Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @tolga bey kask ıcın bır guvenlık sıtesı var sharp helmets googlelayın bulursunuz ordan alıcagınız urunun guvenlık sonucuna bakabılırsınız.guvenlık acısından zaten soylemıs oldugunuz kasklar ıyı fakat konfor farkı olabılır.Mesela benım ılk kaskım ls2 celtıc 5 yıldız uzerınden 4 yıldız almıs kask nolana baktıgımdada oda 4 yıldız alan modellerı var oncelıkle bu test sonuclarına bır bakın.Daha sonra ıse kaskı ınternet uzerınden almayın kesınlıkle deneyın kafanıza hangısı tam oturuyorsa onu alın.mesela nolanda m beden aldım tam oldu ls2 aldıgımda celtic modelinde hava pedlerı oldugundan L beden aldım o yuzden testlerden sonra kesınlıkle deneyıp alın. ılk kaskınız olucaksa orta bır kask alın bence yanı cunku duseceksınız cızeceksınız tabıkı demıyorum dandık kask alın yanı nolan n62 mesela kalıtelı uygun f/p urunu alın daha sonra 1000tl+ urunlerı alırsınız o kaskınızda artcı ıcın kalır ıkı kask ıyıdır.
    Ben bi kere düşersem motor hayatım bitecekmiş gibi düşünüyorum. Öyle bir yazmışsınız ki bu işin doğasında 50 kere düşmek var ve korumalar iyi olduktan sonra düşen kalkıp hiçbir şey olmamış gibi yürüyor tarzında... Düşmek normal mi öğrenirken ? Korumalar olduktan sonra gerçekten hiçbirşey olmuyor mu arkadaşlar?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben 85 kiloyum arkama ne zaman 45 kiloluk bir artçı alabilirim acaba
    110 kg 2 kişi biniyoruz, 45 nerden çıkarttın ya 220 kg ağırlıkla 120-130 rahat rahat seyahat edersiniz..
    [B]Murat Günay[/B]
    2011 Honda Cbr 250 R
    Mail + Msn : mertmugen@gmail.com

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    evet düşmek motosikletin doğasında vardır herzaman düşme riskimiz var ama bu 1 olur 2 olur 3 olur 50 olur size kalmış eğitiminize kalmış şansınıza kalmış.bir söz vardır iki tür motor kullanıcısı vardır 1 düşmüş olan diğeri düşecek olan.Düşmekten abarttığınız kadarda korkmayın yani buda demek değil çok hızlı kullanın virajlara girin.Dediğiniz gibi düşmenize bağlı motor hayatınızda bitebilir normal hayatınızda yada birşey olmadan kalkarsınız.Koruma ekipmanlarının tabiki çook yararı var ama büyük çarpışmalarda tabiki hayat kurtarıcı değil bakınız motogp yarışlarına korumalar en üst seviyedeyken bile ölümle sonuçlanabiliyor.

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mertmugen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    110 kg 2 kişi biniyoruz, 45 nerden çıkarttın ya 220 kg ağırlıkla 120-130 rahat rahat seyahat edersiniz..
    çok iyi dostum çok iyi..ben 95 kiloyum artçım da 85 olsa,yine de 120 -130 yapacaksa süper motor..

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    e abi 250cc 125 değilki adamlar bu motora o kadar para istiyolar ama hakkını vermişler
    ben yaklaşik 1.5 ay önce bi arkadaşımla kilo olarak o 95kg bende 85kg bi 150km lik bi yolculuk yaptık ve motor bizi 145 lere rahat taşıdı
    yani karar sizin
    honda cbr 250r siyah

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı theplatoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok iyi dostum çok iyi..ben 95 kiloyum artçım da 85 olsa,yine de 120 -130 yapacaksa süper motor..
    Hiç sıkıntı olmaz rahat rahat binersiniz Allah'ın izniyle, çokta rahat seyahat edersiniz, biz tem otoyolunda yol aldık 120-130 ile 220kg ağırlık Maaşallah hiç bir sorun olmadı, bu arada daha rodaj bitmedi o sebeple 130 üzerine çok çıkmadık belkide 140-150 bulabilirdik motor alıştığında mutlaka denemesini yapıcaz.
    [B]Murat Günay[/B]
    2011 Honda Cbr 250 R

Motosikleti
    CBR 250 R
    bugün güzel havadan yararlanıp motorla zonguldak a gittim , gezdim biraz turladım motor 1600 lere geldi . inanılmaz zevkli kullanımı ,biliyosunuz ilk motorum ilk defa motora biniyorum çok harika bir seçim yapmışım ve iyi ki almışım bu baharı sabırsızlıkla bekliyorum ...

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı erginaruz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün güzel havadan yararlanıp motorla zonguldak a gittim , gezdim biraz turladım motor 1600 lere geldi . inanılmaz zevkli kullanımı ,biliyosunuz ilk motorum ilk defa motora biniyorum çok harika bir seçim yapmışım ve iyi ki almışım bu baharı sabırsızlıkla bekliyorum ...
    Yarasın kardeş, iyi yapmışsın bende 20 km kadar yaptım kendimi alıştırıyorum motora, inşallah uzun yollara hazırlık olacak benim için bu mesafeler, bende bir haftasonu 1000km bir yol yapmayı düşünüyorum allah nasip ederse.
    [B]Murat Günay[/B]
    2011 Honda Cbr 250 R

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Alıntı CBR 250 R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geziye çıkacağım için şekil çok önemli değil, önemli olan eşyalarımı koyabileceğim, portatif bir çanta. Zaten normal zamanda şehir içinde gezerken çanta kullanmayacağım, şekil o zaman önemli.
    Etkinlik gezi fotoğrafları bölümünde , ya ikinci veya üçüncü sayfada yayınlamış olduğum ( motokut un İzmir Trabzon gezisi 3350 km ) başlığı altında CBR 250 R nin yan çantalı ve topkaseli fotoğrafları var belki beğenirsin bir göz gezdir

---------- Post added at 00:25 ---------- Previous post was at 00:21 ----------

Alıntı afatsum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaza inşallah sizinle olabilirim
    Hadi inşallah hayırlısı...

---------- Post added at 00:46 ---------- Previous post was at 00:25 ----------

Alıntı mertmugen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben eylül ayında izmirden CBR 250 R ile trabzona tek başına gittim ,dönüşte; 85 kg bir artçı en az 20 kg yan çanta ve topkase bende 85 kg yani 190 kg yükle motor hiç bir performans kaybı göstermeden , ve fırsat buldukça 135/145 km süratle mükemmel şekilde yolculuk ettik ve km dede 156 krş yaktı Gezi etkinlikler bölümünde motokurtun izmir trabzon gezisi 3350 km başlığı altında ,zannedersem şimdi ikinci veya üçüncü sayfa da izliyebilirsiniz(gezi etkinlik bölümünün sağ alt köşesinden sayfaları seçebilirsiniz)
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ve fırsat buldukça 135/145 km süratle mükemmel şekilde yolculuk ettik ve km dede 156 krş yaktı.
    Benzin tüketim değerinde bir yanlışlık olmasın, veyahut ben mi yanlış anladım acaba Sanırım kilometre başına 15.6 kuruş olacaktı ? Eğer böyleyse ortaya 100 km'de ~3.7 litre gibi bir değer çıkıyor ki gayet iyi.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzin tüketim değerinde bir yanlışlık olmasın, veyahut ben mi yanlış anladım acaba Sanırım kilometre başına 15.6 kuruş olacaktı ? Eğer böyleyse ortaya 100 km'de ~3.7 litre gibi bir değer çıkıyor ki gayet iyi.
    harbi çok güzel bi değer
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Yakıt tüketiminde devirli kullanım çok farkediyor. Önceden 20Kr/km'nin altına inmeyen tüketim bu sefer devirli kullanmamaya özellikle dikkat edince şehir içinde 17Kr/km'ye kadar düştü.

SARP AY52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC700X
    Herkese iyi haftalar.. Bir iş toplantısı için cumartesi-Pazar günü sabah izmir-aydın yaptım. Resmiyetle dondum. Dört mevsim montumun tüm katları üzerindeydi. Tedbir olsun diye iyiki pantolon yağmurluğumuda almışım, yolda durup giydim. Botlar ayakları kurtardı. Ama ne hikmetse üst ve eller zayıf kaldı. Sırt çantasında yedekte ne var yoksa üzerime giydim. Hatta çantadaki yedek çorapları eldivenin içine sardım. Bi yedek donumu başıma geçirmediğim kaldı Soğuk havalarda uzun mesafe gitmek baya donanım gerektiriyormuş. Özellikle ısıtmalı elciğin ne işi yaradığı anladım. Kesin bir tane edinmek lazım. Otobanda 162 Km gördüm yokuş aşağı, hız konusunu merak edenlere duyurulur.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Arkadaşlar ,CBR 250 R İzmirde kaç adet var acaba ? internet üzerinden tanışıp bir fan oluşturalım, bir pazar günü bir yerde buluşalım .İlkbahar dada kısa,ve uzun turlar düzenliyelim ne dersiniz.?
    Abi ben Denizli'deyim ama buluşmalar uygun bir zamana denk düşerse en azından havalar ısındığında Denizli'den çıkıp gelebilirim

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    abi okuma fırsatım yeni oldu, müthiş yol yapmışsın emeğine sağlık, darısı benim başıma inşallah.
    [B]Murat Günay[/B]
    2011 Honda Cbr 250 R

SARP AY52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC700X
    Arkadaşlar ,CBR 250 R İzmirde kaç adet var acaba ? internet üzerinden tanışıp bir fan oluşturalım, bir pazar günü bir yerde buluşalım .İlkbahar dada kısa,ve uzun turlar düzenliyelim ne dersiniz.?
    Güzel olur, hatta ilkbahara'a kadar boş durmayıp gezilecek 10 güzel yer veya rota listesi oluşturabiliriz. Bu sitede fan club sayfası açılabiliyormu bilmiyorum ama olursa iyi olur.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bugun Istoc Anes Motor`da 1000 km bakimini gerceklestirdim arkadaslar.45 TL odedim.
    Gitmeden once Esengul Honda`yi aradim 80 TL fiyat verdi.
    Otosever 75 TL fiyat verdi.
    Bakim yaptiracak arkadaslarin isine yarayabilir diye yazayim dedim.Keyifli forumlar.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Nitro Aikido kaskım için 18.11.2011'de internetten sipariş verdiğim pinlock nihayet bugün(5.12.2011) geldi arkadaşlar.
    sipariş ettiğim site: www.pinlock.co.uk
    ürün adı: Pinlock Inserts Nitro Inserts for - Aikido Helmets (Clear Insert)
    Tutar: Sub Total: £16.99
    Delivery: £8.99
    Total: £25.98

Zaten kaskta pinlock için ön hazırlık yapılmış. Dolayısıyla monte etmesi gayet kolay 2 dakikamı almadı ve üzerinde hiç de eğreti durmuyor. Sanki kask fabrikadan bu şekilde gelmiş gibi.
    Henüz yolda deneme fırsatı bulamadım. Buğulanmayı gidermeyecek olursa size haber veririm.

Motosikleti
    Honda CBR 250 R

Yoshimura Egzost CBR 250 R

Arkadaşlar merhaba;

CBR 250 R 'ın kısık egzost sesinden bu sayede kurtulmuş ve gayet güzel sesli bir egzostu monte etmiş bulunuyorum, hepinize nasip olması dileğimle...

[B]Murat Günay[/B]
    2011 Honda Cbr 250 R

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Hayirli olsun.Keske video cekseydiniz de duyabilseydik :(En kisa surede video isteriz Gule gule kullanin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler