Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı larsen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar vergisi ne kadar ayrıca 125 lik ile yan yana veya ikisinide göreniniz var mı bizim burada bir siyah 250 gördüm makina güzel göze hitap ediyor yeni 125 lik eski kasaya göre boyutları nasıl forumun yarısını okudum neredeyse ama soruma cevap bulamadım
    Yan yana gelince bile zor ayırdediliyorlar.Vergisi 6aylık 46tl yıllık 92 tl.Eğer maddi sınırlaman yoksa ve alınca uzun süre binerim diyorsan 250 lik al.Çünkü belli bir süreden sonra yavaş kalıyor.Eğer öğrenip büyük makina alacağım diyorsan cbr125 al derim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:59 ----------

ah pardon yaa yine,125 başlığıyla karıştırdım:S

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı teocan94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çantayı İnternetten Bakmanı Tavsiye Etmem Dostum.
    Semtindeki Büyük Spor ve Çanta Mağazalarına Git Bak Karar Ver ;)
    baktım ama istediğim gibi bir şey bulamadımki

Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.hepsiburada.com/Liste/dia...BAR15487645033
    slm, bende bu ürünün gümüş oranj rengini kullanıyorum aynısından sitede kalmamış benzeri var. istersen bak. gümüş oranj da reflektör özelliği var çok az ışıkta bile parlıyor ve kargoda bedava. ölçüler yeterli su, termos, yiyecek, kitap ve bi kaç parça elbise rahatlıkla sığıyor. sırt çantası bizim motorlar için bence daha akıllı seçim.[COLOR="Silver"]
    bakayım dostum sağolasın...

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de çanta olayını araştırıyorum..içine branda ve bi kaç ufak eşya girebilmeli şehir dışı için...branda girmese de olur aslında...çantayı alırken bele bağlama mekanizmasının olmasına da dikkat edin derim ben...büyük kolaylık sağladığını söylüyolar...motomax online sayfasında güzel seçenekler mevcut...
    evet işte onlardan istiyorum..çanta biraz büyük olacak, belden bağlaması olacak..uzun yol için düşünüyorum..normal okul çantaları kadar küçük olsun istemiyorum..
    Youtube: YOL AVCISI

vergi süpermiş ben uzun süre motosiklet kullandım amacım 1000 lik makina almak fakat en az 1 sene birikim yapmam gerekiyor bu süre zarfında bari motosikletsiz kalmamak için 125 veya 250 düşünüyorum fakat bir miktar zarar kesin edeceğim ikinci eller sıfırdan daha pahalı ama kesinlikle makina şart katılıyorum 250lik tatmin edici en azından peki senelik ne masraf çıkartır çünkü 250 liğe yaptığım harcama 1000 liğin alım süresini uzatacak ayrıca şöyle bir durumum daha var yaşım 23 kars 112 de çalışıyorum aynı zamanda öğrenciyim motosikleti kışın kullanamayacağım malüm hava kışın çook soğuk oluyor tayin istememe 2 yıl var daha yani ailem balıkesirde soğuk zarar verir mi kış başlangıcında götürüp eve bırakmam gerekir mi bazen hava çok soğuk oluyor -25 lerde geziyor sıcaklık

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

teşekkürler alıntı yapamadım yaw
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yan yana gelince bile zor ayırdediliyorlar.Vergisi 6aylık 46tl yıllık 92 tl.Eğer maddi sınırlaman yoksa ve alınca uzun süre binerim diyorsan 250 lik al.Çünkü belli bir süreden sonra yavaş kalıyor.Eğer öğrenip büyük makina alacağım diyorsan cbr125 al derim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:59 ----------

ah pardon yaa yine,125 başlığıyla karıştırdım:S

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    vergi süpermiş ben uzun süre motosiklet kullandım amacım 1000 lik makina almak fakat en az 1 sene birikim yapmam gerekiyor bu süre zarfında bari motosikletsiz kalmamak için 125 veya 250 düşünüyorum fakat bir miktar zarar kesin edeceğim ikinci eller sıfırdan daha pahalı ama kesinlikle makina şart katılıyorum 250lik tatmin edici en azından peki senelik ne masraf çıkartır çünkü 250 liğe yaptığım harcama 1000 liğin alım süresini uzatacak ayrıca şöyle bir durumum daha var yaşım 23 kars 112 de çalışıyorum aynı zamanda öğrenciyim motosikleti kışın kullanamayacağım malüm hava kışın çook soğuk oluyor tayin istememe 2 yıl var daha yani ailem balıkesirde soğuk zarar verir mi kış başlangıcında götürüp eve bırakmam gerekir mi bazen hava çok soğuk oluyor -25 lerde geziyor sıcaklık

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

teşekkürler alıntı yapamadım yaw
    Ne demek ama yanlış anlamışım biraz.Ben cbr125 in vergisinden bahsettim,cbr250 nin vergisini bilmiyorum.Soğuk olayına gelince,o kadar soğukta bırakamazsınız motoru sonra marş bamaz.Kapalı bir yerde muhafaza etmelisiniz.O sıcaklıklarda zaten motosiklet sürülemez.Birde kapalı otoparka koysanız bile o havada en azından birkaç günde bir 10 dk filan çalıştırmanız gerekecektir.Masraf konusuna gelince zorunlu masrafları hariç(yağı ,periyodik servis bakımı ) masraf çıkartmayacaktır size.

Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne demek ama yanlış anlamışım biraz.Ben cbr125 in vergisinden bahsettim,cbr250 nin vergisini bilmiyorum.Soğuk olayına gelince,o kadar soğukta bırakamazsınız motoru sonra marş bamaz.Kapalı bir yerde muhafaza etmelisiniz.O sıcaklıklarda zaten motosiklet sürülemez.Birde kapalı otoparka koysanız bile o havada en azından birkaç günde bir 10 dk filan çalıştırmanız gerekecektir.Masraf konusuna gelince zorunlu masrafları hariç(yağı ,periyodik servis bakımı ) masraf çıkartmayacaktır size.
    kapalı yer bulabilirim üzerini örterim fakat haftada bir çalıştırmam şart mı çünkü kış geldiği zaman hava hiç ısınmıyor ki hep 0 ın altında zaten çalışmaz gibime geliyor ben bıraksam motoru 5 ay hiç dokunmasam yaz geldiği zaman kullansam olur mu soğuğun bozabileceği parçası falan var mı yoksa 1500 km götürüp eve mi bırakmam gerekir

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Egzost Süper, Ancak Videolarda sesi pek anlaşışlmıyor az gaza asıl hocam elini korkak alıştırma
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    pani / 3colore
    lojmandayım :( hemen kapattırdı eşim. gercekten cok ses cıkıyor. dbkıller gelsın. cok daha guzel vıdeolar koyarım

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    kapalı yer bulabilirim üzerini örterim fakat haftada bir çalıştırmam şart mı çünkü kış geldiği zaman hava hiç ısınmıyor ki hep 0 ın altında zaten çalışmaz gibime geliyor ben bıraksam motoru 5 ay hiç dokunmasam yaz geldiği zaman kullansam olur mu soğuğun bozabileceği parçası falan var mı yoksa 1500 km götürüp eve mi bırakmam gerekir
    Yani senin bileceğin iş,akü bitecektir belkide o kadar soğukta donan sıvılar olabilecektir.O kadar teknik anlamda bilmiyorum,daha tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa daha anlamlı olur.(Benim bildğim kadarıyla soğuktan sıvılar ve akü haricinde sorun çıkmaz diye tahmin ediyorum ama bilmiyorum)

pol@ris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125, Hyosung GV 250, Honda CBR 250R
    http://www.facebook.com/CBR250RFANCLUB
    Tüm CBR kullanıcı dostlarım davetlidirler...

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR

pol@ris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125, Hyosung GV 250, Honda CBR 250R
    maliyeti nedir tiger egzozun?
    http://www.facebook.com/CBR250RFANCLUB
    Tüm CBR kullanıcı dostlarım davetlidirler...

Motosikleti
    pani / 3colore
    tesekkurler arkadaslar

vıdeonun ortasında verdıgım ara gazı 3.000 devır bıle degıldı.ona ragmen acıkta yankılandı.ordan hesap edın ıste :D gercekten ben sızden cok ıstıyorum vıdeo koymayı ama dedıgım gıbı ınsanları rahatsız etmek ıstemıyorum pek hatta ıse nasıl gıdıp gelecegımı dusunuyorum bu 2hafta. 3-4.000 devır duz yolda pek rahatsız etmez ama yuk bınınce ya da 5.000 devırden sonra kufur ettırıyor :D hehe

egzoz-ıscılık-db kıller : 830 cıvarı. ama tanıtım fıatı gıbı oldu. normalde sıtesınde 125 lık ıcın olan 325 euro sanırım .

---------- Post added at 15:34 ---------- Previous post was at 15:30 ----------

Alıntı pol@ris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ses videosu isteriz
    alıntında var video ama ses sistemi lazım ıyı dınlemek ıcın :=)

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkurler arkadaslar

vıdeonun ortasında verdıgım ara gazı 3.000 devır bıle degıldı.ona ragmen acıkta yankılandı.ordan hesap edın ıste :D gercekten ben sızden cok ıstıyorum vıdeo koymayı ama dedıgım gıbı ınsanları rahatsız etmek ıstemıyorum pek hatta ıse nasıl gıdıp gelecegımı dusunuyorum bu 2hafta. 3-4.000 devır duz yolda pek rahatsız etmez ama yuk bınınce ya da 5.000 devırden sonra kufur ettırıyor :D hehe

egzoz-ıscılık-db kıller : 830 cıvarı. ama tanıtım fıatı gıbı oldu. normalde sıtesınde 125 lık ıcın olan 325 euro sanırım .

---------- Post added at 15:34 ---------- Previous post was at 15:30 ----------

alıntında var video ama ses sistemi lazım ıyı dınlemek ıcın :=)
    Yalnız görüntü olarakta süper ve sesi de süper. Rölantide çalışırken bile yeterli olduğu belli. Bizimki gibi cik ciklemiyor kuş gibi Çok beğendim fiyatı 890 TL değil mi ? Tekrardan hayırlı olsun..

Motosikleti
    pani / 3colore
    tesekkurler.

orjınal egzoz 8000 devırden sonra ben burdayım dıyor.valla rolantıde felan bıraz tıtretse degıstırmezdım ama gercekten cok sessız.

ve AGIRRR. bılmıyorum cıkaran tartan var mı ama 7-7.5 kg . tıger 1.5 kg. hayvan gıbı fark var arada

fıyatı yukarıda belırttıgım gıbı egzoz+dbkıller+ıscılık 830 TL

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Karabağlarda hangi mağaza acaba başka markalarda varmı?
    Hanim egzosun fiyatını biliyormu ?

Motosikleti
    pani / 3colore
    mca motor arkadas cok yardımcı oluyor sagolsun. dıger fırmaları da soyledı ama 1600-1700 cıvarlarında

bılıyor.ona da xperia neo aldım , odestık

normalde vfr ıstıyordum. aile 4lenecegı ıcın bu hayalden vazgectık. 1.5-2 harcayacagım o halde bılgın olsun dedın ben de

*karabaglar degıl bu arada kahramanlarda.

Motosikleti
    Honda cbr 250r gitti :(
    Arkadaşlar dün 2011 model honda cbr 250r alarak aranıza katıldım.Motordaki ilk izlnimlerim gerçekten çok güzel.Tek silindir olmasına ragmen gayet iyi ivmeleniyor ve süratide çok iyi ayrıca çok az yakıyor :D
    Aranıza katıldım ve maltepede oturuyorum.Motorcu arkadaşlarımla buluşup gezmek isterim.Bir organizasyon ayarlıyalım.Bir kafede oturup sonrada sahil bnoyunca turlarız.Katılmak isteyenlerin mesajını takip edicem kazasız sürüşler.

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Arkadaşlar motorun kaza sonrası incelemesi biteli baya oldu ama bir türlü fırsatım olmadı paçaları yazmak için sırayla parça fiyatlarını yazayım en azından ihtiyacı olan kişiler faydalanır:

Sağ ön siyal: 120 TL
    Sağ Levye: 14 TL
    Egzos Nikelaj: 75 TL
    Arka Basamak: 20 TL
    Ön Basamak: 24 TL
    Kafa Sağ Grenaj: 42 TL

ve k.bakmayın biraz ağır bir itham olacak ama sonuna kadar hakkettiklerini düşünüyorum koduğumun işçiliği 150 TL fiyatlar uygun ama işçilik fiyatı nedir Allah aşkına sağ sinyal hariç hepsi 2 tane vida sökmesi ile hallolacak işler edecek küfür lugatımda yok o küfürüde güçlerimizi birleştirip bulacağımıza inanıyorum. 6 parça fiyatı 305 tl iken yarısı işçilik almak neyin nesi okuyan bir honda yetkilisi varsa aklı başına gelir inşallah birde kafa sağ grenaj ellerinde yokmuş 30 iş günü bekle diyorlar mecbur bekleyeceğiz ama 15 iş günü normalde 30 iş günü nedir 6 haftadan bahsettiklerinin farkında değiller herhalde neyse...

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı Flashock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorun kaza sonrası incelemesi biteli baya oldu ama bir türlü fırsatım olmadı paçaları yazmak için sırayla parça fiyatlarını yazayım en azından ihtiyacı olan kişiler faydalanır:

Sağ ön siyal: 120 TL
    Sağ Levye: 14 TL
    Egzos Nikelaj: 75 TL
    Arka Basamak: 20 TL
    Ön Basamak: 24 TL
    Kafa Sağ Grenaj: 42 TL

ve k.bakmayın biraz ağır bir itham olacak ama sonuna kadar hakkettiklerini düşünüyorum koduğumun işçiliği 150 TL fiyatlar uygun ama işçilik fiyatı nedir Allah aşkına sağ sinyal hariç hepsi 2 tane vida sökmesi ile hallolacak işler edecek küfür lugatımda yok o küfürüde güçlerimizi birleştirip bulacağımıza inanıyorum. 6 parça fiyatı 305 tl iken yarısı işçilik almak neyin nesi okuyan bir honda yetkilisi varsa aklı başına gelir inşallah birde kafa sağ grenaj ellerinde yokmuş 30 iş günü bekle diyorlar mecbur bekleyeceğiz ama 15 iş günü normalde 30 iş günü nedir 6 haftadan bahsettiklerinin farkında değiller herhalde neyse...
    Benim anlamadığım sinyalin fiyatı,parçalar gayet hesaplı denilebilir,başka parçaların fiyatlarınıda biliyorum onlarda hesaplı ama bu sinyal nedir arkadaş,açıklaması ne o fiyatın.benim sinyalim kırılsa 15 dolara 4 lü setler var hemde ledli spor görünümlü filan...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler