Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siteden kaldırılmasındaki anlam yüzde 90 yapalıcak zamın okkasına karar verme aşamasındalar bence. Yani küçük kardeş gibi 200-300 tl mi zam yapalım yoksa modeli bidahamı fiyatlandıralım( tamamen iyi niyet) en aşşağı 9500 ve yukarısı. Yani motorun ithalatını durduracak halleri yok tamamen bi kararsızlık içerisindeler..

Ha bunu hayra yorarsan biz müşterileri yeterince beklettik mağdur ettik bi süre (2-3 ay) motor getirme şansımız olmadığından böyle bi önlem aldık

Bu arada ninjan varken niye Cbr250 düşünüyosun? Model ve kilometre sıfırlamak içinmi? bunun dışında cidden deymez bana sorarsan
    ninja'yı ikinci el aldım. ileride 0 km'sini alabilir miyim emin değilim.

cbr kaliteli bir motor ve gücüde yeterli. yüksek süratte ninja'yı yakalayamaz büyük ihtimale ama 250cc'lik motor beni tatmin ediyor.

Hem model 0'lamak için hemde işlevsellik için düşünüyorum. topcase takılabilmesi benim için güzel bir detay.

Tabi zaman ne gösterir bilinmez
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    reonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı newton06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beylikduzu tarafında oturuyorum aslında yakınlardaysan gorusebılırız
    ben üsküdarda oturuyorum ama beylikdüzüne sık sık geliyorum görüşebiliriz sevinirim.

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Wolky gözün aydın, hayırlısı olsun, kazasız belasız inşallah...

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı OguzhanCBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Wolky gözün aydın, hayırlısı olsun, kazasız belasız inşallah...
    Teşekküerler Oğuzhan

Motosikleti
    Honda CBR 250 R-Honda Ps 150i
    Arkadaşlar bende bu motordan almayı düşünüyorum. Bundan 10 gün önce istanbul anes motora sordum. Şuanda ellerinde bulunmadığını ancak temmuz başında geleceğini söylediler. Şimdide motor honda'nın sitesinden kaldırılmış. Net bir bilgi varmı bu konuda ?

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Borhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende bu motordan almayı düşünüyorum. Bundan 10 gün önce istanbul anes motora sordum. Şuanda ellerinde bulunmadığını ancak temmuz başında geleceğini söylediler. Şimdide motor honda'nın sitesinden kaldırılmış. Net bir bilgi varmı bu konuda ?
    Şuan daha 1 hafta önce en son parti geldi zaten motorlar müşterilerini buldu.Birdaha temmuzda geleceğini düşünmüyorum en erken ağustos olur 250ler için.Honda bu sene motor getirme konusunda sıkıntılı bizde hala cbr 125 bekliyoruz.250lerden sonra sıra cbr 125lerde onlar için bile net bir tarih vermiyolar hala

Sitesinden kaldırılma olayı bence zam ile ilgili.Yeni fiyatla beraber bu hafta tekrar gelir siteye

Ayrıca gözüme çarpan sitede pcx 125,600f te kaldırılmış.

Motosikleti
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan daha 1 hafta önce en son parti geldi zaten motorlar müşterilerini buldu.Birdaha temmuzda geleceğini düşünmüyorum en erken ağustos olur 250ler için.Honda bu sene motor getirme konusunda sıkıntılı bizde hala cbr 125 bekliyoruz.250lerden sonra sıra cbr 125lerde onlar için bile net bir tarih vermiyolar hala

Sitesinden kaldırılma olayı bence zam ile ilgili.Yeni fiyatla beraber bu hafta tekrar gelir siteye

Ayrıca gözüme çarpan sitede pcx 125,600f te kaldırılmış.

Evet şimdi bende baktım. Zam gelirse ki gelmemeli ozamanda kawasaki'ye yönelirim diye düşünüyorum. Cbr ın + sı fiyatıydı bana sorarsanız.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Evet şimdi bende baktım. Zam gelirse ki gelmemeli ozamanda kawasaki'ye yönelirim diye düşünüyorum. Cbr ın + sı fiyatıydı bana sorarsanız.
    Kesinlikle katılıyorum.Cbr'ın kawaya göre bence tek artısı fiyatıydı.Görünüş,performans olarakta kawa daha iyi geliyor bana.Ama fiyatıda el yakıyor tabi.Şimdi bu durumda birde Cbr'a zam gelirse kesinlikle kawa alınır.Hem zam gelsin,hem motor gelmesin.Bide bekliyoruz.Var mı böyle muhabbet ?

Motosikleti
    Honda CBR 250R - 2011
    arkadaşlar önümüzdeki pazartesi bir aksilik olmazsa bende cbr mi almayı düşünüyorum bildiğiniz elinde hazır motor olan bir bayi var mı? ben istanbuldayım ama motor ankara yada istanbul yakınında bir herhangi bir ilde olması bulunsa da olur.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı geocitys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar önümüzdeki pazartesi bir aksilik olmazsa bende cbr mi almayı düşünüyorum bildiğiniz elinde hazır motor olan bir bayi var mı? ben istanbuldayım ama motor ankara yada istanbul yakınında bir herhangi bir ilde olması bulunsa da olur.
    Bir bakın bakalım arkadaşın söylediği yere sorun ;

Alıntı ilkerrrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar,

Dün ruhsat kılıfı almak için Ankara, Efe Honda'ya uğradım, 250r ların akıbetini sordum, biraz konuştuk, dün saat 14.00'da ellerinde sahipsiz 1 adet tri-color cbr 250r vardı, bilginize ^^

Motosikleti
    Kesinlikle katılıyorum.Cbr'ın kawaya göre bence tek artısı fiyatıydı.Görünüş,performans olarakta kawa daha iyi geliyor bana.Ama fiyatıda el yakıyor tabi.Şimdi bu durumda birde Cbr'a zam gelirse kesinlikle kawa alınır.Hem zam gelsin,hem motor gelmesin.Bide bekliyoruz.Var mı böyle muhabbet ?
    Gerçekten öyle. Yakın zamanda motorumu bakım için götüreceğim. O aradada tekrar sorarım anes motora.

Motosikleti
    Honda CBR 250R - 2011
    Bir bakın bakalım arkadaşın söylediği yere sorun ;
    ilk işim yarın aramak olacak bayiyi ayrıca belirteyim renk olarak ilk tercihim siyah

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Gerçekten öyle. Yakın zamanda motorumu bakım için götüreceğim. O aradada tekrar sorarım anes motora.
    Bayisiyle konuşan biri olursa cbr 125leride sorabilir misiniz acaba ? Bazı bayilerin bilgisi oluyor bizim bayi hala birşey söylemiyor

Motosikleti
    Bayisiyle konuşan biri olursa cbr 125leride sorabilir misiniz acaba ? Bazı bayilerin bilgisi oluyor bizim bayi hala birşey söylemiyor

Büyük ihtimal pazartesi gideceğim mutlaka sorarım

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Büyük ihtimal pazartesi gideceğim mutlaka sorarım
    Çok teşekkür ederim

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bence kaldırmamışlar sitede bir sorun var
    http://www.honda.com.tr/SeriesConten...ge=genel-bakis

Selam arkadaşlar. Sürekli kawasaki ve honda karşılaştırması olmuş almak istediğimiz motorlar 250 cc ve düşük hp (beygir) yok efendim kawasaki 3-5 hp fazlaymıs. insanları yanıltmayalım aralarında çok ufak bi fark var. Eğer alacağımız motorlar 600 ve üzeri olsaydı karşılaştırmalar çok doğru olurdu. Sonuçta 250 cc lik bir makine ile yarışlara katılmayacağız O yüzden hız ve görüntü 2. planda bırakarak bakmamız gerekenler bence ;

2.el pazarına bakmakda fayda var. malum 250 cc ss alan arkadas %90 daha yuksek bir cc ye geçecektir ki honda nın pazarının çok iyi olduğunu motorcu arkadaşlar bilir.

2. satış sonrası destek, allah kimsenin başına vermesin ama bi kaza yaptığınızda max. 4-5 aylık motor sezonunda 2 ay parça beklemek pek keyifli olmuyor.

3.kesinlikle kafada belirlenen 2 , 3 artık kaç model varsa, kesinlikle üzerine binin, boyunuza ve kilonuza gore rahatlık pozisyonunuza bakın. mümkünse teset sürüşü.

4. Ss (racing) tarzı seven arkadaşlar için, 125 ve 250 cc geçiş motorlarınız olacak arkadaşlar, racing 'den keyif alanlar kesinlikle 250 cc de kalıcı olmaz ki herkezin kafasında mutlaka 600 ve üzeri motorlar vardır. İşte o zaman beygir gücüne, torkuna bakabiliriz.

Hızlı alım satım, yedek parça garantisi, işcilik, FİYAT kesinlikle cbr250 r

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    yedek parça denen olayı daha güremedik göremicez gibide geliyor bana
    ve ban max 150 km hız yettiği için okadar hp ye takılmadım görüntüsü çok hoş ondan aldım yani içim ciddende rahat verdiğim paraya.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı aky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar. Sürekli kawasaki ve honda karşılaştırması olmuş almak istediğimiz motorlar 250 cc ve düşük hp (beygir) yok efendim kawasaki 3-5 hp fazlaymıs. insanları yanıltmayalım aralarında çok ufak bi fark var. Eğer alacağımız motorlar 600 ve üzeri olsaydı karşılaştırmalar çok doğru olurdu. Sonuçta 250 cc lik bir makine ile yarışlara katılmayacağız O yüzden hız ve görüntü 2. planda bırakarak bakmamız gerekenler bence ;

2.el pazarına bakmakda fayda var. malum 250 cc ss alan arkadas %90 daha yuksek bir cc ye geçecektir ki honda nın pazarının çok iyi olduğunu motorcu arkadaşlar bilir.

2. satış sonrası destek, allah kimsenin başına vermesin ama bi kaza yaptığınızda max. 4-5 aylık motor sezonunda 2 ay parça beklemek pek keyifli olmuyor.

3.kesinlikle kafada belirlenen 2 , 3 artık kaç model varsa, kesinlikle üzerine binin, boyunuza ve kilonuza gore rahatlık pozisyonunuza bakın. mümkünse teset sürüşü.

4. Ss (racing) tarzı seven arkadaşlar için, 125 ve 250 cc geçiş motorlarınız olacak arkadaşlar, racing 'den keyif alanlar kesinlikle 250 cc de kalıcı olmaz ki herkezin kafasında mutlaka 600 ve üzeri motorlar vardır. İşte o zaman beygir gücüne, torkuna bakabiliriz.

Hızlı alım satım, yedek parça garantisi, işcilik, FİYAT kesinlikle cbr250 r
    İyi hoş diyosunda.Hızlı alım satım göremedim ben Hondada.Bi son 20 sayfayı oku istersen.Motorun kendisi zor geldi,125ler hala gelmedi 4 aydır bekliyoruz.Yedek parçası nasıl gelir düşünmek istemiyorum.İşçilik iyi,Kawanında iyi.Fiyat olayıda,evet makul bir fiyat.Tabi honda sizi 3-4 ay bekletip ardından zam yapmassa 9.300 e alan arkadaşlar oldu.

Şimdi tamam,dediklerine katılıyorum.Bencede 250 cc bir makina için bencede hız önemli değildir.Yakıt sarfiyatı,yedek parça olayı vs vs daha önemli.Fakat kawa teknik verilere görede daha iyi cbr 250'den.Amacım asla cbr 250'i kötülemek değil.Bende cbr 125 bekleyenlerdenim.Bana ninja 250 verseler yine cbr 125 yeni kasa isterim.Honda'ya karşı başka bir güvenim var(dı).Teknik olarak hala var.Fakat sen müşterilerini aylarca beklet,ardından zammı vur oh ne güzel.Kusura bakmayın ama bekleyen arkadaşlar çok sabırlıymış.Bende 55 gündür cbr 125'i bekliyorum,alternatifim olsa 1 saniye daha beklemem kaporamı geri alırım.Fakat yok.yzf 125 desen fiyat uçmuş gitmiş.Elimiz kolumuz bağlı.Fakat cbr 250 için aylar önce kapora vermiş olsam,çoktan bir kawa almıştım şartları zorlayıp.Veya GT250R.Şimdi cbr 250'i 9300 e alan arkadaşların suçu ne ? 9300 CBR 250'e veriliyorsa bence ninja kesinlikle parasını hak ediyor,sonuna kadar.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bu arada benim debriyajda minik bir boşluk var debriyaja basılı diğilken 1 cm oynatabiliyorsunuz normalmidir sizce?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler