Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    isimbulamadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600F
    Alıntı ÖMER FARUK İ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok yerinde bir çalışma olmuş. Yanlış mı anladım bilmiyorum ama sanırım bu verilerden motosikletin kaza geçmişini de öğrenebiliriz?
    evet öğrenebiliyoruz. d61 de eğer 30 görüyorsanız motosikletin devrildiği anlamına geliyor. Fakat bu kodu göstergeden silme şansı olup olmadığını bilmiyorum. Sadece d62 de ki sayacı sıfırlama şansı olabilir diye düşündüm. Kendi motorumda d61= 30 d62= 1 yazıyor. Yani 1 kere motosiklet devrilmiş. Silmeye çalışmadım satarken adam bakmak ister ne varsa onu görsün diye. Sanırım sadece d62 değeri sıfırlanıyor. Yani kaç kere devrildiğini gösteren kod.

Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaramaz mı çok güzel bi çalışma, eline sağlık.. Birçoğumuzun işine illaki yarayacak bilgiler...

Ömer Faruk, eğer geçmiş hata kodları silinmediyse (d62 ) ne arızası olmuş, yatmış mı yatmamış mı vs. herşeyi görüyorsun. Eğer sildilerse, yalnızca sildikten sonra verdiği ve o anda olan arızaları gösterir.
    Teşekkür ederim. Baya emek verdim bulmak için. Yararım dokunursa birilerine o yeter bana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nolann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F K7
    Buda bizim leovince Sabit ve düşük devirde gaz açtım mesafe kısa. Devir yükselmediğinden sabit bir uğultu var bu videoda fakat 6-7 devirden sonra... https://www.facebook.com/photo.php?v=10200892579948552&l=392763635145896427 Buda Yan grenajlarımız

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Biraz karışmış galiba.. Eğer face linki çalışıyorsa eve gittiğimde hemen bakıyorum

Bu arada alt grenaj üzerinde mi geldi.. Gel anlaşalım senden alayım o alt grenajı ben

Motosikleti
    Suzuki GSX 600F K7
    Bu Egzoz sesimiz https://www.facebook.com/photo.php?v=10200892579948552&set=vb.1586558446&ty pe=2&theater

Evet, egzozda grenajda üstündeydi.. Hazıra konduk

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Satmıyo musun sen şimdi yan grenajı bana..

Motosikleti
    Suzuki GSX 600F K7
    O fazerin canından bir parça ) Başkasına yar olmaz o grenajdan sordum

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    alt grenaj hiç hoş durmamış. Çıkar onu sen. Ayrıca fazla yer kaplar evde. Sen gönder onu bana. Ben bir yer bulurum ona

Motosikleti
    Suzuki GSX 600F K7

Hangisi iyidir? Yabancı abiler motora cila atıyor hep yanıltmasın Burda karşılaştırdığımız mavi grenaj mı yoksa siyah mı?

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı Nolann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O fazerin canından bir parça ) Başkasına yar olmaz o grenajdan sordum
    O zaman mundar etme de bi zahmet maviye boyayıver şunu Maşallah Allah nazardan saklasın..

Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alt grenaj hiç hoş durmamış. Çıkar onu sen. Ayrıca fazla yer kaplar evde. Sen gönder onu bana. Ben bir yer bulurum ona
    Rekabeti kızıştırma önce ben gördüm

Şaka bir yana, bir kalıp dökümcüsü şu Fazer alt grenajının kalıbını yapsa peynir ekmek gibi satacaklar da farkında değiller...
    "CaRPe DieM"

ÖMER FARUK İ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Retired Rider
    Arkadaşlar çok samimi bir arkadaşımın babası bu sabah Mersin Erdemli'de arkadaşımın xj6 diversion model motoruyla kaza yaptı. Allah'a şükür kendisi birkaç kırıkla kazayı
    atlattı. Motoru güvenebileceğimiz bir ustaya yaptırmak istiyoruz. Özellikle Mersin çevresi başta olmak üzere bildiğiniz bir usta varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Eğer çok çok iyi bir usta varsa biraz uzaktan da oalbilir. Şimdiden teşekkür ederim.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Derken Mavili resmi de eklemişsin aynı anda göndermişiz

---------------------------------------------------------------

Geçmiş olsun

Motosikleti
    Suzuki GSX 600F K7
    Bak cihan abi yukarda mavi grenajlı fazer var.. Siyah şasi olduğu için bence siyah grenaj cuk oturuyor herkes maviye boyat diyor ama 2 fotoğraf koydum 2 sinede bakın kararınızı veriniz )

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Bak cihan abi yukarda mavi grenajlı fazer var.. Siyah şasi olduğu için bence siyah grenaj cuk oturuyor herkes maviye boyat diyor ama 2 fotoğraf koydum 2 sinede bakın kararınızı veriniz )
    Mat siyah bırakacaksan o alt grenajın ne esprisi kaldı? O Bölge zaten siyah Neyse tercih senin tabi, zevk meselesi, sonuçta senin motorun
    "CaRPe DieM"

ÖMER FARUK İ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Retired Rider
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Derken Mavili resmi de eklemişsin aynı anda göndermişiz

---------------------------------------------------------------

Geçmiş olsun
    Çok teşekkür ederim Cihan kardeş. Arkadaşım çok iyi bir sürücüdür. Liseden beri beraber çok yol yaptık. İlk büyük motorunu da yine ben almıştım 2005 fazer. Bunu da ben
    almıştım benim üzerime hatta motor. Maalesef böyle bir durum geldi başımıza inşallah en kısa en kolay yoldan hallederiz.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı ÖMER FARUK İ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim Cihan kardeş. Arkadaşım çok iyi bir sürücüdür. Liseden beri beraber çok yol yaptık. İlk büyük motorunu da yine ben almıştım 2005 fazer. Bunu da ben
    almıştım benim üzerime hatta motor. Maalesef böyle bir durum geldi başımıza inşallah en kısa en kolay yoldan hallederiz.
    Yakınlarda olsak elimden geleni yapmaya hazırım. Ama böyle uzun uzak olunca dua etmekten başka şansımız olmuyor malesef... Umarım hem maddi hem manevi olarak herşey bir an önce yoluna girer. Allah acil şifalar versin benim tekerdaşıma.. Selam olsun bizden ona
    ÖMER FARUK İ bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Suzuki GSX 600F K7
    oda doğru abi zaten siyah şasiyiz.. Ben boyayım bunu en kısa zamanda

Kaza yapan abimize geçmiş olsun.. Umarım en kısa zamanda hersey yoluna girer
    cihan54 ve ÖMER FARUK İ bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ben boyayım bunu en kısa zamanda
    Sonucu bekliyoruz
    "CaRPe DieM"

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Siyah grenaj, biraz uzaktan bakıldığında anlaşılmıyor. Sanki motor aksamının devamı gibi duruyor. Ama mavi olanı gerçekten ben grenajım diyor. Bence de boyatmalısın.

Bu aralar şu mono kapak olayına fena sarmış durumdayım. Tanıdığım epoksi işi yapan biri var. Müsait bir zamanda yanına uğrayıp yaptıracağım. Grenaj işi zor ama kapak yapılırsa hepimiz faydalanabiliriz.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    tam grenajı mavıye boyat yazacaktım foto koymussun.grenaj candır mavı cok hos olmus bence.

isimbulamadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600F
    Bence mavi grenaj daha hoş durmuş. Motoru daha kaslı göstermiş mavi renk. Şase ve motor bloğu siyah olunca, siyah grenaj pek belli olmuyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler