Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Cruzer27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yan çantaların anahtarlı versiyonu varmı fermuarsız modeli
    abi küçük asma kilitlerden takarsan anahtarlı olur iyide olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı Cruzer27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yan çantaların anahtarlı versiyonu varmı fermuarsız modeli
    ben iple bağlıyorum bide kendim enine kalın bağ dokudum onula idare ediyorum daha anahtarlısını kullanmadım

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet kemerler koltuk altına gelecek şekilde bağlanıyor seninki yanlış olmuş ;)
    koltuk altına gelincede biraz zor kapanıyor abi koltuk ve yanındaki plastik biraz açılıyor gibi oluyor böylede iyi bence
    RuzgarSA bunu beğendi.

omerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    We_R1
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...24506247/detay
    Şu çucuğu alında abisini alak bizde
    cx571 bunu beğendi.

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koltuk altına gelincede biraz zor kapanıyor abi koltuk ve yanındaki plastik biraz açılıyor gibi oluyor böylede iyi bence
    yüklü olursa virajda dengeni bozar tümseklerde kemerler salabilir şansını zorlama bence

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yüklü olursa virajda dengeni bozar tümseklerde kemerler salabilir şansını zorlama bence
    abi en fazla kıyafet felan koyarım ben ama dediğin gibi ona bir çare bakmaya çalışacam lastikleriylede gayet gerdiriyorum halledecem ya yavaş yavaş
    RuzgarSA bunu beğendi.

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Ben ön kemeri selenin ortasına gelecek şekilde ayarlayıp seleyi kapatıyorum. Arka kemeri de tutmaçların üzerinden geçiriyorum, böylece egzozla arasında 10cmden daha fazla mesafe kalıyor. Hem artçı da oturabiliyor. Benim çantaların iki adet de sabitleme kemeri var (bungee de kullanılabilir) onlarla da artçı peginin ordan ve kuyruktan sabitliyorum. Kaya gibi sağlam oluyor.
    tuc bunu beğendi.

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    bu hız sabitleyici nasıl birşeydir bilen alan arkadaşlar beni aydınlatabilirse sevinirim arabadaki gibi bi mantık mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:34 ----------

Alıntı deep_far adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servis konusuna gelince arkadaslar İzmir Honda yükselişe kesinlikle gitmeyin derim ben bı daha gitmeyeceğim ne insan yerine konuyorsunuz nede müşteri...

Motorlu taşıtlar vergisi için bugün İzmir yükseliş ten mesut beyi aradım ilk taksidi neden yatirmadiklarini sordum

**biz yatırmıyoruz **dedi çıktı isin ısinden

Tüketici hakları mahkemesine durumu anlatsam die düşünüyorum
    Parasıyla rezil olma yollarından biri izmir yükseliş honda
    deep_far bunu beğendi.
    2 Teker bir başka !

Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben cırt cırt ları incelttim sırf o nedenden dolayı. kapanmıyordu arka koltuk. şimdi kapanıyor

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Şu motor Allahın izni ile gelseydide aksesuarları almaya baslasaydım Cumartesi Yada Pazar'ı beklemekten fenalık geldi Büğün Bacağımdaki Dikişlerde alındı. Allah inandırsın rüyamda motoru sürmekten bi hal oldum uyumaktan korkar oldum ya. ne biçim bi aşk arkadaş...

Flash_9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı kimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir video daha. Aslında baya var ama düzenlemek ve yüklemek zaman alıyor biraz.

http://www.youtube.com/watch?v=LoTwsKOiwko
    basarlı bir video olmus emegine saglık

jakiyamayess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r
    video çok güzel olmuş. gopro bir başka çekiyor. baştaki otopark neresi. çok güzel görünüyor bide şunu sorcaö kamera kasın tam tepesinde mi, nerede takılı?

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=cx571;3064612]Şu motor Allahın izni ile gelseydide aksesuarları almaya baslasaydım Cumartesi Yada Pazar'ı beklemekten fenalık geldi Büğün Bacağımdaki Dikişlerde alındı. Allah inandırsın rüyamda motoru sürmekten bi hal oldum uyumaktan korkar oldum ya. ne biçim bi aşk arkadaş...[/QUOTEşimdiden hayırlı olsun dostum..bu motor bambaşka..125 likle arasında çok büyük fark var ve iyi ki ninja almamışım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:56 ----------

Alıntı KATANALI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yüksek oranla cbr olucakta. 125 mi 250 mi bilemedim uzun yok diyinde iyi arasında kalıyorum 250 ile uzun yol kesin gidilir 125 napar bu konuda bilmiyorum. cbr ı da cok uzun yıllar kullanmayacagım kesin zaten ben cok cabuk yükseltecegime eminim cc yi. 125 ile uzun yok nasıl olu gidermi bu makina pek rastlamadım 125 r ile uzun yok giden .
    125 liği kesinlikle çıkar kafandan..ama hiç motor tecrüben yoksa 125 likle başla

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:58 ----------

Alıntı kimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir video daha. Aslında baya var ama düzenlemek ve yüklemek zaman alıyor biraz.

http://www.youtube.com/watch?v=LoTwsKOiwko
    güzel video..eline sağlık..bina çok güzel ..neresi

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:01 ----------

Alıntı KATANALI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yüksek oranla cbr olucakta. 125 mi 250 mi bilemedim uzun yok diyinde iyi arasında kalıyorum 250 ile uzun yol kesin gidilir 125 napar bu konuda bilmiyorum. cbr ı da cok uzun yıllar kullanmayacagım kesin zaten ben cok cabuk yükseltecegime eminim cc yi. 125 ile uzun yok nasıl olu gidermi bu makina pek rastlamadım 125 r ile uzun yok giden .
    125 likle uzun yol gidilmez..yıpratıcı ve yorucu oluyor..hele yamaha yzf 125 selesi,gidonu rahat değil..ayrıca bana güvenli bir motor gibi gelmedi..cbr de uzun yol kısa yol herşey rahat..iyi ki ninja almamışım

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

Alıntı çevirmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mümkünse arak koltuğu çıkararak alttan içten fotolarını gösterebilir misiniz. Kendim yapmak istiyorum. İzmir'de bulamadım. Teşekkürler
    çok kolay monte edildi arka çanta bağlantı aparatı..müsait zamanda foto sunu koyarım

arkadaşlar selamlar

temmuz ağustos gibi istanbuldan kalkışlı ege turu yapmayı düşünüyorum arkadaşlarla
    Uzun mesafe kat eden oldumu aranızda acaba?

İstanbulda şehir içinde yoruluyorum özellikle akşam bel agrısı oluyor baya. Bu yüzden uzun yola çok uygun olmadığını bilsemde sizce böyle bir tura katiyen çıkılmazmı?
    Düşünceleriniz nelerdir

Teşekkürler

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı onoank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar

temmuz ağustos gibi istanbuldan kalkışlı ege turu yapmayı düşünüyorum arkadaşlarla

İstanbulda şehir içinde yoruluyorum özellikle akşam bel agrısı oluyor baya. Bu yüzden uzun yola çok uygun olmadığını bilsemde sizce böyle bir tura katiyen çıkılmazmı?
    Düşünceleriniz nelerdir

Teşekkürler
    cbr 250 r den bahsediyorsanız oturuş pozisyonu sınıfına göre daha rahattır. Oturuş pozisyonunuzda sorun olabilir mi?
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

Alıntı onoank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar

Düşünceleriniz nelerdir

Teşekkürler
    benim ybr ye göre cbr daha kötü oturuş pozisyonu. özellikle kollarım uyuşuyor uzun yolda. ancak belden hiç sorunum olmadı. uzun yol yaptım cbr la da.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı ybalci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim ybr ye göre cbr daha kötü oturuş pozisyonu. özellikle kollarım uyuşuyor uzun yolda. ancak belden hiç sorunum olmadı. uzun yol yaptım cbr la da.
    Arkadaşlar bilmiyorum denediniz mi ama ayaklarınızı koyduğunuz pegleri oturduğunuzda hafif bir kuvvet ile sıkıştırarak oturusanız ki dizleriniz ilede depo yanlarındaki oluklara da dizlerinizi yerleştirmeniz lazım. O zaman daha rahat bir oturuş pozisyonu elde edeceksinizdir. Sadece bilgilendirmek amaçlı söyledim arkadaşlar bilenlere sözüm yok örnek video aşağıdadır
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

saolun arkadaşlar
    oturuş pozisyonuma oldukça dikkat ediyorum ama belkide dışardan birine sormak gerekir

genel kanı uzun yolcukluklara çıkılabilir diye kabul ediyorum o zaman

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Çıkılırda altına bir minder al derim ben dümdüz oldum yolda :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler