Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyide dünya genelinde 250cc'de 33bg güç limiti varken nasıl 40hp motor üretsinler?
    Güncel olarak öyle ancak Cbr250RR'ın ilk serisi 45 HP, 92 sonrası 40 HP. Ama 4 silindirli olmasını karıştırmayalım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda titan delüxe
    abiler ben bu motoru almaya karar verdim şimdide bi konu kafamı karışstırdı benim bi dayım var eski motorculardan nasihat veriyo olum moto tehlikeli işte kazası kötü fln araba var motor şeytan işi fln diye bende motor tutkusu var pederde nsl istersen oyle yplm diyo bende bu motoru cok sevdim ama aklıma köto seyler soktu aslında ben kücük yastan beri motor kullanıyorum ve akıllı kullanırım sizden yardım istiyorum abiler ne yapyım yardımcı olursanız cok sevinirim

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Alıntı nafiz bilgiç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abiler ben bu motoru almaya karar verdim şimdide bi konu kafamı karışstırdı benim bi dayım var eski motorculardan nasihat veriyo olum moto tehlikeli işte kazası kötü fln araba var motor şeytan işi fln diye bende motor tutkusu var pederde nsl istersen oyle yplm diyo bende bu motoru cok sevdim ama aklıma köto seyler soktu aslında ben kücük yastan beri motor kullanıyorum ve akıllı kullanırım sizden yardım istiyorum abiler ne yapyım yardımcı olursanız cok sevinirim
    sen motor istiyorsan al derim eğer motor sevdan varsa hiç birşey tatmin etmez içinde kalır sevdası...
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motorun otomobilden tehlikeli olduğunu bilmeyen motorcu var mı ? Yine de bindiklerine göre vardır bir bildikleri değil mi ?

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorun giderildi. demişsin nereye dayanarak dediğini açarsan bizde öğreniriz. zaten 2010 model 1000 rr alan sayısı bir elin parmakları kadar az adam gibi test drive edilmeden alelacele sürülmüş ondan sonra millet kullanırken böyle bir hata çıkmıştır, olur normaldir. Bizim milletimiz motoru 1000 km'de 1 litre yağ yaksa yine de motorum yağ yakıyor, motorum kötü demez.bir yerde haklılar. yağ yakıyor desen motor dukaka olacak bir sürü para vermiş zarar edecek tabiki Benimki süper, 1 gram yakmıyor der. Ben daha motorum kötü diyene rastlamadım.
    yağ yakan motorları yaptılar yeni motor taktılar bu işde bitti dedin. yeni motor takarken bu takılan motor 2010 senin motor 2008 di deyip 10bin tl gibi para isteyerek mi taktılar. okadar çok tartışılaak şey var ki
    garanti garantinin garantisi varmı?
    şu model bu model meselesi değil kaç kişi uğraştı bir sürü kafa ağrıtacak şey
    onca para verip sırf markası yüzünden burda polomiğe giriyoruz. honda hayat onda deyip savunan bizler.
    varsa hatası üstünü örtmek yerine hakımızı arayalım. cbf 150 ler yağ yakıyor. aslında motor orjinalden yakıyor. ne yapsan hava ama hak aramak yerine oraya buraya sürücüye mahana bulup kendi kendimizi kandırıyoruz.
    neyse sıkıldım. elin derdi beni gerdi. boşver sal gitsin.
    Bana sorduğun soruları koyu ile işaretledim cevaplayayım:

önceki mesajımda dediğim gibi 2008 1000rr'larda kronik yağ yakma ve ayrıca debriyaj tası problemi vardı. Distribütör bu sorunu kabul ettiği için geri çağırmalar yapıldı ve talep eden tüm motorlar ÜCRETSİZ şekilde motorları değiştirildi.
    ayrıca 2009 modelde (Türkiyeye ithal prosedüründen dolayı 2009'unilk yarısında satılan motorlarda da sorun mevcuttu) motosikletler sorunu giderilmiş olarak ithal edildiği için böyle bi operasyona gerek kalmadı.
    şu an 2 arkadaşımda 1000rr var. biri 2009 model 2. seri, yağ yakma sorunu yok. diğeri 2008 model, 5bin kilometredeyken motoru değiştirilmiş, onun da sıkıntısı yok.

Ayrıca kimse kimseden motor bloğunun değişimi için para talep etmedi arkadaşım. Bak bu forumda topiği olan bi konu deliemin nickli arkadaşın konusunda o bahsetmişti, ancak onun anlattığı motosikletin komple değiştirilmesi ve 2010 model motosiklet verilmesi için talep edilen meblağdı. nitekim bunu kabul etmeyince onun motosikletinin motoru da ücretsiz olarak değiştirilmişti.

kullanıcılar için çok kötü bişey kabul ediyorum ama alakasız şeyleri neden birbirine karıştırıp yanlış sonuçlara varmak için uğraşıyorsun
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı nafiz bilgiç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ömür geçiyor, bidaha düne dönemeyeceksin şimdi yaşa ki bir anlamı olsun yaş 70 olunca işin bitmiş olucak ozaman çok ah çekeceksin halen gücün kuvvetin yerindeyse hiç çekinmeden düşünmeden arkana bakmadan alıcaksın motoru, Motor tehlikeli bunu herkes kabul ediyor, sende bunun farkında olarak kullanacaksındır muhakkak, Yurdumun apaçilerine benzemedikten sonra, ön yargılara sırtını çevidikten sonra kim tutar seniii, Mayısta CBR250R alıyosun bu bir emirdir
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    arkadaslar biraz once izmir honda yukselişe gittim bakiim ne war ne yok bi katalog aliim die içeri bi girdim şok oldum 15-20 adet koli içinde motorlar aman allahim motorlar gelmiş dedim yok ya gelmemiştir dedim sonra içeriye bi baktım yine aman allahım motorlar gelmiş dedim bi kufur bastim içeriye girdim bi kufur daha bastim solmesi ayip hemen alicam die kafadada kurdum derken bunlarin CBR600F CBR600RR VE CBR 1000 RR oldugunu anladim ztn olr bşi 250lik olaydi kapış kaış g,derdi ama 250 likler biraz bunlara benziosa super olucak o kesin acaba olcu olarak 600 lukle 250 lk arasinda ne war?
    hyosung gv 250

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı zealous adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar biraz once izmir honda yukselişe gittim bakiim ne war ne yok bi katalog aliim die içeri bi girdim şok oldum 15-20 adet koli içinde motorlar aman allahim motorlar gelmiş dedim yok ya gelmemiştir dedim sonra içeriye bi baktım yine aman allahım motorlar gelmiş dedim bi kufur bastim içeriye girdim bi kufur daha bastim solmesi ayip hemen alicam die kafadada kurdum derken bunlarin CBR600F CBR600RR VE CBR 1000 RR oldugunu anladim ztn olr bşi 250lik olaydi kapış kaış g,derdi ama 250 likler biraz bunlara benziosa super olucak o kesin acaba olcu olarak 600 lukle 250 lk arasinda ne war?
    Ahhh şu %37 lik ötv ve %18 lik kdv olmassa hiç çekinmeden 600 lük sıfır alınırdı. (Hazır kutudan yeni çıkarken) Paranın yarısını devlete vermek çok saçma bir olay, Dünyanın en büyük vergisi ve benzini bizdeyken 600' lük hayal

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahhh şu %37 lik ötv ve %18 lik kdv olmassa hiç çekinmeden 600 lük sıfır alınırdı. (Hazır kutudan yeni çıkarken) Paranın yarısını devlete vermek çok saçma bir olay, Dünyanın en büyük vergisi ve benzini bizdeyken 600' lük hayal
    Abi nediyosun sen bugün ebaya göz attım 2011 600RR lar 7bin $ şaka gibi ya

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtalyada Yamaha XJ6-abs 6500 euro(14100 TL) Bizde 17250 TL. 600 cc sıralı 4 silindir 80 beygir makina.Bizdede 14 bin olsa direk sıfırını alırm. TR de 30 beygir makina 11000

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Gelsin artık şu Cbr250r'ler)
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    honda titan delüxe
    Ömür geçiyor, bidaha düne dönemeyeceksin şimdi yaşa ki bir anlamı olsun yaş 70 olunca işin bitmiş olucak ozaman çok ah çekeceksin halen gücün kuvvetin yerindeyse hiç çekinmeden düşünmeden arkana bakmadan alıcaksın motoru, Motor tehlikeli bunu herkes kabul ediyor, sende bunun farkında olarak kullanacaksındır muhakkak, Yurdumun apaçilerine benzemedikten sonra, ön yargılara sırtını çevidikten sonra kim tutar seniii, Mayısta CBR250R alıyosun bu bir emirdir
    eyvallah abi sagol tabiki emrini tutarım ben büyüklere saygı cok onemlidir motor tutkusu bi başka inş şu motor bi gelsede gorsek benim tarafımda herşey tamam peder ikna edildi ben onayı verdim karar verdim ama honda sözünde durmuyor... tüm yorum yapan arkadaşlara tsk ederim bu arada yazın manisada olacagım aslında burada bi grupla motorları alınca bi gezi yapsak fethiyeye antalya mersin fln inş had bklm bu arada şaka gibi honda yükseliş satış danışmanına msnden mail yazdım ne zaman gelecek diye

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:45 ----------

Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen motor istiyorsan al derim eğer motor sevdan varsa hiç birşey tatmin etmez içinde kalır sevdası...
    aynen abi artık kader allahtan ne diyelim inş hayırlı olur

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    mayıs ilk haftası gelecek herhalde?

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Evet arkadaşlar sağ olsun , bu gün beni ıstanbuldan motototal satış sorumlusu aradı pazartesi günü bir adet siyah CBR 205 r geliyormuş ben yükseliş hondaya kaboro bıraktığımı ama ,yükseliş hondayla görüşüyüm eğer gelmiyecekse sizden alabilirim dedim satış sorumlusuda yükseliş hondayada bir adet geleceğini söyledi... Istanbulda CBR 250 R bekleyen arkadaşlar motototalı hemen arasın hoşçakalın
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güncel olarak öyle ancak Cbr250RR'ın ilk serisi 45 HP, 92 sonrası 40 HP. Ama 4 silindirli olmasını karıştırmayalım.
    buda doğru ama 4 silindir olursada maliyet çok yukselir ve 600cc 4 silindir motorların satışına darbe vurulur.

aslında piyasada olsa 250cc 4 silindir alabilirdim herhalde
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar sağ olsun , bu gün beni ıstanbuldan motototal satış sorumlusu aradı pazartesi günü bir adet siyah CBR 205 r geliyormuş ben yükseliş hondaya kaboro bıraktığımı ama ,yükseliş hondayla görüşüyüm eğer gelmiyecekse sizden alabilirim dedim satış sorumlusuda yükseliş hondayada bir adet geleceğini söyledi... Istanbulda CBR 250 R bekleyen arkadaşlar motototalı hemen arasın hoşçakalın
    Moto kurt abim sizde sanırım bu ptesi yada salı alırsınız ayak sesleri gelmeye başladı CIBIR 'ların

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    nie ya ssihay haa:(:( off mavi beyaz gelse ya

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150

Allah gönlüne göre versin

Moto kurt abim sizde sanırım bu ptesi yada salı alırsınız ayak sesleri gelmeye başladı CIBIR 'ların
    Sevgili Blindfire kardeşim bakıyorum nerdeyse benden fazla sevindin Allah İnşaallah CBR 250 R den çok çok daha iyi motorlar sana nasip etsin kazasız belasız ömürboyu kullan .. Telefon no: 0555 669 04 04 ararsan tanışmış oluruz hoşçakal herşey gönlünce olsun .
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Blindfire kardeşim bakıyorum nerdeyse benden fazla sevindin Allah İnşaallah CBR 250 R den çok çok daha iyi motorlar sana nasip etsin kazasız belasız ömürboyu kullan .. Telefon no: 0555 669 04 04 ararsan tanışmış oluruz hoşçakal herşey gönlünce olsun .
    Sağolun abi hayırlısı olsun Mayısta bizimde olur inş, Fakat benim şuan motor için yer sıkıntım var onu nasil halledicem onu düşünüyorum, Bu arada iyi olur tanışalım tabiki, numaranızı kaydettim yarın öğle vakti ararım. CBR yi aldığınızda resimleri çekmeye gelicem zaten

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı OguzhanCBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi nediyosun sen bugün ebaya göz attım 2011 600RR lar 7bin $ şaka gibi ya
    ülkemiz çok güzel, çok seviyorum ama bazen bu fiyatlar bu ülkede olduğumuza pişman ediyor,(Benzin, araç ötv.leri, taşıt vergileri, cep telefonu vergileri, internet vs. herşey kazık) Bunları güzel ülkemizin, güzel insanlarına reva görelenler utansın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler