Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Çanakkale'li olmasam da keşanlı'yım beaa Bizde 2 arkadaş bir sym wolf birde ybr bu cuma günü Edirne'ye doğru yola çıkabiliriz. Memlekete gidicez kısmetse Enez Hasköy. Hem gezinti olmuş olur, hemde uzun yol yapmış oluruz dedik. Tabi kesin değil ama şuanda planımız o yönde. Kalabalık olursak daha çok keyif alırız yolculuk sırasında.

İletişim için belli bir yerden haberleşelim bence. Eklemek isteyen olursa buradan konuşabiliriz.
    https://www.facebook.com/cannn22

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brk194 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    Türkiyedeki en iyi cbr 250r jantlar manetlerle uyumlu yapsaymış daha iyi olurmuş

scooboy, papazkemal, Sam@ ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Merhaba arkadaşlar bugün bende aranıza katıldım. Ankara'dan cbr cı arkadaşlar varsa tanışabiliriz. Bu arada bir şey sormak istiyorum. Kısa fardayken sol far aktif değil, uzunları açınca aktif oluyor. Bu normalmi yoksa benim motordamı bir problem var?

Motosikleti
    ninja 300 diye umulur
    merhaba arkadaşlar yeni kasa cbr 250r max hız ney acaba şimdiden sağolun
    fearlesboyy bunu beğendi.

koraycbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr
    Alıntı Mrcavdar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bugün bende aranıza katıldım. Ankara'dan cbr cı arkadaşlar varsa tanışabiliriz. Bu arada bir şey sormak istiyorum. Kısa fardayken sol far aktif değil, uzunları açınca aktif oluyor. Bu normalmi yoksa benim motordamı bir problem var?
    Bi problem yok dostum malesef göze hoş gelmese de çift farlar böyle, 600'de de aynı

DoLPHiN2306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-R6-ktmrc200-ktmduke390
    Alıntı Mrcavdar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara Mt sayfasından yazabilirsin. Çıkan var mı turlayacam gibisinden. İlla ki birimiz dahil oluruz ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:33 ----------

Alıntı NAZIM_51 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskisinden fark olacağını sanmıyorum. Düzlükte 155 civarları. Eğimli yolda ben 172 gördüm. 84 kg

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:35 ----------

O değilde bizim motorlarda ikaz için ,uyarı için 4 lü yakamıyoruz ya o çok tuhaf ya. Sacma hatta

zsturkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı DoLPHiN2306 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara Mt sayfasından yazabilirsin. Çıkan var mı turlayacam gibisinden. İlla ki birimiz dahil oluruz ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:33 ----------

Eskisinden fark olacağını sanmıyorum. Düzlükte 155 civarları. Eğimli yolda ben 172 gördüm. 84 kg

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:35 ----------

O değilde bizim motorlarda ikaz için ,uyarı için 4 lü yakamıyoruz ya o çok tuhaf ya. Sacma hatta
    Selm arkadslar araniza yeni katildim hemen konuya daldim kusura bakmayin
    4 lü ikazlari yok ve motoru yeni aldiğimda farkettim ki far açma-kapama dügmesi felnda yok bunlarin hepsi biliçli mi

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı NAZIM_51 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    : )) 220 km dıye bır duyum aldım......şaka bir yanada oyle arada uçurum fark olacagını sanmıyorum.sadece grenaj farkı var çünkü şase aynı şase gibime geliyor... ama goruntusü süper ben cok beğendım daha kalıplı özellıkle kuyruk grenajının genişletilmesi yakışmış.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    : )) 220 km dıye bır duyum aldım......şaka bir yanada oyle arada uçurum fark olacagını sanmıyorum.sadece grenaj farkı var çünkü şase aynı şase gibime geliyor... ama goruntusü süper ben cok beğendım daha kalıplı özellıkle kuyruk grenajının genişletilmesi yakışmış.
    Yeni kasa eski kasaya göre 1.5 hp daha fazla Eski kasa 26 hp , yeni kasa 27.5 hp
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni kasa eski kasaya göre 1.5 hp daha fazla Eski kasa 26 hp , yeni kasa 27.5 hp
    0.5 Horse Power. Yarim beygir :D VAHŞETTT !
    Ezio41, fearlesboyy, zulu ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı emreaydin69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0.5 Horse Power. Yarim beygir :D VAHŞETTT !
    işte o yarım beygir arada 50 km hız farkı yaratır : ))
    Furkan Tarık ve ellaksakir bunu beğendiler.

o kadar fark olacagını zannetmiyorum ya

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Arkadaslar merhaba, gecen yaz cbr250 alicaktim fakat ertelemek zorunda kaldim... dun yeni kasa repsol edt kavustum :D daha 15 km yaptim motor gercekten harikaa umarim bu forumdaki arkadaslarla tanisma firsatim olur ve birlikte gaz acariz size birsey sormak istiyorum rodaj hakkindaki bilgilerinizi paylasirmisiniz ? Birde kasko fiyatlarindan haberdar olan varmi ? Bu sorular daha onceki sayfalarda vardi ama tekrar donus yapip bulamadim herkese iyi gunler, saygilar

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugun sabah dogu batiya gittim servise adamlar gercekten ilgileniyo ya... ve yeni kasa cbr peynir ekmek gibi satiyo resmen... alan arkadaslarada hayirli olsun simdiden

mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba, gecen yaz cbr250 alicaktim fakat ertelemek zorunda kaldim... dun yeni kasa repsol edt kavustum :D daha 15 km yaptim motor gercekten harikaa umarim bu forumdaki arkadaslarla tanisma firsatim olur ve birlikte gaz acariz size birsey sormak istiyorum rodaj hakkindaki bilgilerinizi paylasirmisiniz ? Birde kasko fiyatlarindan haberdar olan varmi ? Bu sorular daha onceki sayfalarda vardi ama tekrar donus yapip bulamadim herkese iyi gunler, saygilar
    Hayırlı olsun motorunuz, güle güle kullanın.

Ben de geçen ay almıştım motorumu, hâlâ rodajda. Bana söylenilen ani kalkış ve duruşlardan kaçınmam ve motoru ılımlı kullanmam gerektiğiydi. Rodajı doğru mu yapıyorum yanlış mı yapıyorum ileride belli olacak.

Kaskoyu motor aldıktan 1-2 hafta sonra yaptırdım. Aviva sigortanın motosiklet için tek yetkili acentası olan Üsküdar'daki Şair Sigorta'da yaptırmıştım. 1.280 TL tuttu. 9 taksitle ödeyeceğim. Kasko fiyatında yaş, kaza kaydı gibi faktörler belirleyici oluyor. Bir de Honda Akademi ya da Gis Akademi'den eğitim alırsanız indirim yapıyorlar. (Vespa, Yamaha eğitimleri de muhtemelen indirim yaptırıyordur, ilgi alanımda olmadıkları için sormamıştım)

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Merhaba arkadaşlar bişi sorcam motor 3000 km de yalnız motordan bi ses gelmeye başladı fan sesi gibi ama fan deil böyle süpürge makinesinin sesi gibi vuuu die sizdede oldumu yada servise mi götürmeliyim

b.dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    MT-07 başlığına takılmaktan sahibi olduğum CBR 250 alemini unuttum. Nasılsınız arkadaşlar. Toplanıp geziyomusunuz?
    soycan bunu beğendi.

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    dün 3 cbr 1 kawa 1 cbf 150 kartepe sapanca maşukiye gezdik
    Ezio41, soycan ve Osırıs bunu beğendiler.

Motosikleti
    Cbr250r
    Bence kemik bi kadro kurup cbr bulusmalari yapmaliyiz. Yasca biraz daha buyuk abilerimiz organizasyonu yaparlarsa seve seve katilirim

Bugün 7 civarı Bostanlı'da bi siyah cbr 250 ile karşılaştık. Foruma üye mi bilmiyorum ama altınyol / bayraklı ayrımına kadar birlikte sürdük. Işıklarda bir türlü konuşamadık ne zaman dursak hemen yeşile döndü
    Buraya üyeyse selam olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler