Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu motor geldikten sonra en temiz CBF 250 bile 5000 TL'den fazla etmez benim gözümde. En yenisi bile 3 - 4 yıllık motorlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Yeşil Ninja 250 R - 2011
    Cuma günü Ankara Efe Motor'a kapora vererek sipariş listesine eklendim.. Bana dedikleri Nisan 6 da parti Mısır'da olacakmış.Bir aksilik vs çıkmaz ise ( Mısır da gümrüklerde sıkıntı olabiliomuş, grev falan filan) 15 Nisanda teslim alacağım..

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgilim abim MotoKurt En az sizin kadar heycanlıyız inşallah Nisan Ayında sadece sizinkisi gelmez bikaç tane fazladan gelirde bizde sebepleniriz, Hoşçakalın
    Sevgili Blindfire , öncelikle Kardeşim: Türkçe bir ad bulamadın mı da beni bu yaşta tek tek harf lerle uğraştırıp ismini yazdırıyorsun , senin ismini yazana kadar Türkçe bir mektup yazarım.... Nick mi? ad mı? herneyse Türkçe olsa daha akılda kalır diye düşünüyorum ve hayret ediyorum bu özenti sadece bizde hiç bir Almanın , Fransızın, İngilizin Türkçe (Nick) ad kullandıklarını zannetmiyorum ..Sen , ve bu siteyi okuyan yabancı (Nick) isim kullanan arkadaşlar inşaallah bu serzenişimden kırılmamışlardır. Sadece kırmızı zemin üzerindeki hilal ve yıldız bayrak değildir... DİL de bir bayraktır 51 yaşında bir abiniz olarak bu sözüm kulağınıza küpe olsun..
    Gelelim asıl meseleye ,inşallah benim motor tek olarak gelmez sekiz on tana CBR 250 R gelirde güzel bir grup kurarız ve senin gibi genç arkadaşların çoğunun benden fazla merakla dört gözle motorun gelmesini beklediklerini biliyorum .Her şey gönlünüzce olsun ,hoşçakalın..

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25

Gösterge Saatinin Güzelliğine Bakın :)

CBR250R Gösterge

CBR250R Gösterge

CBR125R Gösterge (Tek Fark 13000 devire kadar olması yoksa 250R nin aynısı)

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:02 ----------

Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Blindfire , öncelikle Kardeşim: Türkçe bir ad bulamadın mı da beni bu yaşta tek tek harf lerle uğraştırıp ismini yazdırıyorsun , senin ismini yazana kadar Türkçe bir mektup yazarım.... Nick mi? ad mı? herneyse Türkçe olsa daha akılda kalır diye düşünüyorum ve hayret ediyorum bu özenti sadece bizde hiç bir Almanın , Fransızın, İngilizin Türkçe (Nick) ad kullandıklarını zannetmiyorum ..Sen , ve bu siteyi okuyan yabancı (Nick) isim kullanan arkadaşlar inşaallah bu serzenişimden kırılmamışlardır. Sadece kırmızı zemin üzerindeki hilal ve yıldız bayrak değildir... DİL de bir bayraktır 51 yaşında bir abiniz olarak bu sözüm kulağınıza küpe olsun..
    Gelelim asıl meseleye ,inşallah benim motor tek olarak gelmez sekiz on tana CBR 250 R gelirde güzel bir grup kurarız ve senin gibi genç arkadaşların çoğunun benden fazla merakla dört gözle motorun gelmesini beklediklerini biliyorum .Her şey gönlünüzce olsun ,hoşçakalın..
    Aslında Haklısınız Abi Bu yabancı özentisi nerden bulaştı bize anlamış değilim, Değiştirme imkanım olursa Türkçe isim kullanacam, Bu arada adım Güner sevgilim abim Hoşçakalın
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

Motosikleti
    Alıntı fuLia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cuma günü Ankara Efe Motor'a kapora vererek sipariş listesine eklendim.. Bana dedikleri Nisan 6 da parti Mısır'da olacakmış.Bir aksilik vs çıkmaz ise ( Mısır da gümrüklerde sıkıntı olabiliomuş, grev falan filan) 15 Nisanda teslim alacağım..
    Telefonla ulaşarak İstanbul ,Ankara ,Antalya , İzmir bayiilerine sorduğum CBR 250 R ne zaman gelecek sorusuna aldığım cevaplar aşağıdadır. A) Motorlar imalatta B) gemiye yüklendi yolda C) gümrükte D) istanbulda E) Tusinami olduğu için yükleme yapılamadı biraz gecikme olacak F) Bu kadar asılsız bilgiden sonra bende şöyle düşünmeye başladım ,galiba motor yapılmak üzere lazım olan madenler toprağın altında kullanılmayı beklemektedir en kısa zamanda çıkartılıp işlenip motor yapılıp yola çıkarılacak G) şimdide bayiinin arkadaşa söylediğine göre motorlar 6 nisanda MISIR da olacakmış Tabii Allahtan bir keder gelmezse ,(Bende şunu ekleyim artık gemi Mısırdan6 nisanda hareket ederek Tunus a, Cezaire,Yemene,Bahreine,ordanda Suudi Arabistan a ,Mal boşalttıktan sonra Suriye üzerinden karaya çıkarak Irak ı İran ı Azerbaycanı geçip Batum üzerinden kara denize ulaşıp hava şartları iy olduğu taktirde 34/14/2012 tarihinde istanbulda olacak iyi birşey kalmamış : Hadiii Hayırlısııı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:40 ----------

CBR250R Gösterge

CBR250R Gösterge

CBR125R Gösterge (Tek Fark 13000 devire kadar olması yoksa 250R nin aynısı)

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:02 ----------

Aslında Haklısınız Abi Bu yabancı özentisi nerden bulaştı bize anlamış değilim, Değiştirme imkanım olursa Türkçe isim kullanacam, Bu arada adım Güner sevgilim abim Hoşçakalın
    sevgili Güner kardeşim Dil konusuna duyarlı olduğun için çok teşekkür eder gözlerinden öperim hoşçakal herşey gönlünce olsun

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motokurt abi yazdıklarını takip ediyorum. ben bu motorlara zam gelebilir veya gelen ilk parti mallar talebi karşılayamaya bilir diye hızlı davranıp 125'lik olanı kaptım çok da isabetli oldu ne 125 ne 250 piyasada yok.. Muşteriye yaptıkları ise gerçekten çok ayıp ve ticaret ahlakına aykırı ben bu duyarsızlığı aç gözlülüğe ve nasıl olsa benim müşterim hazır satarım mantığına bağlıyorum..

Ama fevri davranmayıp motoru beklemen bence doğru oldu. sonuçta gelen parti malda öncelikli sensin. motorun üstüne binince hepsini unutucaksın

Grupta 125 lik olanlara da yer olucakmı peki?

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence CBR olsun taştan olsun Hepsine yer var bizde Ne olursan Ol gel.. 600 lükte olsan 125 likte olsan gel

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...bayilerde.html

Şu ilana bi bakarmısınız rica etsem Hondanın tasarımı bunun yanında halt yemiş

Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    Bende sezon sonunda inşallah bu motoru alacamda korkum seçimden sonra ötv nin yükselmesi
    ...

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...bayilerde.html

Şu ilana bi bakarmısınız rica etsem Hondanın tasarımı bunun yanında halt yemiş
    Eski Modellerine göre Hyolarda iyileşme var, Ama CBR250R ile karşılaştırınca Çokta iyi değil, Tabi renkler ve zevkler meselesi bu, Çakma 600 'lük Doğan görünümlü şahin alacağıma Bizler Gerçek Olanı Doğanı alırız

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    Alıntı fuLia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda Efeye bu motor için ilk kapora veren bendim her hafta da arıyorum haber varmı diye Ve dün sabah aradığımda herhangi bir bilgi yok mayısı bulabilir dediler çelişkiye düştüm şimdi Motokurt abimize katılıyorum herkes farklı şeyler söylüyor ben de ne yapacağımı şaşırdım .. Bütün arkadaşlarımın yeni motorları geldi Bi gelse artık da bir an önce rodajı tamamlasak yaniii!

Motosikleti
    Takashi Pioneer
    Adamlara kizmakta dogru degilki, sonucta onlarda ithalatci, direk uretici olsa kiz bagir ancak eminim onlarinda bizden daha cok bilgisi yok. Ve tum markalarda yeni modellerde gecikme yasaniyor.

Bugun sabah okudum bir arkadas Ocakta suzuki marka motorum 2-3 gune gelir ancak motor Mart ayinda eline gecmis...

Her yeni modelde bunlar yasanir normal diycem ama dayanamiyoruummm, artik gelsin su motor be yavvvv...
    A.Cenk Tuzun
    Karsiyaka / Izmir

Motosikleti
    Yamaha Xmax 400
    selamlar arkadaşlar benimde az bi zamanım kaldı inşallah alıcam motorumu ben hysoung gt 250 düşünüyordum arkadaşımda var harkulade bir makine kore malı ve çok sağlam kullananlardan biliyorum ama cbr 250 nin bu kasası çok hoşuma gitti özellikle gösterge paneli süspansiyon abs çok başarılı arada kaldım :(

Motosikleti
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motokurt abi yazdıklarını takip ediyorum. ben bu motorlara zam gelebilir veya gelen ilk parti mallar talebi karşılayamaya bilir diye hızlı davranıp 125'lik olanı kaptım çok da isabetli oldu ne 125 ne 250 piyasada yok.. Muşteriye yaptıkları ise gerçekten çok ayıp ve ticaret ahlakına aykırı ben bu duyarsızlığı aç gözlülüğe ve nasıl olsa benim müşterim hazır satarım mantığına bağlıyorum..

Ama fevri davranmayıp motoru beklemen bence doğru oldu. sonuçta gelen parti malda öncelikli sensin. motorun üstüne binince hepsini unutucaksın

sevgili GP500-ıst öncelikle 125 cc yi kapmakla çok isabetli bir iş yaptığını söyliyebilirim izmire bir tane siyah gelmişti ben onu görünce 250 lik zannettim inan 250 liğe angaje olmuş olmasaydım kesinlikle onu bakardım işime hem internetten incelediğim kadarıyla görüntü olarak 250 likle pek farkı yok
    gurupta 125 cc lerede yer olacak mı? demişsin olmaz olurmu , biz kader , çile arkadaşıyız sadece (Honda 125 ,250 cc ) arkadaş..!
    motoru almışsın ne resim var ne yorum var yahu sen ne yapıyorsun Allah aşkına en kısa zamanda senin , motorun üstünde , ve motorun yakın çekim detay resimleri ve yorumlarını bekliyorum her şey gönlünce olsun hoşçakalın

Motosikleti
    Yamaha Xmax 400
    biz kader , çile arkadaşıyız sadece (Honda 125 ,250 cc ) arkadaş..!

sayın abim naptın ya motor markası cc si farkedermi önemli olan paylaşım değil mi ?
    saygılar

Motosikleti
    Alıntı alpeq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz kader , çile arkadaşıyız sadece (Honda 125 ,250 cc ) arkadaş..!

sayın abim naptın ya motor markası cc si farkedermi önemli olan paylaşım değil mi ?
    saygılar
    Galiba bir yanlış anlama oldu veya ben meramımı tam ifade edemedim. Bildiğim kadarıyla şu an CBR 250 ve CBR 125 piyasaya sunulmuyor , kısacası ben öyle biliyorum yoksa diğer Hondalarda damı milleti melettiriyorlar?. ben o kelimeyi yahu biz çok bekledik , biz çok çektik gibi bir espiriden yolaçıkarak o sözleri sarf ettim....Espiri bir kenara , gurup için motorun cc sini bırak, motorun markası bile benim için önemli değil yeterki insan insan olsun .... Herşey gönlünüzce olsun hoşçakalın

Motosikleti
    honda titan delüxe
    ben bugün honda yükselişi aradım nisan ayı sonu gibi sadece bitane cbr 250 r gelecek ve o motorda satılmış sanırım o motor sizin motor kurt abi büyük parti ne zaman soruma ise daha belli dglmiş adamlar ne kadar tok satıcı cok rahatlar valla insanı motordan sogutuyorlar fiyatı ise belli olmazmış yükselebilirmiş artık nasip inş fazla artış olmaz :( 10 bin tl yi gecerse honda dgl kralı olsa almam

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı nafiz bilgiç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bugün honda yükselişi aradım nisan ayı sonu gibi sadece bitane cbr 250 r gelecek ve o motorda satılmış sanırım o motor sizin motor kurt abi büyük parti ne zaman soruma ise daha belli dglmiş adamlar ne kadar tok satıcı cok rahatlar valla insanı motordan sogutuyorlar fiyatı ise belli olmazmış yükselebilirmiş artık nasip inş fazla artış olmaz :( 10 bin tl yi gecerse honda dgl kralı olsa almam
    Dostum yükselişle bende konuştum bu fiyat artışını, Genel kanı haziran ayının sonuna kadar fiyatın aynı kalacağı yönünde, Fakat sonrasında 200-300 lira kadar zam bekleniyor, 1. parti (motokurt abinin partisi) ve mayıs ayında gelecek olan 2. partide fiyat artışı pek olası değil, ama 3. partiye muhtemelen zam var oda haziran sonu falan işte

Motosikleti
    honda titan delüxe
    Dostum yükselişle bende konuştum bu fiyat artışını, Genel kanı haziran ayının sonuna kadar fiyatın aynı kalacağı yönünde, Fakat sonrasında 200-300 lira kadar zam bekleniyor, 1. parti (motokurt abinin partisi) ve mayıs ayında gelecek olan 2. partide fiyat artışı pek olası değil, ama 3. partiye muhtemelen zam var oda haziran sonu falan işte
    bende sizin gibi düşünüyorum blindfire ben uzakta okudugum için haziran 15kdr kalacak gibi olmazsa erkenden pederle konusup kaporasını vermeli bos yere fazladan para vermeye gerek yok birde anlamadıgım nokta koca izmir yükselişe 1 tane motor getiriyorlar eger 5 tane motor gelsin geldigi haftasına satılır sacma bi rekabet anlayısı inş bir an evvel yollara cıkarda kulananlardan ilk deneyimi ogreniriz

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    biz iki arkadaş 1 ay mühlet verdik hondaya nisan sonuna kadar geldi geldi. Daha önceden de dediğim gibi gelmezse Ninja 250 bizimdir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler