Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı afyonlu003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oda bi çözüm ama sabah dan akşama kadar durmaz o şekilde motor ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:03 ----------

Abi şuna bakabilirsinhttp://i.hizliresim.com/BRG4Rg.png
    hocam sadece arka sehpa alsak ön tarafta da işe yaramaz mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sadece arka sehpa alsak ön tarafta da işe yaramaz mı?
    Bilmiyorum dün gece siparişi geçtim yarın elimde olur büyük ihtimal denerim ön tarafa oluyor mu diye
    City Bike Racing 250r -- AFYONKARAHİSAR / MERKEZ

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Bilmiyorum dün gece siparişi geçtim yarın elimde olur büyük ihtimal denerim ön tarafa oluyor mu diye
    Siparişiniz hazırlandı, bugün çıkışı yapılacak hocam. Kargodan kaynaklı bir sıkıntı çıkmazsa, dediğiniz gibi yarına elinizde olur ürün.
    afyonlu003 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı felix_bjk1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siparişiniz hazırlandı, bugün çıkışı yapılacak hocam. Kargodan kaynaklı bir sıkıntı çıkmazsa, dediğiniz gibi yarına elinizde olur ürün.
    Teşşekkürler hocam bide şunu merak ediyorum dün soracaktım unuttum fiyat haricinde kargo vs. Herhangibir ücret daha varmı?

mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Teşşekkürler hocam bide şunu merak ediyorum dün soracaktım unuttum fiyat haricinde kargo vs. Herhangibir ücret daha varmı?
    İlanda kargo ücretini alıcı öder yazıyor. Ebat büyük oyduğundan kargo ücreti yüklü gelir tahminimce. Kargo fiyatı makul seviyedeyse ben de almayı düşünebilirim bu standı.

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Yeni yıl zamlarından önce 16-17 lira tutuyordu kargo ücreti, yine en uygun fiyattan göndermeye çalışırız hocam. Kargo ücreti alıcı ödemeli, ilanda da belirtilmiş durumda zaten. Normal şartlarda çanta demiri gibi ürünlerin kargo ücretleri 10,90 tutuyor fakat bu ürün ebat olarak büyük olduğu için belirttiğim rakamların altına inmiyor ne yazık ki.

arkadaslar cbr250 me egzoz taktırma amacındayım yapanar yada bılenler var mı ne taktırabılırım ne kadara maal olur ve gercekten bır etkı yapar mı

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı melihbebek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar cbr250 me egzoz taktırma amacındayım yapanar yada bılenler var mı ne taktırabılırım ne kadara maal olur ve gercekten bır etkı yapar mı
    sana etkisini bilmem ama mahalleden sağlam tepkiler alırsın, yine geldi apaçi, ne kadar da gürültü yapıo vs. gibisinden
    mustafaaytar ve papazkemal bunu beğendiler.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Stand ben de almayı düşünüyorum ilerleyen günlerde. Saatlerimi alıyor zincir temizliği yağlaması yapmak.

Arkadaşlar bir sorum olacak. Bugün zincir temizliği için ön dişliyi söküp içini temizleyeyim dedim. Daha önce dikkatimi çekmemişti ama bu tahliye hortumlarının zincire bu kadar yakın olması normal mi ? Elimle geriye ittim ama sıkıştıracak bir yer olmadığı için yine zincirin yanına geliyorlar.

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

İyi sürüşler

SweentLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar motora başlayıp başlangıç olarak ybr 125 alıp sonra cbr 250 r a geçmeyi düşünüyorum
    Boyum 1.60 bu boyla 2 moturda kullanabilir miyim ?

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    cbr sana büyük gelebilir kontrolü zor olur ybr sakin hoş bir motor iyi seçim

Alıntı SweentLy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motora başlayıp başlangıç olarak ybr 125 alıp sonra cbr 250 r a geçmeyi düşünüyorum
    Boyum 1.60 bu boyla 2 moturda kullanabilir miyim ?
    Ama ben aslında supersport istiyorum başlangıç için ybr düşündüm. Yani ileride supersport almıycaksam başlamamın bi anlamı yok
    Bu boyla kullanabileceğim iyi süpersport motorlar var mıdır ?

Motosikleti
    CBR 250R
    Ama ben aslında supersport istiyorum başlangıç için ybr düşündüm. Yani ileride supersport almıycaksam başlamamın bi anlamı yok
    1.60 boyla biraz deneyim kazandıktan sonra rahatlıkla CBR 250 kullanabilirsin. Hareket halindeyken boyun önemi zaten yok gibidir. Durup, ayağını yere koyacağın zamanlar sıkıntı yaşayabilirsin. YBR ile deneyim kazanıp motorun dengesini ayarlamayı çözdükten sonra büyük motorları da kullanabilirsin. Ayrıca CBR 250 selesi oldukça alçak bir motordur.

Alıntı mucoist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.60 boyla biraz deneyim kazandıktan sonra rahatlıkla CBR 250 kullanabilirsin. Hareket halindeyken boyun önemi zaten yok gibidir. Durup, ayağını yere koyacağın zamanlar sıkıntı yaşayabilirsin. YBR ile deneyim kazanıp motorun dengesini ayarlamayı çözdükten sonra büyük motorları da kullanabilirsin. Ayrıca CBR 250 selesi oldukça alçak bir motordur.
    Anladım sağolun.
    Şimdilik öyle bi niyetim yok ama olurda ileride büyük motor alırsam (en az 6-7 sene sonra) boyumdan yana sıkıntı olur mu o zaman ? Büyük motordan kastım 600 RR gibi

94CanRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    1.67 boyunda cbr250 kullanan bi ss meraklısı olarak cbr 250 yi rahatlıkla tutabilirsin. Tutabilirsin diyorum çünkü bi kere tekerin döndü mü boyunun hiç bi önemi kalmaz hatta daha rahat kapanırsın. Ben 1000rr(2005) gsxr600(2010) hayabusa(2011)kullandım seleler çok alçak olmasada önü çok dar olduğu için rahat tutmuştum.( selenin yüksekliği kadar genişliğide önemli). Onun dışında rsv4,zx636, 600rr, 1000rr (2013) üzerine oturdum. Sanırım en ama en rahat tuttuğum kawasaki 636 (2013) idi. Hem alçak ince ve hafif diğerlerine kıyasla. 7 santim daha kısa olsaydım zorlanabilrdim açıkcası.R6 dışında ss lerin sele boyları benzer herhangi birine oturup karar verebilirsin ileride kullanabileceğine.
    ''Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin.'' #99 JL

Motosikleti
    Geçen verdiğim siparişi bugün teslim aldım kargodan. Sağlam ve kullanışlı parasının hakkını veriyor. Kargo ücreti de 23TL tuttu
    felix_bjk1903, mucoist ve mete_han bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR 250R
    Anladım sağolun.
    Şimdilik öyle bi niyetim yok ama olurda ileride büyük motor alırsam (en az 6-7 sene sonra) boyumdan yana sıkıntı olur mu o zaman ? Büyük motordan kastım 600 RR gibi
    6-7 sene sonra motor üstünde amuda kalkıp sürersin, şimdiden düşünme orasını. YBR'nin tadını çıkar. Motoruna hakim ol. Gerisi hallolur zaten.

Geçen verdiğim siparişi bugün teslim aldım kargodan. Sağlam ve kullanışlı parasının hakkını veriyor. Kargo ücreti de 23TL tuttu http://i.hizliresim.com/D85P81.jpghttp://i.hizliresim.com/dWNP2V.jpg
    Hayırlı olsun. Sadece arka teker için olanı aldınız sanırım. Kullanabildiniz mi acaba? Tek başınıza motoru sehpaya alıp, indirebiliyor musunuz?
    afyonlu003 bunu beğendi.

Motosikleti
    Sağol hocam. Sadece arka için aldım tek başıma zor oldu arkadaşı çağırdım onunda nedeni başlıklar oynar ha bire dönüp duruyor onu ayarlayıp sabitleştirme yaparım büyük ihtimal

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:27 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:29 ----------

Parça fiyatları geldi bugün bende sizinle paylaşmak istiyorum merak edenlerde buradan bakabilirler
    mucoist, Sokollu ve ardacik bunu beğendiler.

yaso2867 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r
    Nasıl fiyat bunlar ya bi de kawaya suç atıyoruz hondayı övüyoruz

Motosikleti
    Alıntı yaso2867 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl fiyat bunlar ya bi de kawaya suç atıyoruz hondayı övüyoruz
    Kawasaki nin parça fiyatları biliyor musun?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler