Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı titanxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tugrulözbek arkadaşım valla motoru satmadan önce
    herşey iyi güzel hoş bütün parcalar garantili diyolar satın alıncada
    yok kullanıcı hatası yok şu yok bu gerekli yerlerle irtibatı kuracam başka care yok
    Titanxxx, bildiğim kadarıyla amortisör garanti dışı.. Hatta sadece elektrik donanım garantide sanırım..

Nasıl patlattın amortisörü çukur olayımı?
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    tencere arkadaşım aynen öyle cukur buralarda yollar cok cukur o yüzden patladı

BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    Benim ZİNCİR SESİ de tekrar nüksetmeye başladı. Hatta öyle bir nüksetti ki, o ZİNCİR SESİ birilerinin kulağında çınlıyordur. Demekki servis ayarı bir hafta on gün idare ediyor.
    SANA SESLENİYORUM KANUNİ; bir ZİNCİR SESİ'ni kesmekten aciz misin?
    Gönderdiğim maile cevap yazmaktan aciz misin?
    Gerçi sen burayı okumaktan da acizsindir ama neden yazıyorsam sanki bende.
    [COLOR="Red"][B][FONT="Garamond"]BLOODMN[/FONT][/B][/COLOR]

Motosikleti
    arkadaşlar bu kanuni maillere cevap yazmıyormu ya ben dün yazdım maili daha gelmedi

zafer80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    s.a. titanixxx meraba arkadaşım 2 gün içerisinde maillere cevap yolluyorlar tabi eğer yoğunlarsa daha uzun sürebilir ki öyle sanıyorum (çünkü biçok racer kullanıcıları motordan, servislerden yaka silkiyor )önceden amortisör garanti kapsamındayı şahsen 3 kere garantiden değiştirdimm şimdi yine patladı ama artık garanti kapsamına girmiyor ,kullanıcı hatası filan diyorlar..emir BALTA satış sonrasına bu arkadaş bakıyor ona ulaşmaya çalışş.. biraz rahatsız etiiğin zaman gerekeni yapıyorlar .. ama yinede herne olursa olsun 3700 e aldığın çin malı bi motordan (montaj burda bide sanırım bi kaç ufak tefek parçalar dışında buz gibi çin malı )fazlasını beklememek gerek.. benim racer 10000 binde çok pişmanım derdim ama bu paraya fazlasını beklememek gerek .. nekadar para o kadar köfte misali

KAYA018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 125 MH DRİFT BEYAZ ANKA KUŞU
    Dostlarim Eeee Kanunin Var Kimse Bu Kanuniden Memnun Kalmiyor Neden Dostlarim Bi Aciklama Yapabilirmiyiz Lutfen Merak Ettim

Motosikleti
    zafer80 arkadaşım verdigin bilgi için tşk ederim
    benim motordan bi şikayetim yok şuana kadar.
    beni sinir eden şey
    amortisörün kullanıcı hatasından patlaması demeleri .
    2 hafta önce bir bisiklet aldık 300 ytl ye onun amortisörü bile garantiden degişti 3500 ytl verdigimiz motorun amortisörü degişmiyo sinir oldugum nokta orası

kanuni racer 200 hakkında

süper bir makina bu ben tokattayım modifiye yaptım tokkatta tek benim yawrum eksozlar tam bır delı camuruguyla fılan tam bı capkın motoru oldu bınenlere tavsıyem hız yapın ve korkmayın bern duz yolda 140 km hızı gordum bıde 15 noss var yenı taktırdım ama denemedım hızını sanırım 150 km\hız dunuyorum eger modıfgıye yapacak arkadaslar varsa bende resımler var benım yawrtunun gondere bılırım durusuna kızlar gıdısıne yollar hasta kanuni racer racing team!!!!!!!!1

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    Alıntı dark_driver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper bir makina bu ben tokattayım modifiye yaptım tokkatta tek benim yawrum eksozlar tam bır delı camuruguyla fılan tam bı capkın motoru oldu bınenlere tavsıyem hız yapın ve korkmayın bern duz yolda 140 km hızı gordum bıde 15 noss var yenı taktırdım ama denemedım hızını sanırım 150 km\hız dunuyorum eger modıfgıye yapacak arkadaslar varsa bende resımler var benım yawrtunun gondere bılırım durusuna kızlar gıdısıne yollar hasta kanuni racer racing team!!!!!!!!1

NOS mu taktırdın

O motor kaldırıyo mu nosu ?

Kanuni racer modelini inceleme fırsatım olmuştu .. Daha çok 1989 model race makinalara benziyor .. Ve çok güçsüz bir alet .. Sen buna birde nos mu taktırdın
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    yok artık cnm he he nos bildiğimiz nitrojen
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Selam arkadaşlar,
    Bende bir Kanuni Racer 200 kullanıcısıyım. Daha 220 km' de motorum. Yani yol yapmadım sayılır. . Öğrenmek istediğim bir konu var. Bilgi verebilecek varsa sevinirim. Bu motorun lastik havalarının ayar değerleri nedir? Kullanma kitabında ne yazıkki yok.
    Herkese selamlar.

Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar,
    Bende bir Kanuni Racer 200 kullanıcısıyım. Daha 220 km' de motorum. Yani yol yapmadım sayılır. . Öğrenmek istediğim bir konu var. Bilgi verebilecek varsa sevinirim. Bu motorun lastik havalarının ayar değerleri nedir? Kullanma kitabında ne yazıkki yok.
    Herkese selamlar.
    ön lastik : 28
    arka lastik : 30
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

Motosikleti
    tt adnan hava basınçlarını servise sormadınmı söylemedilermi yav

bişi sorabilir miyimbu motosikletle yeni bir başlayan için uygun mu degil mi bana bi yardımcı olabilir misiniz?
    [B]Kawasaki, Yamaha, Honda, Suzuki, Aprilla, Ducati, Bmw tüm model motosiklet anahtarlarını artık yedekliyebiliyoruz Bilgi İçin Pm Atınız[/B]

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    tencere, teşekkürler.
    titanxxx, servise sormadım.
    Hangi servisi önerirsiniz?
    Selamlar

Alıntı matrixkamil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bişi sorabilir miyimbu motosikletle yeni bir başlayan için uygun mu degil mi bana bi yardımcı olabilir misiniz?
    Selamlar,
    Ben başlangıç için bu makineyi öneririm dostum. Düşüp orasını burasını kırıp çizsende fazla için cız etmez. YParça' da nispeten ithal makinelere görede ucuz.
    Selamlar

Ayrıca, 12 gün filan motor çalışmadığı zaman Akü daha çevirmiyor. Acaba benim akümü geberik? Ayak pedalı ile çalıştırmayıda beceremedim. Belki acemilikden olsa gerek.
    Selamlar

hımm anladım ben bi daha düşüniyim en iyisisaol genede yardımızı icin
    [B]Kawasaki, Yamaha, Honda, Suzuki, Aprilla, Ducati, Bmw tüm model motosiklet anahtarlarını artık yedekliyebiliyoruz Bilgi İçin Pm Atınız[/B]

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    motora başlangıç için grenajlı modeller pek önerilmiyor.
    enduro yada 250 cc ye kadar naked motorlar daha elverişli
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    peugeot cobra,kanuni racer
    Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ayrıca, 12 gün filan motor çalışmadığı zaman Akü daha çevirmiyor. Acaba benim akümü geberik? Ayak pedalı ile çalıştırmayıda beceremedim. Belki acemilikden olsa gerek.
    Selamlar
    senin aküde bi sorun olabilir.benim motor 1.5 ay calışmadı.sonra marsa basınca hemen calıştı.kızdırma ciklesini cek(cekmek yetmez tabi geri gevsiyo cekili tut elinle) sonra bas marsa o zaman alması lazım.benim ki çalıştı.baktın yine calışmıyo
    vurdur o zaman.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Garanti için,
    "MALIN BÜTÜN PARÇALARI DAHİL OLMAK ÜZERE TAMAMI FİRMA GARANTİSİ ALTINDADIR". Garanti dışı kalan hallere ise şunları not düşmüşler;
    - buji
    - lastik
    - filtre
    - yağ
    - fren balataları
    - debriyaj balatası
    - keçeler
    - kayışlar
    - kumanda telleri
    - zincir
    - ve kullanımdan dolayı aşınan parçalar.
    firma kendisi de belirttiği gibi malın tamamını garanti kapsamında tutmak zorundadır.. Burada dikkat edilmesi gereken husus,yukarıda garanti dışı bırakılan parçaların kullanımla birlikte eskime özelliğine sahip olmasıdır,ancak bunlarda dahi,kullanımdan değil de üretimden veya montajdan kaynaklanan bir hata varsa (misal fren balataları başka modele ait ve yanlışlıkla takılmışsa ve bu sebeple hızla bitmişse) garanti dışı diye belirtmesine rağmen firma değiştirmek zorundadır.. Zira burada kullanımdan kaynaklanan bir husus söz konusu değildir.
    MALIN BÜTÜN PARÇALARI DAHİL OLMAK ÜZERE TAMAMI FİRMA GARANTİSİ ALTINDADIR!

Amortisör olayı biraz farklı,Mercedes ve BMW bile araçlarını dünya ülkelerine full garantili satarken Türkiyede kötü yol şartlarını bildikleri için garanti dışı tutmaktadır. Saygılar.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    viceroy arkadaşım verdigin bilgiler için tşk ederim
    amortisör olayına gelince galiba degiştirecekler
    servisimle birlikte yeniden isteyecez amortisörü

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler