Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi zaten hoşuma giden sadece bu adamın yaptığı uygulama var. Onun harici o kadar çok uygulama olmasına rağmen hoşuma giden bundan başka uygulama yok

Kısmetse bende cbr alıcam ama beyaz renk kalmamış hiç bir yerde. Bende beyaz renk istiyorum. Siyah renk istememe sebebine gelirsek maddeler halinde sıralıyım.

*Kiri çok belli ediyor
    *Özellikle çizildiği zaman çok kötü bir görüntü ortaya çıkıyor
    *Benim şahsi düşüncem siyah gösteriş olarak biraz daha yoksun ve beyaz olan ise renk kombinasyonundan dolayı daha kalıplı ve gösterişli duruyor. Beyaz ve siyah renk motoru yolda giderken de gördüm beyaz renk sanki farklı bir motormuş gibi daha kalıplı ve daha hoş geliyor gözüme.

İlle beyaz olucak diye bir durum yok. Motosikletime zaten çok temiz bakarım yağmurda dışarıya çıkarmam, yağmur yağmasa bile yerler ıslak olduğu taktirde yine çıkarmam. Kir konusu pek önemli değil o yüzden. Ama çizik konusu benim için önemli. Çizilicek diye bir şey yok ama yolda taş geliyor, veya çekemeyen biri çiziyor motoru. Olağan durumlar. O yüzden beyaz renge daha sıcak bakıyorum.
    tabiki renkler ve zevkler tartışılmaz kardeşim, insallah en kısa sürede şöyle bembeyaz bir ceyalnın olur seninde, ama banada beyaz çok basit bir görüntüsü varmış gibi geliyor, aslında siyahı kiri çok gösteriyor diye istemedim ama yakından kirli görünce meğer resimlerde öyle duruyormuş onu anladım...
    Twin bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    arkadaşlar honda ya bugün bir kez daha gıcık oldum. dün bayiden alamadım bugün gittim almak için bugünde dedilerki 500 lira zam geldi 12.000 liraya veririz dediler. 500 lira zamdan nolacak ya diye dılardan gözüksede 12 satte 500 lira kazık yemek bana koyuyor açıkcası ee öle alayım dedim bu seferde kredi kartı faizlerini honda göndermemiş satamayız dediler. 1.000 lirada kaporam var valla motor alma arefesinde heycanım filan kalmadı çok sinirim bozuldu sabah sabah
    agrasiwe bunu beğendi.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki renkler ve zevkler tartışılmaz kardeşim, insallah en kısa sürede şöyle bembeyaz bir ceyalnın olur seninde, ama banada beyaz çok basit bir görüntüsü varmış gibi geliyor, aslında siyahı kiri çok gösteriyor diye istemedim ama yakından kirli görünce meğer resimlerde öyle duruyormuş onu anladım...
    Bakarsın bende siyah alırım abi belli mi olur?

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı okan4037 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar honda ya bugün bir kez daha gıcık oldum. dün bayiden alamadım bugün gittim almak için bugünde dedilerki 500 lira zam geldi 12.000 liraya veririz dediler. 500 lira zamdan nolacak ya diye dılardan gözüksede 12 satte 500 lira kazık yemek bana koyuyor açıkcası ee öle alayım dedim bu seferde kredi kartı faizlerini honda göndermemiş satamayız dediler. 1.000 lirada kaporam var valla motor alma arefesinde heycanım filan kalmadı çok sinirim bozuldu sabah sabah
    alma kardşim, iste kaporanı al, baska yerde emin ol daha uygun şartlarda ve normal fiyatından vardır. böyle saçmalık mı olur.
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    adana hondayı arıyorum şimdi hocam ordan fiyat alacam gel derlerse adanaya gidecem açıkcası zoruma gitti.. bu arada crf 250 11.250 den 11.300 e çıkmış. cbr 250 de 11.500 dan 12.000 liraya cıkmıs listede otekı motorların fıyatlarına dıkakt etmedım ancak sitesinde eski fiyatlar var
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı okan4037 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adana hondayı arıyorum şimdi hocam ordan fiyat alacam gel derlerse adanaya gidecem açıkcası zoruma gitti.. bu arada crf 250 11.250 den 11.300 e çıkmış. cbr 250 de 11.500 dan 12.000 liraya cıkmıs listede otekı motorların fıyatlarına dıkakt etmedım ancak sitesinde eski fiyatlar var

bu kadar saçmalık olmaz ya durduk yere zırt pırt zam geliyor,

Schizophren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X max 250
    honda'nın internet sayfasında hâla 11.500 tl o fiyata satmak zorunda değilmi? 500 tl zam geldi de ne demek oluyor..

ayrıca bi önceki sorumu tekrarlıyım cevap alamamıştım. arkadaşlar bende 2012 tricolor var, yan grenajlardaki sticker'lar söküldü. sırf bundan sebep grenaj almak istemiyorum, bu sticker ve yapıştırmaları yetkili servis satıyormu? satıyorsa fiyatını bilen varmı?
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    arkadaşlar adanaya sordum cbr250 ellerınde yoktu. pcx sordum 2 tane kırmızı ellerinde oldugunu soyledıler onu alacagımı az sonra donecegımı soyledım. 10 dakika sonra parayı ayarlayıp adanadaki servisi aradım mersinden yol cıktıgımı soyledım 2 motorda satıldı kredi kartıyla bi müşterimiş ödemeyi yaptı pazartesi teslim alacakmış ötekinide konusurken satmıslar dedi. tekrar geri döndüm. sadece şanssızlıkmı var ortada yada başka bişeymi bilmiyorum ama artık pazartesiyi mecburen bekliyeceğim hayırlısı olsun

Motosikleti
    Michelin pilot activ ile yine michelin aneke3 arasında ne fark var? Fiyat farkı olarak sadece arka lastik arasında 200 liradan fazla oynuyorda o yüzden soruyorum. Şimdiye kadar kullanan da görmedim açıkçası.

Lastik olarak tavsiyeniz ne olur? Bir tanıdığım var o lastik araştırıyor da ona yardımcı olmaya çalışıyorum. Sizde bana yardımcı olmaya çalışın

filatron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Michelin pilot activ ile yine michelin aneke3 arasında ne fark var? Fiyat farkı olarak sadece arka lastik arasında 200 liradan fazla oynuyorda o yüzden soruyorum. Şimdiye kadar kullanan da görmedim açıkçası.

Lastik olarak tavsiyeniz ne olur? Bir tanıdığım var o lastik araştırıyor da ona yardımcı olmaya çalışıyorum. Sizde bana yardımcı olmaya çalışın

michelin pilot street kullanıyorum memnunum.

Motosikleti
    Alıntı filatron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    michelin pilot street kullanıyorum memnunum.
    Lastiklerde ebat değişikliği varmı? Yani orj ebat mı kullandınız? Birde kaç liraya almıştınız acaba?

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Beyaz arayan arkadasim Istanbulda isen Honda DB de 2 tane beyaz vardi satilikta. Bu arada ben dun 11.500 e aldim. Halen sitesi 11.500 diyorsa 12 ye satmaya calismak da neyin nesi...

Motosikleti
    Alıntı Siyah&Beyaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyaz arayan arkadasim Istanbulda isen Honda DB de 2 tane beyaz vardi satilikta. Bu arada ben dun 11.500 e aldim. Halen sitesi 11.500 diyorsa 12 ye satmaya calismak da neyin nesi...
    Sizde beyaz renk mi aldınız? Ben DB'yi aradım ellerinde beyaz renk olmadığını söylediler bana.

filatron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Lastiklerde ebat değişikliği varmı? Yani orj ebat mı kullandınız? Birde kaç liraya almıştınız acaba?
    yok ebatları aynı orjinal ebadı neyse o lastiğin ebadıda o şekilde taktım önler 110/70-17 arka 140/70-17 600 tl ön arka

Motosikleti
    Alıntı filatron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok ebatları aynı orjinal ebadı neyse o lastiğin ebadıda o şekilde taktım önler 110/70-17 arka 140/70-17 600 tl ön arka
    Arkadaş 150-70-17 takıyım diyor ama amacı biraz daha yol tutuşu viraj performansı ve görüntü. Acaba hata yapmış olur mu? Benim pek bilgim yok lastik konusunda.

Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Sizde beyaz renk mi aldınız? Ben DB'yi aradım ellerinde beyaz renk olmadığını söylediler bana.
    Ben siyah aldim ama 2 tane duruyordu orada. Demek satilmis. Uzgunum :(
    Twin bunu beğendi.

Motosikleti
    Ben siyah aldim ama 2 tane duruyordu orada. Demek satilmis. Uzgunum :(
    Hayırlı olsun. Allah kaza bela göstermesin.
    Siyah&Beyaz bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Hayırlı olsun. Allah kaza bela göstermesin.
    Cok tesekkur ederim. Hepimizin tekeri duz bassin insallah!
    Twin bunu beğendi.

Motosikleti
    Cok tesekkur ederim. Hepimizin tekeri duz bassin insallah!
    Amin cümlemizin. Özelden mesaj attım bakabilir misiniz acaba?

Motosikleti
    Yamaha mt09
    sahibinden.com da da herkes sıfır ilanlarını 12000 tl yapmış anlaşılan genel bir zam gelmiş, lanet olsun böyle ülkeye, istikrar varmış, sırf insanlarla dalga geçiliyor başka bişey dğeil.
    Twin ve fearlesboyy bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler