Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ugur.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 CBR 250 TRICOLOR XJ6N
    Gezi yok mu gezi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı bogusbill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler benim vites pedalı bastığım/çektiğim yerde kalıyor. her vites değişiminde geri ayağımla düzeltip tekrar çekmem gerekiyor. dururken falan 1'e geçmiyor boşa düşüyor bu sebepten dolayı, sinir bozucu biraz. teli falan mı bozuldu acep daha önce bu sorunu yaşayan var mı?
    vites dişlileri denk gelmıyordur. Azcık motoru ileri geri yapın depriyajı sıkın çakın vitese qeçer

Motosikleti
    Tvs Apache rtr150
    merhaba arkadaşlar,
    daha önceden cb125e konusunda, cb125e motor almayı düşündüğümü belirtmiştim ancak özel nedenlerden ötürü motor işi bir süre askıya alındı. Önümüzdeki 7ay içerisinde inş. cbr250r almayı düşünüyorum. Şuan ki liste fiyatı 12,400 olarak gözüküyor. Yılbaşında indirime girme durumları vs. olur mu? Başlangıç motoru olarak düşünüyorum. Uzun bir süre kullanıcam...

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hamsi61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar,
    daha önceden cb125e konusunda, cb125e motor almayı düşündüğümü belirtmiştim ancak özel nedenlerden ötürü motor işi bir süre askıya alındı. Önümüzdeki 7ay içerisinde inş. cbr250r almayı düşünüyorum. Şuan ki liste fiyatı 12,400 olarak gözüküyor. Yılbaşında indirime girme durumları vs. olur mu? Başlangıç motoru olarak düşünüyorum. Uzun bir süre kullanıcam...
    İndirimden ziyade gecmis yillara bakarsak mayis ve haziranda gelen bi kac zamla sezonu 13bin tl civari kapatir gibi geliyor bana.
    fearlesboyy bunu beğendi.
    Yavuz Sultan Selim Han

Motosikleti
    Tvs Apache rtr150
    Alıntı forza46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İndirimden ziyade gecmis yillara bakarsak mayis ve haziranda gelen bi kac zamla sezonu 13bin tl civari kapatir gibi geliyor bana.
    yapma be hocam. 12,400 zaten yüksek, 13binde vermek çok koyar insana.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    ben olsam az daha borca girer gider mt07 alırım cbr abarttı işi.

Motosikleti
    Tvs Apache rtr150
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben olsam az daha borca girer gider mt07 alırım cbr abarttı işi.
    700cc çok abartı olur benim için. 250lik ile başlamayı düşünüyorum. Duruma göre 2.el cbr250 bakmak mecburiyetinde kalıcam gibi :(

bogusbill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vites dişlileri denk gelmıyordur. Azcık motoru ileri geri yapın depriyajı sıkın çakın vitese qeçer
    Debriyaji sıkıp ileri geriyi sık yapiyorum bu aralar ama hala duzelmis degil. Bir sefer degil bir de her vites degisiminde yapiyor.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    bence bu motor için 12400 üst sınır olmalı 13 bın 250cc motora verılmez hangi marka olursa olsun. bugun gıttım mt07 yerınde ınceledım.resmen bıttım motora 17900 tl fıyatı ...bugun hondada cbf500 acılıyordu arkadaslara yardım ettım emın olun 19500 fıyatı hak edecek motor degıl yanı 13000+ palak vs eklenınce 13600 gıbı rakama 250 cc alacagıma 17900 yamaha almayı tercıh ederım..kuyruk yapısı r6 ile aynı kısa şase çift silindir.tork canavarı
    agrasiwe ve xismailaydin bunu beğendiler.

Motosikleti
    Tvs Apache rtr150
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence bu motor için 12400 üst sınır olmalı 13 bın 250cc motora verılmez hangi marka olursa olsun. bugun gıttım mt07 yerınde ınceledım.resmen bıttım motora 17900 tl fıyatı ...bugun hondada cbf500 acılıyordu arkadaslara yardım ettım emın olun 19500 fıyatı hak edecek motor degıl yanı 13000+ palak vs eklenınce 13600 gıbı rakama 250 cc alacagıma 17900 yamaha almayı tercıh ederım..kuyruk yapısı r6 ile aynı kısa şase çift silindir.tork canavarı
    iyi güzel diyorsunda, bana çok fazla gelir 700cc, kendime güvenene kadar 250cc ile takılayım diye düşünüyorum. 18bin lirada fazlasıyla aşıyor bütçemi, az para değil arta kalan 5bin lira benim için.

OokareenoO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125r, ninja 300
    Alıntı ootay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne renk aldin?
    Seçme şansımız yoktu , eğer olsaydı kırmızı seçerdim ama beyaz aldık .

ootay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arayışta
    Alıntı OokareenoO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seçme şansımız yoktu , eğer olsaydı kırmızı seçerdim ama beyaz aldık .
    Bence en guzel rengi almissin komple beyaz motoru daha cok gosteriyor benim ki tricolour ama gonlum senin beyazindaydi tekrardan hayirli ugurlu olsun.

OokareenoO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125r, ninja 300
    Alıntı ootay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence en guzel rengi almissin komple beyaz motoru daha cok gosteriyor benim ki tricolour ama gonlum senin beyazindaydi tekrardan hayirli ugurlu olsun.
    Teşekkür ederim . Komple beyaz derken? Kaç farklı rengi var bilmiyorum yanlış ifade etmiş olabilirim . Üzerinde mavi kırmızı desenleri olan.! Tamamen beyaz modelini hiç görmedim

ootay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arayışta
    Alıntı OokareenoO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim . Komple beyaz derken? Kaç farklı rengi var bilmiyorum yanlış ifade etmiş olabilirim . Üzerinde mavi kırmızı desenleri olan.! Tamamen beyaz modelini hiç görmedim
    Soyleki benim motorum 3renk olarak geciyor grenaj beyaz depo ve farin orada ki yanaklar (buranim adini unuttum) lacivert camurluk kirmizi (lego gibi yani) senin depoda beyaz farin orasida cok şık senin ki.
    OokareenoO bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbr250r
    İlk sayfadaki fiyati guncelleyin gordukce aglayasim geliyo. 8.000 nerdeee 12.000 nerde :((((
    viper17 bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    iyi güzel diyorsunda, bana çok fazla gelir 700cc, kendime güvenene kadar 250cc ile takılayım diye düşünüyorum. 18bin lirada fazlasıyla aşıyor bütçemi, az para değil arta kalan 5bin lira benim için.
    hocam bu lafımı bu motoru sıfır alıp 13000 peşin sayıp 4-5 ay bindikten sonrada aynı yorumu düşünmeniz dileğiyle yazıyorum...çünkü belli zaman sonra kesmiyor ve cc yükseltmek isteyeceksiniz.ama sizin hiç tecrubeniz yoksa motor konusunda tabıkı sız haklısınız ama az tecrubesi olan için bence geçiş motoru olarak kullanılmaz ama kaldıkı 500 cc yada 600 cc ile başlayan pek çok insan tanıyorum .

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:48 ----------

forum ölmüş canlandıralım...

şeytan ayrıntıda gizli motorum arkamda saklanıyor : ))

Pasali1921 bunu beğendi.

caner abi al bi beyaz senin motoru böyle yapalım
    agrasiwe bunu beğendi.

ugurcan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX-R 600
    Merhaba arkadaşlar,

Bu yıl Esengül'den motorum için almış olduğum, ancak taktırmaya fırsat bulamadığım DEBRİYAJ KAPAĞI var elimde. SIFIR ve faturalı... İhtiyacı olan arkadaşlara aldığım fiyattan daha ucuza satıyorum (amaç: elimden çıksın, eşim kızıyor "evi tamirhane yaptın!" diyor .
    DEBRİYAJ KAPAĞI
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...0512575/detay/

İlgilenen arkadaşlar mesaj veya telefon yoluyla ulaşabilirler... herkese bol keyifli sürüşler...

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Pasali1921 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

caner abi al bi beyaz senin motoru böyle yapalım
    http://indianautosblog.com/wp-conten...s-1024x682.jpg
    olmaz olm beyaz oyuncak gibi, siyah karizma, albenisi, hatları, girintileri, çıkıntıları, çamurlu hali bile başkaa :D :D
    Pasali1921 ve fearlesboyy bunu beğendiler.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    beyler cbr 250 nin orijinal zinciri did mi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler