Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    teocan94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alttaki Listede cbr 250 ye uyumlu oldugunu okudum bir arkadaşım getirtti kendi motosikletine bende denemek istiyorum bakalım uyacakmı bizim motora
    http://www.ebay.com/itm/Clutch-Brake...ff57fd&vxp=mtr
    Manetin Ortasında Bir Yerde Çukur Var. Motor Yan Yatarsa Bence Direk Kırılır o Manet...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eldivenler knox handroid :D, hangi çılgın bunları giyer diye merak etmiştim ilk görünce.
    o eldivenlerden arkadaşta varda motomax'da %30 indirim varken almış benim kazada serçe parmağım çatlamıştı oyle bir eldiven olsa çatlamazdı

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o eldivenlerden arkadaşta varda motomax'da %30 indirim varken almış benim kazada serçe parmağım çatlamıştı oyle bir eldiven olsa çatlamazdı
    Geçmiş olsun.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.
    saolasın geçen sene bu zamanlar bagdat caddesinde passatın sol kapısından girdim sağ kapısından çıktım Tek parmak çatladı koruma Şart

Yalnış passatda arka çamurluk kapı orta direk ne varsa aldım çıktım 660'ın gücü adına

pol@ris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125, Hyosung GV 250, Honda CBR 250R
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba muyat
    Bende 6000km de bakım yaptırdım.
    Sadece yağ, yağ filtresi ve yağ kapağı contası değişti.
    62tl para ödedim.
    Bİr dahaki bakıma 12.000Km de gideceğim ve sanırım buji değişecek.
    Hangi serviste yaptırdın bakımı?
    NOT: ben 1000 km bakımına 96 TL bayılmıştım :(
    http://www.facebook.com/CBR250RFANCLUB
    Tüm CBR kullanıcı dostlarım davetlidirler...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    arkadaşlar bir sorum var engine stop düğmesi var ya kırmızı, mesela ben önce anahtardan kapatıyorum motoru daha sonra bu düğmeyi de kapatıyorum sonra iniyorum motordan, bunun doğrusu nedir , motoru teslim eden arkadaş bana "önce kırmızıdan kapat sonra anahtarı kapat " şeklinde gösterdi, ben tam tersini uyguluyorum. siz nasıl yapıyorsunuz ?

Alıntı spawn1984 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir sorum var engine stop düğmesi var ya kırmızı, mesela ben önce anahtardan kapatıyorum motoru daha sonra bu düğmeyi de kapatıyorum sonra iniyorum motordan, bunun doğrusu nedir , motoru teslim eden arkadaş bana "önce kırmızıdan kapat sonra anahtarı kapat " şeklinde gösterdi, ben tam tersini uyguluyorum. siz nasıl yapıyorsunuz ?
    kontak yada stop tuşu hiç fark etmez istediğin yerden istop et hatta ayaklıkla bile istop edebilirsin.

Kırmızı tuş sadece bujilere giden elektiriğini keser kontakdan istop edersen tüm sistemin elektriği gitmiş olur hiç bi zararı olmaz ;)

Can Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu NC700 serisi makinaların motorların Honda Jazzın 1,4 motor pistonları kullanılmış. Özellikle yakıt ekonomisi için üretilmiş makinalar. Yüksek hızlı değil, torklu ve belli devir aralığında çok az yakıt tüketiyormuş.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kontak yada stop tuşu hiç fark etmez istediğin yerden istop et hatta ayaklıkla bile istop edebilirsin.

Kırmızı tuş sadece bujilere giden elektiriğini keser kontakdan istop edersen tüm sistemin elektriği gitmiş olur hiç bi zararı olmaz ;)
    O zaman şöyle sorayım =) geleceğimiz yere vardık, kontağı kapatıp inip gidebilir miyiz ? yani kırmızı düğmeyi kapamasak bir zararı olur mu ?

hangi takaşı yapmışşa güzel yapmış eline sağlık

---------- Post added at 00:24 ---------- Previous post was at 00:22 ----------

O zaman şöyle sorayım =) geleceğimiz yere vardık, kontağı kapatıp inip gidebilir miyiz ? yani kırmızı düğmeyi kapamasak bir zararı olur mu ?
    Hiç bişey olmaz ;)

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    eyvallah

Devriм - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Amma da yazılmış be arkadaş, oku oku bitmiyor. Nihayet bitirdim yazılanları

Yazı çok oldu ortalığı renklendirelim

pol@ris, teocan94 ve wolrath bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    iyi günler arkadaşlar, az önce şu ürünü aldım ancak motorda koyacak yer yok sırt çantasına koyuyorum sıkıntı yok da çantasız gezeceğim zaman naparım var mı fikri olan =))

http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...LE-pmu348.html

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    iyi günler arkadaşlar, az önce şu ürünü aldım ancak motorda koyacak yer yok sırt çantasına koyuyorum sıkıntı yok da çantasız gezeceğim zaman naparım var mı fikri olan =))

sırt çantası her daim lazım..ben eksikliğini çekiyorum...illaki olmayacaksa disk kilidi tek çare...bir de motoru gözünün önüne bir yere ya da bir kamera önüne falan koyman faydalı olur...

Devriм - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Bunun söylenmesinin sebebi, stop düğmesine el aşinalığı, alışkanlık edinmektir. Acil bi durumda, aklınıza bu düğmeyi kullanmayı akıl etmek ve bulunduğu yere el alışkanlığı sağlamak için söylenir. Güzel bi yöntemdir.
    Bunun haricinde, motorunuzu çalmaya ya da çalıştırmaya niyetlenen biri olduğunda, motoru çalıştırmak için o düğmeye basmak aklına gelmeyebilir ya da o düğmeye basmayı akıl etmesi o kişiye zaman kaybettirir

Uygulanması gereken sistem; normal bir şekilde, önce kontak anahtarını çevirip kapatmak, sonrasında stop / power düğmesini kapatmaktır

File almanı öneririm. File gayet kullanışlı. Piyasa değeri en fazla 10 lira değerinde ve en etkin çözüm

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    aynen file aklıma gelmedi , teşekkürler çanta almadığım zaman fileyle sabitlerim

Motosikleti
    honda cbr250r hussar 125
    arkadaşlar motorunuzun yağını kaç binde bir deiştiriyosunuz 3000 de bir değiştşrmek iyimidir bide 3000binde sadece yağ deiştirdik bidahaki 3000 de yağ filtre değiştirmek dorumudur yoksa her bakımda filtre deiştirmek gerekirmi?bi usatadan bana bi bakında yağ bi sonraki bakımda yağ filtre deiştirmemi soledi dorumudur?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı nsht adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorunuzun yağını kaç binde bir deiştiriyosunuz 3000 de bir değiştşrmek iyimidir bide 3000binde sadece yağ deiştirdik bidahaki 3000 de yağ filtre değiştirmek dorumudur yoksa her bakımda filtre deiştirmek gerekirmi?bi usatadan bana bi bakında yağ bi sonraki bakımda yağ filtre deiştirmemi soledi dorumudur?
    bence yağ değişiminden önce senin bilgisayarının klavyesini değiştirmen gerekir, ğ tuşu bir basıyor bir basmıyor sanırım.

Motosikleti
    honda cbr250r hussar 125
    bence yağ değişiminden önce senin bilgisayarının klavyesini değiştirmen gerekir, ğ tuşu bir basıyor bir basmıyor sanırım.

yaa hocam kusura bakma ben yazarken hiç dikkat etmedim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler