Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cemerol88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot speedfight2 Honda CBR 250 R siyah
    c.tesi günü kadıköyde akrapovic li cbr 250 gördüm,motoru çalıştırıp sesi duymam için rica ettim ve sesi gerçekten beğendm.o arkadaş da belki burdadır daha iyi yardımcı olabilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tuguj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R (2013)
    herkese selam. 2013 beyaz cbr 250 im için çıkma depo ihtiyacım var. Motor yan yattı ve depoda ufak bir yırtılma oldu. grenajların yenileri aldım ancak depo için 1150 tl istiyor servis. uygun fiyatlı çıkmasını bulabileceğim yer konusunda yardımcı olabilirmisiniz. aynı renk ve stickerlısını bulamasamda başka renkleride olabilir fiyat uygun olursa. herkese saygılar...

Flash_9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    arkadaşlar herkese merhaba
    motorun 4000 km bakımını herangi bir ustaya yaptırsam servise götürmesem garanti kapsamın dışında kalırmı?motor kıtapcıgında 12000 km bakımı var 4000 km bakımı diyte birsey yok bana servis 4000 te bir gel demişti ama yag deişcek sanırım sadece deilmi?
    deişimi dısarda ustalar daha ucuza yapıyor servise götürmek istemiyorum sırf yag deişimi için.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezi süper daha ötesi senin anlatıma harcadığın emek bir acaip, tesekkür ederim paylasım için. Ben makinemi yanıma alsamda günlerce gezip döndüğümde aklıma geliyor fotograf cekmeyi unuttuğum
    __
    Bende ilk kez bi 400km civarı yol yapma fırsatı buldum. Sonucunda, heeeeeeeeeee demek ki CBR böyle birşeymiş dedim

125cc commuterden sonra yol boyunca rüzgar yoktu resmen, rüzgar yememenin konforunu anlatamıyorum suan, yol bitince mutluluktan gözlerim yaşaracaktı

Üstelik gecenin 4:00 ü gibi yollardaydım ve ellerim bile üşümedi çok şaşırdım, böylesine bir fark hiç beklemiyordum.

Yalnız bir ara iki tepe arası 1.5 / 2mt görüş ancak olan bir sise girdim, sanırım buna bir çözüm önerisi gelir çünkü direk ruhu yukarı bağlayıp ilerledim

Genel olarak aletin yeri yolculuk boyunca sol şerit, sellektöre takılma bile yok, yolda akıyorr, hastasıyızz
    wolrath, uthec, ömer2 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Abiler benim motorun 12 bin km bakımı geldi fakat bi dalgınlıkla fazladan bi 220 km falan yaptım. (Tıs tıs tıs ) yani motorum şuan 12.220 km'de. Serviste mırın kırın ederler mi sizce garantiyle ilgili?

Motosikleti
    Honda NC S
    hakkını vermeye çalışıyorum..
    Abi birde alakasız birşey sorayım, biçok kişiye sordum samsung telefonun özelliği dediler ama birdaha şansımı deniyeyim

Şu eskitme fotoğrafın renk tonlarını çok beğeniyorum, bu olayın filitresini hangi programla ve nasıl yapıyorsun

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi birde alakasız birşey sorayım, biçok kişiye sordum samsung telefonun özelliği dediler ama birdaha şansımı deniyeyim

Şu eskitme fotoğrafın renk tonlarını çok beğeniyorum, bu olayın filitresini hangi programla ve nasıl yapıyorsun

http://j1310.hizliresim.com/1g/w/u0mwj.jpg
    pixlr express programi yapiyor benim telefonum sony xperia s

bende sana soru sorayim cbr den memnun musun kismetse 1 2 aya alacagim

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı gazo0202 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pixlr express programi yapiyor benim telefonum sony xperia s

bende sana soru sorayim cbr den memnun musun kismetse 1-2 aya alacagim
    Harbiden yaptı Bende John's Phone almayı düşünüyordum, kurşun kalemle çizecektim eskitme fotoğrafı

Tam rustik değil, biraz sıcak oldu ama onu da zamanla kavrarız, saol

_ Bu arada CBR' dan fazlasıyla memnunum Sıfır alacaksan gözünü kapat öyle git bayiye, 2. el alacaksan bile allahın yarattığı en şanssız kul olman lazım memnun kalmaman için

Birde Honda faktörü var tabi Egzantrik zincir gergisine ihtiyacım oldu, bayilerin elinde yoktu, sipariş geçildi, ürün geldi, montajı yapıldı, motosikletim teslim edildi, hepsi 2 gün

İlk bikaç gün oturuş pozisyonu yatık geldi, bileklerime yük biniyor gibiydi, "hani SS değildi, sport touring niyetine kullanacak, uzun yollar yapacaktım, ama zor galiba... ..." gibisinden aklımı kurcaladı biraz,

sonra nasıl olduysa hızla o sorular yok oldu Şuan aramızdan su sızmıyor desem yeri, kendine çok hızlı alıştırıyor

Şahsen eksik hissettiğim, Commuterden geçtiğim için bazı alışkanlıkları zaman zaman halen arıyorum, bagaj, orta sehpa... gibi.

O tür alışkalıklarımında çözümleri kendi kendine gelişiyor, bu yüzden sorumluluğu üstümden attım, şimdilik herşeyi zamana yükledim

İşin şakası bi yana, ABS li gelsin tekrar alırım, renk değiştirmek için, model yükseltmek için tekrar alırım yani parasının hakkını son kuruşuna kadar hak ediyor bence
    erays bunu beğendi.

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Harbiden yaptı Bende John's Phone almayı düşünüyordum, kurşun kalemle çizecektim eskitme fotoğrafı

http://t1310.hizliresim.com/1g/x/u0r7h.jpg

Tam rustik değil, biraz sıcak oldu ama onu da zamanla kavrarız, saol

_ Bu arada CBR' dan fazlasıyla memnunum Sıfır alacaksan gözünü kapat öyle git bayiye, 2. el alacaksan bile allahın yarattığı en şanssız kul olman lazım memnun kalmaman için

Birde Honda faktörü var tabi Egzantrik zincir gergisine ihtiyacım oldu, bayilerin elinde yoktu, sipariş geçildi, ürün geldi, montajı yapıldı, motosikletim teslim edildi, hepsi 2 gün

İlk bikaç gün oturuş pozisyonu yatık geldi, bileklerime yük biniyor gibiydi, "hani SS değildi, sport touring niyetine kullanacak, uzun yollar yapacaktım, ama zor galiba... ..." gibisinden aklımı kurcaladı biraz,

sonra nasıl olduysa hızla o sorular yok oldu Şuan aramızdan su sızmıyor desem yeri, kendine çok hızlı alıştırıyor

Şahsen eksik hissettiğim, Commuterden geçtiğim için bazı alışkanlıkları zaman zaman halen arıyorum, bagaj, orta sehpa... gibi.

O tür alışkalıklarımında çözümleri kendi kendine gelişiyor, bu yüzden sorumluluğu üstümden attım, şimdilik herşeyi zamana yükledim

İşin şakası bi yana, ABS li gelsin tekrar alırım, renk değiştirmek için, model yükseltmek için tekrar alırım yani parasının hakkını son kuruşuna kadar hak ediyor bence
    programi biraz kurcala internetin acikken icindeki seyleri yukluyor onlarca secenek var eskitme olsun baska seyler olsun

sen honda cb 125 e yi aldigin vakitler bende bu rks titanic 150 yi almistim sanirsam aslinda her zaman gonlumde naked bir motor var ama markasi Honda olsun istiyorum o da malesef getirmiyor.

evin yaninda honda plaza var kocaman artik atraksiyon yapmayip bir honda almanin zamani geldi diye dusunuyorum 2. el 1000 2000 km de birsey almayi dusunuyorum 9000 1000 tl arasina

bagajim hic olmadi orta sehpayi hic kullanmadim :D

Motosikleti
    Honda NC S
    Abi ortalık solgun, sanki sonbahar gelmiş gibi

VFR başlığı ilkbaharı yaşıyor halen Ara ara görsel asalım boş duvarlara yavru VFR severler olarak, heyecanımız sürekli taze kalsın

wolrath, uthec, ömer2 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi

http://j1310.hizliresim.com/1g/w/u0mwj.jpg
    fotoğraflar için telefon kullanmıyorum. Fotoğraf makinesi kullanıyorum.. Renk ayarlamasını da bilgisayarımda Photoshop ve PhotoFiltre diye bir programla yapıyorum.

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı gazo0202 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında her zaman gönlümde naked bir motor var ama markası Honda olsun istiyorum o da malesef getirmiyor.

Evimin yanında Honda plaza var kocaman, artık atraksiyon yapmayıp bir Honda almanın zamanı geldi diye düşünüyorum.

2.el 1000/2000 km de almayı düşünüyorum, 9000/10.000 tl arası Bagajım hiç olmadı, orta sehpayı hiç kullanmadım :D
    İstersen grenajın konforuna kendini alıştırmadan önce bi fuarı bekle Naked sever olarak kalabilmenin tek yolu bu gibi

Pek zannetmiyorum ama olurda bu sınıfa bakarsın birşey gelir. Çanta, orta sehpa gibi alışkanlıkların yoksa CBR'a zaten benden 1-0 önde başlarsın, tahminim benden daha çok ve daha hızlı seversin

Fuara çok var deyip CBR alırsan, sonrasında nakede olan hislerinde grenaj konforundan dolayı bi zedelenme olacak

Hani nasıl desem bilemedim, birini zamanla seversinde kendini sevmediğine inandırmışsındır ya, ama ayrıldğında anlarsın hayatındaki yerini... buna benzer bi his işte

Henüz ayrılmadığımdan soranlara halen grenaj sevmiyorum diyorum ama sanki artık boş değilim, bi elektrik başladı Ayssttt, Fılaş TiVi gündüz kadın kuşağımısın be ferdinand

Fotoğraflar için fotoğraf makinesi kullanıyorum. Renk ayarlaması da Photoshop ve PhotoFiltre diye bir programla yapıyorum.
    Abi çok saol, hemen çekiyorum, sanırım ücretsiz zaten, güzelce bi kurcalayayım Fotoğraf makinesi olduğu derinlikten ve anlatılmak istenenden çok belli zaten, telefonda tırt oluyor o mevzular

Ben sadece, tek o fotoğraf için, acaba mı demiştim, öğrendiğim iyi oldu
    uthec bunu beğendi.

Arkadaşlar honda cbr 250 almayı düşünüyorum ama ikinci el mi alsam sıfır mı alsam karar veremedim sizden yardım istiyorum hangisi daha mantıklı sıfıra o kadar verilir mi motor memnuniyetinden şüphem yok ama ikinci elden her zaman korkmuşumdur bir akıl verin sadece arada kaldım teşekkürler iyi forumlar

jakiyamayess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r
    Diz örtüsü sormuştum bi ara. kimseden ses çıkmadı. gittim yaptırdım ben de. soğuk filan geçmez oldu. öyle çok kötü olmasa da biraz şekli bozuluyor. geçen yıl kış aylarında toplamda 1 aya yakın kullanamamıştım. diz örtüsüyle bu yıl her gün kullanabilirim diye düşünüyorum.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı harykont adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar honda cbr 250 almayı düşünüyorum ama ikinci el mi alsam sıfır mı alsam karar veremedim sizden yardım istiyorum hangisi daha mantıklı sıfıra o kadar verilir mi motor memnuniyetinden şüphem yok ama ikinci elden her zaman korkmuşumdur bir akıl verin sadece arada kaldım teşekkürler iyi forumlar
    temiz şartları uygun 2. el bulabilirsen 2. el al
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

sıfırı 11 000 olmuş cbr 250. honda yenilemiş sitesini.

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı jakiyamayess adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir ara diz örtüsü sormuştum, kimseden ses çıkmadı. Bende gittim yaptırdım, soğuk filan geçmez oldu. Çok kötü olmasa da biraz şekli bozuluyor.
    Abi onun parasını aldığın yanmaz, sağuk ve yağmur geçirmeyen, nefes alan, terleme yapmayan, sürtünmeye dayanıklı, 1. derece kalça, diz, kaval... korumalı kışlık motosiklet pantolonuna eklesen daha doğru olmazmıydı,

bu şekilde de içliği çıkar/tak 365 gün kullanabilirdin

jakiyamayess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r
    Abi onun parasını aldığın yanmaz, sağuk ve yağmur geçirmeyen, nefes alan, terleme yapmayan, sürtünmeye dayanıklı, 1. derece kalça, diz, kaval... korumalı kışlık motosiklet pantolonuna eklesen daha doğru olmazmıydı,

bu şekilde de içliği çıkar/tak 365 gün kullanabilirdin
    revit axis var zaten. normalde bu havalarda onunla idare ederim. ama senin dediğin pantolonun fiyatına diz örtüsünden 7-8 tane alabiliyorum. kaldı ki işe giderken kullandığım için her gittiğim yerde motosiklet pantolonu ile durmamın imkanı yok. o yüzden revitin yandan fermuarlı modeli axisi almıştım ama o da en soguk havalarda yetersiz kalıyor. bir de revitin içliklerine baktım. revitin içliklerinden en babası 200 tl civarında. ayrıca onu da gün içerisinde çıkarma şansın nerdeyse yok olduğu için en pratik en ucuz aynı zamanda en çirkin yönteme yöneldim. anlıcağınız üzere baya bi kafa yordum bu konuda. tavsiyelerinize açığım.
    Sıkı gitmek hızlı gitmek değildir.
    Dikkatli gitmek yavaş gitmek değildir.

Motosikleti
    Honda NC S
    Hmm ozaman kusura bakma

Ben CB için bakınırken Tucano mu neydi markası öyle birşey beğenmiştim yanlış hatırlamıyorsam. Şuan biraz muallakta bilgiler ama tek birşey hatırlıyorum epey pahalıydı ve gidip bu sebepten pantolon almıştım. Hava aşırı sert ise ofise ulaştığımda günlük pantolon ile değiştiriyorum, sıradan bir soğuksa standart pantolon, dizlik v.s...

Hertürlü koşulda içlik oluyor tabi, motosikletten öncede yaz-kış kullanıyordum, sadece motosiklet ekipmanı ile yazın pişer kışın üşürsün bu kesin gibi bişey

Yani o rüzgar kesici okadar ekonomikse aşırı sert havalarda katlanılır tabi neden olmasın
    jakiyamayess bunu beğendi.

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Bugün zinciri yağladım. Ön dişli muhafazasının içinin balçık haline gelmiş iğrenç bir yağ, çamur karışımı ile dolmuş olduğunu farkettim. Muhafazayı söküp içini temizleyeyim dedim ama nafile, vidayı gevşetemedim bile!!!! Vidaları açmanın bir yöntemi var mı, yoksa o vidaları zaten benim açamam mı gerekiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:20 ----------

Honda'nın sitesinde VFR 800 Crossrunner'ın içinde VFR 800 ABS hortlamış

http://www.honda.com.tr/motosiklet/o...0x-crossrunner

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler