankarada bu makinayı kullanan hiç görmedim varsa bilgi verirlerse sevinirim . ucuz olduğu için almayı düşünüyorum. gidip motoru çalışırkende görmek lazım

Motosikleti
    racer 200
    1markayı kötülemedim
    2ewt söylediğin servise gelebilirim
    3 kanuniye bu konuda bi şikayet mektubu yazdım beni aradılar sorunum çözülecek galiba

Motosikleti
    1000RR06
    bir yıl öncede aynı konular tartışılıyordu hala aynı neyi tartşıosunuz
    Acımadıki, acımadıki

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler