Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    bide sormadan edemicem, yağmurlu havalarda sırt çantamın arka kısmı bildiğin sırt çamur oluyor, bide artçı koltuğu da çamur oluyor, giderken böyle bişey nasıl oluyo anlamadım, bide nasıl oraya kadar amur çıkıyor, işin ilginç tarafı sırt cantamın en arkada kısmındaki bölmenin üzeri genelde camur oluyor onun bir üstü olmuyor, hayret ya. varmı başına gelen.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bide sormadan edemicem, yağmurlu havalarda sırt çantamın arka kısmı bildiğin sırt çamur oluyor, bide artçı koltuğu da çamur oluyor, giderken böyle bişey nasıl oluyo anlamadım, bide nasıl oraya kadar amur çıkıyor, işin ilginç tarafı sırt cantamın en arkada kısmındaki bölmenin üzeri genelde camur oluyor onun bir üstü olmuyor, hayret ya. varmı başına gelen.
    lastiklerin sebep olduğu dairesel hareket sayesinde atılan çamur, su vs.. sizin arkanızda oluşan hava boşluğu sayesinde dairesel hareketini tamamlayarak sırt kısmınıza çarpar, bunda aerodinamik ile oluşan rüzgarın etkisi de vardır, yağmur ve çamur zerreleri geriye doğru gitmek isteseler dahi onlara duvar olan hatta tersi yönde hareketine sebep olan bir dirençle karşılaşır. Hatchback arabaların arkasında oluşan hava boşluğu fazla olduğundan ötürü o tarz arabaların arkası çamur olmaya daha müsaittir ve dikkatinizi çektiyse çoğu sedan araçlarda arka silecek olmaz ama hatchback araçlarda arka silecek mevcuttur.
    agrasiwe ve nemesis-83 bunu beğendiler.

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    oluyor bendede

rummenigge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt-07
    Alıntı cem_34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç bir motorsiklet bayii mtv sini ödemez sattığı motorun.. bilgin olsun
    yanlış bilgi.

"Anahtar teslim" aldığın her aracın vergilerini ödemek zorundadır.Ödemeyen bayiiler ya fiyat pazarlığında vergiler hariç olarak anlaşmıştır ya da mtv'yi bilerek yatırmamıştır.Ararsan benim mtv yatmamış diye,yatırırlar.

egemen5454 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX636R Special Edt.
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aldıgın link varmı ...bende bayagı resım cektım degiştirirken ama faceye atıcam 250r sayfasına isterseniz faceden ekleyin ordan atabilirim yarın..bizim arkadaş kafayı söktü takmak için malum amerıkan parkta takıcam
    Indirdim bir dosya internetten anlatimi var cok uzun ismis bune ya butun grenajlari söküyoruz. Uğraşamam onla bir cam için o yüzden satacağım camı

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:24 ----------

Benim ense köküne kadar oluyor bende bir çözemedim çamurluk var haaala nasıl atıyor ilginç
    fearlesboyy ve agrasiwe bunu beğendiler.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı egemen5454 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Indirdim bir dosya internetten anlatimi var cok uzun ismis bune ya butun grenajlari söküyoruz. Uğraşamam onla bir cam için o yüzden satacağım camı

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:24 ----------

Benim ense köküne kadar oluyor bende bir çözemedim çamurluk var haaala nasıl atıyor ilginç
    aynen tün kafayı sçküyorsunuz : )) ürünü nerden aldınız link varmı yada kaca verceksiniz resim yada lınk atabılırsenız sevınırım

filatron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    egemen5454 ben size özel mesaj atmıştım bilgi vermek maksatıyla geri dönüş yapmadınız anlatabilirim biraz zor sökmesi takması ama malesef. durum bu

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Sevgili CBR ailesi ; 8000 Bakımını itina ile yaptım. Hava Filtresinin durumu.
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen tün kafayı sçküyorsunuz : )) ürünü nerden aldınız link varmı yada kaca verceksiniz resim yada lınk atabılırsenız sevınırım
    Bu aralar bilgisayar yok kurcalayamıyorum telefon ekranından :D 80 liraya vereceğim. Filatron arkadaşın camının aynısı. O resime bakabilirsin dostum

rgnkr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bizim motorların arka frenleri cidden çok mu zayıf yoksa bana mı öyle geliyor. Freni dururken %70 ön %30 arka olarak kullanıyorum. Ama amacım sadece yavaşlamak olduğunda arka frene basıyorum ve sanki orada fren yokmuş gibi.

Sizde durum nedir?

Bir de bu motorlarda çelik fren hortumu muhabbetini deneyen var mı? Nasıl bir katkısı oldu, gereksiz midir?

Motosikleti
    Alıntı filatron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egemen5454 ben size özel mesaj atmıştım bilgi vermek maksatıyla geri dönüş yapmadınız anlatabilirim biraz zor sökmesi takması ama malesef. durum bu

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...93566859_n.jpg
    Telefondan girdiğim için fark etmedim dostum kusura bakma. Bir cam için değmez yaza satacağım gibi duruyor xj 6 diversion f düşünüyorum. Kabloların farı falanda söküyoruz ne maharetli işmiş ya

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    cok uygun fiyatli motor kacirmayin
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2098444/detay/

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl bir egzos bağlamaktır o

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    fiyati sonmus.kacirmayin nan )

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    ARKDAŞLAR HONDA CBR 250 KULLANIM KİTAPCIGINA GÖRE BAKIM ARALIKLARI 1000 VE 12 000 OLARAK GİDİYOR

FAKAT 1000 4000 8000 12000 GİBİ GİBİ DÖRT BİNDE BİR BAKIMA GİRMEDİĞİ TAKDİRDE MOTORUN GARANTİ KAPSAMI DIŞNDA KALACAĞINI SÖYLEDİ BANA Y Ü K S E L İ Ş İZMİR BAYİİ

SİZ NE YAPTINIZ

YADA NE YAPMALI BU DURUMDA ?

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Alıntı deep_far adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKDAŞLAR HONDA CBR 250 KULLANIM KİTAPCIGINA GÖRE BAKIM ARALIKLARI 1000 VE 12 000 OLARAK GİDİYOR

FAKAT 1000 4000 8000 12000 GİBİ GİBİ DÖRT BİNDE BİR BAKIMA GİRMEDİĞİ TAKDİRDE MOTORUN GARANTİ KAPSAMI DIŞNDA KALACAĞINI SÖYLEDİ BANA Y Ü K S E L İ Ş İZMİR BAYİİ

SİZ NE YAPTINIZ

Motorun kesinlikle garanti kapsamı dışında kalmaz onu bil. ama 4000'de bir ya gideceksin servise yada kendin bakımını yapacaksın zaten

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Bugün kaporamı verdim cbr250 icin. Cmt direksiyon sinavinda bir aksilik olmazsa haftaya ehliyeti alir almaz makinayı gidip teslim alıcam
    agrasiwe ve samet10 bunu beğendiler.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Siyah&Beyaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün kaporamı verdim cbr250 icin. Cmt direksiyon sinavinda bir aksilik olmazsa haftaya ehliyeti alir almaz makinayı gidip teslim alıcam
    hAdi hayırlı olsun şimdiden kardeşim kazasız belasız binersin insllah
    Siyah&Beyaz bunu beğendi.

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    hAdi hayırlı olsun şimdiden kardeşim kazasız belasız binersin insllah
    Insallah. Cok tesekkurler.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı deep_far adlı üyeden alıntı Mesajı göster

SİZ NE YAPTINIZ

Yükselişe inanma
    Göksel veya mustafadan başka kimseye ellettirme motoru

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler