Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

evet arkadaslar biraz once 20. km imi tamamladim
    hafif boyun agrisi ve sag elimde yorulma acima hissediyorum
    hadi sag eli anladim 2 parmak fren ve gaz acemilikten kasilmistir felan ama boynum konusunda fikriniz varmi. elimden geldigincede dogru durus pozisyonunda gitmeye calisiyorum dirseklerim yere paralel olacak sekilde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tugfox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı onoank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaslar biraz once 20. km imi tamamladim
    hafif boyun agrisi ve sag elimde yorulma acima hissediyorum
    hadi sag eli anladim 2 parmak fren ve gaz acemilikten kasilmistir felan ama boynum konusunda fikriniz varmi. elimden geldigincede dogru durus pozisyonunda gitmeye calisiyorum dirseklerim yere paralel olacak sekilde
    Benim de baslarda el bileklerim, boynum, kolum, bacak kaslarim vs her tarafim agrimisti. Dogru oturusa alistigin an sorunlar kaybolacak
    ömer2 bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    Alıntı ormankebabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben depoyu fullemiştim 53TL tuttu. Yani nerden baksan benimki de 25-30TL yakmış gibi gözüküyor (120km'de). Bence sıkıntı yok makinenin ilk kilometreleri çok yakması normal hele trafikte...(otomobil kullanıcısı olarak söylüyorum, bu trafikte 11-12lt benzin yakardım)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

demek ki showroomda benim motora benzini şırınga ile koymuşlar 53TL benzin aldım ilk seferinde daha da yeri vardı (yan ayakta)

cbr12,000 km bakımını yaptım 53 tl ye 340 km gidiyor karmada
    ormankebabi bunu beğendi.
    honda cbr 250r siyah

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Beyler havalar ısınıyor artık zingir gergi ayarlarınızı kontrol edin ben bir baktımda 1 kasımdan beri ayarlanmamıştı zincir havalarında ısınmasıyla kendini biraz gevşetmiş göründü kaldırınca üst taraftaki yere hafiften temas ediyor sizlerde dikkat edin.Hele diyorum performansta, yakıtta değişiklik var.Özellikle Kaan (kakare) kardeşimde sende kontrol yaklaşık olarak eylülden beri motorun zinciri hiç ayarlanmadığı için bayağı bollaşmış olabilir
    omerta ve kakare bunu beğendiler.

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler havalar ısınıyor artık zingir gergi ayarlarınızı kontrol edin ben bir baktımda 1 kasımdan beri ayarlanmamıştı zincir havalarında ısınmasıyla kendini biraz gevşetmiş göründü kaldırınca üst taraftaki yere hafiften temas ediyor sizlerde dikkat edin.Hele diyorum performansta, yakıtta değişiklik var.Özellikle Kaan (kakare) kardeşimde sende kontrol yaklaşık olarak eylülden beri motorun zinciri hiç ayarlanmadığı için bayağı bollaşmış olabilir
    eylülden beri tekerin havalarına bile bakmadım
    hala 600km'deyim la :D denkleşemiyoz motorumla, konşuktaki elemanlar bana benim bişey yapmama gerek olmadığını söylediler bende hiçbişey yapmıyom aga
    inş. rodajı bitiricem 1 sene içinde :D :D
    tuc bunu beğendi.
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    60Liraya 365 Km gittim sonra 50Liraya 290 gittim bu akşam fulledim 55Liraya 291km gittim

Yani tamamen gazlamak veya gazlamamak

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    60Liraya 365 Km gittim sonra 50Liraya 290 gittim bu akşam fulledim 55Liraya 291km gittim

Yani tamamen gazlamak veya gazlamamak
    Sercan, İzzet CBR ı kaça verdi, bi bilgin var mı
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sercan, İzzet CBR ı kaça verdi, bi bilgin var mı
    Hiç bilgim yok ya 8 küsür diyorlardı o aksesuarlara uygun gitti motor

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Siyah olmasaydı içim gitmişti ona epey Sİyah jant, 0 lastik, alarm, arka çanta demiri... ... beğendiklerimdi

rizomalar, tank pad, monster jant şeridi, xenon ... falan da beğenmediklerim di, apaçileştirmişti aleti şahsi fiktim tabi. Yinede 7 liralara bezip verdiyse siyah olsada kaçırdığıma üzülürüm
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Alıntı enginozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr12,000 km bakımını yaptım 53 tl ye 340 km gidiyor karmada
    Helal olsun. Ayıp olmasın diye tüketiyor benzini makine.
    tuc bunu beğendi.

Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siyah olmasaydı içim gitmişti ona epey Sİyah jant, 0 lastik, alarm, arka çanta demiri... ... beğendiklerimdi

rizomalar, tank pad, monster jant şeridi, xenon ... falan da beğenmediklerim di, apaçileştirmişti aleti şahsi fiktim tabi. Yinede 7 liralara bezip verdiyse siyah olsada kaçırdığıma üzülürüm
    7binde çok az,rizomalar orijinal xenon'a 200lira mi verdi ee lastiklerde daha sıfırdı 600Lirada onlara vermişti.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Alıntı rsuzen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alarm konusunda kendi çözüm yöntemimi önerebilirim.Orjinalliği bozulur mu garanti dışına çıkar mı vs düşünmektense bu harici alarmla işi hallettim.Koltugun altına koydum ve iş görüyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...17510826/detay

bu alarmlar gerçekten işe yarıyorlar mı ? çok pratikler bende disk kilidi yerine böyle bir şey mi kullansam diyorum daha pratik
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu alarmlar gerçekten işe yarıyorlar mı ? çok pratikler bende disk kilidi yerine böyle bir şey mi kullansam diyorum daha pratik
    Disk kiliti tekerin dönmesini engelliyor ancak kaldırıp götürebiliyorlar bunu koyacaksında ya sesi duymasan hadi duysanda adam üstüne biniverip gidiverse (direksiyonu kitlemediğini varsayıyorum her zaman kitleme taraftarıyımdır) risk almaya gerek yok bu şey seni rahatlatacaksa tabii ki al kullan ucuz birşey zaten ama sadece ona güvenme disk kilidinide al bence
    Eagle7 bunu beğendi.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Rüzgarlı havada hiç susmaz bu alet. Branda bile çabucak eskiyip yırtılıyor kapalı alanda daha kullanışlı olur sanırım
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    motorun ön amortisörünü kısaltan oldumu hiç ?
    amorsitörü kısaltmayı düşünüyorum
    bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşların bilgilerini paylaşması beni sevindirir
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun ön amortisörünü kısaltan oldumu hiç ?
    amorsitörü kısaltmayı düşünüyorum
    bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşların bilgilerini paylaşması beni sevindirir
    Kısaltmak derken mesnetlerden aşagıya çekmeyi kast ediyorsun sanırım.Bunu yapman sana pek bişey katmıyacaktır aksine cuvur kasis vb. yerlerde amortisörün aşağı yukarı çalışan alanı kısaldığı için daha sert darbedeleri alıcaksın ve çamurluğun yada farın zarar görebilir.

tavares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250
    geç oldu ama, çok çok geçmiş olsun wolrath
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    cbr250r
    Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Disk kiliti tekerin dönmesini engelliyor ancak kaldırıp götürebiliyorlar bunu koyacaksında ya sesi duymasan hadi duysanda adam üstüne biniverip gidiverse (direksiyonu kitlemediğini varsayıyorum her zaman kitleme taraftarıyımdır) risk almaya gerek yok bu şey seni rahatlatacaksa tabii ki al kullan ucuz birşey zaten ama sadece ona güvenme disk kilidinide al bence
    Disk kilidi de mutlaka kullan.Rüzgarda falan ötmüyor çoluk çocuk dokununca ya da kedi tırmanmaya calışınca falan ötüyor.Tek kötü yanı önce bi biple uyarı vermiyor direk alarm ötmeye başlıyor.Kısa süreli parklarda da cok pratik bakkala gireceksin disk kilidiyle ugraşmaktansa alarmı aç alışverişini yap kolaylık oluyor.

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Bende Black K.A.T. diye bir alarm var. Daha motoru almadan diğer şeylerle almıştım. Motoru alırken onu da taktırayım dedim... Garantiyi bozuyor dediler. Kaldı elimde, şeytan da bir taraftan da dürtüyor. Git taktır! Motor çalınsa garanti karşılıyor mu diyor... Ne dersiniz 1000km bakımına götürdüğümde taktırayım mı?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Herkese merhabalar.Yarın üniversite sınavım var (YGS) hepinizden başarılarım için dualarınızı bekliyorum.(Not:Çalışanlar için demeyin çünkü ben çalışmadımda ) Saygılarımla görüşmek üzere
    wolrath ve barodi bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler