Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 250 R
    CBR 250 R ımı degiştirmeyi düşünüyordum , bayi ile konuştum fuardan sonra CBR 600 f almaya karar vermiştim ama bugün HONDA amcanın yeni çıkaracagı CBR 500 R ı görünce içim cızzz etti , CBR 500 R çift silindir ben sanırım yeni motorumu buldum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Selamlar bu video da neden Motorun durduğuna bakarmısınız?

http://www.youtube.com/watch?v=eBUDr...yer_detailpage

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    Alıntı TUR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Muhtemelen vites-ayaklık koordinasyonu ile ilgili bir sıkıntı var. Malum, viteste ayaklık açınca durur. O tarz bir iletişim kopukluğu olabilir iki mekanizma arasında.

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    Alıntı TUR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Eleman gazı kesip debryajı sıkınca stop ediyor acayip bir olay. Rolantide falan mı problem var acaba.
    Bu arada yollar çok güzelmiş kaymak gibi.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Bir ihtimal var ama çok küçük.Acaba debriyaja basmadan arka tekeri mi kitliyor çünkü bu durumda stop eder.Dikkatli izledim ama debriyaja sürekli bassıyor.Belki bir ihtimal vites düşürüken filan boş bir ana denk geliyordur.Çünkü bir iki defa ben de kırmızı ışığı son anda görünce hemen frene bastım debriyaja basmakta geç kaldım ve tekeri kitlediğim için stop etmişti.(Dediğim gibi video da bu ihtimal çok küçük ama söyleyeyim dedim:D)

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    bugun 3.brandam da gıttı

dıyordum kı zor yakaladım. arka tutamakların tekıne takılmıs parasut gıbı. 5kg tas ve ıplerı koparmıs ama ne hıkmetse motoru yatıramamıs ruzgarımız :D haha

hey allahm ya

yarın motor branda kusaklarından alıcam.ya ben kazanıcam ya foca ruzgarı...hayırlısı hhehe :D
    rahmi34 bunu beğendi.

Mytap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800R
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun 3.brandam da gıttı

dıyordum kı zor yakaladım. arka tutamakların tekıne takılmıs parasut gıbı. 5kg tas ve ıplerı koparmıs ama ne hıkmetse motoru yatıramamıs ruzgarımız :D haha

hey allahm ya

yarın motor branda kusaklarından alıcam.ya ben kazanıcam ya foca ruzgarı...hayırlısı hhehe :D
    Genelde şu brandaların altında motorun tam ortasına denk gelen karşılıklı delikler var. Oralardan bağlasan be hocam ? Tabi varsa.
    wolrath bunu beğendi.
    Yola çıktığında değil vardığında övün ....

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugun 3.brandam da gıttı

hey allahm ya

İyi kurtarmışsın yine
    wolrath bunu beğendi.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    bugun 3.brandam da gıttı

hey allahm ya

Kazanabilirsin Barış .
    wolrath bunu beğendi.
    Önce emniyet, sonra hareket...

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    bugun 3.brandam da gıttı dıyordum kı zor yakaladım. arka tutamakların tekıne takılmıs parasut gıbı. 5kg tas ve ıplerı koparmıs ruzgarımız :D haha hey allahm ya

Geçmişolsun diyeyim Ben %100 kapalı alana park ediyorda olsam, kimse kurcalamasın diye brandayı pege sarıp, iple bağlıyorum.

Bursa yolculuğumda da bir gece dışarıya parketmem gerekti ( bursa lodosu şiddetlidir, binaların çatıları uçar ) pege bağlamayı huy edinmiş olmamın faydasını gördüm tavsiye ederim
    wolrath bunu beğendi.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    pani / 3colore
    valla evımdekı garajda pek sorun olmuyor ama gemıye gıttıgımde seyır yoksa lımanda beklıyor motor.kac basıyorcu askerler ve meraklı rutbelılere gıcık oldugum ıcın branda vs ıle kapatıyorum pek yaklasmıyorlar bu yuzden ruzgarlı da olsa branda takmak zorundayım.yarın kı kusaklar umarım basarıyla sonuclandırcak mısyonumu

pege baglıyorum ama fayda olmuyor.resmen 5kg tası kaldırıp altından kurtuldu branda.ınce ıpler koptu.5 burgata halatla mı baglasam acaba

focada da 4 mevsım fırtına var ızmırlıler bılır.texas gıbı mubarek etrafta calılar vs ucusuyor

Motosikleti
    DL1000A
    Brandanın yere değen ucunu ben yan ayaklığın altına kaktırıveriyorum, motorun ayaklığı brandaya basıyor yani, motor devrilmedikçe uçması imkansız

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı hakanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Brandanın yere değen ucunu ben yan ayaklığın altına kaktırıveriyorum, motorun ayaklığı brandaya basıyor yani, motor devrilmedikçe uçması imkansız
    Aynı yöntemi uyguluyorum branda yırtılıyor ama genede kurtulmuyor. Bide motor 2 kere sağa devrilmemiş olsaydı iyiydi
    wolrath bunu beğendi.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    held marka brandayi feyizoglundan bulabilirsiniz cok ruzgar atlatti
    kalin yagmur gecirmez
    en buyuk boyu almistim hatirladigim kadariyla cbrme
    siddetle tavsiye

Motosikleti
    DL1000A
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı yöntemi uyguluyorum branda yırtılıyor ama genede kurtulmuyor. Bide motor 2 kere sağa devrilmemiş olsaydı iyiydi
    Motorumla ilk kışı geçireceğim, bu söylemleriniz beni ikinci el temiz, kullanıcısına kupon pranga arayışına itti

Neyse ki kapalı garaj mevcut, ama hala biniyorum motora, bi türlü kaldıramadım

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Motorumla ilk kışı geçireceğim, bu söylemleriniz beni ikinci el temiz, kullanıcısına kupon pranga arayışına itti

Neyse ki kapalı garaj mevcut, ama hala biniyorum motora, bi türlü kaldıramadım
    havaya baksana bu havada kaldırılır mı? uygun pantolon eldiven mont olduğu sürece rahat binilir...

Motosikleti
    DL1000A
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    havaya baksana bu havada kaldırılır mı? uygun pantolon eldiven mont olduğu sürece rahat binilir...
    Yok be Erhan Abi ya Dün motorla gittim, Eryaman-Beşevler-Balgat-Beştepe-Eryaman şeklinde, 37 litre Quechua çanta windstopper kılık kıyafet dolu, kask, dizlik, eldiven, mont şu bu cabası, içimde albay donu, üste kot, onun üstüne bi windstopper alt+üst, içim falan gore-tex dolu, 3 kat atletler falan Gece 02.00 gibi dönüyordum eve, yine üşüdüm yine üşüdüm

Balaklava nefesi ısıtıyor, dışarsı da soğuk, kask buhar yapıyor, açıyorum bi tık, soğuk havadan gözlerim yaşarıyor

Bin arabaya aç kaloriferi çal müziğini yak sigaranı be oğlum diyorum, ama yok ya, yine de bu lanet beni bir kadın gibi baştan çıkarıyor, hani sevgiliye kaçmak için bin türlü yalan söylenir, en hayati sınavlara girilmez, alabildiğine saçmalar ya insan, onun gibi bişey.
    avcagatay, erro, buberk ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    pani / 3colore
    guzel fıkır de yırtılır kesın zıra dedıgım gıbı zor kaldırıp ustune koydugum tası bıle kaldırdı ruzgar

Motosikleti
    DL1000A
    guzel fıkır de yırtılır kesın zıra dedıgım gıbı zor kaldırıp ustune koydugum tası bıle kaldırdı ruzgar
    Sanırım bir kez egzost sıcakken örtmemden ötürü küçük bir deliğe sahip olduğundan brandam, havayı tahliye edip kusursuz şekilde duruyor, ben de ufak bir kaldırım taşı koyuyorum sağına, solunda da sehpanın altına alıyorum, 5 aydır bi kez bozuk bulmadım

Ama Ankara memleketi pek çetin rüzgarlara nadiren ev sahipliği yapar, bu da bir etken.
    wolrath bunu beğendi.

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah

Bin arabaya aç kaloriferi çal müziğini yak sigaranı be oğlum diyorum, ama yok ya, yine de bu lanet beni bir kadın gibi baştan çıkarıyor, hani sevgiliye kaçmak için bin türlü yalan söylenir, en hayati sınavlara girilmez, alabildiğine saçmalar ya insan, onun gibi bişey.
    Doğru söze ne denir?

bildiğiniz gibi motorun kış uykusu olayı için tavsiyeler istemiştim sizden ama anladım ki "kış" henüz gelmedi İstanbul'da da öyle karakış yaşanmıyor, motora binmek kış uykusu hazırlıklarından hem daha kolay hem daha zevkli , yağmur ve kar olan günler hariç bu kış motorumu kullanacağım, öyle yatırma kaldırma yok dün kafama esti gittim kışlık ekipman aldım,
    almayı düşünenlere fikir olması açısından aşağıda resimleri ve bilgilerini paylaşıyorum.
    Ürünlerin hepsini Şirinevler Hudson Deri'den aldım

Ceket
    http://www.hudsonderi.com/?urun-1659...per-Siyah.html

pantolon

http://www.hudsonderi.com/?urun-2963...67-SPIDER.html

eldiven

eldivenin korumalı olanlarını da denedim ama elimi rahat hareket ettiremedim, zaten yazın da yarım eldiven kullanmıştım, eldivenle istediğim gibi hakimiyet sağlayamıyorum ama bu eldiven nispeten daha rahat geldi, fermuarlı bölümün için kgs vs. koyabildiğiniz gibi içlerinde eldiven için yağmurluk da mevcut.

http://www.hudsonderi.com/?urun-137-...i-Eldiven.html

içlik

alt-üst yağmurluk takımı

motorum

wolrath, erro, RuzgarSA ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler