Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    Bu grenaji bulabilecegimiz bir yer varmi netten baktim ama bulamadim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı mad_blue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu grenaji bulabilecegimiz bir yer varmi netten baktim ama bulamadim
    Olsa olsa Ebayda vardır. Orda da 70€ dan fazla olacağından gümrüğe takılır. Yani varlık içinde yokluk çekmeye devam edeceğiz. Ben kıytırık mono kapak baktım. 120€ lardan bahsediyorlar. Bu grenaj en az 250€ dur.

cihanyunus01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı ramazanlar diliyorum. Ben FZ6 fazer almak istiyorum. kM si 20 binlerde, performans egzozlu, kazasız-boyasız, hor kullanılmamış-servis bakımlı, topcaseli.98 beygir 2005 ve üzeri, fiyatı abartılı olmayan eşe dosta gelir bir makina arıyorum. Denizlide ikamet ediyorum. Uzak bir şehre bakmaya gidemem ama; motosikletine güvenen türkiyenin neresinde olursa olsun gelsin ben denizlideki ustama baktırayım, parasını alsın gitsin.Forumda gördüğüm kadarıyla grup gezen arkadaşlar var. Dediğim özelliklere sahip fazerını satacak bir arkadaş varsa grupta denizliyi de rut içine alırlarsa hem gezmiş hem motosikletini satmış olur.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı cihanyunus01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı ramazanlar diliyorum. Ben FZ6 fazer almak istiyorum. kM si 20 binlerde, performans egzozlu, kazasız-boyasız, hor kullanılmamış-servis bakımlı, topcaseli.98 beygir 2005 ve üzeri, fiyatı abartılı olmayan eşe dosta gelir bir makina arıyorum. Denizlide ikamet ediyorum. Uzak bir şehre bakmaya gidemem ama; motosikletine güvenen türkiyenin neresinde olursa olsun gelsin ben denizlideki ustama baktırayım, parasını alsın gitsin.Forumda gördüğüm kadarıyla grup gezen arkadaşlar var. Dediğim özelliklere sahip fazerını satacak bir arkadaş varsa grupta denizliyi de rut içine alırlarsa hem gezmiş hem motosikletini satmış olur.
    hem dediğin özellikte olacak hem ucuz olacak, bi de motoruna güvenip yanına getirecek...vala kusura bakma da biraz yüksekten uçuyosun...bahsettiğin motoru zaten her halükarda adam yattığı yerde satar..neden bi de senin yanına gelsin ki? mal alıyosan senin peşinden koşturman lazım...

ben turumu ctesi günü denizliden geçerek ankara da bitircem ama satacak olsam haber vermeye bile üşenirim açıkçası...
    cihan54 bunu beğendi.

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Cihan kardeşim. Seceresi belli motorlara bakmanı tavsiye ederim. Mümkünse tanıdık vasıtasıyla bulmaya çalış. Malum pahalı aletler. Sahibinden de temizleri 14000TL civarı.
    Ayrıca sezonun ortasında kimse motorunu satmak istemez. İnsanlar güneye giderken Denizli'den geçmezler. O yüzden bu mototra sahip olmak için şehirlerarası yolculuk yapmayı göze alman lazım.

Bu makinanın kilometresi kafanı çok karıştırmasın. Temizini bulmaya bak. Zira bunlar asfalt makinasi. 20.000km motor bulamazsin. Kullanıcı iyi kullanıp bakmışsa, aynı şekilde sen de iyi kullanırsan 200.000km görmen mümkün. Aksesuar sonraki aşama.

Erro dikkat ettiysen ben orada bir fiyat belirtmedim. Bazı arkadaşlar 14-15 bin gibi fiyatlar yazıyo. Olmayacak rakamlar. Uzak yerdeyse ve satacaksa gelsin dedim. Yakın yerdeyse ben gidicem tabiki. Ayrıca gelecek arkadaşın geliş gidiş masrafını karşılarım. Denizlide bir gün misafir ederim en iyi şekilde. Sizde biliyosunuz bazı şehirlerde iyi motorlar var ama alıcı gidemiyo. Gitsede gittiği yerde gösterecek kimse yok motosikleti. Bu bir tekliftir. Bazen acil paraya çevirmen gereken durumlar da olur. Ben 2009 XJ 6 diversionumu da böyle sattım. Düğün yapacaktım. Hemen satmam gerekiyodu. Denizli, izmir muğla arasında biyer olduğu için söyledim ayrıca. Belki son kez sahile gidip gezip dönüşte satacak evine gidecek adam

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:01 ----------

Fabriso denizlide 2 fazer baktım motordan soğudum. Kötü olduğunu anlamak için ustaya bile gerek yoktu. Çok acelesi yok.Forumda siz gibi gerçekten değerli arkadaşlar var. Takip ediyorum sürekli. yüzde doksan aradığım motosikleti dışarıdan bulacağım. kmsini de 20 binlerde dedim. Temiz olur 30 binde olur. Cevabın için teşekkür ederim.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Erro dikkat ettiysen ben orada bir fiyat belirtmedim. Bazı arkadaşlar 14-15 bin gibi fiyatlar yazıyo. Olmayacak rakamlar. Uzak yerdeyse ve satacaksa gelsin dedim. Yakın yerdeyse ben gidicem tabiki. Ayrıca gelecek arkadaşın geliş gidiş masrafını karşılarım. Denizlide bir gün misafir ederim en iyi şekilde. Sizde biliyosunuz bazı şehirlerde iyi motorlar var ama alıcı gidemiyo. Gitsede gittiği yerde gösterecek kimse yok motosikleti. Bu bir tekliftir. Bazen acil paraya çevirmen gereken durumlar da olur. Ben 2009 XJ 6 diversionumu da böyle sattım. Düğün yapacaktım. Hemen satmam gerekiyodu. Denizli, izmir muğla arasında biyer olduğu için söyledim ayrıca. Belki son kez sahile gidip gezip dönüşte satacak evine gidecek adam
    valla ben de yazsam 15 bin üzeri yazarm abs, ekstraları vs davasına...inşallah o şekilde bi motor denk gelir ama şans işi işte...allah gönlüne göre verir umarım...

İnşallah Erro. Sezon ortası olması da 1-2 bin tl oynatıyo ister istemez. Teşekkürler iyi dileğiniz için.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    20 bin km'yi gördüm, kafamda bazı ibareler oluştu.. Fazer'ı 20 bin km'lerde bulman zor. Olanların yarısından çoğu km düşürülmüştür, geri kalanlar ise yatmıştır. Her halükarda ikisi de alınmaz. Ayrıca, Fazer'ı olan adam km yapmadan durmaz kanımca. O yüzden ilk olarak km'ye hiç mi hiç takılma. 30 binde olan temiz makineleri bulursan öp ve başının üstüne koy Şansına artık bir yerlerden bir makine düşerse hayırlı olsun diyelim, ama zor. Sana bir tavsiye; Aralık ayını bekle. Hem ilanlarda patlama olur, hem de fiyatlarda ciddi düşüşler olur

Adaşım teşekkürler verdiğin bilgiler için. Nasip kısmet, beklemek gerekiyosa da bekleyeceğiz artık. Ben bişey sorucam. Tramer sorgudan anlaşılmaz mı km düşürülüp düşürülmediği.
    Motorum 2 teker, gidişi çok şeker

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Km'nin düşürüldüğünü anlamak çok zor. Eğer yeni modellerden olursa, periyodik bakımlar arası km farkına bakılarak kuşkulanılabilir. Ama bir yerden sonra yetkili servis kayıtları bulunmadığı ve olsa bile periyodik bakımları arası aman aralığı artacağından dolayı anlamak çok zor. Bazen bilindik motor olabiliyor, mesela biri çıkıp bu benim eski motorum, 35 binde satmıştım, şimdi 25 bin görünüyo diyebiliyor. Anca o şekilde anlaşılabiliyor

Motosikleti
    2007 FZ6 NAKED
    benim motorum 2007 model 31 binde satmayı düşünüyorum naked modeli siyah,13750 istiyorum ama gösterge ışığı yanmadığında 13200 gibi vermeyi düşünüyorum ilgilenen olursa mesaj atabilir bana.

motorumun hiç bir mekanik eksiği yok tekerleri iyi durumda, dişli ve seti değiştirildi,egzozu(tiger)aküsü yeni....tek problemi gösterge panelinin ışığı yanmıyor ne olduysa anlayamadım tek meselem bu......

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    Dostum ben alali iki hafta oldu 2500 km yaptim 20000 km deki motora guvenme bence bunlarda r6 motoru var korkma km de ve alabiliyorsan absli al ben 3 ay arastirdim 20.000 de bulamadim bircok il gezdim 19.000 de buldum ama motor hasat bitmis halde motoru seven insandan al km dusuk diye acimadan basiyorlar ben tavsiye etmem ne kadar motor almakta gecikirsen o kadar gecmis gunlerine uzulursun
    Bu arada yegen denizlide okuyor simdi tatilde okullar acilinca bende ziyaretine gidecegim bi uzariz yolda farki hissetmen gerek

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:38 ----------

Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olsa olsa Ebayda vardır. Orda da 70€ dan fazla olacağından gümrüğe takılır. Yani varlık içinde yokluk çekmeye devam edeceğiz. Ben kıytırık mono kapak baktım. 120€ lardan bahsediyorlar. Bu grenaj en az 250€ dur.
    Eyvallah dostum yurt disindaki ese dosta deyip aldiracaz mecbus once bi bulmak lazim satis sitesini sonrasi kolay daha cok is var kask calindi top case lazim bu arada kocaelide korfez motorda givi 46 lt topcase 300 tl bunlarin cakmasi varmi fiyati duyunca sasirdim cok uygun geldi ve tum baglanti aparatlariyla beraber cakmadir diye uzak durdum
    Ağaç ne kadar yüksek olursa olsun, yaprakları yine de yere dökülür.

mad bule tavsiyen için teşekkürler kardeşim. Yolun düşerse beklerim haberleşelim

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    Kocaeline gelen yokmu yahu cay yemek soylemek isterim misafir etmekisterim sahillerimiz cafeteryalarimiz guzeldir
    Her ile gidiyorsunuz izmiti garip birakmayin

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:46 ----------

mad bule tavsiyen için teşekkürler kardeşim. Yolun düşerse beklerim haberleşelim
    Gelince haberin olur dostum bende izmite beklerim acele et sezon kapanacak
    Ağaç ne kadar yüksek olursa olsun, yaprakları yine de yere dökülür.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı mad_blue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kocaeline gelen yokmu yahu cay yemek soylemek isterim misafir etmekisterim sahillerimiz cafeteryalarimiz guzeldir
    Her ile gidiyorsunuz izmiti garip birakmayin

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:46 ----------

Gelince haberin olur dostum bende izmite beklerim acele et sezon kapanacak
    Ben izmite sık sık geliyorum. Kah tek başıma kah bikaç motor..
    "CaRPe DieM"

Esdykt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daha küçük abisi. Büyüyecek :-)
    Esselamun aleykum arkadaşlar geceniz hayrolsun inşaallah. Ben Esat, yaşım 30 manisa sarıgöl de oturuyorum. Siteyi yıllardır takip ediyorum yani fazer topic ini. Artık bende biraz sizlerle haşır neşir olayım dedim. Kaynaşalım muhabbet bağları kuralım. Yer varmı aranızda bana da. Hayırlı ramazanlar cümleten.
    Saygı istiyorsan, önce saygı göstereceksin...

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ne demek yer var mı.. kapımızdan önce gönlümüz herkese açık.. Hayırlı sahurlar olsun..

Askerliğin acemilik zamanlarını Manisa'da geçirdim, çok şirin bir şehir merkezi var. Hap kadar ve tertemiz Spil dağı'nın güzelliği de cabası
    Esdykt bunu beğendi.

Herkese hayırlı sahurlar arkadaşlar. Allah oruçlarımızı kabul eylesin.

Esdykt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daha küçük abisi. Büyüyecek :-)
    Teşekkür ederim cihan kardeşim. Genelde son yılları bilmiyorum ama, eskiden kırkağaçta acemilik yapan askerler pek memnun değiller di manisa dan. Benim ilçe zurnanın son deliği. Manisanın son ilçesi. Denizli 70 km, manisa 140 :-)merkeze gitmeyeli belki 7-8 yıl oldu. Işim düşmüyor hiç. Eğer nasip kısmetse kasım gibi düşünüyorum bende bir fazer. Sağ olun sizlerinde yorumlarını gün be gün takip ediyorum, takip eden herkese çok faydanız dokunuyor. Zaten 3-4 kişisiniz aktif paylasimda bulunan ve bilgi veren sağ olun var olun.. Hayırlı sahurlar cümleten.
    Saygı istiyorsan, önce saygı göstereceksin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler