Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba, Benim CBR bir depo ile tek çizgi yanıp sönerken doldurdum 250 km'de tekrar tek çizgi yanıp sönmeye geldi, bu tek çizgideyken kaç km daha gider, hiç denemedim korkumdan ayrıca başka lamba falan yanmıyor değil mi ? benzinin bitmek üzere olduğunu tek çizgi yanıp sönerse anlıyoruz değilmi ? forumda herkes 300 km falan diyor ama son benzine kadar mı acaba ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    tepesıne kadar doldurup 6 cızgı alman gerek 300lerı gormen ıcın.

Efe Şenkader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N
    tepesine kadar benzin aldım 6 çizgi 120 - 140 aralığında hız ile 330 km yol yaptım 340 km flnda yapardım ama zorlamadım maaşallah

tugfox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de motor ayaklığı açık yani eğikken ağzına kadar dolduruyorum. Henüz yanıp sönmeden tek çizgiye düştüğünde yani 280-290km sonra alıyordum yine aynı şekilde doldurunca 35lirada falan alıyordu. Tabi rodaj döneminde sakin kullanıyordum. Rodaj bitti bu aralar ufak ufak devirli kullanmaya başladım bakalım mutlaka fark edecek yakıtı ama ne yakarsa yaksın az yakıyor sağolsun çok memnunum

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yolun açık olsun Lütfü keyifli sürüşler gez bakalım.
    sağolasın abi,daha yeni eve geldim,2 yakanında sahil yollarını baştan başa gezdik:D Geniş bir gruplada birkaç saat starbucks ta takıldık güzel gezi oldu gece gece
    RuzgarSA bunu beğendi.

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolasın abi,daha yeni eve geldim,2 yakanında sahil yollarını baştan başa gezdik:D Geniş bir gruplada birkaç saat starbucks ta takıldık güzel gezi oldu gece gece
    bende vardiyadan iki yakami kurtarmak üzereyim artçı olarak meslekten arkadaşla garipçe yapacağız

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    Alıntı deveagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, Benim CBR bir depo ile tek çizgi yanıp sönerken doldurdum 250 km'de tekrar tek çizgi yanıp sönmeye geldi, bu tek çizgideyken kaç km daha gider, hiç denemedim korkumdan ayrıca başka lamba falan yanmıyor değil mi ? benzinin bitmek üzere olduğunu tek çizgi yanıp sönerse anlıyoruz değilmi ? forumda herkes 300 km falan diyor ama son benzine kadar mı acaba ?
    Benim de ilk başlarda 260-270 km olunca tek çizgi yanıp sönmeye başlıyordu ve 300 km olunca benzin alıyordum. Ama motorun kmsi arttıkça daha az yakmaya başladı yada ben daha iyi kullanmaya başladım
    Artık 320-330 km yapınca tek çizgi yanıp sönmeye başlıyor ve 350 km de benzin alıyorum. Sanırım yanıp sönmeye başladıktan sonra 50 km daha rahat gider. Hatta bir keresinde uzun yolda tam 375km de yanıp sönmeye başladı 404 kmde de benzin aldım ve 11,5 litre falan benzin almıştı.

Yuce123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda Cbr 600f -- 2015 Honda Cbr 1000rr
    geçenlerde dışarda gezdim ve eve geldim eve geldiğimde içimi burkan bişeyle karşılaştım annem yazlığı temizlerken motorum için gerekli olan her şeye çok güzel yer bulduğunu artık kaskını falan ordan alıp oraya koyarsın dedi gidip bakıyım nereye koydun dediğimde şöyle bir manzarayla karşılaştım Motor kullanmamı hiç istemiyor ama buda yapılmazki :D

Uploaded with ImageShack.us
    erro, wolrath, SonpoL ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende vardiyadan iki yakami kurtarmak üzereyim artçı olarak meslekten arkadaşla garipçe yapacağız
    sizede iyi yolculuklar.

Motosikleti
    pani / 3colore
    yuce : foto fena valla motorunun basına bıseyler gelebılır her an.o potansıyelı hıssettım valıdede

bu arada dun gece cbrmn ruyasını gordum.. manet elcıklerını calıyorlardı. :( gemıde sımdı kıbrıs yollarında kendısı. persembeden berı gormedım. ıcım hıc rahat degıl ya :( umarım denızde vs de basına bısey gelmez ben gıdene kadar. cok ozledım ya pancar motorumu...
    Yuce123 bunu beğendi.

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yuce : foto fena valla motorunun basına bıseyler gelebılır her an.o potansıyelı hıssettım valıdede

bu arada dun gece cbrmn ruyasını gordum.. manet elcıklerını calıyorlardı. :( gemıde sımdı kıbrıs yollarında kendısı. persembeden berı gormedım. ıcım hıc rahat degıl ya :( umarım denızde vs de basına bısey gelmez ben gıdene kadar. cok ozledım ya pancar motorumu...
    ahahah ))). Yok endişenlenme sen bir şey olmaz . Rüyaların tersi olurmuş.
    wolrath bunu beğendi.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Merhabalar,

Kısmetse yeni motorum CBR 250 için yarın kaporayı yatırıyorum. Sorum şu yaklaşık ne kadarlık bir tutar vermek ve geri kalan parayı ne zamana tamamlamak lazım ?

Cevaplar için teşekkürler

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı traindevie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Kısmetse yeni motorum CBR 250 için yarın kaporayı yatırıyorum. Sorum şu yaklaşık ne kadarlık bir tutar vermek ve geri kalan parayı ne zamana tamamlamak lazım ?

Cevaplar için teşekkürler
    1000 tl kafi, geri kalanı motor bayiye geldiğinde veriyorsun 1-2 gün sonra ruhsat plakan hazırlanıp motorun sana teslim ediliyor.

Alıntı spawn1984 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 tl kafi, geri kalanı motor bayiye geldiğinde veriyorsun 1-2 gün sonra ruhsat plakan hazırlanıp motorun sana teslim ediliyor.
    Motor zaten bayide, o zaman anlaştığımız tutarı işlemlere başladıklarında yatırabiliriz doğru mu?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı traindevie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor zaten bayide, o zaman anlaştığımız tutarı işlemlere başladıklarında yatırabiliriz doğru mu?
    işlemler başlamadan paranın tamamını istiyorlar bende öyle olmuştu, zaten 1-2 gün sonra alıyosun motoru

Motosikleti
    pani / 3colore

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi satıp hacimli bir motor alacağım diyorsan,artık motorcusun:D

Motosikleti
    pani / 3colore
    yok. cbr la devam. turbolarım belkı

punto yerıne baska bıseyler dusunuyorum. 6.senem meslegımde bu 9.arabam. cok cabuk sıkılıyorum

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün cıbırı arkadaşın nc700'ü ile aldattım pişman değilim

seigen, teocan94 ve GP500-1st bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    sercan aynı makinenin beyazı bizim salona geliyor spora, ama bi türlü sahibini yakalayamadım güzel alet benim favorim gsxr 600 abi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler