Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    @seigen Ben araştırmışmıydım, biri mi bana söylemişti hatırlamıyorum DID değildi,belki cbr250 ile farklıdır ya da ben yanlış hatırlıyorum.Ama benim zincirin kötü durumda olduğunu biliyorum(düzenli yağlayıp temizlemem rağmen) Benim alacağım da DID ya da bir marka daha vardı,şu an hatırlamıyorum.Yapacağım zaman Gökhan halleder zaten.

@Çgty benim değiştireceğim yer belli zaten,sen kesin değiştireceksen Gökhan a söylerim mümkünse gelirsin ya da sana direk modeli söyler,adresi de söyler belki kendi gönderir.Hallederiz yani,sen kesin değiştiriyormusun?(vida kaynak filan varsa kulağa sıkıntılı gibi geliyor,gereken kim kırdı) Vida yı tam kafamda canlandıramıyorum ama kolay hallederiz gibi geliyor.Yine hasanpaşada bir cıvatıcı bilmemne diye bir adam vardrı Adamda vida üzerine eksik hiçbirşey yoktu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Cgty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı-Mavi-Beyaz
    Ben kesin değiştireceğim , çünkü zincirim artık uzatmaları oynuyor
    Zincir olayı da şöyle oldu , İpsala gümrükteydim , etrafta da hiç motosiklet servisi yoktu , İpsala'da tanıdığım bir motosikletçiye gittim ama sanırım artık gergi çok dibe dayanmış . Kaynağı biz yaptık gayet sağlam ama kaynak sonuçta, kolay birşeyse gergi vidalarının ikisini de değiştireyim diyorum . İstanbula ancak 1 ay kadar sonra gelebilirim Pain. Şu an motosiklet Uşak'da çünkü .
    "Sağlığında nice ehli hünerin,bir tutam tuz bile katmaz iken aşına,öldürüp evvel onu açlıktan, sonra bir türbe dikerler başına."

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    İstanbul gibi bir yerde yaşıyorsunuz ve hala kaynaktan, civatacıdan bahsediyorsunuz..etrafınızda bir sürü servis var..bizim motorların parçaları da ucuz..uydurma parçalar takacağınıza orijinal parça kullanmanızı tavsiye ederim..ben trabzonda (honda servisi yok) yaşamama rağmen en ufak parçayı bile Ankara Efe'den getirtiyorum...tabi bu benim düşüncem..yinede siz bilirsiniz..
    Youtube: YOL AVCISI

Motosikleti
    Kırmızı-Mavi-Beyaz
    @uthec Sen olayı biraz yanlış anladın galiba . Olay İstanbulda olmadı , İstanbulda da yaşamıyorum . Ayrıca böyle bir parçanın orjinali olup olmadığını da bilmiyorum.
    "Sağlığında nice ehli hünerin,bir tutam tuz bile katmaz iken aşına,öldürüp evvel onu açlıktan, sonra bir türbe dikerler başına."

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı Cgty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zincir gerginin yapıldığı vida kırıldı, kaynak yapıldı falan ama, kırıldı yani haliyle .
    Acaba bu vidayı değiştiren var mı? Ya da nereden temin edebileceğimle alakalı bir fikri olan ?
    Benim başıma geldi o mevzu, Gergi aparatını komple, pulları somunları ile 4 TL gibi bi fiyata aldım Honda dan. CBR250' de enn fazla 20/25 TL olur tahminim.

Otosevere sipariş geçtim 2 günde geldi, yani temin etmek çok kolay
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Kırmızı-Mavi-Beyaz
    @ferdinandd çok teşekkür ederim bilgi için , inan bilmediğim bir konuydu .
    Netten baktım ama bulamadım, burada Honda servisi de yok . Hemen otosevere bakıyorum, zaten pahalı bir şey olmayacağı belli de , önemli olan parçayı temin etmekti

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    @ferdinandd çok teşekkür ederim bilgi için , inan bilmediğim bir konuydu .
    Netten baktım ama bulamadım, burada Honda servisi de yok . Hemen otosevere bakıyorum, zaten pahalı bir şey olmayacağı belli de , önemli olan parçayı temin etmekti
    Ben piyasaya yeni giren bi model için sipariş geçtiğimden koskoca 2 gün beklemiştim, CBR250' nin zincir gergi setinin ellerinde olma ihtimali bile çok yüksek

Mevzu uzayabilir diye işkillenip bikaç servise sipariş geçmemeni tavsiye ederim, hepsi aynı hızda getiriyor, sonra mahcup oluyorsun diğerlerine karşı (tecrube ile sabit )
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    @cgty E kolayı varmış,sende uzaktaymışsın istanbul da halletmen saçma olur zaten.Arkadaşların dediği mantıklı,çok daha kısa sürede net bir şekilde halledersin böylece

Motosikleti
    Kırmızı-Mavi-Beyaz
    Evet , yarın izmite döneceğim ama motoru 1 ay sonra götüreceğim izmite . Gittiğimde gergi setini getirtirim , belki motoru getirdiğimde de gelir zinciri taktırtırım İstanbulda .
    Zinciri taktırdıktan sonra marka ve fiyatı ile ilgili bilgilendirirsen sevinirim bu arada @pain

Motosikleti
    @uthec Sen olayı biraz yanlış anladın galiba . Olay İstanbulda olmadı , İstanbulda da yaşamıyorum . Ayrıca böyle bir parçanın orjinali olup olmadığını da bilmiyorum.
    vardır vardır..motorun her parçasının orijinali servislerde vardır..

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    @Cgty Ben yakın zamanda değiştirmiycem herhalde ama aradım sordum.Fiyat net olarak aklında değil ama cbr 125 için d.i.d 125-135 tl civarı olması lazım dedi.

Motosikleti
    Kırmızı-Mavi-Beyaz
    Anladım , çok sağol tekar
    Pain bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    trıcolorcular

yok mu kask ısteyen

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kask-kiyafet-ekipman-kask-agv-stealth-sv-hrc-116053083/detay/
    seigen bunu beğendi.

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Arkadaşlar cbr 1 depo benzin ile (yedeğe düşmeden) kaç km gidiyor her yerde ve herkesten başka rakamlar duydum (örn:km de 14 krş,km de 19krş ve arası) yokmmu bunun bi doğrusu

Motosikleti
    pani / 3colore
    kurusu bılmem de 2.8 - 3.8lt/100km arası yakıyor.benzın fıyatına gore hesabı kendın yaparsın.

bu arada 600cc ss lere gecmek ısteyenler ıcın bır yakıt gırdısı daha yapayım

ılk depom.
    2007 cbr 600 RR - 26000km'de.
    6.2lt/100km yani tam 30 kuruş yaktım.
    karısık kullanım.
    ömer2 bunu beğendi.

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kurusu bılmem de 2.8 - 3.8lt/100km arası yakıyor.benzın fıyatına gore hesabı kendın yaparsın.

ılk depom.
    karısık kullanım.
    Hayırlı İşler

Motosikleti
    pani / 3colore
    fazla mı geldı andac

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)

ılk depom.
    karısık kullanım.
    hocam siz 60-90 arasımı takıldınız o değer o hızlarda olur arada bi 200km yapsan o değer 7-8-9 :D
    sungurmete bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F

ılk depom.
    karısık kullanım.
    Valla çok iyi barış.Sence en kötü kaç litre yakar.Yani 10-14000 devirler arası performanslı kullanımda.?
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar cbr 1 depo benzin ile (yedeğe düşmeden) kaç km gidiyor her yerde ve herkesten başka rakamlar duydum (örn:km de 14 krş,km de 19krş ve arası) yokmmu bunun bi doğrusu
    normal kulanımda 300 km sonra son ışık yanıp sönmeye başlıyor..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler