Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı blow07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesaj alınmıştır Başka modellere yönelmek sanırım daha mantıklı .

*CBR250R ' lar için en iyi hangi lastiği tavsiye ediyorsunuz ?
    2 seçeneğin var sanırım...pirelli sport demon, bir de michlen..ikisinin birbirine çok yakın olduğu söyleniyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:54 ----------

Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şöyle faydası olur bol bol kayarsın
    çıkma pist lastikleri neden dışarda satılıyo peki...benim bildiğim tutuşları daha iyi olduğu için kullanılmış pist lastikleri alanlar var diye biliyorum..hem ucuz hem faydalı..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Pirelli Diablo Rosso 2 bence. Hem yeni piyasaya sürülmüş bir lastik (2011), o açıdan teknolojisi falan eski değil. Piyasada satılanlar eski tarihli olmaz. Sport touring diye geçiyor. 2011'de birkaç karşılaştırmada en iyi seçilmiş. Fiyatı da ön arka 457 TL, çok uygun buldum. 18 binde değiştireceğim lastiği de daha var, Kasım ortasını bulur.
    RuzgarSA bunu beğendi.

blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 seçeneğin var sanırım...pirelli sport demon, bir de michlen..ikisinin birbirine çok yakın olduğu söyleniyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:54 ----------

çıkma pist lastikleri neden dışarda satılıyo peki...benim bildiğim tutuşları daha iyi olduğu için kullanılmış pist lastikleri alanlar var diye biliyorum..hem ucuz hem faydalı..
    O konuyu bende pek bilmiyorum ama pist lastiği ile bizim Türkiye'mizin yolları arasında çok mesafe ondan dolayı olabilir belki Konuya tamamen yabancıyım.

Pirelli Sport Demon'u bir araştırayım. Michelin daha önce scooter'da kullandım . Memnundum ama Pirelli'yi de tatmak istiyorum. IRC'ler pek güven vermiyor nedense.

---------- Post added at 23:05 ---------- Previous post was at 23:03 ----------

Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pirelli Diablo Rosso 2 bence. Hem yeni piyasaya sürülmüş bir lastik (2011), o açıdan teknolojisi falan eski değil. Piyasada satılanlar eski tarihli olmaz. Sport touring diye geçiyor. 2011'de birkaç karşılaştırmada en iyi seçilmiş. Fiyatı da ön arka 457 TL, çok uygun buldum. 18 binde değiştireceğim lastiği de daha var, Kasım ortasını bulur.
    Fiyatı oldukça uygun gözüküyor. Eğer bu fiyatlarda ise bende almak isterim açıkçası.

fevzikeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    Alıntı rapcib adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah aşkına 2011- ve 2012 model arasında bir fark var mı yani 11 değilde 12 alırdım gibisinden ya da başka bir şey bilenler rica ediyorum gerçekten .. :((((
    kardeş hiçbir fark yok motor zaten 2011 de yeni çıktı bi senede değişiklik yapmıyolar 2013 de bile yok sadece renk değişikliği olacak ilgilenirsen benim 2011 var motor çok temiz . masrafını karşılamasına bakarsın eğer almayı düşünürsen motoruma her türlü güveniyorum

http://www.araba.com/83869981/Honda-CBR-250-R

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence çok renkli olmuş motor...orjinalinde renk dengesi bence gayet iyi..sadece sakalı beyaza boyamak kafi gelebilir...onun fazlası motoru bozuyo...jant şeridi, sticker vs....

bu modifiye işini yapanları body building benzetiyorum...hepsi yaptıkça yetersiz geliyo yapası geliyo...tadında bırakan az...zevk meselesi tabi...bize poh yemek düşer..
    valla ben son kullandıgım araba dısında tum arabalarımı (10.arabam) ve motorumu modıfıye ettım.ınsanın kullandıgı aracta her yerınde 1 ımzası olması hos bence.zevk meselesı tabı sana bısey dıyemem

wolrath Mono kapak olayını bende çok merak ediyorum. Henüz takılı bir motor görmedim. Çok istedim bende almayı ama boşa da para vermek istemiyorum. :([COLOR="Silver"]
    400lıra gıbı bı fıyatı var.bıraz tuzlu.ama yınede alacagız kacıs yok

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben son kullandıgım araba dısında tum arabalarımı (10.arabam) ve motorumu modıfıye ettım.ınsanın kullandıgı aracta her yerınde 1 ımzası olması hos bence.zevk meselesı tabı sana bısey dıyemem

Fiyatının da Maşallahı var ama Mono kapak yakışırsa ben bile düşünebilirim

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    beraber alalım pazarlık yaparız

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Carbon olmayanı çok daha güzel durur bence ve ayrıca fiyatıda normal

http://tyga-performance.com/site/pro...oducts_id=2289

Sanırım stoklar için olanı biraz pahalıymış

http://tyga-performance.com/site/pro...oducts_id=2290

Bi de bu var

http://tyga-performance.com/site/pro...oducts_id=2749
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Michelin pilot road 3 alın. Hem ıslak hem de kuru zeminde çok iyi diyorlar. 2011'in sonunda çıktı piyasaya. 110 120 ön lastik ebatları mevcut. Yalnız arka lastik 150/70'den başlıyor. Ama bu ebat CBR 250'lere oluyor.

http://www.cbr250.net/forum/cbr250-p...-road-2-a.html Buradaki eleman aynı ebatlarda road 2 takmış. Benim dediğim onun yeni versyonu road 3 ama, karışıklık olmasın.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

tugfox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet pist lastiği olduğunu şimdi gördüm fakat 110/70/17 ve 140/70/17 ölçütlerinde de mevcut. Pist lastiğinin sanırım bana pek bir faydası olmaz ?
    Boyuttan korkma. Ben 160-60-17 Michelin Pilot Power kullaniyorum cok memnunum. Garanti acisindan problem yaratir mi diye dusunuyordum bugun 4000km bakimi icin servise gittim herkes hayran kaldi

150-60-17 de olabilir ama 150-70-17 onermem motosikleti yukseltiyor.

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beraber alalım pazarlık yaparız
    benı de yazın ucuzsa ama mın 150 ısterım

Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Carbon olmayanı çok daha güzel durur bence ve ayrıca fiyatıda normal

http://tyga-performance.com/site/pro...oducts_id=2289

Sanırım stoklar için olanı biraz pahalıymış

http://tyga-performance.com/site/pro...oducts_id=2290

Bi de bu var

http://tyga-performance.com/site/pro...oducts_id=2749

400lıraya gelıyor ıste 2sıde.bırı 15 lıra daha ucuz

en altta lınkını verdıgın 1 oncekı lınktekı mono kapagın parcası zaten bu yuzden 35 dolar ebayda bıle 400lıradan ucuza bulamadım. bahadır grenaj 400lıraya beyaz orjınal getırırım dedı.muhtemelen oradan sıparıs verecegım.ama kasıma kadar cok yogunum.1-2 ay sonra ılgılenecegım bunla.

Fiyatının da Maşallahı var ama Mono kapak yakışırsa ben bile düşünebilirim
    hrc orjınal mono kapak stock motorda bu sekılde gozukuyor.

Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Michelin pilot road 3 alın. Hem ıslak hem de kuru zeminde çok iyi diyorlar. 2011'in sonunda çıktı piyasaya. 110 120 ön lastik ebatları mevcut. Yalnız arka lastik 150/70'den başlıyor. Ama bu ebat CBR 250'lere oluyor.

http://www.cbr250.net/forum/cbr250-p...-road-2-a.html Buradaki eleman aynı ebatlarda road 2 takmış. Benim dediğim onun yeni versyonu road 3 ama, karışıklık olmasın.
    1100 lira fiyatı var, radyal lastik olduğu için. 2 sefer lastik değiştirmeyi tercih ederim açıkçası .

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    1100 lira fiyatı var, radyal lastik olduğu için. 2 sefer lastik değiştirmeyi tercih ederim açıkçası .
    bit.ly/SkF1Vl

Ön arka ~320 dolar gibi bişey yapıyor. 100 -150 TL'de posta ücreti olsun, 675-725 TL gibi bir toplam fiyat oluyor. Bence gayet iyi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:10 ----------

Şu rengi getirmediler ya...
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    wolrath Mono kapak olayını bende çok merak ediyorum. Henüz takılı bir motor görmedim. Çok istedim bende almayı ama boşa da para vermek istemiyorum. :(

---------- Post added at 22:07 ---------- Previous post was at 22:01 ----------

Arkadaşlarım , abilerim Pirelli Diablo Supercorsa ? Bu lastik ebatları bizim IRC'ler gibi mi ? yoksa geniş mi ? Bir de fiyat aralığı nedir ön ve arka toplamı ?

http://i.imgur.com/qh29F.jpg
    Sizin mono kapak baya bi tuzluya geliyor .

http://www.ebay.com/itm/2011-2012-GE...#ht_963wt_1106
    Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    pani / 3colore
    repsol geldı ıste ne guzel

---------- Post added at 01:32 ---------- Previous post was at 01:30 ----------

Alıntı atilla_hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin mono kapak baya bi tuzluya geliyor .

http://www.ebay.com/itm/2011-2012-GE...#ht_963wt_1106
    yukarıda yazmıstım 400lıra cıvarı dıye.turkıye'den almak daha mantıklı.50daha verırım hıc olmazsa ne aldıgımı gorurum

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    wolrath, cok guzel yapmissin motoru begendim. tek eksik nokta lastik kalmis sanirsam. tam olculerinde lastik alman daha dogru olur diye dusunuyorum, hayatini riske atacak bir sikinti olmasin. motolastik.com uzerinden diablo rosso 2 siparisi gectim ben on-arka 492 tl falan tuttu. henuz elime ulasmadi ama bekliyorum.
    wolrath ve kindar_martı bunu beğendiler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CBr 250 ye tam yarış grenajı, hafifletme çalışmaları, 3 ayrı stage performans setup'ı.

Hava filtresi,egzoz ve yakıt ayarı ile yol setup'ında yani stage 1'de 3 hp civarı artış var

http://www.youtube.com/watch?v=UDmV3...feature=relmfu
    wolrath bunu beğendi.

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı aytacaksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wolrath, cok guzel yapmissin motoru begendim. tek eksik nokta lastik kalmis sanirsam. tam olculerinde lastik alman daha dogru olur diye dusunuyorum, hayatini riske atacak bir sikinti olmasin. motolastik.com uzerinden diablo rosso 2 siparisi gectim ben on-arka 492 tl falan tuttu. henuz elime ulasmadi ama bekliyorum.
    yeni lastiklerin gelince performans olarak bizleride bilgilendirirsen güzel olur, bende bu lastikten sipariş geçerim.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı tugfox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boyuttan korkma. Ben 160-60-17 Michelin Pilot Power kullaniyorum cok memnunum. Garanti acisindan problem yaratir mi diye dusunuyordum bugun 4000km bakimi icin servise gittim herkes hayran kaldi

150-60-17 de olabilir ama 150-70-17 onermem motosikleti yukseltiyor.
    Garanti açısından sorun olmaz dediğiniz gibi. Lastiğe bakmak lazım bugün

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Arkadaşlar Cuma Akşamki etkinliğe gelecekler arasında boş artçı yeri olan var mı ? Ona göre bir ayarlama yağacağım.
    Arçı benzin ve feribot parasına ortak olacak sonuçta

Etkinliği de hatırlatmış olalım.
    http://www.motojektif.com/etkinlik/7...eramet-gezisi/

Lütfen etkinliğe tek gelip artçı kabul etmek isteyen bildirsin.

Teşekkürler.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler