Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayhan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250 r
    bu hız konusunda şunu söyleyim 150 160 170 yapar bu aletler ama bu süratlerde uzun süre kalmayın son sınırını kadar dayanıyor uzun süre böyle kullanınca yağlamada sıkıntı yaşanabilir 120 130 140 gibi hızlar iyi
    çok hız istiyorsan 600f 600rr 1000rr s1000rr gibi şeytan icadı makinalara binmenizi tavsiye ederim

bu arada ankara olan varsa yarın gezi var çok katılımlı herkesi bekleriz.
    buberk bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Bir tek İstanbul kıçının üzerinde oturuyor zaten :/ İçi geçmiş milletin :D

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    6 Ekim Pazar 2013 şile gezimiz
    http://www.youtube.com/watch?v=HSvoO...&feature=share
    ___
    27 Ekim pazar 2013 Kemerburgaz Offroad yarışlarına gidişimiz.
    http://www.youtube.com/watch?v=qJsO4...&feature=share
    ___
    Buda orj video rüzgar haşırtısı çok olmuş maalesef.
    http://www.youtube.com/watch?v=jLoXB...&feature=share

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı ormankebabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir tek İstanbul kıçının üzerinde oturuyor zaten :/ İçi geçmiş milletin :D
    Buraya yazmaktan artık vazgeçtik katılım olmuyor. Yoksa her hafta bi yerlere gidiliyor. geçen pazar kumbağ uçmak dere arası süper bi yol açıldı 7 motor gittik virajlar ve asfalt kalitesi süperdi;) yarın gene gideceğim

Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6 Ekim Pazar 2013 şile gezimiz
    http://www.youtube.com/watch?v=HSvoO...&feature=share
    ___
    27 Ekim pazar 2013 Kemerburgaz Offroad yarışlarına gidişimiz.
    http://www.youtube.com/watch?v=qJsO4...&feature=share
    ___
    Buda orj video rüzgar haşırtısı çok olmuş maalesef.
    http://www.youtube.com/watch?v=jLoXB...&feature=share
    Bu geziler forumda duyuruldu mu? İkisini birden kaçırmış olamam

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:31 ----------

Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buraya yazmaktan artık vazgeçtik katılım olmuyor. Yoksa her hafta bi yerlere gidiliyor. geçen pazar kumbağ uçmak dere arası süper bi yol açıldı 7 motor gittik virajlar ve asfalt kalitesi süperdi;) yarın gene gideceğim
    Nerede duyuruyorsunuz mesela, ben tek başıma gezmekten keyif almıyorum. Sürekli gezi kovalıyorum ama şu ana kadar MT ekibi ile çıktığım en uzun yol kortejdi.

Motosikleti
    Bu geziler forumda duyuruldu mu? İkisini birden kaçırmış olamam
    Alican abi Tvs apache forumunda istersen kendini bir tanıt. Biz genelde orada kendi aramızda gezileri düzenliyoruz. Ay sonu da motocross yarışlarına gidebiliriz. Benim sana gezilerden bahsettiğimi ve katılmak istediğini söylersin. Herkes zaten çok sıcak kanlı sevecen insanlar. Hiç bir problem olmaz anlıyacağın. Maksat seni tanımaları. oranın ortamı çok güzel. Cbf cbr inzuma ybr bir çok farklı motor kullanıcısı abilerim ve kardeşlerim de genel olarak tvs apache forumuna takılıyor. Senide aramıza bekleriz

Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Alican abi Tvs apache forumunda istersen kendini bir tanıt. Biz genelde orada kendi aramızda gezileri düzenliyoruz. Ay sonu da motocross yarışlarına gidebiliriz. Benim sana gezilerden bahsettiğimi ve katılmak istediğini söylersin. Herkes zaten çok sıcak kanlı sevecen insanlar. Hiç bir problem olmaz anlıyacağın. Maksat seni tanımaları. oranın ortamı çok güzel. Cbf cbr inzuma ybr bir çok farklı motor kullanıcısı abilerim ve kardeşlerim de genel olarak tvs apache forumuna takılıyor. Senide aramıza bekleriz
    Eyvallah, çok memnun olurum tabii ki... Hemen bir göz atayım ben sayfaya

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:14 ----------

Arkadaşlar ilginizi çekerse şöyle bir şey var:

http://www.motosiklet.net/forum/tani...ml#post3194518

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Sorunu çözdüm, ilginiz için sağolun. Komşudan tork anahtarı buldum.
    Boşuna dememişler ev alma komşu al diye, komşunun güzelliğine bak

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:53 ----------

Bu arada "Kargaburun" arkadaşımızın tavsiye ettiği seti çok beğendiğimden çıktısını alıp karaköye gittim,

bundan verin dedim, proxon gibi bişydi markası ama fiyat aklımdaki bütçeyi bayağa aştığından güzelmiş diyebildim sadece Adam rafa geri koyarken bile aklımda kaldı harbi güzelmiş

Bende bunu aratmiycak ennn fazla 50 liraya bişey ver dedim, tam Türk usulü bi istek

Karburator seti diye bişey verdi yerli, tornavida ucları, torx ucları, alienler falan yok sette ama geri kalanlar hakkaten pek aratmiycak kalitede gibi duruyor

Yarın gündüz gözüyle bi deniycem ama hertürlü o yuvaya sığacak gibi duruyor zaten, olmadı değiştiricez
    ormankebabi ve KeaSH-07 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Evet arkadaşlarım, abilerim. Cbr250 kullanıcısı Alican abi'yide aramıza kattık sonunda Sağ olsun beni kırmayıp spor'unu ihmal etti ve geldi. Kendisine buradan çok teşekkür ediyorum. Bunlarda buluşmadan bir kaç fotoğraf.

_

_

_
    ormankebabi bunu beğendi.

6000 devirde 100km yapıyorsa çok iyi. Çok teşekkür ederim sağ ol.
    inazuma ile kıyaslama yapmak yanlış olur. inazuma hız değil konfor için üretilmiş adeta. çift silindir vs. cbr 6. vites 7000 devirde 117, 8000 devirde 135 yapıyor.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2013 Beyaz CBR250 ile takas olabilir.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2586823/detay/

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Arkadaşlar 2014 model cbr250 ler ne zaman geliyormuş acaba? Renkl seçenekleri nelerdir, fuarı mı beklerler ne dersiniz bilgisi olan var mı?

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2014 model cbr250 ler ne zaman geliyormuş acaba? Renkl seçenekleri nelerdir, fuarı mı beklerler ne dersiniz bilgisi olan var mı?
    Büyük ihtimal 2013 cbr250r için bir son olabilir... Bknz Ninja300, Ninja250r :(

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı motokovic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük ihtimal 2013 cbr250r için bir son olabilir... Bknz Ninja300, Ninja250r :(
    Ninja 250R hala satılmıyor mu?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja 250R hala satılmıyor mu?
    satılıyor ancak hepsi 2012 model... yani 2014 model diye alacağınız cbr250r aslında 2013 model olacak...

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşuna dememişler ev alma komşu al diye, komşunun güzelliğine bak

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:53 ----------

Bu arada "Kargaburun" arkadaşımızın tavsiye ettiği seti çok beğendiğimden çıktısını alıp karaköye gittim,

http://k1311.hizliresim.com/1h/2/u5tg0.jpg

bundan verin dedim, proxon gibi bişydi markası ama fiyat aklımdaki bütçeyi bayağa aştığından güzelmiş diyebildim sadece Adam rafa geri koyarken bile aklımda kaldı harbi güzelmiş

Bende bunu aratmiycak ennn fazla 50 liraya bişey ver dedim, tam Türk usulü bi istek

Karburator seti diye bişey verdi yerli, tornavida ucları, torx ucları, alienler falan yok sette ama geri kalanlar hakkaten pek aratmiycak kalitede gibi duruyor

http://o1311.hizliresim.com/1h/2/u5tng.jpg

Yarın gündüz gözüyle bi deniycem ama hertürlü o yuvaya sığacak gibi duruyor zaten, olmadı değiştiricez
    aldıgın ürün izeltaşsa eğer her türlü iyidir
    bizim evde yıllardır kullanıoruz pensesini falan kaliteli
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Motosikleti
    Honda CBR500 R
    sene 2012 ilk cbr250r gördüğüm zaman dediğim ben bu motoru alırım aga lafını gerçekleştirmiş bulunuyorum. sene 2012 den beri ne bekliyorsun diyenlere cevabım motorcu arkadaşlarınız olması güzel hani bir makine alırken içiniz rahat oluyor bakıyorlar yarar mı yaramaz mı belirtiyorlar ama her cbr 250 alacağım dememde yok alma etme şu bu demelerinden bıkıp ''ne yapayım ilk vitesli motorumu r1 mi alayım adana kastamonu'' diyerek kimseye sormadan bi cbr250 aldım. motor tertemiz dışı nerdeyse 0 gibi yalnız motor da vites geçiş problemi problemi gözlemledim hani şuana kadar ancak 1 kere elime alıp 3-4 km yol gitmeme rağmen dur kalk da vites düşürürken 2-3 sefer 1. vitese geçme problemi yaşadım debriyajı bırak çek düzeliyor ama hani sıfır motor da değil 10.000 km yi devirmiş foruma da baktım hani bir çok kişi de sorun değil yapar diyor ama ne bileyim bu kadar sık yapması normalmidir? hani kalkıp da milletin biz sana demiştik havasını hiç çekemeyeceğim şu anda... birde arkadaş biraz yağmurda kullanmış egzoz da plastik aksamın içinden görünen kısmında biraz pas var onun için ne önerirsiniz?
    erays ve ybalci bunu beğendiler.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Merhabalar
    Motorumda bir değişim var paylaşmak istedim.Motoru çalıştırdığımda boşta iken motorun sesi artıyor patlamalar daha net duyuluyor ama debriyajı sıktığımda vede vites attığımda ses azalıyor sizlerdede böylemi acaba

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı motokovic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satılıyor ancak hepsi 2012 model... yani 2014 model diye alacağınız cbr250r aslında 2013 model olacak...
    Umarım öyle bir şey olmaz cbr250 nin bir kaç yılı vardır diye düşünüyorum. Satış rakamları da ortada
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    ABS ve bikaç rengi halen gelmedi bile Memlekete motosiklet yetiştiremiyor Honda, bayiler arasında CBR250 kavgaları çıkıyor zaman zaman...

Bu durumda piyasadan kaldırması için "1" tane sebep yok, öyle birşey olursa saçmalık olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:00 ----------

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler